Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)

Aizsāka KRistaps11 

Lieta tada,ka mutē ir palikuši tikai daži zobi,pārējais ir noluzūši zobi (saknes palikušas,) gribu visas izraut un ielikt protēzi. varbūt kāds zin,cik vienāvizītē pie ārsta var izraut tās saknes?
Re: Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)
24.06.2015 21:49
Līdz 32.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nu es domāju,bez amnestēzijas utt, vienkārši parastā vizītē pie zobārsta
Re: Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)
24.06.2015 23:34
anesteeziju vajadzees, bez taas saapiigi. un jaa, vairaak par 32 nevajadzeetu
Es kā paciente teiktu , ka 2 un ar anestēziju. Ne nu jau 10 - mute būs viena liela brūce, tai taču sadzīt vajag un vēl ēst arī. Bet nav brīnums, ka tēmai nav atsaucības un viena vienīga ironija - šitā nolaist muti līdz 32 saknēm arī vajag pamanīties. Brīnums, ka tie zobi pa ceļam nav sāpējuši....
Vēl jau varētu restaurēt to, kas palicis, bet nu laikam pacients izvēlēsies protēzi. Nu neko, tikai jākopj būs, pīpēt nav ieteicams, citādi mute nežēlīgi smirdēs.
Re: Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)
25.06.2015 08:38
egle1, nekaadas ironijas te nebija, skaudra iisteniiba.
Re: Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)
25.06.2015 09:49
Es ieteiktu tomēr rūpīgi apsvērt katra zoba izraušanu, glābt, ko vēl var glābt, jo totāli bez zobiem Tev vajadzēs ieguldīt milzu naudu implantācijā vai arī valkāt izņemamās protēzes, vecāsmammas variantu.

__________________
dr.puce@gmail.com
Re: Cik zobus (saknes var raut vienā piegājienā)
30.10.2015 19:29
Nevar , manuprāt runāt par mutes ''nolaišanu'' ja nezin visu visos sīkumos. Ir slimības, kuras ietekmē zobus, ir traumas, kuras sabojā zobus. Piemēram Psoriāze ietekmē gan nagus, gan zobus, gan ādu. No pūžņojošiem , slimiem, drūpošiem zobiem būs vairāk problēmu nekā bez tādiem, nerunājot jau nemaz par finansēm :) Viena pilnā protēze (augšējiem zobiem) izmaksās 150 eiro un tas būs vienreizējs pasākums. Cik zinu rauj pa 4 saknēm vienā reizē. Ar vienu tūri cauri netikt, ja tik daudz to raujamo sakņu.
Labāk ņemt puvekļus un saknes laukā un likt izņemamu protēzi. Ne visi var atļauties endo ārstēšanu un implantus.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 7?
Ziņa: