Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?

Aizsāka Kima 

Pēc zoba ekstrakcijas-Rinīts?
27.01.2019 21:33
Labs vakars.
Ilgi mokos ar zobu sāpēm. Pēc zoba ekstrakcijas izveidojās komikācija ar blakusdobumu. Pirms nedēļām divām izrāva vēl vienu zobu,kura saknes bij arī blakusdobuma,bet komunikācija ar blakusdobumu neizveidojās. Pēc pirmā zoba izraušanas sākas lielas problēmas ar degunu. Sāka sāpēt dobumi,auss,žoklis un pats deguns. No deguna parādās iesnas,vienkārši sāk tecēt un tad pēkšņi pāriet.. pēc laika deguns ir aizlikts,līdz ar to balss ir tāda kā piesmakusi. Biju pie Lora,aizdomas par rinītu. Sarakstīja zales,trīs mēnešus lietoju antibiotikas un citas zales,tai skaitā arī nerviem-doma par trīs zaru nerva iekaisumu,bet pēc pazīmēm mazs ticams. Cik jau sapratu no daktera. Rezultāts ir 0.
IZteica domu,ka izraujot zobus ir izrauts kāds nervs,kuru nevar redzēt rtg. Otram zobam noņēma šuves,bet smagana neaug pavisam ciet,lors teica,ka smaganai jābūt gludai,kad viņa pavisam sadzīst. Teica varbūt doties pie sejas un žokļu ķirurga,bet vai tas ir nepieciešams. Vai viņi ko varētu šādā situācijā līdzēt?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 17?
Ziņa: