Zobu kanāli

Aizsāka Vints 

Vints
Zobu kanāli
14.05.2020 17:45
Cik ilgi pēc zobu kanālu ārstēšanas otrā seansa zobā var stāvēt zāles un pagaidu plombe? Pēc cik ilga laika situācija paliek tik bezcerīga, ka zobs jāizrauj?
Ārstēšanu uzsāku pirms ārkārtas stāvokļa sākuma. Dienu pirms trešās vizītes, kurā bija paredzēta kanālu pildīšana, vizīti atcēla. Tagad iet jau 11 nedēļā ar pagaidu plombi un zālēm iekšā. Mana zobārste vēl nav atsākusi darbību un arī nemācēja skaidri pateikt kad atsāks un cik ilgi tāda plombe un zāles drīkst zobā stāvēt. Ārkārtas stāvoklis diemžēl ir būtiski ietekmējis arī manu finansiālo stāvoli, tā ka nezinu vai varēšu atļauties tik drīz labošanu pabeigt. Šobrīd pagaidu plombe ir kļuvusi raupja un negluda. Zobs visu laiku nesāpēja, taču tagad šķiet ka tur viss kļūst arvien jutīgāks un nesaprotu pats zobs, kaut kas zem zoba, smagana vai viss uz nervu pamata. Teorētiski zobā iekšā taču vairs nav kam sāpēt un just. Nezinu ko iesākt. No citiem zobārstiem bail un vēl vairāk bail pazaudēt zobu (šķiet, ka arī raušana tādam ar daudz saknēm nebūs lēta), kurā jau ir ieguldīts ne mazums naudas par kanālu tīrīšanu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 24?
Ziņa: