Neiroleptikji / AD

Aizsāka Karga 

Karga
Neiroleptikji / AD
13.05.2008 16:03
Man atkal taads jautaajums uzradaas - visi te runaa, ka AD nevarot tik viegli atmest, lomkas uttt.
Kaa ir ar neiroleptikjiem?
Un kuri tad skaitaas labaaki/sliktaaki pierashanas zinjaa?
Re: Neiroleptikji / AD
13.05.2008 20:53
vinji ir dazhaadi... ir arii taadi, no kuriem meeli nevar pa muti pavalstiit, bet tie, ko raksta she tuseejoshajai tautai parasti ir fluanxol, truxal.... visbiezhaakais she mineetais ir fluanxol. bet mani, piemeeram, viens kaifinaaja, otrs darbojaas kaa kaartiigs depresants, kaut arii abi ir ts. mazie neiroleptikji... kaadu laiku lietoju vienu no pasmagaa gala, 1/8 dalju tabletes uz nakti... taa kaa ljoti individuaali.

psihologjiski tachu pierod pie visa, kas balsta... es gan nezinu, ka mazajai psihiatrijai neiroleptikjis buutu bijusi pirmaa izveele...
Karga
Re: Neiroleptikji / AD
14.05.2008 01:05
Nee, nav pirmaa izveele. Esmu seedinaata uz visaadiem AD, kuri nebija piemeeroti un man galiigi nepatika. Tapeec no tiem atteicos. Tiktaal veiksmiigi.
Tagad ir maza deva neiroleptikja, no kura gribu tikt peec iespeejas aatraak valjaa. Vispaar diagnoze ir gjeneralizeeta trauksme. Ne depresija.
! ! !
Re: Neiroleptikji / AD
14.05.2008 10:04
Kâda starpîba, kâdas narkotikas kurð rij!
Karga
Re: Neiroleptikji / AD
15.05.2008 00:40
!!! - vispaar jau pieklaajiigi cilveeki nelien tur, kur vinjiem neprasa :) Bet iezemieshiem neieteiktu ar mani satikties aci pret aci ;) Kaa neka - man ir diagnoze - BAIDIES!!! :P
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 11?
Ziņa: