Atkal depresija

Aizsāka blueberry 

Laila
Re: Atkal depresija
11.07.2008 11:52
Piedod, Blueberry, bet man liekas, ka pie visiem Taviem stresiem un pârdzivojumiem, kuru, es neapðaubu, Tev ir uzlikts vairâk kâ lielâkajai daïai "cietçju", kuri ðobrîd tusç ðajâ forumâ, Tu esi reâli pârdzçrusies tâs ðaibas. Tev viòas maina, liek klât, òem nost, un tâ Tev tikai liekas, ka Tev nav nekâdu blakusparâîbu un atcelðanas simptomu. Vismaz daïa no sajûtâm, ko ðeit apraksti, Tev reâli varçtu bût no zâlçm. Tici man, es zinu, ko rakstu, esmu ðo to ðajâ ziòâ pieredzçjusi. Kad ir slikti, ir grûti atsíirt, kas ir no kâ, man arî tâ ir bijis, kad ir síitis, ka esmu jau galîgi nojûgusies. Bet tâ tas nav. Cauri visam, ko raksti, es jûtu, ka tu esi baigi normâla, pat pârâk. Pat nezinu, ko Tev ieteikt, jo zâïu atmeðanas ceïð ir grûts, tur rezultâta âtri nebûs, un Tev jau arî vçl baigâ slodze uz kakla. Bet, godîgi sakot, neredzu, kâ Tu varçtu savâkt sevi ar zâlçm, ja viòas Tev reâli vairs nepalîdz. Starp citu, tas, ka viòas Tev vairs nepalîdz, arî ir zîme, ka organisms ir jau pârsâtinâjies no tâ visa, ka viòam jau ir ticis par daudz. Tad kada jega turpinât dzert, ja nepalîdz? Ta Tu efekta vieta dabû defektu, neko citu.
cssssss
Re: Atkal depresija
11.07.2008 12:59
Domâju, ka tad, kad ir ïoti grûti, ir jârunâ par bailçm..ar psihoterapeitu, ar tuviniekiem, ar tiem, kam lîdzîgas sajûtas..Jo par bailçm vairâk runâs, jo tâs mazinâsies, galvenais, nevajag tâs sevî apslâpçt un apslçpt, jo tâs vienalga kâdâ veidâ, bet izlauzîsies uz âru ar lielâku spçku (no pieredzes).
Re: Atkal depresija
11.07.2008 13:20
jo vienkaarshaak ar gjimeni runaa, jo labaak. kaa ir, taa arii jaasaka. skaidri un godiigi...

es piekriitu, ka taa nav nekaada shizofreenija, bet stipra trauksme.

paaraak liels sastreegums Tevii no paaraak lielas slodzes daudzos liimenjos.. lai to visu sublimeetu ar zaaleem, buus jaaparakstaas uz to, ka Tevi uztaisiis par daarzeni, kas buutu nezheeliiga muljkjiiba pret sevi, jo shii NAV ar zaaleem vaacama lieta, lai gan dienas trankvili iislaiciigi varbuut var... neizrakstiija Tev tagad kaadu?

veelreiz gribu uzrakstiit Tev to, ko jau rakstiiju agraak -- pameklee mammas, kam liidziiga situaacija. calis.lv, piemeeram. Tev buutu veertiigi pakomuniceet ar kaadu, kas Tevi saprot no pusvaarda.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Atkal depresija
11.07.2008 14:37
...blueberry, aizej uz pareizticîgo baznîcu...atrodi laiku...pavaicâ tantçm, kuras andelç sveces, pie kuras no svçtbildçm lai noliek svecîti...ja pâris vârdos izklâstîsi savu sâpi, viòas ieteiks...manas domas varbût Tev nepatiks, bet sajûta ir tâda, ka zâles nepalîdzçs sakârtot Tavu apkârtni, kura ðoreiz varçtu bût pie vainas Tavâm likstâm...arî mazâ reakcijai...un pavçro savu bikðaino...mazais ir atvçrtâks, viòð jût labâk par Tevi...

...ielaid savâ sirdî mieru...Tu to vari...un terapists ðajâ gadijumâ ir tukðâ loze...
Re: Atkal depresija
11.07.2008 17:16
Jâ, mieru man vajag, tas nu ir fakts. Man tik ïoti gribas mieru, vairâk par visu pasaulç.
Runâjot par zâlçm, man ir tieðâm bail no tâm, ka pataisîs mani par dârzeni.
Bet patlaban es neesmu daudz dzçrusi. Kaut kâdus 3 gadus nedzçru neko, tad decembrî sâku Wellbutrin, nepalîdzçja, pielika man klât Betamaks, kuru es padzçru kâdu mçnesi varbût un patvaïîgi noòçmu. Bija izrakstîtas arî miega zâles un fenazepâms, kuri tâ arî no decemra plauktiòâ stâvçja. Nesaprotu, kâpçc daktere iedomâjâs, ka labâk gulçt ar miega zâlçm, nekâ sliktâ miegâ (bet tad es vçl tâ îsti nemurgoju, vienkârði caurâks miegs bija). Tie trakie murgi sâkâs regulâri pçc tam, kad mazam bija krampji un tad es izvilku savu smago artilçriju, bet redz, ka nepalîdzçja. Ar miega zâlçm varçju vismaz aizmigt, bet tad jau jutu, ka bez tâm azimigt nevaru.
Tagadçjâ daktere man izrakstîja dienas trnkvili, bet teica, lai lietoju tikai pie krîzçm, ko gan man tas deva, ja krîzçs tas nelîdzçja. Regulâri dzert neïauj. Un tagad viòa man izrakstîja atkal fenazepâmu un neiroleptiíi Truxal, kuru es vçl neesmu dzçrusi un baidos arî, ka nedzerðu. Tanî vakarnakts visâ murgâ es lasîju to anotâciju un domâju, ja es tâ turpinâðu, tad uz augðu vairs netikðu.
Es nedomâju, ka manas bailes ir risinâmas ar neiroleptiíi. Domâju, ka man vajadzîga atpûta, atslçgties no visa. Tâs atbildes, ko no jums gaidîju, bet ko pati domâju, ir, ka man vajadzçtu vismaz uz pâris dienâm, ideâli uz nedçïu aizbraukt kaut kur un atslçgties no visa. Kaut uz psiheni, tikai lai nezâïotu. Kaut uz Dzintariem, bet tur vasarâ nestrâdâ. Bet nav jau kas palaiþ. Un tad es domâju, vai tas, kas ar mani notiek, ir pietiekams iemesls, lai es no kâdiem saviem tuviniekiem pieprasîtu, lai viòi upurçjas un paòem mazos, lai es varçtu braukt tâ teikt atpûsties?
Bet zâles man liekas te lielais vairums rij vairâk par mani. Katru dienu ilgstoði trankvilizatorus - klonazepâmu, lexotanilu, xanax. Kaut mazâs devâs, bet ne jau nedçïu vai divas kâ tas paredzçts, bet ilgstoði. Es visu laiku tikai AD. Tos arî kâdu pusgadu dzeru un tad kâdu gadu vismaz pârtraukums. Bet man vairs nav ticîbas vispâr ka tâs zâles ko lîdzçs.
Bet vakar naktî gan bija slikti, domâju, ka galus atdoðu, sâka þòaugt kaklu un nebij ko elpot no tâ fenazepâma, jo es diezgan daudz iedzçru. Izlasîju blakusparâdîbâs, ka var pasliktinâties elpceïu caurlaidîba. Tad es sapratu, ka mirt negribu:D, ka man bail mirt.
AG pirmâ daïa tev taisnîba, bet mazais mans nav kroplis, viòð ir vissuperîgâkais, dzîvespriecîgâkais un mîïâkais cilvçciòð. Man liekas, ka tu esi krietni vien lielâks kroplis par viòu gan pçc izskata gan psihiskajâ ziòâ. Esmu pârliecinâta, ka mans dçls izaugs un bûs apmierinâts ar dzîvi un laimîgs, neloþòâs pa forumiem, meklçdams, kâ piepildît savu nekam nederîgo eksistenci, kâdâ patlaban atrodies tu. Viòð ir îsts skaistulis un visu mîlulis, tâ ka dzîvos laimîgs ka ðmakst, bet tu tâ arî nogrimsi savos sûdos un rokoties te pa citu sûdiem. Jâ, man ir problçmas, bet puiku neaiztiec.
Runcene - es jau komunicçju câlî, bet tur mammas visas ir stipras, viòas tur òemas un darâs protams pârdzîvo un saprot, bet tâdi nervu krahi nav, vismaz neviena neatzîstas. Bez tam, mums nav tik traki, kâ lielâkai daïai. Mazajam ir problçmas, bet nav tâdas un viòð man tieðâm ir tik pozitîvs un dzîvespriecîgs, komunikabls un mîïð, ka tas laikam mani uztur. Brîþiem domâju, ka pataisu viòu slimâku nekâ viòð ir.
Re: Atkal depresija
11.07.2008 17:21
Viena no Tavaam probleemaam ir taa, ka Tev absoluuti nav sadarbiibas ar savu aarstu. Vinjsh raksta, Tu peerc un nedzer. Vinjam vismaz pasaki, ka nedzer? Jeb jams taas kombinaacijas cep augshaa, domaadams, ka Tu dzer ieprieksh noziimeeto?
Par to pieprasiishanu no radiem- nez vai kaadam, iznjemot beernu teevu, ir taads iists pienaakums par shamiem ruupeeties...
Re: Atkal depresija
11.07.2008 17:30
Tur jau tâ lieta, ka nevienam nav pienâkums, tâpçc arî sçþu un neprasu.
Nu, tagadçjâ ârsta izrakstîtâs zâles es dzçru, kâ viòa teica. Bet vakar izrakstîja klât to Truxal un man palika bail. Pirms tam es viòai teicu, ka negribu dzert neiroloptiíus un viòa nerakstîja. Es nezinu, ko darît. No antidepresantiem man nav bail, bet no visâdâm kombinâcijâm gan. Zinu, cik nelabi man bija tâs lietojot, likâs, ka vispâr prâtiòð aizbraucis.
Jautâjums tiem, kas dzçra tâs kombinâcijas - vai tas ir to vçrts? Vai ir tâs vçrts dzer? Vai palîdz? Vai man palîdzçtu tikt uz strîpas AD + neiroleptiíis? Un kâdu retu rezi trankvil.? Man ir reâlas bailes no to zâïu dzerðanas un nav arî ticîbas. Kâ jau te daudzi raksta, ka noòem tik simptomus, bet, kad met nost, tad atkal slikti.
Re: Atkal depresija
11.07.2008 17:34
...nus, tabljetkas pashas protams, ka Tavu bailju iemeslus neaizgainjaas uz visiem laikiem...
Re: Atkal depresija
11.07.2008 18:14
es arii iisti nesadarbojos situaacijaas, ja kaut kam neticu, ja esmu skeptiska, bet kaads kareiviigi saka, ka buus ok un ka shitaa ir jaadara...

(lai gan psihiatri to interpretee kaa saasinaajumu vai veel ko tur...)

es vairs nespeeju ticeet nozarei, kur njem no klasifikatora aaraa diagnozes, kaut pirms laika par to lika cietumaa... un baazh iekshaa visaadu fignju. maisaas un aaleejas, kaa grib. tas ir, mazaakais, smiekliigi.

tajaa pashaa laikaa ir atminjas, ka smagaa staavoklii zaales tomeer liidzeeja. man vismaz tas ilgstoshi uztureeja zinaamu sajukumu galvaa.

reizeem paiet laiks, liidz var opregjeljitsja...

gribas jau paniikuljot un cereet, ka ripas muus savaaks... vienlaiciigi zinot, ka nesavaaks...

par paliidzeeshanu...

pienaakums jau nevienam nav, bet dazhkaart cilveeki ir gatavi izkaapt no savaam eertiibaam un kaadam paliidzeet.

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Atkal depresija
11.07.2008 20:38
blueberry - ja tu zini, ka tev ir vajadzîga atpûta un jûti, ka tev tas palîdzçs.
vai tieðâm tev nav neviena cilvçka, kas varçtu palîdzçt bçrniòu pieskatît?
vai arî tev vienkârði ir neçrti kâdam palûgt? vai tieðâm tâs ir tâdas neatrisinâmas lietas?
tas taèu ir normâli, ka gribâs atpûsties. kad organisms ir noguris, neesi izgulçjusies...trauksme, bailes, nervozitâte tikai palielinâs!!!
Re: Atkal depresija
11.07.2008 22:29
Varbut ir veerts aiziet pie cita aarsta? Vismaz pakonsulteties par zaalju lietoshanu?
Re: Atkal depresija
11.07.2008 22:52
...kâ mani uzjautrina daþu tupums - ej pie cita ârsta...zâïu lietoðanu...tâs jau beigâs arî nograuj...
Re: Atkal depresija
12.07.2008 11:06
Blueberry,

Man ir bijushas kombinaacijas, ljoti daudz, pirmaas bija pirms 11 gadiem. kaadu briidi meegjinaajaam ambulatori, neizdevaas, izdevaas ar amitriptiliina sisteemaam slimniicaa.

3 gadu laikaa pamazaam pati nokaapu no taa bruukja nost. pagaajushajaa gadaa atsaaku. un dabuuju Fluanxol kopaa ar Cipralex, kas ir pati sliktaakaa lieta, kas ar mani ir notikusi. Fluanxol ir aarprraac. nometu, jo nevareeju iztureet to baigo kaifu un trulumu, lai gan mazaaka taa deva vispaar nevareeja buut. peec pusgada neiztureeju, atsaaku. Fluanxol atteicos, iedeva Truxal. taa arii bija shausmiiga muljkjiiba, jo 2 ripas izdzeeru un visu naakamo dienu domaaju, kaa lai nenoshaujas... :(((

sho gadu laikaa esmu nomainiijusi 5 psihiatrus...

pashu pirmo taapeec, ka bija atnaacis bez recepshu blankaam.

otraa draudziiba beidzaas pati par sevi, jo vinjsh mani ielika slimniicaa.

treshais bija slimniicaa, dabuuja mani kaajaas ar daudzaam zaaleem, bet ambulatori pie vinja baidiijos iet taas pashas lielaas zaalju miileeshanas deelj.

ceturtais rakstiija vecas zaales.

piektais ir tagad, ar kuru es ljoti gribu shkjirties...

beigaas jaasecina, ka nav dizhas atshkjiriibas tik un taa...

cilveeciski neviens nav bijis nejauks, bet vinji visi tic, ka man ir nobrukusi smadzenju biokjiimija un ka vinji to tagad ieriktee atpakalj, resp. (kaa tajaa dziesminjaa) atbaazh kaaju atpakalj.

bet es ticu citaam lietaam, jo taas straadaa labaak.

ja iet un saak draudziibu ar psihiatru, tad jaareekjinaas ar visaam konsekvenceem -- daudzaam zaaleem...

bet

neviena alianse nestraadaa, ja cilveeks ir skeptisks un tai netic.

un, ja nu ir taa skepse un nav ticiibas, tad domaa gan, ko dariit. jebkuraa gadiijumaa, vietaa tak kaut kas ir jaaliek.

man nebija, kas pasaka, ka nedriikst ar zaaleem ielaisties. visi teica, ka buus labi un ka ir jaaaarsteejas, jo esmu slima.

un tagad es saku, ka ir bijis ljoti, ljoti slikts viss shis zaalju pasaakums...

ir reaali zheel zaudeeto gadu. vot taa...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Atkal depresija
12.07.2008 15:56
Tieði tâ iemesla dçï, ko raksta Runcene, zâles esmu palietojusi tikai pirmos trîs varguïoðanas gadus, kamçr sapratu ka man no tâm nepaliek labâk, bet sliktâk gan. Lai gan mana VD epopeja jau ar sirmu bârdu, 18gadi nolauzti:)))
...un vel dzîva, un pîpçju daudz, un ðmigu iedzeru, un tusejos, un dejoju, un mîlçjos uz nebçdu:)...

Bet, kkâdas tbl man visus ðos gadus mçtâjas pa somu, kadreiz kko ierauju, ja vajag. Taèu man liekas, ka distoniíus mierîgi varçtu barot ar cukura tbl., kurâm anotâcijâ bûtu jâbût rakstîtam tikai tam labajam ko ðis medikaments dos...distoniíis izlasîs, iedzers, pagaidîs min20 un sapratîs õ,õ,õ ðitâs gan labâs ðaibas, tagad dzerðu un jutîðos labi:)))
Re: Atkal depresija
12.07.2008 16:19
Un vçl. Dzerot visus ðitos draníus, kâ AD, libido aiziet pagrîdç, tâtad blakus ir vîrietis, kurð grib seksu, bet sievietei ðîs vçlmes vnk nav...viòð pacietîs kâdu mirkli, sapratîs, bet cik ilgi? Un tad sâkas nâkoðais etaps, viòð it kâ saprot kas un kâ, bet nop-ties ta gribas, un tad vecis arî paliek nervozs, sieviete sâk justies neiekârojama u.t.t..Ir, protams izòçmumi, bet lielâkais vairums veèu grib tad kad viòi grib, bet nevis kaut kad nâkotnç vai rît, vai kâ citâdi.Bet tâdâ situâcijâ izveseïoties nevar:(
Re: Atkal depresija
12.07.2008 23:56
Libido aiziet pagridee AD lietosanas laikaa!? :))) Es gan neko taadu nepamaniiju! Briziem skiet, ka man vairaak gribaas, ne kaa viiram! :) Tiesi tagad, beidzot, baudu dziivi un arii dzimumdziivi! :)
Re: Atkal depresija
13.07.2008 00:27
Nu tad Tev, Janetty, ir paveicies, cik esmu runajusi ar tiem,kas lieto AD, visi ir teikuði ka libido vnk nav.:(...vienmçr jau ir izòçmumi un ne visiem viss notiek vienâdi, tas arî fakts:)
Re: Atkal depresija
13.07.2008 13:45
taa tas tieshaam ir, ka katram savaadaak. arii no vecajiem dranjkjiigajiem neiroleptikjiem ne visas sievietes naaca slaucamas... kas zina, sapratiis, ko domaaju... ;)

tagad taas drapes ir krietni raamaakas, bet savu "prieku" taapat dod. it sevishkji, ilgstoshi lietojot.

nobruuk jau nu paarsvaraa tas libido taa pa krietnam.

scenaarijs vienkaarshs:

aiziet baabietis ar savu trauksmiiti un citu VD fignju pie psihiatra. dabuu to 4 ripu komplektu. nobruuk libido. saakas no shitaa depresija ne pa jokam. pat liidz "man vairs negribas dziivot". aiziet atkal pie doka, a jams tagad jau pieshuj ne tikai vairs VD, bet endogeeno depresiju. panjem cilveecinju uzskaitee. varbuut pat iespundee par to "negribas dziivot".

vecis maajaas nikns, jo cik ilgi var rokas smeereet... rezultaats arii taads so... so...

bet tad shim iestaasta, ka sieva slima, ka vinjai no slimiibas negribas, ka saslimt var jebkursh, ka psihiskaas slimiibas ir taadas pashas slimiibas kaa visas citas... ka vinjam tagad shamaa dikten jaaatbalsta un vinjai jaapaliidz.

vecis nokaunas un juutas vainiigs. veel jo vairaak, ja bazniicaa soliijies palikt kopaa "priekos un beedaas, slimiibaa un veseliibaa, liidz naave juus shkjirs".

vecis saak niikuljot. dzert varbuut. vai paklusaam bruuti ieviesh.
a kas muusu baabietim cits atliek kaa tik pie doka dotaa AD tureeties un veel kaadas "zaaliites" padzert...

veel jau buus arii jaaiztur vecha aizieshana, jo viirieshi, ja vien nav biku sisti ar kreisumu, nav gatavi straadaat par sanitaariem muuzhiigi...

un visa pasaule sodiisies, kaa shitas riebeklis izdariijaas ar slimu cilveeku...

buutu smiekliigi, ja nebuutu arii baisi tragjiski.

ja dziivee manaams savienojums -- AD lietojoshs baabietis un dzeroshs vai citaadi galiigi niikuljojoshs vecis, ir veerts patiit filmu atpakalj...

galiigi dums jau tas Freids nebija, kad teica, ka viss ap seksu vien rotee...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2008 13:50 by Runcene.
Re: Atkal depresija
13.07.2008 14:15
...tik taa filmas tiishana var raadiit arii pavisam citu ainu, ne tikai she aprakstiito...
Re: Atkal depresija
13.07.2008 14:24
viss ap seksu vien rotee...(c)


Runcene, cilvçks ir dzîvnieks, kam kâ nelaime un sçrga ir iedots arî prâts?



Edited 1 time(s). Last edit at 13.07.2008 14:25 by strawberry.
Re: Atkal depresija
13.07.2008 14:57
,,,

jaa, var jau riit AD arii taapeec, lai dzeroshs (vai citaas destruktiivaas probleemaas esoshs) viirietis izskatiitos vnk perfekts... bet taisniiba... variantu ir daudz...

Strawberry

neesmu taa teikusi... vijoliite iesaaka ljoti nopietnu teemu par AD, kuras sakaraa ir pieraudaati pilni forumi netaa un izjukushas daudzas gjimenes...
Re: Atkal depresija
13.07.2008 17:18
Nu ja, Rncene, redz tie, kam nav bijusi saskare ar ðiem medikamentiem, pat nenojauð kâdas citas problçmas zem tâ visa slçpjas.:(
Laila
Re: Atkal depresija
14.07.2008 10:42
Par to libido pilnîbâ piekrîtu ðeit teiktajam. Mançjais kâ pazuda pirms 6 gadiem (bet nu tâ pilnîgi, ar galiem), tâ joprojâm nav atgriezies, kaut nu jau 3.5 mçneðus esmu nost no antidepresantiem. Daþreiz domâju - vai vispâr kâdreiz atgriezîsies? Kaut kur jeníu forumos savulaik manîju, ka it kâ atsevisíos gadîjumos ðis libido zudums varot bût pat neatgriezenisks...:((( Ja godîgi, manâ gadîjumâ antidepresantu lietoðana nu jau labu laiku ir pilnîbâ nokâvusi arî interesi par vîrieðiem ka tâdu.:((( Atceros, ka pirmos pâris gadus tik traki vçl nebija.
Re: Atkal depresija
14.07.2008 13:26
Nu, vismaz seksuâlâ dzîve man vçl nav skarta, tâ ka domâju, ka esmu no tiem, kam AD libido nesabojâ. Man pat drîzâk ir tâ, ka tajos brîþos, kad ar vîru mîlçjamies, tad esmu beidzot mierîga, laimîga un piepildîta. Tad es vîram saku - vismaz kaut kas dzîvç vçl ir labs:D
Re: Atkal depresija
14.07.2008 14:21
..piepildîta???...ar ko???...:)

...krupis drâþ vardîti...ðî maigâ balstiòâ - vai manî ir kas skaists???...krupis paâtrinâdams rumpja kustîbas - ir, ir, bet tûlît vilkðu laukâ...:)
Re: Atkal depresija
14.07.2008 16:05
Es nesapratu, pârâk naiva laikam un veca vîra tekstus nesaprotu.
Jâ, mums ir laba seksuâlâ dzîve. Piepildîta es jûtos garîgi, man ir tâds dvçselisks pacçlums, un fiziski arî pacçlums. :P
Re: Atkal depresija
14.07.2008 18:41
Blueberry un Janetty tad ir retie laimiigie iznjeemumi...

tie varonji, kurus paziistu personiski, nav ne par ko tik ljoti raudaajushi AD sakaraa kaa par sho...

ja nelieto ilgstoshi, paareejaas blaknes var buut arii nepiezogas...

_________________________________________________________________________


Neurotic is a man who builds a castle in the air. A psychotic is the man who lives in it. A psychiatrist is the man who collects the rent. ~ Jerome Lawrence
Re: Atkal depresija
19.07.2008 03:34
Nu jau kâdu nedçïu guïu normâli, vismaz nav baiïu un nemurgoju. Sapòus atceros, daþi ir traki, piemçram, redzu, ka ielieku mazo vannâ un novçrðos un ðis slîkst. Nu tâdus nelabus, bet ir arî labi sapòi. Nezinu, kas ðîm pârmaiòâm par iemeslu. Tâs zâles tâ arî nesâku dzert. Man ir bail arî no neiroleptiíu blakusparâdîbas tâdas kâ svara palielinâðanâs. Man jau tâ ar to ir problçmas.
Esmu arî mazliet izvçdinâjusi galvu, bijâm kâzâs, uz kino, uz Dziesmu svçtkiem.
Ðonakt neguïâs, jo mazais tikko raudâja un man tagad viss miegs vçjâ.
Vasaraa slinkoju, nekur mazo nevedu, braucam uz laukiem, bet mazajam kaut kâ dzîvoklî patîk labâk, laikam pieradis, te viòð aktîvi òemas, loþòâ pa visâm maliòâm un ir mierîgs, bet laukos tikai sçþ un neko negrib citu darît.
!
Re: Atkal depresija
23.07.2008 13:17
Vârdu sakot, tev kâ parasti nav ko darît!
Re: Atkal depresija
17.08.2008 15:54
Kur mûsu Blueberry palikusi?LAikam atpûðâs kaut kur no visiem kreníiem vai nu izveseïojusies?!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: