trankvilizatori

Aizsāka 777 

eseses
Re: trankvilizatori
28.10.2008 18:12
iisteniibaa, nelietoju jau 2. nedeelju un ziniet, ir OK. nekaadu blakus paraadiibu nav, varbuut pirmaas 3 dienas bija gruutaak, bet tagad ir labi, pat neatceros par taadu. taa kaa prakse (un tie ir 6 gadi ar nelieliem paartraukumiem lietoshanas) raada, ka var atmest - bez probleemaam.
alise
Re: trankvilizatori
29.10.2008 15:51
Man personîgi klonazepâms NEKAD nedeva miegainîbu, pilnîgi, it kâ nekas nebûtu, galva skaidrâka par skaidru. laikam trauksme tik liela bija, ka knapi to notuðçja, nekâdu miegainîbu nedeva. un nekâdi kuriozi nekad nesanâca. lietoju ilgi, mocîjos un pârdzîvoju, bet, izrâdâs, daudz tâdu lietotâju;) man izdevâs atmest, kaut lietoju kâdus 7 gadus. lietoju pa tabletei dienâ, tad pa pustabletei, tad ceturtdaïu, tad pârgâju uz xanax, tad uz alprazolam un tur jau viegli sevi atradinât, jo zâles aizvien vieglâkas un devas mazâkas, alprazolamam ir gan 0,5 mg tabelete, gan 0,25 mg un to vçl var uz pusçm utt. un tad paralçli uzlika fluanxol un tad jau pavisam varçja atmest. Bet tomçr iedroðinât uz tâda lietoðanu es neiedroðinâtu ... man bija ïoti grûti atmest, sâkâs milzîga trauksme un bezmaz depersonalizâcija.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 11?
Ziņa: