Raksts þurnâlâ.

Aizsāka kachenite 

Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:55
...bumbulît, saldeno, labi, ka Tu tomçr zini un vari...mani tas priecç...:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 20:58
esmu iigna... pilniigi nekaa jauna... :(((
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 21:13
Runcene, tad uzsâc kaut ko jaunu. Es arî tâpat vien klikðíinu taustiòus:)
Re: Raksts þurnâlâ.
02.10.2008 22:39
...njaa, arii sveshas naudas skaitiishanaa apbriinojama tendenciozitaate ;-) Riiga nav visa Latvija.... Nez aiz kam taas daudzaas tukshaas shtata vietas pie tik labiem ienaakumiem ;-) ...
?!?!
Re: Raksts þurnâlâ.
03.10.2008 12:39
Strawberry, - Kas tas par rakstu "Dienâ" uz ko te atsaucies? varbût vari ielikt linku? Labprât palasîtu.
Re: Raksts þurnâlâ.
03.10.2008 15:56
J



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:30 by kachenite.
Re: Raksts þurnâlâ.
03.10.2008 16:31
Kachenît, tas bûtu ideâli, ja tâ bûtu. Bet es esmu sapratusi, ka psihoterapeitiskâ palîdzîba tomçr ðo te nespçj pavilkt. Tur vajag klât arî kaut ko no tâ, par ko raksta ezotçrikas grâmatâs. Kaut zinu, ka ir daþi psihoterapeiti, kas, piemçram, darbojas arî ar reiki un taml.lietâm. Tur efekts varçtu bût lielâks.
Laila
Re: Raksts þurnâlâ.
03.10.2008 16:49
Ja bûtu tâ kâ piedâvâ kachenite, tad cilvçki ietu psihoterapijâ, sakârtotu galvas un iegûtu nemirstîbu.:))
Re: Raksts þurnâlâ.
03.10.2008 16:52
stingi njemot, var gan sakaartot...

tachu "no nerviem" laikam ir biku vienkaarshoti... kaa jau te ticis runaats, daudziem slimot ir vnk izdeviigi... jaasaprot, ko ar to ieguust...

skanees stulbi un nodraazti, bet, jo vairaak saprotu, jo man ir labaak... zuud nepiecieshamiiba...

tas neatcelj to, ka reizeem vajag tabletes, jo shis tas no aplamas dziives un domaashanas var sapliist diezgan smagi...

aiz ko te raud par analizeeshanu, ka taa nez kaads reegs un laasts ir...

un nabaga Freids, kuru vispaar gandriiz neviena psihoterapijas skola vairs nepiemin... apmeeram kaa ar to zivs apgrieshanu visaas naakamajaas paaudzees tik taapeec vien, ka omei bija iisa panna...

un vai tad pasaulee nav tuukstoshiem cilveeku, kas dziivo, sevi analizeejot, vispaar nezinot neko un neintereseejoties par psihoterapiju... vinji to vaardu nemaz nevar izrunaat... vnk katrs cilveeks ir savaadaaks, un ir taadi, kuri funkcionee taa... katram savas vajadziibas, izpratnes un pieejas... citam vajag gan saprast, kaapeec iznaaca taa, kaa iznaaca... ko vajadzeeja savaadaak...

a te taa sacepushi it kaa tas nez kaads bublis buutu...

un taa pati apslaveetaa hipnoterapija... ne katram taaa straadaa, bet, vienkaarshoti njemot, psihoterapija ir taa pati hipnoterapija, tikai kaajaam gaisaa... ne katrs ljaujas, ka vinjam kaads ko no malas vnk liek dariit... vinjam vajag gan saprast, kaa kompis nestraadaa, ja nestraadaa... man tas nav vienalga, piemeeram...

Mesmers ar, starp citu, bij dikti diivains teevocis... nevar zinaat, vai ne veel dullaaks par Freidu...

un psihoterapeitus ar var duchiem vien sastapt, it sevishkji grupu nodarbiibaas... vinji taapat gib sevi saprast... visiem cilveekiem ir savi jautaajumi par dziivi... taa kaa nav tak taa nekaada masonu lozha...
Re: Raksts þurnâlâ.
04.10.2008 00:04
...njaa, Reiki gan glaabs pasauli ;-) ...
Re: Raksts þurnâlâ.
04.10.2008 01:21
Urâ, man iedarbojâ loìiskâ domâðana, es sapratu, kâ tâ dâma ir pagrieþama tad uz vienu, tad otru pusi! :-)))
A vispâr, Komat, ar Reiki es pilnîgi noteikti vienu problçmu atrisinâju pilnîbâ. Pieïauju, ka ar psihoterapiju tam, ja vispâr izdotos, bûtu vajadzîgi gadi, un dudz naudas arî:)



Edited 1 time(s). Last edit at 04.10.2008 02:01 by strawberry.
Re: Raksts þurnâlâ.
04.10.2008 03:53
Un te jau ir redzams, kâ tas ir uzkonstruçts
http://www.qianqin.de/2007/10/15/clockwise-or-counterclockwise/
Re: Raksts þurnâlâ.
05.10.2008 01:57
L



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 17:29 by kachenite.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 16?
Ziņa: