Vai no antidepresantiem obligati jaapaliek resnam?

Aizsāka Iluta5 

Izrakstija man arste antidepresantus (vegetativaa distonija + depresija), bet lasiju, ka no vinjiem var krietni pienemties svaraa (pat ap 15kg pusgada laikaa?!), taa kaa nesen (peec berninja piedzimsanas) jau ar lielaam mokaam nometu gandriz 30 liekos kg, tad man ir paniskas bailes uzresneet atkal!

Kaada pieredze?

Kapec no depresantiem iisti pienemas svaraa - tableshu blakusefekts vai vienkarshi palielinaata eestgriba (ko tachu varetu parvareet)?
Re: Vai no antidepresantiem obligati jaapaliek resnam?
22.10.2008 17:30
Vismaz man bija, kad saaku justies labaak, tad arii apetiite uzlabojaas. Es gada laikaa pieneemos par 6kg, bet taa kaa man bija svars zem normas, tad to tikai uzskatiiju par plusu. Kad paartraucu lietot AD, 6kg pazuda 2 meenesu laikaa. Bet tas ir kaa kuram.
Depresîvie visi ir bezkaunîgi slaisti, tâpçc arî uzbarojas kâ cûkas!
Re: Vai no antidepresantiem obligati jaapaliek resnam?
22.10.2008 18:01
Ak Tu mûsu ïoti, ïoti depresîvais A.G. Pareizi pateici, tik resns kâ Tu var bût tikai totâls slaists.
Ja cilveks ar izsaukuma ziimi ir slavenais AG (Gedroickis), tad vienreiz draugos netisaam vinju redzeju - tiesaam izskataas gariigi un fiziski slims cilveeks ar vismaz 20 liekiem kg.
Bet mani neuztrauc mans resnums, ilutiò, ar to es no tevis arî atðíiros!
Es nu gan tev ieteiktu saakt uztraukties :D
Es tev savukârt iesaku neuztraukties, lai gan psiham jau neko nevar iestâstît!
jaa AG tiesam ir slims purns,kas vel nekaunas pats budams tizls citus aplikt,tadu nosaut ka suni,kas neizprot un negrib saprast cilveku ciesanas kas rados no depresijas un lidzigam slimibaam.
Re: Vai no antidepresantiem obligati jaapaliek resnam?
22.10.2008 21:09
man ir viedoklis, ka eestgriba arii ir tas blakusefekts...

man bija gan shis, gan liela miegainiiba, bet citiem tomeer tas nav... vai arii ir tik slikti ieprieksh, ka tos dazhus kg zaalju deelj nenjem galvaa... jaaskataas, kaadi ir zaudeejumi un kaadi ieguvumi.

kaut kaadaa veidaa man vinjsh trauksmi tipa atnjeema, tipa pa citaam liinijaam iedeva klaat... rijiena tieksme no AD bija vienkaarshi idiotiska, es teiktu... kad es AD atceelu, tad rijiens beidzaas apmeeram 3 ned. laikaa... bet man vispaar ar shiim zaaleem ljoti nedraudzeejas kaut kaa...

es taa veeroju, ka visiem taa nav, lai gan man drushkai arii nebija labi... laikam "vaaja" nervu sisteema ;)

bet ar jaunaas paaudzes AD, kas tagad nopeerkami, ir krietni, krietni mieriigaak, jo es zinu cilveekus, kas ar veco amitriptiliinu ceelaas nakts viduu, lai eestu... sevi ieskaitot... naktii visa palaata slimniicaa kaut ko chammaa iekshaa... kaa taadi rukshi...

PS gedroics arii starp mums bija, naktii palika pie vienas daamas gultaa, nevareejaam dabuut aaraa...
Enidej, uzmanîgâk ar izteicieniem, policjai nebûs grûti noskaidrot, no kurienes tu raksti!
Ak dieninj, Gedroickis jau ar policiju piedraud! :D

Paldies Runcenei par atbildi. It ka izrakstija man jaunaas paaudzes zales (Cipralex), tapec ceru, ka blakusefektu bus maz.
Re: Vai no antidepresantiem obligati jaapaliek resnam?
23.10.2008 09:52
No Cipralex esot baigâ miegainîba!

Par çstgribu un resnçðanu-kâ kuram, man no AD nav, bet no neiroleptiía gan bija gan çstgriba, gan kg klât!
Gedroic tu pats neatlaidigi komentee,varbut tev pasam driz bus japarunaa ar policiju.
Par ko tad?:))
par cienas aizskarsanu.
Policija ar tâdâm lietâm nenodarbojas, stulbenît! Izlasi vismaz Kriminâlprocesa likumu, tad te smirdini mûli! Cita lieta - draudi ar kâdu fiziski izrçíinâties!
neuzprasies resnais pajolin,atradisim ari tev kur piesieties,un ievero dietu,jeb tu slims kops bernibas tapec izgaz dusmas uz citiem.
Piesienies, ja vari! Vçl ne tâdi sûdi kâ tu ir mçìinâjuði!
tadus ka tu armijaa atri paraudzinatu,kas dirs citiem virsu,gan jau pienaks laiks ga kads iebaziis galvaa.
Skaties, ka tev paðam kur citur neiebâþ!
kas tu vel gejs esi?
Kas teica, ka es tev bâzîðu?
...neiznçsâtajam geroicelim vajag ar kâdu parieties...davai, ârieti!!!..:)
Tieði otrâdi, kad sâku lietot jaunâs paaudzes antidepr. , atguvu normâlu svaru bija liekais svars!
Tâpat nosprâgsi no ðiem sûdiem!
AD ir dazadi,jaunas paaudzes vairs svaru nedzen virsuu.
es dzçru seroxat vairâk kâ 2 gadus un liekais svars neparâdîjâs.
Gedroiciit - puisiit, katrs jau mes reiz nospragsim - cits veselaaks, cits galvinjaa slimaaks (kaa tu) ..

Visiem paarejiem paldies par atbildeem, patiesi juutu, ka trakaa estgriba un nemitiigaa velme pec saldumiem un citiem naskiem ir stipri samazinajusies, kops lietoju antidepresantus. Un tas loti priecee :)
Kâds tad prieks no dzîves, ja pat çst negribas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 19?
Ziņa: