Gara stiprinâðana!

Aizsāka snukers 

Re: Gara stiprinâðana!
09.12.2008 23:26
Kachenît, iecep. Man arî ir sava teorija, bet tieðâm vçls jau...miegs mâcâs kâ migla virsû :D
trr
Re: Gara stiprinâðana!
11.12.2008 13:19
mçs ar Dievu apmainâmies savstarpçjâm simpâtijâm un mîlestîbu ik dienas, ar to man pagaidâm pietiek :)
Bîbele man palikusi mantojumâ no senèiem, veca - 1825.g., vecâ drukâ vçl, protams, ka palasu, padomâju par tur rakstîto, bet tajâ grâmatâ es Dievu nesaredzu :(
arî par budismu daudz esmu lasîjusi un kâ reliìija tâ man ir saprotamâkâ un pieòemamâkâ no visâm, bet arî tajâ ir savas, man nesaprotamas, dîvainîbas, diemþçl..
uuu
Re: Gara stiprinâðana!
11.12.2008 15:38
Un kas tad ir nesaprotams budismâ?
trr
Re: Gara stiprinâðana!
12.12.2008 09:37
man kâ normâlam un uzskatos brîvam baltam rietumu cilvçkam nav saprotamas budisma ïoti stingrâs hierarhijas prasîbas, ïoti stingrie kalpoðanas noteikumi klosteros, es to visu uztveru daudz brîvâk un dzîvâk un ne kâ sastinguðu dogmu.
Vladimirs
Re: Gara stiprinâðana!
19.12.2008 03:08
Dievs ir, un ar viòu ir jâveido attiecîbas. Tas, kurð to vçl neatzîst vienkârði vçl nav gatavs dzîves produkts. Vienîgais kam piekrîtu - nevajag pârâk tieði uztvert baznîcu. No staigâðanas uz misçm nekas dzîvç nemainâs, to zinu no savas pieredzes. Galvenais ir divas lietas: (1) saprast ko Dievs no tevis ðai dzîvç grib un (2) nepadoties ïaunumam, kas diemþçl sçþ cilvçka iekðienç, jâdzîvo ir aptuveni tâ kâ Jçzus ir mâcîjis Kalna sprediíî.
Re: Gara stiprinâðana!
19.12.2008 07:39
Galvenais ir divas lietas: (1) saprast ko Dievs no tevis ðai dzîvç grib un (2) nepadoties ïaunumam, kas diemþçl sçþ cilvçka iekðienç, jâdzîvo ir aptuveni tâ kâ Jçzus ir mâcîjis Kalna sprediíî.(c)

varçtu arî pârfrazçt- ir jâsaprot, kas esi un ko ðajâ dzîvç gribi (un ko nemaz tik viegli nevar izdomât), un saprast, kas tad îsti iekðienç mums ir un pieòemt to.
trr
Re: Gara stiprinâðana!
22.12.2008 09:37
man prieks, ka beidzot tçrgâtâji aizgâjuði prom no reliìijas un baznîcas :) un pievçrsuðies patiesâm vçrtîbâm - Dievam un mîlestîbai (kas ir pretstats ïaunumam)..
Re: Gara stiprinâðana!
22.12.2008 11:55
...ïaunums kâ neatòemama dzîves satâvdaïa...pie tam ïaunums savâ bûtîbâ ir relatîvs...:)
Re: Gara stiprinâðana!
22.12.2008 18:48
A



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:23 by kachenite.
trr
Re: Gara stiprinâðana!
23.12.2008 09:36
mîlestîba kâ neatòemama dzîves sastâvdaïa.. kam no tâs rodas sliktums?
vai ïaunums? mîloðajam vai mîlçtajam?

protams, ka ïaunums un tumsa pastâv, bet tikai kâ pretstatu vienîba, kâ duâlisma otrs pols mîlestîbai un gaismai, lai bûtu redzams, uz ko tiekties savâ evolûcijâ :)
Re: Gara stiprinâðana!
23.12.2008 09:43
Ja njem veeraa, ka arii to miilestiibu katrs izprot savaadaak... reizeem tik uzmaaciigi tie kas tjip iemiileejushies :D ka sist gribas. Ok tuliit kaads argumentees ka tie ir apmaatie nevis iemiileejushies, bet tam cilveekam taa tachu ir miilestiiba ;) Te nu arii saakas ... :D

tarkshkjis nemaak latvieshu valodu... sveshvaardu pilna pakalja :D

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10



Edited 1 time(s). Last edit at 23.12.2008 09:44 by Mateus.
trr
Re: Gara stiprinâðana!
23.12.2008 09:49
Jau otreiz paldies, Mateus!

Mans opis kâdreiz tâ zirgu bremzçja - trr - , visu cieòu viòam! :))

Bez sveðvârdiem mûsdienâs nevar = palasi dakteru grâmatas :))
Re: Gara stiprinâðana!
23.12.2008 23:08
....ïauj durakam Dievu lûgt, viòð visu galvu sasitîs...
....ja sava tukðpaurîba jâslçpj aiz sveðvârdiem, nu tad sûdi lieli...un ja vçl ðâds sâk dakterçt!!!!...
Ai, es ar metâla stieni stiprinu - izturîgs!

Ko var stiprinât, mlja? Vajag pizdi iedot tam, kas kaut ko ne tâ saka un viss, nevis kaut kâdu garu stuprinât. Stiprinât var galvu pie griestiem, nevis garu.
Re: Gara stiprinâðana!
25.12.2008 23:43
L



Edited 1 time(s). Last edit at 19.08.2012 18:24 by kachenite.
Kas vainas? :)))
Re: Gara stiprinâðana!
26.12.2008 14:09
...lietot smalkos vârdus bez jçgas nozîmç vienu - sûdi galvâ...

...arî lamâties ir jamâk, losi...:)



Edited 1 time(s). Last edit at 26.12.2008 14:09 by madcynics.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: