VD un grûtniecîba

Aizsāka Brasilia 

Brasilia...
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 20:13
Xanax nelīdzēja
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 20:29
Re: VD un grûtniecîba
10.04.2009 23:50
To Brasilia
Tev jau piedzima beebis?
Brasilia...
Re: VD un grûtniecîba
11.04.2009 13:39
Ai, Runcen, galīg negibās tos AD, man laikam viņi asinsvadus švakākus padarīja, tā vismaz dr. izteicās, līdz ar to tie tik dzemdē plīsa un asiņoja, kamēr 123 ...spontānais
Re: VD un grûtniecîba
11.04.2009 14:13
Oi... smagi tad Tev gājis. Žēl.

Ļoti muļķīga situācija, bet trankviļi dos sliktumu uz smadzenēm ilgtermiņā. Par hemorāģijām varētu būt taisnība. Man veidojās ļoti izteikti zilumi un asinsizplūdumi zem kāju nagiem, bet pēc AD atcelšanas pārgāja. Es vispār no sākuma nevarēju saprast, kas notiek... Atsāku vēlreiz – tas pats pēc ~2 mēn. lietošanas.

Es pilnīgi noteikti nevaru SSRI AD, jo svīdu nežēlīgi, gulēju visu laiku + jau minētie zilumi. Meklē, mīļā, kaut ko citu. Varbūt iemācies meditēt? Tīri kā praksi bez jelkādām filozofijām, ja tās nav pieņemamas. Tas nemaina domāšanu (tā vismaz man nav alternatīva psihoterapijai). Autogēnais treniņš + vēl šis tas. Pameklē, varbūt kaut kas uzrunā. Ir kustības, kas pasaulē pat smagajai psihiatrijai meklē alternatīvas tieši zāļu blakņu dēļ.

Protams, trauksmains ķermenis arī bēbim nav nekāda jaukā vieta.
Re: VD un grûtniecîba
11.04.2009 21:33
Runcen, man tas pats-no Rexetina iesākumā metās neizprotami zilumi uz kājām, pēc apmēram mēneša lietošanas pārgāja

Kaut kas jau būs jādara papildus psihoterapijai, tagad cītīgi pievērsusies adīšanai, tikai rezultāts nav gaidītais, jau 2.x pāradu :(

Un no SSri es arī svīstu...no tricikliskajiem skatos uz sevi no malas, nu galīgā nejēgaa :)

Varētu jau mierīgi padzīvot, bet atkal krenķi-cikls nobrucis...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: