tvaika2

Aizsāka x 

Re: tvaika2
21.10.2009 12:13
bet Tu jau, zancha, zāles pati nedzer. mētājies šurpu turpu. ta dzer, ta nedzer... tā arī tas parasti beidzas. cik ilgi? līdz 3 mēnešiem. maksimāli.
Re: tvaika2
22.10.2009 00:54
Runcene...cipralex man nelīdzēja,fluanxol arī nē..tagad sāku atkal betamaksu dzert,nezinu kā būs,bet gribās tikt uz kājām!!!!!
Re: tvaika2
22.10.2009 16:45
zancha, tas ir skaidrs, ka gribi tikt uz kājām... kurš gan to te negrib, bet, ja vienīgais izvēlētais risinājums kādu laiku ir zāles, tad ir laicīgi jāiet pie ārsta, ja kas nestrādā. atmešanu vai pārtraukšnau tadā gadījumā vajag saskaņot, jo es nezinu, vai ir kādas psihiatrijas arsenāla zāles, ko nevar testēt ambulatori.

psihiatrijā diemžēl tā ir, ka nav analīžu, kas rādītu to, kas darās Tavā galvā. var tikai mēģināt un skatīties, kas notiek.
Kupčas upuris
Re: tvaika2
23.10.2009 18:33
Jā, jā, tikai aprodi ar domu, ka tad, kad Tev dr.Kupča iebērs no plastikāta kulītes zālītes un teiks, še, meitiņ, pamēģini šitās, tu kļūsi par viņas (varbūt arī citi Dr. tur tā dara) izmēģinājumu trusīti, jo savā laikā, un nez kāpēc nešaubos, ka arī tagad, šādu "kulīšu" ar jaunizstrādātiem preparātiem viņai bija pilnas atvilknes. Uz kādu taču ir jāizmēģina jaunie preparāti, vai ne? Un kurš pēc tam ticēs kāda "trakā" stāstītajam? Bet tā tur ir realitāte.
Re: tvaika2
23.10.2009 20:17
Tā nu gan tas nenotiek... es par jaunizmēģināmām zālēm...
Re: tvaika2
27.10.2009 23:31
Kupčas upuris Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Jā, jā, tikai aprodi ar domu, ka tad, kad Tev
> dr.Kupča iebērs no plastikāta kulītes
> zālītes un teiks, še, meitiņ, pamēģini
> šitās, tu kļūsi par viņas (varbūt arī citi
> Dr. tur tā dara) izmēģinājumu trusīti, jo
> savā laikā, un nez kāpēc nešaubos, ka arī
> tagad, šādu "kulīšu" ar jaunizstrādātiem
> preparātiem viņai bija pilnas atvilknes. Uz
> kādu taču ir jāizmēģina jaunie preparāti,
> vai ne? Un kurš pēc tam ticēs kāda "trakā"
> stāstītajam? Bet tā tur ir realitāte.
Neko tādu par dr. Kupču gan nevajadzētu te rakstīt, jo viņa patiešām ir viena no vispieredzējušākajiem un profesionālākajiem ārstiem LV. Pateicoties viņai esmu spoējusi veiksmīgi funkcionēt un bez eksperimentēšanas šajā -psihiatriskājaš kaitēs jau nu ne kādi, jo kā Runcene rakstīja-te jau nevar uztaisīt analīzes un izmērīt kas un kā. Kātramn tās zālēs iedzrbojas savādāk, katrs reaģē uz viņām savādāk un vajag laiku, lai saprastu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 8?
Ziņa: