kailums

Aizsāka vehjsh 

kailums
02.12.2009 09:33
Vai tas ir slikti vai labi, ja māte staigā kaila divu mazu bērnu(puiku 3 un 6gv) klātbūtnē?
Re: kailums
02.12.2009 09:50
arī personīgi pazīstu līdzīgu variantu ar 2 maziem puikām, un regulāri jūrmalā vienīgie apģērbi - peldbikses tētim un stringi mammai, un ne vaina.. aug veselīgi..
Re: kailums
02.12.2009 10:02
...to ne vaina redzēs vēlāk, kad noskaidrosies bērnu seksuālā orientācija un vispār attieksme pret seksualitāti... zināmā mērā to var saukt par seksuālu agresiju- sava kailuma uzspiešanu citam, ne savam partnerim...
Re: kailums
02.12.2009 10:09
Tas notiek neapzināti. Kādas varētu būt sekas?
Re: kailums
02.12.2009 10:18
Neapzināti kaila staigā?
Re: kailums
02.12.2009 10:23
Neapzinoties par iespējamo kaitējumu. Uzskatot, ka savā mājā var ģērbties tā kā pašai ērtāk. Jūtu, ka tas nav pareizi. Tikai nespēju atrast argumentus savam viedoklim.
Re: kailums
02.12.2009 10:25
man zināmajā gadījumā aug jau 3.paaudze kailo, vecmammai 5 bērni, orientācija visiem tradicionāla. pati v-mamma peldas tikai kaila, un jau gadus 20 arī visu ziemu.. visi veseli kā miesā tā garā, ar seksualitāti arī viss OK..
siev.
Re: kailums
02.12.2009 16:41
es domaju, ka tas nav labi.
man personigi savos 23 nebutu patikami redzet savus vecakus kailus un zinu, ka ari berniba, ja kadreiz iraudzitu man butu bijis soks un nepatikami.

pieradinat pie ta ka pie normas ari nav isti riktigi.
Re: kailums
02.12.2009 16:48
Domāju, ka nav labi vienmēr eksponēties kailam bērnu priekšā. Tas lai paliek guļamistabai. Arī baidīties no tā, ka bērns pa reizei vecākus plikus ieraudzīs, nav jēgas. Piemēram, ja ģimene kopā pa pliko iet pirtī, manuprāt, Ok.
Re: kailums
02.12.2009 18:13
tas, ko sakat, atbilst latviešu kautrīgai mentalitātei, bet tur abi ciltsvecāki nav latvieši. jaunākās meitas 27-28g - abām vīri latvieši un ir bērni - visas pa pliko jūrā peldas un neviens netaisa problēmas, brūni, slaidi, skaisti ķermeņi, arī tai, kura vecmamma ap 58 g., arī mazie puikas, vnk - prieks viņus redzēt :)
Re: kailums
02.12.2009 18:24
kailā Āfrika nav izmirusi pat ar visu AIDsu :) bīstams kailums ir tikai ļoti puritāniskā un neveselīgā ģimenes atmosfērā augušajiem, pie kuriem arī latviešus varētu pieskaitīt.
Re: kailums
02.12.2009 18:27
pag, pag, pag... tās visas ir lietas, kas ir psiholoģiski nosacītas kutūrvidē. tā var būt arī vardarbība, bet tā var būt arī norma. latviskajā mentalitātē un rietumu kultūrā tas pilnīgi noteikti nav un nevar būt ok. turklāt, ja cilvēks jautā vai grib jautāt, tad intuīcija jau saka priekšā, ka kaut kas nav štokos. puritānisms izpaužas citādi.



Edited 1 time(s). Last edit at 02.12.2009 18:28 by Runcene.
Re: kailums
02.12.2009 18:44
nu, un ja kailums ir neglīts, ar taukiem apaudzis vai kā citādi citiem cilvēkiem nebaudāms, piekrītu, to nevajadzētu eksponēt, tas vnk nav ētiski, bet citādi, un vēl jo vairāk - savās mājās - kāpēc ne?
Re: kailums
02.12.2009 19:00
...tāpēc, ka ne bērni ir tie, kam mātei vai tēvam būtu jāeksponē savi smukumi... savā starpā lai pieaugušie eksponējas līdz sliktai dūšai...
Re: kailums
02.12.2009 19:22
cik daudzi 3gadīgie vēl krūti dabū.. tad ko? - bērns māti kailu uztver tik ļoti dabīgi, ka tur nu problēmu nav NEKĀDU!
Re: kailums
02.12.2009 22:32
..nu nu... un krūti trīsgadīgie ar reti dabū...
Re: kailums
03.12.2009 00:00
Slinkums visu lasīt, bet varu teikt pēc pieredzes jo mūsu ģimene ari bija neparasta uz visādam tādām lietām... Vispar par kadām sekām var būt runa, es nesaprotu? Tas ka bērni varētu ar laiku dārīt tā kā mēs? Kur ir problēma, mēs kā reiz gribējām lai bērni dara tā kā mēs un mus vienmēr ir bijis dziļi uzspļaut par to, ko par to domā citi... Mēs esam Mēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kailums
03.12.2009 13:18
Tā tas tiek iedzīts: kauns par savu ķermeni.
Kad biju maza, cik gadu bija, īsti nepateikšu, bet pagalmā jau tiku laista, es kaimiņu puikam paprasīju, lai parāda savu krāniņu. Viņš parādīja arī. Pēc kāda laiciņa, redzot, kā viņa vecāmamma aiziet un mūsu mājas pusi, sapratu, ka nu būs s... mani vecāki arī bija bik tā kā apjukuši, bet sabiedriskās kārtības vārdā es tiku norāta un kaktā ielikta:(
Pēc tam es ilgi vairs neinteresējos par krāniņiem- es biju laba un kārtīga meitene.
P.s. Bet, kad pirmo reizi apmeklēju baseinu, man bija problēmas pārģērbties citu acu priekšā.
Re: kailums
03.12.2009 13:27
tie, kuriem nav problēmu ar savu kailumu, ir brīvāki par citiem.. viņos nav šis nepamatotais kauns ieaudzināts.. dzīvo tādas pirmatnējās tautiņas ar gurnautu ap vidu, vai tikai šņorīti - simboliski - un neko - ne kompleksē, ne erektīlā disfunkciā vai vaginisms šos traucē.. :)
Re: kailums
03.12.2009 14:02
Nav jau bērni jāaudzina par puritāņiem, viens ir eksponēt kailumu (tomēr lielākajā daļā mūsu platuma grādu sabiedrības nav pieņemts), bet pavisam cits izturēties bez aizspriedumiem. Normāliem vecākiem ir skaidrs, ka tā krāniņu pētīšana meitenēm ir nepieciešama attīstības stadija. zēniem arī meiteņu anatomija interesē. Pati ar brālēnu ap 5 gadu vecumu dakteros spēlējām t.i. izpētījām viens otru. Neredzu rur nekā slikta.
No manu bērnu bērnudārza laikiem. Aizejam dēlam pakaļ un pieskrien grupiņas paraugmeitenīte ar sūdzību, ka dēls viņai krāniņu rādījis. Uzprasījām vai gribēja redzēt un vai interesanti bija. Atbildēja godīgi, ka jā. Nu i viss incidents, nevienu nerāja un kaktā nelika.
Re: kailums
03.12.2009 14:09
Staigāšana kailam diez vai ir kailuma eksponēšana. Ja cilvēks tā jūtas brīvi, viņs neko neeksponē.
Re: kailums
03.12.2009 14:17
ja tikai pēc tam nav bērni pie psihiatra jāved, kad tēta kailumus atskatījušies, tēta klizmas un citas perversijas dabūjuši...

šeit ir sajuktas 2 lietas. es piekrītu Alsterei par 200%. bērni ir bērni, tas ir ok, ka viņi viens otru pēta. vecāki ir kas pilnībā cits. tētim taču strawberry peni rādīt neprasīja un tētis arī to viņai nerādīja?



Edited 1 time(s). Last edit at 03.12.2009 14:18 by Runcene.
Re: kailums
03.12.2009 14:23
Runcene, sīkāk nestāstīšu kas un kā :) Taču tādā gadījumā, ja vecāki kaili jūtas brīvi, bērni neprasīs īpaši uzrādīt peni- jo tā viņu uztverē vnk būs cilvēka ķermeņa sastāvdaļa. Ja vecāki tomēr kaili nejūtas brīvi, bet kaut kādu iemeslu pēc tādi staigā- tad jā, varbūt bērniem radīsies greizi priekšstati.
Re: kailums
03.12.2009 14:39
strawberry, tas bija retorisks jautājums...

kā jau bildu iepriekš: te ir sajuktas 2 lietas. arī mūsu kultūra, kurā neviens kails ikdienā nestaigā. un penis nav vnk sastāvdaļa. to jau neapzināti bērns zina pavisam agri.
Re: kailums
03.12.2009 15:41
...kā te dod...nu, staigā pliks/a...nu un???...drīzāk piekritīšu strwbry...neapzināts ir iepotēts zemapziņā...jeb zīdainis arī kaunās no sevis???...
Re: kailums
03.12.2009 16:44
par tālu no autora esat aizskrējuši, jau līdz plikiem peņiem tikuši.. kur tā jāskrien? autors grib uzzināt par kailu mammu komplektā ar saviem maziem dēliem, un tikai.. man šķiet, ka uztraukumam nav pilnīgi nekāds pamats - izaugs forši puiši.. :)
Re: kailums
03.12.2009 16:45
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------

> un penis nav vnk sastāvdaļa.


Un kas tas ir? :D
Re: kailums
03.12.2009 16:55
un te jau ar puritāņu pulciņš komplektējas - tās, kuras nu neparko pa pliko neskries pāri ventas tiltam kuldīgā vai jāņu naktī rasā mazgāties.. esam tokš kulturālas.. ;)
otilia
Re: kailums
03.12.2009 17:36
mans viedoklis ir šāds - maziem bērniem vecāki ir IDEĀLI kurus ciena, mīl un uzticās...
Teikšu prosti - mēs visi ZINAM, ka arī karaliene kakā, bet pavisam cits - ja tas būtu jāvēro (arī tikai dabisks process)... ;)
otilia
Re: kailums
03.12.2009 17:42
negribās te gari izplūst - bet vecākiem, kas savu mazu bērnu priekšā staigā pliki, pilnīgi droši, ka ir izkropļota jūtu pasaule ..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 3?
Ziņa: