leponex

Aizsāka AndrisBerz 

leponex
15.04.2010 18:28
?
Labdien!
Gribētu zināt kāda speciālista viedokli
kas slikts var notikt ja 10 gadus lieto leponexu

....man jau diabēts ir bet domāju vai varētu būt arī citas sekas...
...vai var pilnīgi atgūt veselību pēc tam .....
... varbūt kādam ir pieredze....
Re: leponex
15.04.2010 19:09
te ir mazas cerības sagaidīt speciālistu, vismaz psihiatru...

kāda diagnoze, kāpēc lieto?
ko saka ārsts?
kāda deva?
Re: leponex
15.04.2010 19:41
Pārtraucu lietot visas zāles leponeksu un dazus antidepresantus kokteilī
tā sakot ārstējos ar ūdeni .... kadu gadu jau, tagad ārstēju diabētu un cenšos noskaidrot
kadas sekas man varētu būt no tām zālem ...
....diezgan sarežģīti jo lietojot zales biju "cits cilvēks" nu teiksim strādāju profesijā kas man tagad
nepatīk 10 gadi zāļu hipnozē nodzīvoti citā ādā... tas ir smagi jo apzinaties ka tālak lietot zāles arī ir
gals... iesaku citiem padomat pirms iedzert pirmo ripu, ja var kā citādi tikt gala.
jūtos labi bet gads pēc zālem pagāja drausmīgi....
Re: leponex
15.04.2010 20:00
nu tad jau ok. cerams, ka citu seku nebūs.
njaa
Re: leponex
16.04.2010 10:36
njaa - par to jau galu galā bija runa - ka vnk - kā narkomānam - nevajag vispār sākt.. tas ir labākais no visiem iespējamajiem variantiem - nesākt lietot ripas vispār..
Re: leponex
16.04.2010 21:24
ļoti vērtīgs padoms cilvēkam, kas jau 10 gadus lieto...
Re: leponex
16.04.2010 23:48
pirms iet pie ārsta vaig padomāt ... mani aizsūtija ģimenes ārsts tjipa tev ir depresija.....
tur rindā daudzi tādi kas sanervozējušies par dzīvi nezina ko darīt un domā ka tabletes palīdzēs
nepalīdzēs nekā, dzīve ir jāuztver reāli tabletes un šņabis nelīdz.. točna saku tad labāk šnabis...
zāles vaig tiem kas citadi nevar kuriem bez zālēm trīc roka šupojās zeme, viskas tāds un tikai kā pēdējais līdzeklis
kas palīdz pārciest to visu un piem lietojot zāles var aiziet līdz veikalam vai uz dušu utt
es pieņemu ka visas šitās zāles kropļo tas ir kā nogriezt kāju lai izglābtu ausis ....
.........
business......> diemžēl ir visādi cilvēki
neuzraujieties
njaa
Re: leponex
17.04.2010 09:27
puce Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ļoti vērtīgs padoms cilvēkam, kas jau 10 gadus
> lieto...


lūk, tā, puce, - to saka cilvēks, kurš 10 gadus lietojis..
Re: leponex
17.04.2010 12:22
jā, bet tas nav tēmas autora problēmas risinājums.
Re: leponex
17.04.2010 14:21
AndrisBerz, a kāpēc Tev izrakstīja leponexu, ja Tev bija depresija?

Pietam šamējais jau arī ir visbīstamākais no atipiskajiem neiroleptiķiem.
Re: leponex
17.04.2010 18:00
isteniba tur bija

ciclodols
leponex
noritrens
buronils
fluanksol
ko tāds kokteilis nozīmē....?

:-) ........
Re: leponex
17.04.2010 18:45
Njā. Lai gan pusi no tiem es nepazīstu, bet izskatās, ka tas nozīmē vienu- nepatikšanas.
Re: leponex
17.04.2010 19:30
existential fool
......................
:-) nu jaaa, tev taisnība par patikšanu jau te runa neiet :-)
bet ko tas konkrēti nozīmē bails pat iedomāties :-)
???
bails pat prasīt.,.........
Re: leponex
17.04.2010 21:39
Tu minēji, ka pašlaik jūties labi, tātad viss iet uz labo pusi. Organismam jau ir arī lielas spējas pašatjaunoties. Varbūt velns nemaz nav tik melns. :)
Re: leponex
17.04.2010 23:38
jā organisms atjaunojas, tas notiek un process ir jūtams, diezgan sāpīgs protams...
gan fiziski gan garīgi viss mainās, es jau netieši gribu izvilināt vai var būt kautkas neatgriezenisks
no šitiem labumiem kā piem marihuana extasy čkarējot uz visiem laikiem zināmas sfēras....
.............................
velns jau nav melns :-) tikuntā velns hehe
izacinājums paliek - tikt uz kājām un vēl pēc tam jādzīvo :-)
Re: leponex
18.04.2010 00:45
Never know. Visam ir savas sekas, piemēram, ilgai sēdēšanai pie kompja arī būs savas neatgriezeniskās sekas- okulāri uz deguna un kupris mugurā. :))

Bet kas par to marihuānu? Ko tā čakarē? Manuprāt tā ir legalizējama viela.
Re: leponex
18.04.2010 01:08
Ar marihuānu problēma tik viena- šamo katrs puķpodā var izaudzēt :)) un nevienam par to neienāk kāposts- ne valstij, ne farmācijai u.t.t. Tāpēc farmācija sintezē to pašu THC (kas ir dabiskajā kaņepē) laboratorijās un ar uzcenojumu tirgo nost kā medikamentu, piemēram ASV . Bet par dabīgu kāsi, kas ir tas pats, tur liek ķurķī. LOL idiotisma paraugdemonstrējums
Re: leponex
18.04.2010 17:40
THC čakarē reproduktīvo veselību tobiš arī pēcnacējus ja tadi vēl sanāks
jo spermatozoidi sāk augt kropli ar divām astēm hehe un embrijs ir slims bieži vien....
a ja tu tā saki par korupciju tad tev ir šizofrēnija un droši vari sākt leponeksu lietot ar recepti
jo psihiatriem arīvaig ēst :-) >>>>>> tas joks protams... (zinu daudzus kam tiešām ārsti palīdz un tas ir ļoti labi)
bet kas ir šizfrēnija, es lasīju ka tā ir dīvaina uzvedība ko nevar kīmiski noteikt ... tātad

http://woman.delfi.lv/health/medicine/article.php?id=22140940

nu tad uz Yogas nodarbībām un visus pie psihiatra.....
nipat lasīju Maikls Talbot Holorāfiskais visums, viens ko sapratu ir tas ka Enšteins jau nu točna bija šizofrēniķis
ja neskaita tos ka puse Rīgas redz auras reriha grāmatnīcā viņas fotorafē un mūsu premjers skaita mantras....
tie duraki kas redz tuneļus operāciju laikā un Pēteris Kļava ari ........ hehhee
Lehs Kačinskis (gods viņam) mauprāt juta ka viņu izseko ja savu brāli atstāja mājas >>>>>>>>>>>
Re: leponex
18.04.2010 18:06
Es runāju nevis par korupciju, bet par to, ka marihuānas legalizēšana nebūtu valstij tik finansiāli ienesīga, kā tai to gribētos.
Nebiju dzirdējis neko par spermotozoīdiem, bet moška no alkohola tie vispār aug ar trim astēm? :)

Kas tās par aurām grāmatnīcā un Kačinska izsekošanu?

Pēteris Kļava, he he, nu tas ir viens kadrs! :) Aļaskā amerikāņiem esot uzbūvēta slepenā bāze ar slepenu masu iznīcināšanas ieroci, kur nospiežot vienu pogu visi cilvēki tiktu iznīcināti- saspridzināti pa molekulām vai pat atomiem. -šits man vislabāk patika no viņa vienreiz "Šeit un tagad" raidījumā stāstīto. Viņs varētu būt labos draugos ar madcynicu, abiem būtu par ko parunāt.
Re: leponex
18.04.2010 18:44
existential fool

es tev pilnīgi piekrītu :-)
es vienk. ironizēju par tēmu ... ka zem šizofrēnijas var visu ko parakstīt apakšā
sanāk Rēriha filosofija ir totāla šizofrēnija.... reriha gramatnica fotografē auras, tatad redz to kas nav tatad šizofrenija, leponexu
un uz tvaika ielu :-) jo šizofrenijas definicija redz to kas nav dzird balsis lieks ka izseko utt. turpetī katrs savā dzīvē ir jutis kautkādas
priekšnojautas utt kautvai spārnotais teiciens ka labai dzīvei vaig "čujs ņuhs un poņa" ...

marihuanu neievieš kā recepšu medikamentu jo tā bojā reprodukciju, izlasasiju internetā bet alkohols u smadzenem iedarbojoties
slitak itka :-)

http://www.narcomania.lv/pub/index.php?id=51&gid=29&lid=221

Ir pierādījies, ka marihuāna un THC, atkarībā no lietošanas laika un dozas, negatīvi ietekmē cilvēka uzvedību, smadzeņu darbību, imūno sistēmu un sievietes un vīrieša reproduktīvās funkcijas. Šīs vielas ir toksiskas; tās iedarbojas toksiski uz augļa un embrija šūnām ar tālejošām sekām pilnvērtīgu pēcnācēju radīšanā.

>>>>
manuprāt galvenais smadzenēm ir domāt
loģiski jo vairāk psihiatru jo vairāk slimo...
Re: leponex
18.04.2010 23:12
Lai vai kā- objektīvi aplūkojot lietas no visām pusēm- alkohols ir daudz bīstamāks par marihuānu, tas indē visu organismu, bet alkohols ir mūsu kūltūras tradīcija, tāpēc liekas pieņemami. Alkohols ir nesamērojami toksiskāks, no tā jau lielās pohas. Un krietni par daudz to uzņemot var iestāties nāve, turpretīm, nav neviena reģistrēta gadījuma pasaulē, kad kāds būtu miris no marihuānas. To pat nav iespējams pārdozēt. Nav vēl maztoksiskāku apreibinošu vielu par zāli.

Vienkārši pie mums ir sociāli pieņemts dzert šļurgu un nevienam īsti nerausta tās kaitīgums. Tik kad jau jādodas uz to sauli, bet tad jau ir par vēlu. Priekā!
Re: leponex
19.04.2010 04:36
a kāpēc vispār kautkas jālieto? nesaprotu...
pietiek jau ka ēdam ķimiju un elpojam ... pat par tīru ūdeni jāmaksā un tad vēl cenšas piejaukt kautko klāt
kaut drusku lai vairotu slāpes hehe

interesanti kā jūtas un cik ilgi dzīvo teorētiski vesels cilvēks...
..

kāpēc cilvēki dzer alkoholu un lieto zāli un visādus tādas lietas?

īstenībā es piem akoholu nelietoju arī 10gadus nemaz un nepīpēju arī bet tā dzīvot ir baigi grūti
tieši cilvēki stumj prom......
Re: leponex
19.04.2010 12:51
Cilvēki kopš pašiem saviem pirmsākumiem ir lietojuši apreibinošas vielas, katrai kultūrai tās ir bijušas savas, bet vienmēr un visur tādas ir bijušas. Vienmēr ir bijušas lietotas un mūžīgi tiks lietotas. Kapēc nelietot, ja pastāv tāda iespēja? Es jau nerunāju par non-stop lietošanu, bet pa reizei. Tas palīdz relaksēties un noņemt trauksmi un citas figņas. Indiāņiem, piemēram, bija miera pīpe, un ne jau tabaciņu šamējie tur kūpināja :))
Re: leponex
19.04.2010 12:55
Ā, un vēl, pat dzīvnieki lieto ko var- piemēram aļņi mežā vico nost haluciogēnās sēnes uz nebēdu. Ta ir iekārtota daba, katram kustonītim patīk apsisties :))
Re: leponex
19.04.2010 14:13
nu jā visāda pieredze jāgūst, bet nelietot arī ir bauda... tikpat kā sajusties veselam pēc smagas slimības
vesels nespēj novērtēt to laimi kas viņam dota, būt veselam .....
...
pa lielai daļai visi sāk lietot tikai tāpēc ka citi to dara, neviena no šitām lietām lietām kā alkohols zāle vai
mīļās tabletes nekādu laimi neizsauc kamēr pie viņām nepierod...

bet fakts ka dzīvot ir kaitīgi un sabiedrībai ir izdevīgi lai cilvēki slimo lai pērk sliktu tabaku un pārtiku un tad ārstējās
tā divreiz var nopelnīt :-)
apreibināties var arī dejojot spēlējot mūziku sexojot vai ieturot kautkādu diētu meditējot iemīloties vai lūdzot dievu
spēlējot kazino visur mainās ķimija galvā bez tabletēm :-) tabletes var lietot lai cilvēks negribētu darīt kaut ko no augshminētā
ietu strādāt godīgi un atnestu naudu jaunai devai vekalā benzīntankā aptiekā kazino ... cilvēku ir daudz, nu teiksim pardaudz
dzīvības vērtiba ir redzama pie pirmiem saliem kad dzejnieki mirst nosaluši :-)

tāpēc vaig ēst zemnieku pārtiku kamēr vēl nav modificēta ģenētiski un censties nodzīvot kaut vienu gadu veselīgi
un laimīgi, mums vēl ir iespēja, jo neesam saēdušies tās lietas ko amerikāņi kuriem visiem ir diabēts un līdzarto arī
kautkas ar dopamīnu kas savukārt regulē laimi :-)


būt veselam un dzīvot normālu dzīvi ir ... kas tas ir?
Re: leponex
19.04.2010 14:39
Daudz kas, ko Tu saki protams ir taisnība, tikai nu es galīgi vairs nesaprotu kā cilvēks ar tādu domāšanu kā Tev varēja uzsēsties uz psihiatriskajām zālēm? Tas neiet kopā. Agrāk Tu domāji savadāk?
Re: leponex
19.04.2010 15:36
nu laikam tāpēc ka tā domāju
:-) sākās ka man pasniedza leponeksu jo es naktīs neguļu bet dienā
tā nav labi, gulēt vaig naktī... un ta uzpriexu kamer sapinas savas diagnozes..
:-)
tāpēc neuzrtaujaties, labāk strādāt par naktssargu nevis pieņemt palīdzību no tiem kas olimpiskos chempionus
taisa dzimumainjas celjaaa. neviens jau neteica kas tās par zālēm a kad uz adatas tad var visuko izdomāt jo tu pats vairs nedomā
...........
zāles nav profilakse tās vaig ja nevar aiziet līdz tualetei un ēd kakas...
gada laikā kamer atgāju man bija visskas divreiz gaju uz vienu un to pashu veikalu pec tapasha nevareju atrast majas utt.
bet vaig est visadas mellenes un iesalus bietes visu kas krāso un "augt" lai viss nokartojas,,, ja es miru tad lūdzu lai man
pazinja internetā saka lai nemirsti, kautvai tāpat zini ka vinja to saka jo es luudzu bet palīdz... loti slikti tas ka es kadreiz daudz
smekjeju un skabeklis trukst bet piem labi palidz ginko biloba
http://www.zalesinfo.lv/?urls=modules/result_message?name=25
ja nevar tikt lidz veikalam vai ari ja sviests sakas tad var savakties... es neesmu kuditajs bet bišu produkti dramtiski visu sakārto
tējas asinszāle avenes piarmētras un ciest augt rīts vienmēr palīdz..... pa nakti tajā paurīkautkas notiek .. fiziski vaig kustēties es uz veikalu gaju
20km gar juru, jo kustības smadzenes treneee labāk kā jebkas... to arī rehabilitējot pec smadzenju operacijam dara vaivaros visados
un tā.... nomirt nevar jo ja tu jūti ka mirsi tikuntā pašā klusākajā stūrītī zini ka tas tā nav.. bet vaig ļauties atpūsties...
>es pilnīgi esmu pārliecināts ka 50% pacientu ir veseli jo lieto dazadu arstu zales ka Michaels dzeksons kas nomira no ta..
es esmu skarbs bet man liekas ka es varu kādam palīdzēt... īstenībā alkohols arī drusku palīdz viins, bet tiešām ,tas slikts
dēl paģirām... tā kautkā...........
protams pie ārsta jāiet uztasīt asins analīzes :-) arsta apmeklejums ari ir subjektivs te jau viens raxtija ka ieraugot arstu
saceljās asinspiediens unviskas notiek... ta kautka...
Re: leponex
19.04.2010 17:00
Kā Tev bija ar miegu pirmajos mēnešos, kad pārtrauci lietot zāles? Vai vispār pagulēt varēji?
Re: leponex
19.04.2010 17:56
negulēju normali vairākas dienas nu teiksim 30 studas tad dažas stundas paguļ un uzpriekšu...
bet tas laikam no ta ka kadreiz esmu dezurejis nakti un atceros ka to var izturet un ka trenesanas kontrolet sevi
pec daziem menesiem guleju dienā naktī nē likās ka jānonāk pie dabiskā stāvokļa nu kā gribās pašam, naktīs var visuko lasīt
mācīties valodas tur visuko flosofijas visadas nu interesanti.(nenozime ka kautko iemacijos bet nu kautkur jau tas viss paliek)
nu grutakais ir notureties nu pret visiem jo arsts pateica ka cauri ir bus jelgava utt un visi tuvi tāli cenšas piespiest atkal pie zālēm
nu dažādu iemeslu dēl, utt.. būtībā esi viens .. jo arī ārsts paliks pie sava...
izrxtīja zāles pret sressa sindromu kas regulē hormonu līmeni no nierēm un smadzenēm ar blaknēm tu visādi zarnu trakta traucējumi utt..
sazina kas... kautko špricējamu vēl tur es izmetu ārā...
nu viskas bija galvā visādi šķidrumi viena kāja negribeja iet kadu laiku un viskas ... nu darbs protams sai laika izpalika
kautgan jau bija viss noformec un nedelju nostradaju.... bet nevareju.... tāpēc arī uztraukums kā saglabāt darbaspējas....
nelietoju nevienas zāles pilnīgi tējas skaloju ar asinzāli kautko tur utt.

interesanti kā mana personība mainījās gada laikā es pat vienubrīdi dzejoļus rakstīt sāku utt tad kautkas cits tur visadi
ta ka savs piedzivojums ir ceļojums psihodēlijā.... savs labuminjs bez alkohola :-)
tā ka tā nav ārstēšana tas ir tā, ja sasienās ar to tad uz mūžu... paldies par to :-)
es_es
Re: leponex
20.04.2010 11:20
Andri -

Tu esi no ASV latviešiem?:))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 18?
Ziņa: