Psihoterapeits

Aizsāka lapsiņa 

aberz
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 17:40
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Janetty Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Cossa
> > Tu apmeklē psihoterapeitu jau kopš marta un
> > nekādu uzlabojumu?!
> Vasarā kādu mēnesi negāju un vispār
> nekonedzēru ( ap 3 mēneši ) no nervu zālēm
kas agrāk darbojās kā efekts tas
> tagad kā defekts jo saprotu ,ka nezinu ko ar
> smadzenēm darīt ko viņas izspēlēs . Vieglāk
> bij meklēt un cīnīties ar fizisku" reālu"
> kaiti

nu īstenībā ja tu nejoko tad es vispār nesaprotu īsti tevi
pirmkārt ta nav problema vispār kamer netraucē
ja tu gribi to problēmu lietot un nevari tad tur ir elemntāri risinajumi tieši
pie attiecīa ārsta kautvai un tur ir viss sen izpētīts un elementārs

ja negribi lietot tad tā nav prolēma arī nekāda, pāvest ar to lielās

bet ja tu domā ka ja gribētu tad būt tā ka tas mani uztrauc
varbūt tas no zālēm točna?

piem tu atnāc pie ārsta saki es gribu bet nevaru a viņš var uztaisīt lai vari
bet uztaisa lai ngeribi......

un rodās sviests...

man tadas aizdomas ir.......
ja godīgi ka tas ir kārtējais rezultāts

ja tu netaisi jokus eterā
Re: Psihoterapeits
19.10.2010 17:55
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene
> Mjā.... tas točna nav priekš manis.... Es
> beidzot atguvu normālu pašsajūtu un līdzsvaru
> un vairs neeksperimentēšu ne ar AD ne
> psihoterapiju. Turpināšu lietot to, kas
> palīdz... "palika tik slikti, cik slikti nekad
> nebija bijis pirms tam" - to es vairs
> neizturētu, es jau vasarā biju sagājusi
> sviestā un gribēju aiziet pie vecvecākiem....
Ko pašlaik lieto ?
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 10:30
Veco labo "Elify XR" , t.b., ilgstošās iedarbības venlafaxine. Man patīk, ka viņš iedarbojas arī uz adrenalīnu, atšķirībā no Seroxat. Līdz ar to klāt nāk enerģija. Ar Seroxat biju miegaina, lēna, kūtra....ja dzīvotu viena pati un varētu gulšņāt pie TV, tad būtu OK, bet ņemot vērā to, ka man ir tāds ziperis mājās , tad "Elify" ir tas, kas vajadzīgs :))) Deva nav palielināta un tas priecē....
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 10:31
Cossa
Un ko Tu lieto?
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 10:39
Cossa
Vai no šņabja vismaz kaifs bija? :))) Man alko vairs nelīdz.... Varbūt tas ir tieši no venlafaxine? Varbūt šo AD lieto arī pie alkoholisma? :))) Tagad es vispār tikpat kā nelietoju alko.... nav kaifa - nav stumula lietot....tikai šad tad alu... vnk garšo "Bauskas" tumšais :)))))
vai Tu esi precējies? Tev ir sieviete? Ja ir, vai esi runājis ar viņu par savām bažām? Jo vairāk gaidīsi ar bažām to datumu, jo lielāks risks, ka nestāvēs.... Jā, problēma galvā.... Zāles neieteikšu lietot, jo Runcene atkal sāks mani audzināt :)))))
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 11:36
Janety

Martā kādas kādu nedēļu mirtazapin . Uzlabojums otrā dienā , tas jau lika aizdomāties , tad nokārās libido atmetu .
Septembrī 2 as dienas arketis (seroxstat), jau pēc dažām stundām baigais pacēlums , kas atkal liek aizdomāties vai vajadzēja . Un vēl pirmās lietošanas vakarā iedzēru neiroleptiķi un tā bij murgainākā nakts , otrā rītā vel otro reizi iedzēru arketi bet jau zvanīju psihoterapētei par neplāna vizīti pēc tās bij pamatīgs pacēlums un vēl nākamo dienu . Protams 3 tableti vairs nedzēru . Starpcitu man sajutas ka vairāk svīstu vai no tā var būt , tieši otrādi tāds nemiers reizumis uznāk

Tagad 3-o dienu atkal arketi bet doma ar rītdienu atmest , baigi jau tracina tās iespējamās blakusparādības libido

Kapēc sāku atkal arketi ,jo viena pazīstama ģim ārste baisi saslavēja ,ka viņas pacentiem tas vislabāk patīk , Tu jau zini cik VD slimnieki ir emocionāli nestabili pat vārdu intonācija var pamatīgi pacelt vai bedrē iemest
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 11:38
Janety
Nav sieviete un nēsmu precējies . Vienīgā sieviete ar kuru runāju ir psihoterapēte arī par šīm bažām ( pamatā)
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 11:43
Vienubrīdi ļoti reti dzēru tad tā katra retā reize bij problēma otrā dienā tagad sanāk biežāk un sajutas llabas un otrā dienā ok . Toreiz jau uztraucos par sirdi un bij sirdsapziņas pārmetumi par sirdi , vai tad kad bij kuņģa problēma tad bažas par kuņģi
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 12:42
Cossa
"Tu jau zini cik VD slimnieki ir emocionāli nestabili pat vārdu intonācija var pamatīgi pacelt vai bedrē iemest" :))) Tas ir arī par mani, lai gan VD man nav. Bet depresīviem cilvēkiem līdzīgi....
Ja nav noslēpums, cik Tev gadu? Nesaprotu, kā Arketis (tas pats Seroxat) var divu dienu laikā var ietekmēdt Tavu pašsajūtu??? AD iedarbojas ne agrāk kā pēc 2 NEDELĀM.... Trankviļiem gan ir ātra bet īsa iedarbība, bet AD?
Starpcitu, kad lietoju Seroxat/Arketis, man arī gribējās mazāk mīlēties. Ar venlafaxine tas mazāk jūtams, lai gan arī mazliet samazina libido, bet to var pieciest :)
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 12:46
Cossa
Cik nopratu no Tevis rakstītā, SF Tev nav? Man pilnībā soc. trauksme nepārgāja, bet sadzīvot varu, turklāt "melnie" vvairs nenāk virsū un histērijas arī vairs nemoka....
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 19:02
Janetty

Kāda man diagnoze nezinu , esmu gājis pa rizei pie 3 psihiatriem ( pie vienas 2-as reizes )un pašlaik pie psihoterapētes. Kapēc vispār gāju pie psihiatra ....iepriekš 4mēneši katru dienu ik pa brīdim tahikardija , publiskā telpā (konferencē) uznāca panikas lēkme , bet apkārtējie pat nepamanīja , sēdēju zāles vidū .. Kapēc vispār gāju pie psihiatra .....pēkšņi uznāca bailes aizrīties ..Pie pirmajiem 2 aizgāju vienlaicīgi lai redz ko katrs saka , abi izrakstīja AD nu i sāku to dzert , padzēru nedēļu, atmetu . Tas AD man bij jādzer uz nakti , bet jau otrā dienā pamostoties jutos nu ļooti labi nu ļooti labi ,jau šaubas radās. Tad ap jūniju aizskrēju pie profesores Kupčas kuru mana psihoterapēte ieteica , viņa man arketi un quetiapinum , ko nopirku bet nedzēru , vasarā man bij kuņģa atviļna periods tad dzēru tikai nexium neko no psih līdz , Ar septembra sākumu bažas par šo libido jomu , brīzam pavisam piemirstas ,tagad trauksme liela. To arketi dzēru 2 dienas septembrī un tagad 3 dienas oktobrī . Niez atkal pamest .

Ir bailes kuras ir visu apzinīgo mūžu , proti bailes no augstuma ,vai jau tad bij pirmie simtomi ....laikam ..... Lielā pūlī ļoti droši , zināmā mērā lielā masā var noslēpties . Un vēl tuvinieki ,radi neko nezin par to, ka mann galvā ....Visiem radiņiem esmu veksmes stāsts ,prežtižs , labs darbs( vairāki ) izglītība , tikai tā ģimenes dzīve .....

Pēc dažām psihoterapijas vizītēm ir bijis max pacēlums , šķiet viss esmu vesels vairs niešu . Lielākoties pēc vizītēm viegli pozitīvs vai neitrāls . Bet kā jauminēju pēc vienas vizītes tajā vakarā un otrā dienā tik pārlaimīgs , ka pēkšņi sabijos ....vis tā laimes atslēga slēpjas smadzenēs un smadzenes man to atslēgu atņems . Dažas ,precīzāk viena reize mani smagi novilka pie zemes . Varbūt esam tuvu mērķim . Kā man viena labi pazīstama ar plašu praksi psihoterapēte ( pazīstami jau no jaunības tapēc pie viņas neeju ,bet drusku paraudu uz viņas pleca ) teica ,kad tuvojas atrisinājumam reizēm pieaug pretestība . Kā jau Tev iepriekš citā vietā rakstīju citas paziņas dēls kabinetā labu traci sacēla kautkur terapijas vidū

Kāda man diagnoze ??? Nu nezinu gāju visur privāti nekādaus izrakstus man neviens nedeva , būs rīt jānoprasa psihoterapētei(ikura arī savulaik strādājusi kā psihiatre) , kā pareizi nosaukt manu kaiti . Viņa tik pa trauksmi runā
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 19:16
Janetty
Tu saki pilnībā trauksme nepārgāja ...
Kā mana psihoterapēte saka ,ka bieži AD to lietu piebremzē ,bet viņa tevī mājo . Kamēr neizrauj ar saknēm .

Starpcitu , kā jau minēju radiem neko nesaku . Bet saviem vienaudžiem , ar vienu otru sāku runāt un izrādās daudziem ar nerviem nevisai . Draugs kāda 300-400 cilvēku kolektīva vadītājs pat pāris reizes ātros ir saucis . Ārēji 195 cm labi noaudzi s turīgs veiksminieks . Pazīstama zobārste ...es viņai prasu vai ir anestēzija bez adrenalīna ( man bailes par tahikardiju ) nu tā es tā pajokam izmetu man VD ( tie kas zin kas tas ir uzreiz saprot to nopietnību ) un viņa man saka ,arī viņai esot bijusi ,pāris mēneši pagājusi pie psihoterapētes un vis kārtībā . Bet sākumā kur tik nav gājusi , es pat vienreiz pie viņiem biju ciemos kad viņa devās uz slimnīcu to reizi labi atceros jo vīrs brauca līdz un bērnus man atstāja pieskatīt , un profesors tāds un tāds un sistēmas lika un.... kamēr viena daktere uzreiz teikusi ..galviņā . Un cik to zobārsti atceros jau kur tie gadi , man ārēji viņa absolūtā optimisma iemiesojums, nemazākās šaubas ka viņai tas varēja būt .
aberz
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 19:44
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Janety
> Nav sieviete un nēsmu precējies . Vienīgā
> sieviete ar kuru runāju ir psihoterapēte arī
> par šīm bažām ( pamatā)


redzi ja tu dzīvo ar māti, kutvai atsevišķi, tad tas ir incests, bet ja tev draudzenes nav, tad teorētiski
tu nesi vainīgs, be ja AD nepalīdz, tad pie psihoterapeita tev tāpat nepalīdzēs, ja tas nav normāls...
bet tie receptori saraujas paši no sevis, kamēr terapija nebeigsies varbūt pat būs visu mūzu
jādzer, bet alkoholiķis tu neesi, ja ta nav depresija

tomēr es ieteiktu ieklausīteis tajā ko citi saka un neņemt galvā, jo tur tapat ir japaiet laikam
kamēr psihiatrija izpētīs vai tomgrafs skanējot pats nerada tos traucējumus ko fiksē
bet ārzemēs šo problēmu risima ar mēgnētiem bet mums to nav...

piedod, bet atgriežõties pie sakuma
kapec tu vipār gaji meklēt palīdzību pie ārsta

:-)
humors vienmēr palīdz
ta aŗi vaig uztvert to visu
bucas
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 20:47
Cossa
Tu taa arii neuzrakstiiji, cik Tev gadu :) Mjaa, tas gan jociigi, ka Tu juuti efektu no AD jau peec paaris tbl.... Man ir "oficiaala" diagnoze videeji smaga rekurenta depresija ........
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 23:20
Kāpēc jums tā patīk ieciklēties uz tām diagnozēm?
Re: Psihoterapeits
20.10.2010 23:32
ir vismaz 4 nopietnas filozofijas saistībā ar šīm lietām. bioloģiskā psihiatrija ir visbezjēdzīgākā, bet vistrakāk apsēstākā ar diagnozēm.

nudien, beidziet ņemties.

nav gluži bez pamata, ka tai rietumos dots emocionāls nosaukums: nāves industrija.

cilvēks ieciklējas, ka ir slims, šie tik paglauda galviņu... vai-manu-vai.

man ir... man ir... cik es gāju pie pēdējās psihiatres, tik viņa man prasīja, vai es nedzirdu balsis... es jau brīžam sāku domāt, ka varbūt dzirdu... ja cilvēks grib slims palikt, tad vajag riktīgi ap šito paņemties, un katrs valsts psihiatrs būs gatavs palīdzētājs.
Re: Psihoterapeits
21.10.2010 00:07
Runcene
Es pati pajautaaju dokam par savu diagnozi! :)))) Vina man neuzmaacas ar savaam diagnozeem un aizdomiigiem jautajumiem. Un shis fakts, ka man ir uzstaadita shii diagnoze uztrauc mani vismazaak :))) Nu un tad?! Man paveicaas ar aarstu....
aberz
Re: Psihoterapeits
21.10.2010 00:39
Runcene Rakstīja:
-------------------------------------------------------
dzirdu balsis... es jau brīžam sāku domāt,
> ka varbūt dzirdu... ja cilvēks grib slims
> palikt, tad vajag riktīgi ap šito paņemties, un
> katrs valsts psihiatrs būs gatavs palīdzētājs.

man ir otrādi, kad es eju pie psihiatra viņam sākās panika
varbūt balsis nezinu, bet panikai līdzīgskautkas, tad nolemu ka nedrīgst iet laikam...
Re: Psihoterapeits
21.10.2010 04:22
Janetty

42 gadi . un tagad vssliktāk palika , kad apzinājos ko tā nervu sistēma var pastrādāt . Vēl nesen tik domāju pamats fiziska vaina , saki būšu labiņš nedzeršu ,sportošu vis pāries .Nu nekad ieprieš nebij ienācis prātā .ka asmadzenes var ko tādu pastrādāt
aberz
Re: Psihoterapeits
21.10.2010 08:36
Cossa Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Janetty
>
> 42 gadi . un tagad vssliktāk palika , kad
> apzinājos ko tā nervu sistēma var pastrādāt .
> Vēl nesen tik domāju pamats fiziska vaina , saki
> būšu labiņš nedzeršu ,sportošu vis pāries
> .Nu nekad ieprieš nebij ienācis prātā .ka
> asmadzenes var ko tādu pastrādāt

Var bū tev liekas ka tas notiek citās ne tavās smadzenēs?
Vai citu domās utt..
..........................
Arsts to var nesaprast, bet ir cilvēki, kas ar to pelna naudu...
Kautgan ārsts arī ir cilvēks...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 6?
Ziņa: