narkomāni

Aizsāka aberz 

gsm
Re: narkomāni
11.11.2010 00:12
''tur jau ta lieta, ka tā smadzenu ķimija mainās no domāšanas un domāšana no ķimijas
tapec var gan ar pratu mainīt ķimiju, gan ar ķimiju prātu''

a kāpēc ir jāmaina domāšana? kas bija slikts tavā domāšanā līdz šim? nu pārdzīvosi šito ķezu, būs normāli, mainīsi domāšanu... atnāks Jēzus, atkal mainīsi domāšanu. par cilvēkiem kas nepieturās pie saviem uzskatiem mēdz teikt - cilvēks bez mugurkaula, bez sejas, bez sava es. plastalīns jidrinavaš.
jāmaina domāšana... konkrēti kas tieši jāmaina, neironu izvietojums, iekšējā balss?
aberz
Re: narkomāni
11.11.2010 00:33
gsm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
āmaina domāšana... konkrēti kas tieši
> jāmaina, neironu izvietojums, iekšējā balss?

redzi, ķīmiķi zinātnieki tur meklē sakarības piemēram starp mīlestību un dopamīnu (vienkārši es citu -īnu nezinu pa rokai)
vai kutkādiem tur īniem, vai piemēram tās pašas zāles vai narkas tur to visu jauc.
Tad es jau te izvērsos, ka viens no veidiem ka izlīst no sviesta ir sadzerties veselīgu
pārtiku un mīlēt kaķi, tātad ar prātu palīdzēt, spiest to štrunta vielu.
Tāpat kā testasteronus var uzdzīt cilājot svarus vai dzerot ripas kutkādus
un rezultāts ir viens un tas pats. Protams ja būs pamatā vielas no kā tam visam rasties..

Ko darīt
tas pats ir psihologs un psihiatrs, prāts vai ķimija.

nu bet tāpat jau nekas nemainās, es vienkārši stāstu kā man iet varbūt kādam līdz, ja ne
tad nelasiet
gms
Re: narkomāni
11.11.2010 00:59
dopamīns, seratonīns, tiroksīns, somatotropīns, adrenalīns, oksitocīns, luterizējošais hormons (testosterone prekursors)... stimulē ko gribi - tās ir tikai vielas... kas arī kaut ko stimulē noteiktās šūnās. bet dopamīns neko daudz nelīdz gūt panākumus dzīvē (ja nu vienīgi praidā).
''sadzerties veselīgu pārtiku un mīlēt kaķi'' - nezinu, cik ilgi esi pētījis veselīgu uzturu un tā ietekmi. daudz esmu vācis info, pamēģinājis... konsensus - viss tas veselīgais uzturs ir fuflo. testosterona sintēzē piemēram piedalās cinks, selēns, magnijs, olbaltumi. palīdz stimulēt ķiploki, olīveļļa, olas dzeltenums, burkāni (holesterīns ir test. sastāvā). ķirbji mugurkaulam, šokolāde dopamīnam, gaisma seratonīnam, sekss asinsritei, sports smadzenēm... beigu beigās iznāk ka gandrīz visu var ēst un visu var darīt un ir ok, jo tu kaut ko stimulē.
tikai žēl ka izmainot prātu tāpat apkārt viss stāv kā stāvējis, a tu cīnies, kreņķējies...
gsm
Re: narkomāni
11.11.2010 01:03
''un mīlēt kaķi'' - kaķis ir kudiš efektīvāks par to uztura piramīdu un medikamentiem visiem kopā, jo tā ir dzīva būtne :]
Re: narkomāni
11.11.2010 09:10
"tikai žēl ka izmainot prātu tāpat apkārt viss stāv kā stāvējis"

Te jau tā sāls. Ar "mainīt domāšanu" es domāju kaut vai attieksmi, dzīves redzējumu, blah, blah.
Fakts taču, ka uz vienu un to pašu problēmu var paskatīties N dažādos veidos. Depresīvās smadzenes visur saskata tikai slikto, viss ir pelēks un slikts. Ir jāmaina attieksme pret lietām
aberz
Re: narkomāni
11.11.2010 13:56
dīvainītis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> "tikai žēl ka izmainot prātu tāpat apkārt
> viss stāv kā stāvējis"
>
> Te jau tā sāls. Ar "mainīt domāšanu" es
> domāju kaut vai attieksmi, dzīves redzējumu,
> blah, blah.
> Fakts taču, ka uz vienu un to pašu problēmu var
> paskatīties N dažādos veidos. Depresīvās
> smadzenes visur saskata tikai slikto, viss ir
> pelēks un slikts. Ir jāmaina attieksme pret
> lietām

man bija otrādi, paņem sveci un skaties uz liesmu un domā ka no tās nāk siltums, kas ir labi .
Vai kaķis, kas ir vienīgais, kas labu atdara ar labu, tu viņam atnes labāko un viņš to jūt, ka
par viņu rūpējās un murrā. Un lēnām tā attieksme mainās pati no sevis.
Tas ir tikai piemērs ka ir kāds graudiņš no kurs sāk dīgt tās vielas smadzenēs, kas
izmaina visu un pozitīvo.
Kaut gan reāli tas izskatās, ka tu neapzināti citiem ari kaut ko labu pasaki vai izdari
un viņi sāk murrāt un skaties tev jau arī atlec kau kas labs.
Un tad tā ķimija tur sāk kustēties

Depresants ir kompass ar negatīvu polaritāti, cilvēks tīšām sev dara pāri, neapzināti,
ēd sliktāko, dzer kaut ko sliktu vai lieto, nu iznīcina sevi pamazām un neapzināti,
bet tad tās lietas apgriežas otrādi un tā pati zemabziņa atrod kur ir burkāns ar karotīnu
vai kaut kas ko vaig. Un viss notiek.

Ku tvai depresants ies pie sliktākā ārsta , intinktīvi, bet + domātājs, kautvai pašnāvnieks
atradīs tieši to ko vaig izdzīvošanai. Svarīgi ir to mazo kloķīti pariezt otrādi un tas viss
kā pienene caur asfaltu izaug bez īpašas piepūles...

Bučas
GAGAi
hmmm
Re: narkomāni
16.11.2010 23:28
Kaa atrast aplja saakumu?
aberz
Re: narkomāni
17.11.2010 12:27
hmmm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kaa atrast aplja saakumu?


viag kādu impulsu, kas izsit no lidzsvara
vai apļa centru mekēt :-)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 25?
Ziņa: