SSRI, SNRI u.c.

Aizsāka existential fool 

Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 16:11
123 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Taa vien liekas, ka tu to vien dari kaa seedi un
> meklee internetaa cik slikti ir AD. Bet varbuut
> tas ir tikai aizbildinaajums tavai sirdsapzinai,
> lai tu vareetu attaisnot savu marihuaanas
> lietosanu....

Ar sirdsapziņu tur nav nekāda sakara. Viss ko es saku, loģiski, ka ir tikai no mana skatu punkta, un tā nu es sēžu (uz poda, varbūt, bet varbūt arī nē) un domāju- kas būs ar mani, ja es piemēram 10 gadus palietošu tos AD un neiropiptiķus, pieņemot, ka tie kaut ko minimāli varbūt palīdzēs. Bet vai beigās nebūs jāatmaksā dubultā? Kas būs ar manu nervu sistēmu, smadzenēm, vai rokas nedrebēs kā alkānam ar stāžu, u.t.t. un u.t.t.?
Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 16:25
nevajag lasīt visus šitos biedētājus. es piekristu 123, ka kaut ko neapzināti no tā dabū. loģika šitādos gadījumos arī var būt aizbildināšanās.

es te parunāju ar vienu doku viendien (ne savu, vnk nejauši darba sakarā). teica, ka ir pacienti, kas savulaik lietojuši vecos, nu jau jaunos, ir strādājoši, diagnoze sen, ar jaunajiem AD ļoti labi jūtas. dokam ir gan valsts pacienti, gan privātprakse. valsts galā citādi, bet tur pārsvarā citādas diagnozes, kas Tev, eksistenciāli, cerams nespīd.

patiesībā man tas nebija nekas jauns, vnk info atjaunošanai.
Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 17:06
Varbuut laiks saakt domaat, kaads tu buusi peec 10 gadu marihuaanas lietosanas :)
Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 17:11
Nekur neesmu minējis, ka es to lietoju, starp citu...
Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 17:14
Es tikai atbalstu. :))
Re: SSRI, SNRI u.c.
08.12.2010 19:48
Nesen uzzināju, ka kāda paziņa AD lieto jau gandrīz 10 gadus. No malas nekā to nevar pateikt, strādā vadošā amatā. Varētu padomāt, ka nemaz tik traki nav. Nelietot viņa tos nevarot, uzreiz sākoties trauksme.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 9?
Ziņa: