Iekomentējiet manu gadījumu?

Aizsāka enfuego 

Iekomentējiet manu gadījumu?
22.01.2011 20:15
Nāk uzmācīgas domas, brīžiem pat nekontrolējamas, bet emocionāli es neizrādu, bet tas ir grūti. Bez lexotanil3mg pat aizmigt nevaru, sāpes kaulos, bailes, no jebkā kas man nepatīk vai izraisa trauksmi, sēžu gultā 3 stundas un neko nesaprotu smadzenes atslēdzas tikai spēju atbildēt jā un nē, bet neko loģisku, sāpes kreisajā sānā, kautkāda skaņa ir un izliekas ka ta skaņa bija tikai manas halucinācijas, bet pēc 10 sekundēm apmēram saprotu, ka tas nebija gļuks bet gan reāla skaņa, darbā strādāju braucu ar traktoru un nesaprotu vai es strādāju vai nē, tad pēkšņi sāku skatīties uz cilvēkiem un sākas visādas domas, kas pašas par sevi nāk, dažreiz izjūtu, ka gribās palikt agressīvam, bet neizrādu bet jūtu ka uzmācas, tas pāriet, tad nevaru iziet cauri suņiem jo man bērnība sakoda roku, un nevaru nekādīgi iziet cauri rējošiem suņiem, sapņi ir murgaini un esmu sapnī reālās bailēs, bailes, ka sajukšu prātā, bailes, ka sieva pametis un palikšu viens pats, bailes, ka nomiršu, bailes ka esmu slims ar kādu slimību, bailes, ka tas nekad neizārstēsies.

Un šitie visi simptomi man ir jaizstur strādājot fizisku darbu, strādājot mājās, vedod bērnu uz bērnu dārzu, kontaktējoties ar cilvēkiem darbā, mājās, un šitie visi simptomi cirkuļo visu laiku mainīgā laikā, un mainās simptomi kurš pēc kura, brīziem sāku secināt, ka ir bezizeja, un padarīšu sev galu, bet tas ir tikai tā pārsvarā gribās dzīvot un izdzīvot, tendēts uz pašnāvību nēsmu, bet bailes, ka es to varētu arī pieļaut ja šie simptomi vus laiku mani mocīs!!!!!!!!!!!
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
24.01.2011 18:51
Psihoterapiju vēl neviens nav ieteicis?
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
24.01.2011 20:49
man jau visi saka, ka man ir šizofrēnija un saka lai ar steigu pie psihiatra!
Es domāju ka nē,tik traki jau nav.Mazi traucējumi
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
24.01.2011 21:48
jā jā:DDD
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 10:49
enfuego, Tavs iemīļotais amfetamīns palietojot tā pasmagāk visiem izraisa visādas paranojas, dzirdes halucinācijas- tas vispār ir norma. Tā nav lieta, ko lietot ikdienā. Plus vēl citas vielas komplektā, stress u.t.t. un loģiski, ka organisms vairs nevar pavilkt. Tad saka- VD. Fufelis pēdējais. Vnk organisma resursi ir izsmelti, jāatjauno tie un arī smadzenēs un rumpī viss normalizēsies.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 10:52
Substanču izraisīta psihoze, varētu tā to nosaukt. (cik nu es visu no tā saprotu, varbūt kaut galīgi garām es te muldu :) )
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 11:03
vispār jau tagad uzskata, ka ir kāds psiholoģisks cēlonis, kāpēc sāk lietot un ka, to neizprotot/neatrisinot, uz to vielu (vai citu) tāpat vilks. turklāt enfuego stāsts par "balto lapu" un jau iepriekšēju tikšanos ar psihiatru par kaut ko liek aizdomāties.

un parasti šādos gadījumos tomēr tos antidepresantus nozīmē, lai cilvēks galīgi nesaiet sviestā, var dzīvot un savākties.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 11:28
Pilnīgi piekrītu. Visu atkarību cēlonis ir tas, ka cilvēks ir jau ar atkrīgā personību. Nav tik būtiski, kas būs tas, no kā viņš kļūs atkarīgs, bet to savu vinš noteikti atradīs. Ja ne substancēs, tad spēļu automātos, u.t.t. Citi pat kļūst atkarīgi no kulakā sišanas visas dienas garumā. :)

Alkoholisms, narkomājia- tas jau ir jūtu slimības, kad ar tām vielām mēģina aizstāt kādu emocionālo iztrūkumu, kas fundamentāli iztrūkst.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 11:29
Un jā, AD palīdz gan, bet nu pēc pieredzes sakot- ne ilgāk par pāris mēnešiem.
Uzsēdinās uz kvetiapīna.Psihiatri apgalvo ka pierašana nav.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 13:27
Kā tad, nav. :D Kārtējās basņas. Pierašana ir konkrēta, pāris mēneši un tu vispār vairs nejūti atšķirību- esi vai neesi iedzēris to tableti. Bet lieta ir tāda, ka to kvetiapīnu var mierīgi pārtraukt lietot un parasti nav nekādu lomku un nepatīkamu sajūtu. Tāpēc jau psihiatriem patīk izrakstīt konkrēti šitās ripas.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 13:31
Man sākumā teica, ka pie lexotanila, xanaxa arī neesot pierašanas. :)
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 13:32
Karoče- gaidam, kad nu beidzot pie mums ienāks kava. :)
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 21:48
karo4 labi jūs te runājat, es jau ar tā domāju, jo tiklīdz tāda pasmagāka slodze darbā un stressā, sākās tās lomkas. Lexotanilu lietoju, nu nejutu vairs nekāda liela effekta tikai gulēt varu aiziet! Tikai man tāda sajūta, ka mans organisms galīgi neatjaunojās pēc maniem ilgiem piedzīvojumiem, man izrakstīja Cipralexu, bet man termiņš receptei beidzās, un jāiet pie ģ ārstes atkal prasīt cipralexu, īpašai receptei termiņš 7 dienas tikai joptvai!
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
25.01.2011 22:15
cipralex tak ir uz parastās receptes
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 11:06
nav tur jau tā lieta, ka nav!
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 14:24
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 14:25
nav sarkanā, kas par muļķībām, turklāt sarkanā der ne jau 7 dienas vien
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 14:26
ā, bet maznodrošinātajiem ir cita epopeja, jā, tad tā varētu būt, tur ar visu pašvaldības papīru ir jāiet uz aptieku, ir liela ņemšanās
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 15:59
aa cipralexu var tabūt bez receptes? pag ir divas krāzas receptēm zilā un tāda tjip sarkana tjip nē?:DDD



Edited 1 time(s). Last edit at 26.01.2011 16:00 by enfuego.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 16:00
es tā jūtu, ka te jūs kļūstat pamazām par maniem draugiem:DDDDDDDDDDDD
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 16:03
bez receptes nevar, var ar to, kurai zils rāmis apkārt. sarkans ir trankviļiem.

bet Tu jau teici, ka esi maznodrošināts. kā tur darās lietas, to gan es īsti nezinu. vnk cilvji iet uz aptieku ar izziņu.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 16:11
es ar gāju, bet sarkanajām pasūtīja mani tālāk ar visu maznodrošināto statussu:DD
man visas receptes sarkanas :)
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 16:20
Enfuego,kapē Tevi pasūtīja? Tu izskatījies jocīgs,jeb kaut ko jocīgu darīji :)
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 17:05
Ja ir kompensācija, tad sarkanā recepte. Ja kompensācijas nav, tad AD ir uz zilās receptes.
Re: Iekomentējiet manu gadījumu?
26.01.2011 17:05
lasens Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Enfuego,kapē Tevi pasūtīja? Tu izskatījies
> jocīgs,jeb kaut ko jocīgu darīji :)

Noteikti atkal visiem pashol nahuj teica. :)
Es vispār nesaprotu kapē Enfuego vēl arvien staigā brīvībā :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 4?
Ziņa: