Šizofrēnijas tests!

Aizsāka enfuego 

Re: Šizofrēnijas tests!
14.02.2011 17:35
Tā tas ir. Mans reiz viena gudra skolotāja teica, ka nevienam neko nevar iemācīt. Cilvēks mācās pats un skolotājs ir tikai palīgs.
Tad pēc laika kaut ko līdzīgu teica viens ārsts. Respektīvi, nevienu nevar izārstēt. Var tikai izārstēties.
Re: Šizofrēnijas tests!
14.02.2011 17:39
ar psihiatriju ir diezgan viltīgi, jo viņi saka cilvēkiem, ka šamie ir slimi.

un, ja cilvēks ar zemu pašvērtējumu vispirms nokļūst pie viena otra psihiatra, tad ir iespējams sliktais scenārijs. tāpēc es saku, ka pie valsts psihiatra vajag iet tikai pilnīgā bezizejā. kaut kur ir taisnība aberz, kad viņš sauc to par hipnozi. tur ir sava sāls.

savā ziņā jau paši vainīgi, nevajag ticēt, bet, ja gadās labāks palīgs, tad arī scenārijs var būt labāks.
Re: Šizofrēnijas tests!
14.02.2011 20:30
gaga Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tā tas ir. Mans reiz viena gudra skolotāja
> teica, ka nevienam neko nevar iemācīt. Cilvēks
> mācās pats un skolotājs ir tikai palīgs.
> Tad pēc laika kaut ko līdzīgu teica viens
> ārsts. Respektīvi, nevienu nevar izārstēt. Var
> tikai izārstēties.

Aha, un kā tad tu pats sev četrās vietās lauztu kāju izārstēsi? :)
Re: Šizofrēnijas tests!
14.02.2011 22:41
nu biju pie psihiatres un viņa man viltīgi mānīja, ka no šitā jau atkarības nav RITONEX un Tuxal, bet no lexotanila viņa teica, ka atkarība esot gan, teica ka palieto šitās te tuxal, diazapeks, un ritonex kopā, un pēc 3 nedēļām, lai es piezvanot!! Vai man strādā šis kokteilis vai nē, sākumā man teica, ka vajag pāārstēties psihenē 3 nedēļas a es teicu, kā tā a darbs a ģimene a jūs mani tur sazāļosiet, es teicu nē nē nekādā gadījumā, man teica, mana psihiatre, ka tur mani pāārstēs ar antidepresantiem, nevis trankvilizātoriem, es uzreiz sapratu, ka mani tur ar trankviļiem pabaros bisku, bet varbūt arī otrādi iebāzīs psihenē, lai man nebūtu pašam jāpērk AD, jo psihenē AD dodot par velti!!!
Re: Šizofrēnijas tests!
14.02.2011 23:39
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> gaga Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tā tas ir. Mans reiz viena gudra skolotāja
> > teica, ka nevienam neko nevar iemācīt.
> Cilvēks
> > mācās pats un skolotājs ir tikai palīgs.
> > Tad pēc laika kaut ko līdzīgu teica viens
> > ārsts. Respektīvi, nevienu nevar izārstēt.
> Var
> > tikai izārstēties.
>
> Aha, un kā tad tu pats sev četrās vietās
> lauztu kāju izārstēsi? :)


Kārtīgs ezotēriķis teiktu, ka tas, ka četrās vietās salauzi kāju, arī liks padomāt, ko darīji nepareizi :D
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 18:32
Nu paskaidroju vienkāršākiem vārdiem: svarīgāka par ārstu pūlēm ir pacienta vēlme tapt atkal veselam. Tāpat kā skolēna vēlme iemācīties.
To ļoti labi var redzēt, piemēram, onkoloģijā. Protams, katrs jau savā reizē mirst, bet tomēr tik daudz ir reižu, kad pacientii ar smagām diagnozēm izveseļojas un dzīvo tālāk normālu dzīvi, bet tie, kas nolaiž ķepiņas, nu... neturpināšu.
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 18:35
Nu bet sparoties ta priekš kam?- lai drusku vēlāk tāpat atdotu galus. Kāda starpība cik ilgi tu esi bijis uz šīs zemes, tāpat galamērķis viens. Un cīnās tik tie, kam ir dēļ kā to darīt. Ja tu esi vientuļš un nelaimīgs cilvēks, tad kāds tur vēl dzīves spars.
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 18:50
Acīmredzot Tev sparoties nevajag. Pārējiem, tur katram savi iemesli un apsvērumi. Svešā dvēselē ielīst tā pagrūti. Tomēr, tavu brīnumu, pasaulē vēl ir cilvēki, kuriem patīk dzīvot. Neticami, bet fakts. :-))
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 19:46
Nu tad extensial ko es tev varu pateikt Adios Amigos:)
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 19:56
Adios! Veiksmi vergot arī tālāk, jampampiņ.
Re: Šizofrēnijas tests!
18.02.2011 21:23
adios adios:)
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 17:18
labdien visiem ..... izstastisu par sevi : esmu narkomans., narkotikas nelietoju, nu jau labu laiku, bet manu dzivi dienas parnemusas negativas domas. Es vairs neticu< to ko es daru vai ka ari normalam cilvekam ir sapni, ka tam visam butu nakotnes. Naktis nenak miegs nakts vidu varu pamosties un nomoda sagaidit ritu...... Cik kadreiz es biju dzivespriecigs un merktiecigs, tad tagad es tikai mekleju sevi vainas, slimibas utt....... varbut man ir sizo vai kas cits?????


Varbut seit virtuala cela es varetu ar jusu palidzibu so to noverst atrisinat????
Man ir arsts vajadzigs ?
Te var palīdzēt Kventiax.Sāc ar 25 mg
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 17:35
111 a es tevi atpazinu:)))
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 17:36
narkomāni narkomānus atpazīst:))))
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 18:35
Lasen..... man tas zales tu man nozimeji (ieteici) parejo paskaidros man aptieka un vai nevajadzetu receptes un vai var gimenes arsts ko lidzet?
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 18:44
ka es varu zinat ka man nav shizooo?????
Es nezinu vai bez receptes dod,aizej pie ģimenes ārsta lai izraksta
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 18:51
kadam ari tadas problemas varbut var ko vel ieteikt? jo vai tad ta ir ka iedzer ripu un viss ok .... dzivojam cepuri kuldami.... slikto pagatne...
Vēl recepte:no rītiem skriet uz jūru nopeldēties,daudz braukt ar velosipēdu,ēst dārzeņus(pašaudzētus bez ķīmijas),daudz kustēties un smieties.Tad vakarā būsi pietiekami noguris lai aizmigtu veselīgā miegā.Pats tā nedaru,jo esu par slinku.Bet cenšos vismaz braukt vasarā ar velosipēdu un neēdu ģenētiski modificētu pārtiku.
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 19:10
tagad peldesanai ledus par biezu :) tas ta ... Ja es piekritu par fiziskam darbibam, so simtomu iespaida man laga neko vairs negribejas darit stradat utt, bet es te sesus menesus pastradaju fizisku darbu, ne del naudas idejas varda.... uz miegu nesudzejos, esmu partraucis un uzsacis savu biznesinu un atkal nomoka ieprieks minetas vainas ..... Un loti negribu meklet glabinu reibinosas vielas.... luk kas nomoka. ja nedomaju par to, tad nakti sapnos redzu ...
mad ieinteresēts
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 22:41
...man jau patīk dirsēji, kā lāsēns, kam maza nojēga par šim lietām...

...111 varu pateikt, ka te nekādas šaibas nelīdzēs...tikai laiks...ja jau esi atradis motivāciju, lai beigtu niekoties ar baudvielām, tad atradīsi sevī rezerves, lai izdzītu sevi darbā...vienīgā recepte...jo...tikko sāksi ņemties ar trankviļiem vai miega līdzekļiem, atkal būs dirsā...tikai uzsēdīsies uz ripām...

...vieglāk kaut ko ieteikt, ja pateiksi, uz kā sēdeji...
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 23:23
mad ieinteresēts Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...man jau patīk dirsēji, kā lāsēns, kam maza
> nojēga par šim lietām...
>
> ...111 varu pateikt, ka te nekādas šaibas
> nelīdzēs...tikai laiks...ja jau esi atradis
> motivāciju, lai beigtu niekoties ar baudvielām,
> tad atradīsi sevī rezerves, lai izdzītu sevi
> darbā...vienīgā recepte...jo...tikko sāksi
> ņemties ar trankviļiem vai miega līdzekļiem,
> atkal būs dirsā...tikai uzsēdīsies uz
> ripām...
>
> ...vieglāk kaut ko ieteikt, ja pateiksi, uz kā
> sēdeji...

Mad ieinteresēts, tu tikai nejauc, narkomāniju un bioloģiju.
Un mad šaibas līdzēs, jo atkarība, pieder pie atkarības! Un ja dabīgi smadzenes pārstāj funkcionēt, tad ir pēdējais variants ķimiska iejaukšanās vai nu smadzeņu čakarēšana, un to rezultāti, es ko secināju, šodien dzēru alu un sapratu vienu, galvenais faktors, kas izraisa paniku ir bailes, es šodien mēģināju, baiļu vietā domāt par kautko labu un man izdevās!! novirzīt domas! Jo tās sūda antidepresanti un trankvilizātori man njehuja mnepalīdz!
vijolīte:)
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 23:40
...enfuego...Tev diemžēl vairs nekas nelīdzēs...ja nu vienīgi vari uzdziedāt Reinika dziesmu (nosaukumu nezinu), bet vārdi apm. bija: tu esi man dzīslās no rīta līdz rītam u.t.t.tādā pašā garā...un nejauc dzīslas ar vēnām...un alu ar šņabi...un varu turpināt tādā pašā Tavā garā...bet ja nesaprati manis rakstīto, izlasi savu iepr. postu:DDDD
mad smīkņādams
Re: Šizofrēnijas tests!
26.02.2011 23:51
...pievienojos vijolītei...Tu esi kā labākais pierādījums par AD un trankviļu iedarbību...

...vells, Tu pats saprati, ko tur sarakstīji???...nja...cik šaibas ieņēmi, pirms sāki klavu ar pirkstiem bakstīt???

...personīgi es atsistu pirkstus mūsu narkologiem un pstristiem, kuri mēgina imtēt atkarības dakterēšanu un uzmet nabaga kaifotāju no vieniem mēsliem uz otriem...paprasi savam pstristam, pie kura piestaigā, no kurienes viņš ir grābis zinības par lietotāja izjūtām, vai pats arī ir pamēginājis...vai tikai izlasījis un saklausījies no citiem...

...un nelgas klausās ar atlupušām ausīm, ko baltsvārcis borē...;0
Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 09:56
nevajag, iespringt, ļaudis...

enfuego te kauca un gaudoja, ka viņam steidzami ir nepieciešama viņa bērnības psihiatre...

aizgāja, dabūja vairākas pakas ar zālēm, turklāt bezmaksas eksemplārus, kas viņiem šad tad ir tādiem, ko iedot.

nu, un kas notik?

enfuego dzer rexetin homeopātisku devu un atkal kliedz, ka neder. protams, tāda deva nevienam neder.

tā kā nevis kādam dokam pirkstus vajag atsist, bet tur nav ko iet, ja nezina, ko grib.

katru dienu te kādu kāds sliktais psihiatrs ir noindējis...

turklāt šitā trako visi, kas cer, ka zāles ārstēs. man nav, es gribu, man vajag... gribu, gribu... tā var gribēt kaut 1000 gadus.
Kādas tabletkas Tu dabuji,Enfuego?
Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 10:48
ta ari neradu atbildes... viens par otru gudraks.....
mad nopietns
Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 11:07
...runcenīt, neviens te neiespringst...Tev sava pieredze, man sava...abi mēs par kkādu palīgvielu izsvērtu brūķēšanu...un tā kā atkarība NAV slimība, tad arī nekādas zales te nelīdz...un nevajag atkarīgos čakarēt ar kkādiem tizliem padomiem - ieņem tabletīti, būs labi...111 vaicāja - ko darīt...es atbildeju - gaidīt, kamēr pats pāriet...cita varianta vienkārši nav...un tikai tad, kad atkarīgais sapratīs, ka viņš nav slimnieks, bat vienkāršs lietotājs vai spēlmanis, kuram piegriezies būt atkarīgam no dzīvi traucejošām nodarbēm,, viss nostāsies savās vietās...pstrpeits var palīdzēt saprast mehānismus, kuri ir palidzējuši palaist kaifošanas programmu,, bet palīdzēt pārstāt vai iedot brīnumšaibu tie nav spējīgi...

...par enfuego...janetty arī jau ir izkodusi, ka džeks dirš kā trocka zirgs...arī mani tas uzjautrina...ar interesi sekoju viņa varoņa sindromam...bet tas tā...

...111 var neiespringt - viss pāriet pats no sevis...nja...ja, protams, sevi nav sačakarējis ar sintētiku vai nekvalitatīvajām baudvielām da golam...bet pāc rakstības rādās, ka ne...
mad 111
Re: Šizofrēnijas tests!
27.02.2011 11:13
...pie Tevis vajag vērsties ar uzrunu???...izlasi te pausto vel reiz...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 21?
Ziņa: