Tēma tvaika nolaišanai

Aizsāka Runcene 

Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 09:02
Atļāvos iepostēt no diena.lv

diemžēl runa ir par psihiatriem.... aplūkotas lietas, par kurām jau visi sen zināja, ka tās notiek, bet psihiatrija tomēr ir ļoti sensitīva medicīnas nozare, un tas piešķir lietai nepatīkamu ēnu. gribētos, lai ārsts nav pērkams, jo viņš glabā pacienta sensitīvos datus, lai ārstēšana ir objektīva un godīga, jo sava veselības stāvokļa dēļ pacients ne vienmēr var aktīvi piedalīties ārstēšanas procesā.

es esmu izbijis mediķis un vienmēr mazliet esmu turējusi medicīnas kanti, bet šeit kaut kā vairs nevaru.
------------------------------------

BNS

Veselības inspekcija uzsākusi pārbaudi par zāļu ražotāja, iespējams, uzpirktajiem ārstiem, svētdienas vakarā vēstīja "Nekā personīga". Raidījuma rīcībā nonākuši dokumenti, no kuriem secināms, ka, nozīmējot pacientiem konkrētus medikamentus, ārsti no zāļu firmas pretī ir saņēmuši dāvanas.

Materiāli par iespējamo ārstu komerciālo uzpirkšanu tika nodoti Veselības ministrijai (VM), bet Veselības inspekcija jau sākusi pārbaudi. VM atzina, ka pirmo reizi redz tik klajus pierādījumus ārstu uzpirkšanai.

„Tas ir ļoti nepatīkami, Veselības inspekcijai ir uzdots sākt izmeklēšanu,” apliecināja veselības ministrs Juris Bārzdiņš.

Neviens no raidījuma aptaujātajiem ārstiem uzpirkšanu neatzina.

Raidījums vēstīja, ka ārstu uzpirkšanu atmaskojošie dokumenti attiecas uz zāļu ražotājfirmu „KRKA”, kuras bāzes uzņēmums atrodas Slovēnijā, bet izplatītāju biroji daudzviet pasaulē, arī Latvijā. Kompānija ir astotā lielākā zāļu firma Latvijā, kuras apgrozījums pērn bijis 4 871 274 latu apmērā.

Ārsti par konkrētu zāļu izrakstīšanu pretim saņēmuši dāvanas, sākot ar produktiem lielveikalos „Maxima” un „Rimi” un beidzot ar ceļojumiem un makšķerēšanas piederumiem.

Analizējot dokumentus, secināms, ka minēti 13 medikamenti (Atoris, Elicea, Enap, Ezoleta,Ypsila, Kventiax, Lanzul, Mirzaten, Olimestra, Prenessa, Tenox, Zalasta, Zyllt), par kuru izrakstīšanu ārsti saņēmuši pretim dažādus labumus. Izņemot vienu - Lanzul - visi pārējie 12 medikamenti ir valsts kompensējamo sarakstā. To popularizēšanai tikai trīs mēnešos firma iztērējusi vairāk nekā 16 tūkstošus latu. Tie ir preparāti gan šizofrēnijas, gan sirds un asinsvadu, gan gremošanas orgānu slimniekiem, vēstīja „Nekā personīga”.

Dokumentos atrodami arī ārstu vārdi un uzvārdi, kurus žurnālisti nolēma pagaidām neatklāt, lai netraucētu izmeklēšanai un arī pārāk nesatrauktu pacientus. It īpaši tādēļ, ka dokumentos redzamie ārsti ir psihiatri. Viņu prakses vietas Latvijā ir plašā teritorijā - Rīgā, Valmierā, Liepājā, Dobelē, Saldū, Ogrē, Kuldīgā, Jūrmalā un Tukumā.

„Nekā personīga” zāļu biznesa pārzinātāji skaidroja, ka psihiatri tiekot sevišķi dāsni apdāvināti, jo viņu jomas zāles parasti ir dārgākas un pacienti tās spiesti lietot regulāri. Psihiatrs tikai no vienas zāļu firmas mēnesī varot saņemt virs 150 latiem, kamēr ģimenes ārsts ap 50.

Raidījuma rīcībā nonākusi arī kāda e-pasta izdruka. Tā liecina, ka firmas „KRKA” produktu menedžere Ilma Bredšova informē savus kolēģus, ka centrālās nervu sistēmas un uroloģiskās līnijas pārstāvji vēlas 21 pudeli sarkanvīna, 24 pakas „ Lavazza” kafijas, 8 pudeles viskija un 2 pudeles brendija, kā arī 12 konfekšu kastes. Tomēr parasti ārstiem vienkārši tiekot piešķirtas katram ap 100 latus vērtas lielveikalu „Rimi”, „Maxima” vai „Depo” dāvanu kartes, vēstīja raidījums.

„Pirmo reizi mēs tik nopietnu pārkāpumu redzam. Tas ir zāļu reklamēšanas noteikumu pārkāpums un viennozīmīgi nav atļautas ne dāvanu kartes par zāļu izrakstīšanu vai izplatīšanu, kā arī ceļojumi,” komentēja Veselības inspekcijas Zāļu kontroles nodaļas vadītāja Linda Kalniņa.

Kompānija „KRKA” pagaidām nekādus oficiālus komentārus nesniedza. Taču norādīja, ka raidījuma rīcībā nonākušās izdrukas varot izskaidrot ar negodīgu darbinieku rīcību.

Latvijā farmācijas kompānijas pērn pārdevušas zāles par vairāk nekā 174 miljoniem latu. Pēc „Nekā personīga” avotu stāstītā, ārstu dāvanas kompānijas sedz no mārketinga budžetiem. Zāļu firmā tie vidēji ir 10 procenti no apgrozījuma.

--------------------------------------

Vakar "De facto" un "LNT top 10" izskanēja doma, ka kino šāvēja dēļ psihiatri grib bezmaz uz katra galda pieejamu vienotu pacientu reģistru. tagad tas ir kodēts un lietojams tikai statistikai, izņemot, protams, visus vietējos reģistrus, vismaz Rīgas slimnīcā reģistrs ir, kuru aktīvi lieto...

bet tātad daļa ir pērkami. cik nopietni? ko viņi vispār var izdarīt ar sensitīvu info? droši vien parasti ļaudis, kredītos līdz ausīm kā visi.

it kā neesmu asinskāra, bet mani šoreiz interesē ārstu uzvārdi... ceru, ka neviens no manējiem un zināmu ļaužu dokiem tai listē nav, arī tie, kas šķita esam gudri un cilvēcīgi. var jau būt, ka tikai daži iekrita.

psihiatrija un tās metodes tomēr ir diskutējamas, bet tā ir slēgta joma, darbība bezmaz nav apspriežama, ārsta diagnozes apšaubīšana dažu skatījumā skaitās psihiska slimība vai tās saasinājums; tāpat šai sistēmā nav pieņemts apspriest ārstēšanas metodes un citu speciālistu atzinumus. it kā viss ļoti nostrādāts un pamatots, visi strādā pēc labākās sirdsapziņas. un te pēkšņi tāds notikums...

aiz to es visu laiku nevarēju saprast baigi dārgā Kvnetiax uzvaras gājienu. kam tik dzirdu, tam izrakstīts Kventiax...

bet tad viņi teorētiski varbūt var pārdot arī info no reģistra, piemēram. lai arī man pašai tas izklausās galēji murgaini, tomēr šīs fakts rada zināmus jautājumus. ceru, ka tagad viens otrs no vecajiem būs spiests aiziet pensijā. vismaz tā mazliet varēs izvēdināt padomju dvesmu no tiem gaiteņiem.

"Nekā personīgi" nenosauca ārstu vārdus, lai neuztrauktu pacientus. var jau būt, ka viens otrs tiešām sabruktu momentā, jo viņa ārsts viņam ir vienīgā cerība.

patiesībā droši vien konkurentu cīņā farmācijas biznesā, bet būtība tāpēc nemainās.

pagaidām man ir tikai emocijas, esmu ļoti sašutusi!



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2011 12:35 by Runcene.
Mani uzsēdināja uz Kventiax,ko man taga darit?
Pūka.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 10:37
Jā, es arī pašā vakarā šito izlasīju. Un tas viesa pārdomas netīkamas. Starp citu, ar aizdomām, ka varbūt mans dakteris arī iesaistīts? Negribētos ticēt, bet jānogaida un jāskatās , kas notiks tālāk.

Medikaments un vieta sapas.

Bet ģim. ārsti tak sen jau ceļo viskaut kur ar zāļu izplat. atbalstu. Gadu mijās u. c. svētkos farmizplat. atskrien ar to lišķīgi glumo ģīmi, sakot, ka uz 5 min. tikai vajag ieskriet, bet pazūd uz 1 h iekšā. Pēc tam daktere arī smaidīga, smaidīga...

Nu tagad to pacilāti- glumo cilvēku tipu atpazīstu, kad grib iešmaukt pie dakterienes, ar mūždien piestūķēto portfelīti, ka sprāgst vai pušu, un super- duper notūningotiem aksesuāriem. :D :D :D

Un te tekstos es arī brīnījos, cik it kā vieglā veidā ļaudis tiek pie visvisādām stiprām zālēm. Reiz jau gribējus pavaicāties, vai to visu kā maizi viiņi pērk. Man pat to Leksotanil ģim. ārste, kad bija milzīgs bezmiegs, ne pa kam negribēja rakstīt.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 10:44
kā tās firmas strādā, to jau sen vismaz medicīnā visi zina, tikai skaļi nerunā, tāda darba daļa. katrā biznesā ir kāds hemoroīds. un runa nav par zāļu stiprumu, bet faktu, ka izraksta tikai tos... KRKA gan nav sevišķi dārgo zāļu firma, bet anyway...

ārsts tātad nesmadzeņo, vai šitam kadram vajdzētu to vai ko citu... bet viņam jau dāvanu karte un vīna pudele lēkā gar degunu.

šitas ir labs:

"Raidījuma rīcībā nonākusi arī kāda e-pasta izdruka. Tā liecina, ka firmas „KRKA” produktu menedžere Ilma Bredšova informē savus kolēģus, ka centrālās nervu sistēmas un uroloģiskās līnijas pārstāvji vēlas 21 pudeli sarkanvīna, 24 pakas „ Lavazza” kafijas, 8 pudeles viskija un 2 pudeles brendija, kā arī 12 konfekšu kastes. Tomēr parasti ārstiem vienkārši tiekot piešķirtas katram ap 100 latus vērtas lielveikalu „Rimi”, „Maxima” vai „Depo” dāvanu kartes, vēstīja raidījums."
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 10:45
un pie psihiatra jau nu visbiežāk klients ir diezgan bezpalīdzīgs ar vaļā muti...

redzēs, kā šitas beigsies.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 14:33
Nu tas atkal pierāda to, ja aiziešu uz psiheni, mani jau uzskatīs, ka nēsmu normāls, un pie mazākās, neadekvātās uzvedības, pirmā reakcija uz mani, kā klientu?pacientu? būs ā šitais nav normāls viņam, jādod zāles, un ja es mēģināšu, apšaubīt, ārsta domas, tad manī nemaz neieklausīsies, jo es takš nēsmu normāls. Tad kad es aizgāju pie psihiatres, viņa manī nemaz nemēģināja ieklausīties, bet pētīja manas reakcijas, lai zinātu, kādas zāles barot, tikai vizuāli atbildēja!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 14:40
enfuego, bet Tu taču pats traki lauzies pie tā psihiatra. Tev jau te teica, ka viņi raksta tikai un vienīgi zāles. Tu laikam cerēji uz kaut ko citu.

Tu domāji, ka psihiatrs Tev palīdzēs saprast, kas ar Tevi notiek? daži palīdz, daži ne.



Edited 1 time(s). Last edit at 28.02.2011 14:42 by Runcene.
Runcene,nepūt pīlītes bet atbildi uz jautājumu kuru uzdevu.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 14:59
Lāsēn, es nezinu, ko Tev darīt. domā pats :)

ja izdomāsi, ir cerības, ja neizdomāsi, nezinu, vai ir.

cik pašam būs aknas, tik būs.
Es jau zinu,ka tās ir beigas.Gibas ātrāk prom no šīs pasaules
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 17:58
psc lasēn es tev sačustvuju, ja būtu vēl tie nervi izsturīgi tad varētu to izsturēt, un dzīvot, bet tā nervu sistēma ir sačakarēta! lasēn man tevis aš žel palika!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 18:03
JA ES VAKAR SO RAIDIJUMU AR REDZEJU UN SAPRATU TO KA ARSTS VAIRS NAV OBJEKTIVS ZALU IETEIKSANA VAI IZRAKSTISANA JO VINJAM IR SAMAKSATS PAR KONKRETO MEDIKAMENTU IZRAKSTISANU.... KAS VARETU KONKRETA GADIJUMA NEDZ UZLABOT PACIENTA VESELIBBAS STAVOKLI BET PASLIKTINAT.... BET TAS JAU VAIRS MUS NEPARSTEIDZ ESAM LATVIESI UN DZIVOJAM "LATVIJA".........
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 18:19
lasēn cik tev gadu?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 19:05
Mī un žē, ta nu jaunumi. Runcene, atmodies pēkšņi? :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
28.02.2011 19:09
A i Z sideļi natrube, A, Z upala što atstalas na trube:)?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
03.03.2011 16:30
Tas ka farmacijas kompānijas uzpērk ārstus tāds sīkums vien ir, salīdzinot ar to, ka viņi uzpērk visu, sākot ar medicīnas skolām, zinātniekiem, kas strādā viņu labā, organizācijām, kas sturmē valsti, lai tā apmaksā dārgus medikamentus, apmaksā projektus sabiedriskām organizācijām, lai dabūtu jaunus klientus. Turpretim tos zinatniekus, kas kaut ko dara, sauc par sabiedrības ienaidniekiem un tautas musinatājiem. Tas neattiecas tikai uz psihiatriju. Iedomājies, kas būtu, ja neizārstējami slimnieki kļūtu veseli, kādi zaudējumi!!! Katrs slimnieks ir zelta vērtībā. Parēķini cik izmaksā tavi medikamenti vienā mēnesī, cik gadā un cik pa visu mūžu? Vai nav vērts cīnīties par katru slimnieku, lai tas būtu līdz galam uzticams un nekad nekļūtu vesels?
Tas viss notiek starptautiskā mērogā. Ja savas galvas nav, neko tur padarīt nevar.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.03.2011 16:32 by tamarhinda.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 07:14
tamarhinda, pilnīgi piekrītu. Bet esi gatavs [gatava], ka Tevi šajā forumā pasuldinās par idiotu un šizofrēniķi par šitādām runām. :))
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 08:29
Šejienes kontingents, kā jau vairākums sabiedrības, tic tikai tam, ko viņiem pa trubu "Panorāmā" iebaro.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 09:45
Jē esmu šizo! Wuhūūū:)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 11:21
...durakam...tas laiks, ka visi ar medicīnu saistītie, augsti mācītie kustoņi vienotā barā metās virsū šādu teoriju sludinātajiem, kkur izcibējis...mācītie ļauži izveidojuši savu, privileģēto sadaļu, kur bīda gudras runas...
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 16:33
es (ja drīkst) gribēju tamarhindai pajautāt, vai viņa nav tā meitene, kura savulaik presē sniedza diezgan drošas intervijas par to, ka viņa ārstējas ar zālēm un ka zāles viņai ļoti labi palīdz. starp citu, diagnoze arī bija minēta... cik atceros, augstskola arī tika pabeigta, par spīti visam.

tas nav domāts kā pārmetums par mainītiem uzskatiem, jo tas pēc laika notiek ar daudziem.

mani vairāk interesē, ko tamarhinda tagad ikdienā dara... ja nav noslēpums. cik sapratu, tad nestrādā...
vai nestrādā tāpēc, ka nav darba, to grūti atrast, jo krīze, vai tāpēc, ka nespēj veselības problēmu dēļ?

vai tad, kad lietoji zāles, juties labāk vai sliktāk? varēji strādāt?

kā izdomāji zāles vairs nelietot? kāpēc? vai tas bija mirkļa lēmums? ko par to saka ārsts, ģimene?

savulaik biji diezgan aktīva, atbalstot bioloģisko psihiatriju (zāles) kā palīdzības metodi... vai tagad arī esi aktīva, kad lieto alternatīvas metodes? ir domubiedri?

var, protams, neatbildēt...



Edited 1 time(s). Last edit at 05.03.2011 16:37 by Runcene.
Runcene:1.cik tev gadu 2.kur tu strada 3.kadas tabletes rij,jeb riji.Fiksi atbildi
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 17:29
Lāsēn, es tik personiskas dabas jautājumus neesmu uzdevusi... ja Tev rodas asociācijas... tā kā nāksies palikt bešā. turklāt internetā tiek ieteikts personisku info nelikt. esmu likumpaklausīgs pilsonis.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 17:33
es gribu tvaiku nolaist:)
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 19:46
:-)

hehehee
visas sitaja murga ir viena jautra lieta

psihiatre Dumburam pateica "un kada garantija, ka Dumburs pēc šitā raidījums nenojūgsies"
Dumburs ta noskurinajās, un efekts panākts... redzēs kas būs ar Dumburu tagad...


tapēc pie psihiem labak neiet

redzi cilvēki kas pārvalda hipnozi izmanto tur kaur grib to
tas nav aizliegts...

tapat jau visi dara savu darbu un ir kā ir... katrs savu dara ar degsmi un parliecību

vienkāši tagad ir vispārēja kašpirovska stilā uztanovačka uz peļņu, tas jau nav slikti
bet, reizēm jāpadomā, kā jebkurā darbā un lietā, kot tad es īsti daru?

bet trankviļi rada atkarību
tikuntā, un pataisa cilvēku par gurķi un pieaug svars un viņs paliek jocīgs
sabiedrībā tāds var tikai pa sanu ielam iet....

tapec pirms šitos draņkus sākt lietot vaig dzert tējas

bet nu narkotikas arī nevaig lietot un alkoholu arī un pīpēt arī nevaig
tapēc katra paša izvēle ira

bucas
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 20:02
:)) labzz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 20:02
:)) labzzg
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 20:33
tamarhinda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas ka farmacijas kompānijas uzpērk ārstus
> tāds sīkums vien ir, salīdzinot ar to, ka viņi
> uzpērk visu, sākot ar medicīnas skolām,
> zinātniekiem, kas strādā viņu labā,
> organizācijām, kas sturmē valsti, lai tā
> apmaksā dārgus medikamentus, apmaksā projektus
> sabiedriskām organizācijām, lai dabūtu jaunus
> klientus. Turpretim tos zinatniekus, kas kaut ko
> dara, sauc par sabiedrības ienaidniekiem un
> tautas musinatājiem.

nauda valda par pasauli, tas ir fakts.... tapēc vaig dzīvot gudri

Tas neattiecas tikai uz
> psihiatriju. Iedomājies, kas būtu, ja
> neizārstējami slimnieki kļūtu veseli, kādi
> zaudējumi!!! Katrs slimnieks ir zelta vērtībā.
> Parēķini cik izmaksā tavi medikamenti vienā
> mēnesī, cik gadā un cik pa visu mūžu?

nu re te ir cēloņu un seku sajaukums, jo īstenībā valsts maksā lielu naudu, jo katrs cilvēks ir vērtība un ja kāds nevar dzīvot bez
zālem, tad jamaksā, lai viņs būtu pilnvērtīgs, tā arī sabiedrība iegūst

bet kur ir ta šauā svitra, ka maksājam naudu zālēm, lai ārstētu cilvēkus un atgrieztu sabiedrībai, vai ārstējam slimos jo
maksā naudu... tad jo vairak naudas vairāk slimo utt

īstenībā daudzi ir slimi sociālo problēmu dēļ, vai meklē patvērumu trankviļos, tikpat labi to naudu varētu tam
simtlatniekam iedot uz rokas, lai nedzer trankviļus un sakārto savu dzīvi, tur aizbrauc no šitās valsts vai iestajās
armijā utt...


Vai nav
> vērts cīnīties par katru slimnieku, lai tas
> būtu līdz galam uzticams un nekad nekļūtu
> vesels?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! līdz galam !!!!!!!!!!!!!!
jadzer līdz galam :-)

> Tas viss notiek starptautiskā mērogā. Ja savas
> galvas nav, neko tur padarīt nevar.


to arī gribu pateikt
ka dzīvē jāmāk atškirt graudus no pelavām un ari zobārstus jāmekle tadus kas nevis rauj zobus ārā
bet tos izārstē saglabj katru zobu utt... bet šajā ziņā jau ir kā ir... es tikai domāju ka normāli ārsti varētu stāvus bagāti palikt

īstenība jau normalā pasaulē ir veslības apdrošināsana (Latvija sakuma laikam bija ja nemaldos), kura apmaksā ārstam normālus ienakumus un īstos izdevumus stacionarā
nevis tikai viesnicas cenu ..(mazāk pat manuprat), bet nu aŗī raidījumā teica viens pareizi ka "es atbildu tikai par sevi, ko es daru ir
pareizi" un ta visiem ir taisnība....

pēc mana sanāk ka ārstam jāsaņem tik daudz naudas, lai viņam tadas problēmas neuztrauc
un viņs var ārstēt cilvēkus... nevis taisīt businesu
un tad varētu izvēlēties, kurš nu kuru tur paziņu izārstējis

bet nu ja pa krieviski "ja hotej stob vsinjem morje njetanuļi kotrablji"

bet tas viss ir kā ir
tapat kā mīlestībai jābut par velti, bet ģimene ari ja nenesīsi naudu tapat izjuks....
atkal nauda... jaed ira taču.. utt
jautājums ir mūzigs, ka pasaule

bet fakta ir tads, ka savai veselībai ir jāseko, tas ir izdevīgi un lēti
ta nebūs reklama, bet vajag lietot veslīgu pārtiku un nevaig apreibinaties
jo manuprāt psihiskas slimības, kas nav iedzimtas (risks iedzimst) utt
ir liela mērā ķimskas problēmas, nervu šūnas un neironu apmaiņa un pusložu sarunas utt
bet tas ir tieši saitīts ar ķimiju ko saņemam partikā un asinsriti skabekli utt...

bet vesli asinsvadi ir lazdu mizas, nesmeķēšana un neholesterīns
nenarkotikas un nealkohols

tā ka psihiatriem darbs būs vienmēr

bet tāpat kā Grutups teica , ka atrodiet cilvēku pantu mēs piemeklēsim un būsim augstāka sabiedrība jo viss lielais piederēs valstij un valts būsim mēs, sākās latvenergo lietas utt.

tapat arī šizofrēniju ir vieglak piemeklēt kā pantu
bet ieguvums ir vecā sistēma, kad naudas nepietiek, alga nepietiek ir kreisā nauda
un tie kas taisa kreiso naudu ir sliktie, tapec ir darbs labajiem, kas saņem naudu par to ka ir tik apgādāti ka viņiem nav
jazog, bet pelna savu naudu pieradot, ka tie kam ir nauda zog utt...

vot i visa šizofrēnija

bucas

bet tas nebeigsies nekad, jo cīnās divi pasaules spēki
pasaules labā un kreisā smadzeņu puslode un jukas ir daudziem izdevīgas
tas process nebeigsies nekad... ta ir iekārtots

tas ir ka Mātei terēzai prasīja nu jā es mes redzam ka jums taisnība, ko lai dara?
tikai pasakiet kurā puse jūs esat?
uz ko viņa atbildēja, ka nav nekadas puses ir tikai mīlestība
bet aŗī tā nav atbilde
ir reālā dzīve, kura jādzīvo... un ja kādam ir smadzenes kas kautko var izdarīt
tad nevaig tas mērdēt nost, ja visiem no ta labāk, bet katrai slavenībai ir tikapat daudz
atbalstītāju kā noliedēju... utt..

tas ir bezalīgi
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 21:16
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Šejienes kontingents, kā jau vairākums
> sabiedrības, tic tikai tam, ko viņiem pa trubu
> "Panorāmā" iebaro.


ka tik nav otrādi un panorāma nebarojās no šejienes
:-)

jox
aberz
Re: Tēma tvaika nolaišanai
05.03.2011 22:36
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Runcene:1.cik tev gadu 2.kur tu strada 3.kadas
> tabletes rij,jeb riji.Fiksi atbildi


Runcene
ja tu lietoji zāles. tad pasaki kāds ir rezultāts
par nervu stāvokli var spriest ka tas ir saspringts tapat un rezultata nav, sasniegumi dzīvē?, atrisinātas problēmas?
ģimene bērni?, karjera? stāvoklis abiedrība? veselība? vai ir atrisināti tie cēloņi ko jarisina kamer dzer zales?
vai tu dzer līdz galam? tas ir viss ko tu soli šeit reklamējot tos AD

kads ir tavs veselības stāvoklis vispārējajis, nu datorā var apskatīties, ja nokļūst kadā stacionarā
uzņemšanā, asinsspiediens tur asins aina kardioramma vai kas?

un tad, kad būs atbildes uz šo?
tad būs arī konkrēta atbilde, ko esi panākusi ar trankviļiem

es esmu veksmīgi nokapis nost
esmu atgriezies realitatē, kura ir tada kada ir (nu diezgan ... )
bet tā ir realitate un tas ir kautkass...
neesmu anlīzes taisījis bet pie ārstiem nnesmu gājis arī 3 gadus
bet nu ja grib lielīties tad bū jāaiziet, tikai $ nav

to es saku, ko es esmu izdzīvojis ar šito

ko tu vari teikt???
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 9?
Ziņa: