Tēma tvaika nolaišanai

Aizsāka Runcene 

Leponex ir sūc starp citu.Biju šorīt pie psihiatres ciemos,dabuju Kventiax iepakojumu par velti un konsultāciju par pieskaitāmību jeb nepieskaitāmību.Vispār es gibu tā:lai man ne pa ko nav jāatbild un viss man būtu,autovadītāja apliecība utt.,šodien ir notāru diena,tas ir konsultācija par velti,es šai saku - man ir diagnoze,bet šī - tu tāds neizskaties.Tas gan ir incanti,mācītam juristam jau vajadzēja saprast ka ir tas kas rakstīc papīrā,nejau tas ko saredz acs :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:35
tādi kā Tu jau parasti arī dabū visu, ko grib... neies tak ārsti krāmēties un nervus bendēt..

un skaic, ka notāre nav muļķe. Tu taču esi simulants, mahinators un blēdis + māsiņu spaidītājs droši vien... psiheni Tev tikai tāpēc vajag.

un ko tad uzzināji par nepieskaitāmību?
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:41
Lāsēn, es negribu izklausīties pēc pieaugušā kas krata ar pirkstu, bet Tu nesaproti ko dari. Tas neatrisinās Tavu dzīvu, tas vispār neko neatrisinās. Pienāks tāds brīdis, kad Tu gribēsi atkal būt " vesels", pat ja Tu tam tagad netici, tā būs..
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:41
Runcene,paldie par komplimentiem.Ko uzzināju?Tiesa norīko ekspertīzi un tad tie kam tas jādara,tie to arī veic.A kā Tu domāji,Tev taču vajadzēja zināt,ar savu ta pieredzi :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:47
Lāsēn, neesi dzirdējis par tādu lietu kā atstarpes?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:50
Es aiznesu psihiatrei baltu rozi un paskaidroju ko tā nozīmē.Jums muļķiem arī paskaidrošu,lai nepalieciet neziņā.Tātad tā nozīmē 5 lietas:1.Tīrība 2.Skaidrība 3.Ticība 4.Mīlestība 5.Uzticība
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 13:51
Kādas atstarpes Tevi incē Eksistenciāli :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:01
Lāsēn, es visu laiku mācos un papildinu zināšanas, varbūt kaut ko esmu palaidusi garām :) Bet ar šito līmeni man nav bijusi pieredze, dies' atpestī...

Tev jau te teica, ka būs ekspertīze + tiesas lēmums. tik kas to ekspertīzi var ierosināt? Tu aiziesi un teiksi, ak es domāju, ka esmu nepieskaitāms? un tad kaut kas notiks? bože upasi!!!

Bet jauki, ka Tu viņai aiznesi to rozi :)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:03
Kas tur jauki? Viņš tak ir galīgs plānprātiņš.
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:07
Es pat nojaušu pie kuras psihiatres viņš iet. Dirsējs mazais:)
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:11
Lāsēn, Tu uz Tvaiceni ej?
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:24
Lāsēn, speciali Tev: http://www.sudzibas.lv/complaints/psihiatrisk-slimnca-c8287.html
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:27
Tā ir konfidenciāla informācija.es jau tā te esmu sarakstījis par daudz,šitas tak visiem pieejams.Par tiem elektrības nemaksātājiem es izdomāju tā:ja šiem pašiem pietrūks godaprāta lai maksātu par to ko paši patērē,tad:ar tiesas lēmumu lāsēnu var atzīt par nepieskaitāmu.lāsēns sev dabū advokātu par aizbildni un tas apstrīd pirkuma - pārdevuma līgumu,un šiem tad var atņemt nopirkto īpašumu.Tā kā es esmu uzskaitē no 14 gadu vecuma,mans paraksts nav derīgs bijis visu šo laiku
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:33
Malacis, ka raksti visu internetā. Velāk Tevi varēs apsūdzēt krāpšanā, par ko ir kriminālatbildība. Varēsi tusēt bulkas centraļņikā un tur Tev jebkurā laikā apmierinās Tavas seksuālās fantāzijas. :)
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:33
Nomierinies, Tev neviens neko neatņems. Cik Tu ilgi te spelēsi cirku? Ja ir grūti, tad tā arī uzraksti. Nevis rozi belije, oči čornije
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:51
Es psihenē biju priviliģētā statusā un kafija piemēram man bija pieejama visu laiku.Tad kad notiek apgaita,tad nodaļas vadītāja nerunā ar mani citu klātbūtnē,tā kā ar citiem,bet uzaicina uz savu kabinetu.Sanitāri man draugi,jo apgādāju šos ar mūzikas diskiem ko nevar dabūt ne netā ne citur
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:54
Nu tad tagad es beidzot Tevi redzu, pilnīgi.. man visu laiku iztrūka kāds bildes fragments. Piedod man, tik uz priekšu!!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:58
Ko Tu redzi?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 14:58
mjā...

ja mani psihiatrs būtu nosaucis par narcistisku personību kā Lāsēnu, tad es aiz kauna būtu zemē, bet te vienam tas patīk un viņš to līdz fantastikas robežai vnk izbauda... jāpiesauc atkal dies tas kungs un jāpārklāj aizmirstības plīvurs pār šo netīkamo ainu.
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:03
Es Tevi redzu, kā Tu ej pa nodaļu, kā Tu runā ar pārējiem, nu vot ta arī redzu. es ceru, ka Tu nedabūsi to nepieskaitamību!
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:06
Ko Tu ar to Runcene gibi teikt? Smadzeņu kontūzija ir man pavisam reāli bijusi,pēc kuras ir miega traucējumi.Un kas ta slikts ka narcistiska personība? Ja cilvēks nemīl sevi,arī citus tas nemīlēs.Par pārējo ko šodien uzrakstīju,tās vienkārši tādas skaļas pārdomas,netaisos jau būt par nepieskaitāmu.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:07
Fox,Tu esi mani redzējusi?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:37
Narciss mīl tikai sevi, viņš nav spējīgs mīlēt citus vai just līdzi. Bet, Lāsēn, pastāsti kā Tu dabūji to kontūziju.
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:48
Lāsēn, nepazīstu Tevi, točna saku!!! Goda vārds....
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 15:56
Eksistenciāli.priekš kam Tev tas?To vai es mīlu cilvēkus vai nē, esmu noskaidrojis.Nodaļā ir cilvēki,nezinu kādas viņiem diagnozes,bet viņi saka ko domā.Nevis tā kā jūsu pasaulē - runāt to kas izdevīgi,jeb domā vienu,runā otru un dara trešo.Jums nevar ne ticēt ne uzticēties.
fox
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:13
Bingo! Bet visi cilveki jau nav vienādi, ne tur, ne te.
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:16
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eksistenciāli.priekš kam Tev tas?

Vienkārša interese. Vai tad tas kāds noslēpums?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:30
Cilvēki ir ļoti dažādi,tas tiesa.Tāpat kā kvantu fizikā - vēsturu summēšana,jeb elementārdaļiņa iet uz mērķi pa visiem iespējamiem ceļiem vienlaicīgi,kas raksturojas ar nelokalitāti,un ko diktē nenoteiktības relācija.Tāpat cilvēks domās vai reāli iepazīst visdažādākās situācijas,no kā viņa dvēsele bagātinās ar pieredzi un ļauj atklāt patiesību priekš sevis.Ceļš katram vienmēr ir individuāls,izmantojot dažus instrumentus es varu uzzināt kurā vietā cilvēks atrodas uz ceļa kuram ir apļa forma,respektīvi ceļa beigas ir sākumpunktā.Tie ir Pārejas vārti atpakaļ uz stāvokli pirms visuma radīšanas,tā paša paradīze jeb ēdenes dārzs,es iegūstot garīgo pieredzi varu apgalvot ka jūs pēc daudzām reinkarnācijām nonāksit turpat kur es,pie pārejas vārtiem,mans laiks būs drīz.Bet šajā pasaulē sāksies lielais tīrīšanās laiks,tas kas tagad ir tā nav krīze,tā vēl tikai būs,kādi 10 gadi.Tāds nieks vien ir priekš mūžības
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:40
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eksistenciāli.priekš kam Tev tas?To vai es mīlu
> cilvēkus vai nē, esmu noskaidrojis.Nodaļā ir
> cilvēki,nezinu kādas viņiem diagnozes,bet viņi
> saka ko domā.Nevis tā kā jūsu pasaulē -
> runāt to kas izdevīgi,jeb domā vienu,runā otru
> un dara trešo.Jums nevar ne ticēt ne
> uzticēties.

:D Un ko Tu pats te tagad perini? Nepieskaitāmību Tev vajag, jo izdevīgi, ja?
Re: Tēma tvaika nolaišanai
08.03.2011 16:43
Es vienkārši domās izspēlēju situāciju,lai man tas nebūtu jādara reāli.Kāds ta tur izdevīgums?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 12?
Ziņa: