lūgums pēc ieteikuma

Aizsāka qwerty_lv 

qwerty_lv
lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:18
Psihiatrs rudenī man noteica tādu diagnozi - emocionāli nestabila personība (borderline personality disorder). No rudens cīnos ar pārejošām depresijas epizodēm,kuras neizdodas novērst (nepalīdz ne TCA,ne SSAI). Sākumā tika parakstīts Anafranils,bet pa cik nepalika labāk tika piekombinēts Betamax, nekas tā arī nemainījās epizodes kā bija tā bija,trauksmei un uzmācīgām domām izrakstīja klonazepāmu,kuru padzēru kādu mēnesi. Dzēru klonazepāmu kopā ar anafranilu, un tad pienāca diena kad izdarīju pašnāvības mēģinājumu,diena nebūt nesākās slikti,viss bija jauki,pārnācu mājās no vakara pastaigas un tad pēkšņi palika tik slikti,kad pārgriezu sev vēnas,nu neko saglāba mani.. Un tā arī mokos līdz pat šai dienai ar depresijas epizodēm, kuras uznāk reizi vienu,divās nedēļās un tā uz kādām 4 dienām. No medikamentiem patreiz dzeru tikai Fluanxol 2mg un Depakine 600mg (no šodienas 900mg). (bija jau vēl amitriptilīns,sertralīns,bet kā jau teicu man antidepresanti nepalīdz) tā kā Depakine dzeru pusotru nedēļu vēl nevaru pateikt vai ir kāds labums no viņa. Pagājušajā nedēļā bija atkal viena depresīvā epizode,bet tā vairs neilga 4-5 dienas,be tikai pusotru,ar neticami strauju pašsajūtas uzlabošanos uz vakara pusi un tā bija labi līdz šodienai,atkal jūtu,ka grimstu iekšā :( Nākas kavēt mācības,iekrājas parādi un rodas vēl lielāka depresija,jo pēc būtības esmu perfekcionists,visam jābūt ideāli,jā,ir arī obsesīvi-kompulsīvi traucējumi.
Nespēju izturēt tās depresijas epizodes vairs,,it kā kaut kas notur gribēšanu dzīvot,varbūt tapēc ka zinu,ka pēc pāris dienām būs atkal labi. Bet no janvāra,kad nomira tuvs cilvēks,viss ir sagrozījies tā,ka vairs nespēju mācīties un savākties, nezinu ko man iesākt, pamest skolu (profesionālo vidusskolu) un iet ārstēties stacionāri un pēc tam iet vakarskolā?

P.S. Man ir tikai 18 gadi,zinu ka personības traucējumus parasti nemēdz uzstādīt kā diagnozi tik agrā vecumā,jo tā vēl tikai veidojas,bet psihiatrs teica,ka ir cerība man vēl mainīties uz ko es ļoti ceru.

Paldies,ka uzklausījāt.
Tas nekas,es pastāstīšu kā man bija:pēc viesošanās psihenē man diagnozes mainījās šitā:F23; F25.1; F21.Pēc pēdējās reizes psihiatre man saka:Tu esi vesels,bet narcistiska personība.Ko tas nozīmē? Runcene,viedokli lūdzu :)
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:38
Lāsēn, esi sācis pavisam slikti uzvesties. es jau arī saku, ka neesi slims...

autoram

nu un vai tad psihiatrs, pirms zāļot 18 gadīgu puisi, viņam psihoterapiju neieteica?
qwerty_lv
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:43
nu bija jau psihoterapija jau arī,bet man gan šķiet,ka varāk uz zālēm lika cerības.
Runcene,es lūdzu viedokli,bet tu saki ka slikti uzvedos.Kā to saprast? Kas ir narcistiska personība?
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:49
qwerty_lv

Tev pašam jāizdomā, uz ko Tu liksi cerības.

pēc Tava stāsta es liktu uz psihoterapiju... citādi Tu būsi uz zālēm visu mūžu (agri sākts), ar sabojātu veselību, psihi, nenobriedusi personība utt. vienvārdsakot, invalīds.
Uz manas kartes psihenē rakstīc F21 un izraksta kvetiapīnu.Kas ir narcisisms,tā ir kaite psihiska,Runcene atbildi fiksi
qwerty_lv
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:53
Man jau ar tā liekas,bet ja nu nav tādas naudas summas ko maksāt par vizīti?
Uzskaitē nonākt negribu,tad jau tiešām būšu invalīds.
Incanti gan,es esmu vesels bet uzskaitē.Kas man jādara lai šito labotu?
qwerty_lv
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 16:59
man ģimenes ārste teica,ja būšu uzskaitē,tad vēlāk varot būt daudzas problēmas. Kā piemēru viņa tikai minēja tiesību nolikšanu,diez kādas ir pārējās? Baltā lapa?
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:01
narcisisms ir cilvēks kurš nejūt, žēlumu, nav mīlestības, nav jūtu, izpilda tikai, nepieciešamās funkcijas, kā robots bez jūtām!!!
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:01
qwerty_lv

meklē variantus. ja ļoti gribēsi, pa Ls 10 psihoterapeitu noteikti atradīsi. mēnesī ne vairāk kā Ls 50. nav maz, bet vajag spraust mērķi. mācies taupīt uz paiku un jebko citu, izvēlies prioritātes. veselīgs uzturs ne vienmēr ir dārgs.

pret jauniešiem un motivētiem cilvēkiem daudzi psihoterapeiti ir ļoti pretīmnākoši.

re, kur viens ir.

http://erviins.lv/

tā nav ļoti dziļa psihoterapija, nevajadzēs ilgu laiku, bet vismaz sākums...
Es esmu uzskaitē kopš 14 gadu vecuma,tiesības man ir
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:03
Cik tev tagad gadu es pateikšu vai tev ir tiesības:)) Piedod bet tā ir mūsu laikmeta realitāte!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2011 17:03 by enfuego.
Tieši otrādi ir ,es visus mīlu.Es jau sākumā teicu ka jūsu pasaulē viss ir otrādi
qwerty_lv
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:04
tā kā esmu atkarīgs no vecākiem(turklāt dzīvoju ar mammu,tēvs sūta tikai alimentus),tādu naudu es prasīt nevaru :( ja pats strādātu,tad jau cita lieta.
Enfuego,tu esi nepieskaitāms.Tevi var neņemt nopietni :)
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:06
jajajaja kātad! :))))))) Interesanti, kā tu to vari zināt vai esmu nepieskaitams? Esmu galīgi psihs, kad nāk trakums es izeju ārā un skrienu ar pliks bez apakšbiksītēm, tik ilgi kamēr paliek auksti, tad eju mājās iekšā un esmu mierīgs:)!



Edited 2 time(s). Last edit at 06.03.2011 17:08 by enfuego.
Nu labi,atsūti foto,tad es ievērtēšu
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:08
parādi man google.lv cilvēkus kuri varētu izskatīties, līdzīgi uzskaitāmajiem???
Labi es izstāstīšu patiesību:narcistiska personība ir tāda kas sevi ļoti mīl.Bet ir tā:jo vairāk mīli sevi,jo vairāk var mīlēt citus.
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:11
Nē nav tā vot tur jau ir tā liet, ka es pareizi teicu! re vai šitā tu redzi savu pasauli
http://www.spoki.lv/foto-izlases/Ka-pasauli-redz-sizofreniki/201303
Enfuego,tu esi draugiem.lv?
Man jau nav šizofrēnija,diagnoze man tapē lai tabletkas lētāk dabūtu,bet tu gan esi slims
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:26
es esmu draugos pasaki savu pateiksu savu???:DDD
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:26
Lāsēn takš nebaidies no patiesības es arī nebaidos:)))
Meklē mani tur: Lāsēns Indigo (Contraria Sunt Complementa) Pastaigājoties starp pasaulēm
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:41
un kas tad tev vainas? Nesaprotu, AUDI mašīna ir, kas vēl vajadzīgs.



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2011 17:43 by enfuego.
Es jau tevi atradu pirms paspēji nodzēst.Tu vēl jauns,tev visa dzīve priekšā.Priekš kam tev tabletes.Es tavos gados mežā kokus gāzu,vari paskatīties kādi muskuļi vēl saglabājušies.Tagad man atspēlējas jaunības trauma,tapē es tās tabletes riju
Re: lūgums pēc ieteikuma
06.03.2011 17:52
Saproti lāsēn tur jau ir tā lieta, ka esmu jauns, un esmu šokā par to, ka nesen biju pārliecināts pār saviem spēkiem, bet te pēkšņi jauns čalis ir salūzis, protams, ka tas nav normāli!!! protams, ka esmu pārbījies par savu nākotni, un vēl bērna rūpes, tā jau arī ir kā trauma! Nu vot redzi tu saki jauns, a man nez kapē liekas, ka man ilgi dzīvot vairs nav palicis un drīz gals klāt, tikai tāpēc, ka nejūtos labi, un visu laiku domāju par to ko nevajadzētu 25 gadus vecam čalim domāt!! grūti jau protams, ceru ka tas ir periods, kad jāsaprot, ka ir sākusies cita dzīve! Ģimenes dzīve, nevis kā biju pieradis vēl tusēties!



Edited 1 time(s). Last edit at 06.03.2011 17:54 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 15?
Ziņa: