Nervostrong

Aizsāka Janetty 

egle1
Re: Nervostrong
17.01.2015 20:30
Bet tās jau nav tikai augu tabletes, es ne vienmēr darbā varu iedzert tēju, toties tableti mutē var iemest vienmēr. Skaidrs, ka ja ir kāda kaite (diagnoze), tad noteikti labāk ķīmija. Bet man ķīmiju nevajag, ko vēl runāt ar to psiholoģi - nezinu. Nu var jau izcilāt visu pagātni līdz iekšām, bet vai tas palīdzēs man tagad? Šaubos. Toties darbā ir pastāvīgie dedlaini, esmu uzvilkusies, sāku ka atbildi skarbi atbildēt, varbūt šīs tabletes man palīdzēs. Turklāt mani ik mēnesi ļoti nomoka PMS, kas tikai piešauj eļļu ugunī, varbūt arī kļūs vieglāk.
Re: Nervostrong
17.01.2015 20:47
PMS ir īstākā psiholoģija, tikai jāatrod kāds, kas ar to jēdz strādāt. Dažreiz sievietēm tā var būt, ka iet no viena PMS uz otru un pa vidu tikai vieni vienīgi kreņķi.

Pa laikam uzdrošinos izaicināt cilvēkus domāt par citiem darbiem, varbūt ne uzreiz, bet pamazām, jo ir dažas izcili nenormālas dedlainu mīlētavas.

Protams, nezinu Tavu situāciju, bet domāt drīkst jebkurā gadījumā.
egle1
Re: Nervostrong
17.01.2015 21:34
Es negribu tos psihlogus, stulbi jūtos ar viņiem runājot, jāstāsta viss, es nemaz tā negribu, aizgāju vienkārši pakonsultēties par savu pasaules uztveri, notikumiem savā dzīvē - ilgi man nācās saņemties, lai beidzot aizietu pie psihologa, man parādīja no malas, kāda es izskatos - nervoza, ko vēl vairak saasināja piekdienas vakars ar sakrājušos nogurumu. Darbu es salīdzinoši nesen nomainīju no bankas uz valsts iestādi. Valsts iestādē vēl nervozāks kā bankā, bet saka, ka mēs ,valsts darbinieki, kafiju augām dienam dzeram :DDD
Bet nu pati psiholoģe man, protams, patika. Kā cilvēks jauka. Iezīmēja man dažus variantus, kā dzīvot, izturēties, ieteica padzert kaut ko bezrecepšu, piem,. šo. Domāju, ka sliktāk nebūs. D vitamīnu padzeršu atsevisķi, es arī sportoju mazliet, cik nu varu savā vecumā (man 40 +).
Re: Nervostrong
17.01.2015 21:48
Vari rakstīt dienasgrāmatu un pēc laika pārlasīt. Turklāt tas ir bez maksas. Ieraudzīsi gan savas stiprās, gan vājās puses, gan labo, gan neglaimojošo. Pēcāk varēsi domāt, ko ar to visu darīt.

PMS ir arhetipiskās sievietes dumas uz to, ka viņa nav apaugļota, jo toreiz viņas visu laiku bija stāvoklī vai zīdīja. PMS laikā notiek lielākie ģimeņu ķīviņi un pat slepkavības. Tas sievietei nav viegls laiks.

Tas ir štrunts, ko citi domā, es vispār domāju, ka vajag tikai skolas, pažarniekus, ātros, slimnīcas un pāris ministrijas, bet tas taču Tev nekādi nekaitē :D

No sarunām ar dažiem pazīstamiem diezgan augsta ranga ierēdņiem esmu secinājusi, ka viņi dara daudz lieka un nevienam nevajadzīga darba, turklāt sēdēdami pat pa naktīm. Ja ar to var samierināties, paliek vieglāk, jo naudu tomēr mājās nest vajag. Ja nevar, tad jādomā. Darbs, galu galā, ir naudas pelnīšanai. Ja vari atrast labāku vietu, kur ar mazāk mocībām var dabūt to pašu, kāpēc nepameklēt...
egle1
Re: Nervostrong
17.01.2015 21:55
Es nodarbojos ar vienu no krievu izdomātām pašpalīdzības tehnikām, kas citastarpā ietver piezīmju rakstīšanu par to, kas aizķer un šo problēmu apstrādašanu, tā ka es visu zinu, visu lasīju :DDDD Tikai tas prasa laiku, protams. Par darbu var padomāt, bet nedomāju, ka būs panaceja, patiesībā visur, kur esi jāstrādā. Man darbs patīk, kaut arī valsts darbs, mēs to nedarām veltīgi, augstā amatā gan neesmu. Vienkārši nemāku mainīt attieksmi, bet vajag. Psiholoģe iezīmēja, kā. Un papildus mazliet stimulam no aptiekas. Es nudien neredzu jēgu iet pie ģimdokas pēc kāda antidepresanta. Vismaz pagaidām. Jo man vajag skaidru galvu un ātru reakciju iekdienas darbā.
Oj, par PMS vispār atsevišķa tēma, man jau arī izjuka ģimene dēļ tā. Bet te par to nerunāšu, jo vīru patiesībā nemīlēju un tagad materiālajā ziņā varu vairāk atļauties, kā esot precētai. Paradokss, bet tā ir.
Re: Nervostrong
17.01.2015 21:59
Nu tad pucē vaļā to nervostrong, darbojies ar krievu metodēm, maini attieksmi un dzīvo nost! :D
Re: Nervostrong
18.01.2015 22:43
PMS laikā, vecis var dabūt iekšās par to, ka atnesa mājās kaut ko, ko sieviete iepr diena pati palūdza :P
Tapēc piekrītu - PMS = PSC :P
Re: Nervostrong
26.01.2015 18:49
Jau kādu laiku mokos ar stresu dēļ nepatīkama notikuma ar šķiršanos. Negribās iet pie ārstes un prasīt padomu viņai. Šīs ir bezrecepšu zāles?
Re: Nervostrong
26.01.2015 18:55
Nervostrong, ir ĻOTI grūti nosaukt par zālēm.
Pamēģini, ja jūti ka palīdz nu tad lieto.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Nervostrong
08.10.2019 10:34
Ir problēma vīram dēļ darba galīgi nervi čupā, pati dzēru nervostrong , kļuvu mierīgāka.
Vīrs atsakās dzert šīs zāles, atsakās pamest darba vietu, jūk ārā attiecības, bet kā lai viņam "iebaro" kautko ,kas palīdzētu viņu nervu sistēmai? Kafijai nevar klāt bērt to kapsulu?
Re: Nervostrong
08.10.2019 12:26
Jā, un kas būs pēc tam, kad viņš to uzzinās? Ko iesāksi Tu, ja viņš ļoti, ļoti pārskaitīsies? Skriesi pie feministēm uz "Martu" sūdzēties? Vīriem neko nedrīkst iebarot.
Re: Nervostrong
07.07.2023 18:41
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatāniem
Re: Nervostrong
07.07.2023 20:25
Lisa361 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Sūds, ne antidepresants! Lieka naudas izmešana.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 25?
Ziņa: