Nervostrong

Aizsāka Janetty 

Murmulis
Re: Nervostrong
19.05.2011 14:55
Ņus runājot par Nervostrong, pagaidām varu teikt tikai to labāko. Iepējams, ka placebo, bet arī tad placebo spēcīgāks nekā Seroxat/betamax/Xanax , ko lietoju pusgadu no vietas... ;)
Re: Nervostrong
19.05.2011 20:36
Murmulis
Luudzu sikaak par aarstesanos ar Nervostrong! Kada Tev diagnoze? Kadaas devaas lietoji/lieto? Cik ilgi? Vai pirms tam ir meginati arii AD?
Murmulis
Re: Nervostrong
19.05.2011 21:01
Nu bet lūdzu: Diagnoze : Kairinātu zarnu sindroms + Veģetatīvā distonija.
"Patīkamā" draudzībā ar šīm kaitēm jau >4 gadus.
Pirms gada psihiatrs izrakstīja Seroxat/Betamax/Xanax kursu, ko lietoju pusgadu... precīzas devas jau neatceros vairs... Seroxats 1-1.5 tabletes dienā, xanax 1 tablete (precīzu devu mg galīgi neatceros) pirms miega un betamaks.. 100 - 300 mg dienā pat laikam. Zāles nepalīdzēja īpaši, tāpēc samērā strauji tās nometu (nedēļu bija smagi pēc tam :| ) un pārgāju uz fiziskajām aktivitātēm, bet arī tās nedeva man vēlamo rezultātu kā kādreiz..
Un tā nu uz savu galvu pamēģināju pirms mēneša nopirkt Nervostrong (no internetā salasītajām atsauksmēm mudināts). Deva 2 tabletes dienā+ optimāla izvairīšanās no lieka stresa un caurmērā jūtos labāk kopumā. Nav nekāds brīnumlīdzeklis, bet savu 15 -20 % uzlabojumu jūt, kā arī nav blakusefektu, kādi bija no Xanax un Seroxat lietošanas.

Nu tā kaut kā... pamēģināt šīs zāles nav dārgs prieks.. sliktāk jebkurā gadījumā jau nepaliks.. :)
Ceru, ka uzlabojums man nav saistīts ar plaukstošo dabu un tuvojošamies atvaļinājumu .. ;)

M.
Re: Nervostrong
19.05.2011 21:25
Man tā lieka ka te notiek šitā te reklāma :D
Murmuls
Re: Nervostrong
19.05.2011 21:33
Trakos laikos dzīvojam..., pat grūti padalīties ar pozitīvu pieredzi... uzreiz tiec aizdomīgi uztverts.. (hik). ;)

Veiksmi un veselību vēlot,
Murmulis
Re: Nervostrong
19.05.2011 21:48
Jennety, doooh tu tikai šajā gadsimta vienpadsmitajā gadā uzzini par L-triptofānu? :))
to tu vari nopirkt tīrā veidā ebayā, sanāks lētāk
Re: Nervostrong
20.05.2011 15:35
a cho eto za fignja takaja eljtriptofanicheskaja?
Re: Nervostrong
20.05.2011 22:51
Nez, kaut kā neticas, ka ir tādas baigās brīnumzāles. Man, piemēram, no tiem dabīgajiem preperātiem ne silts ne auksts, tikai lieki nauda izdota.
Re: Nervostrong
21.05.2011 00:16
Aizgāju pie ārsta ar ar sūdzībām par iesnām, šis man izraksta maģiskās sēnes! Kur loģika?
Re: Nervostrong
21.05.2011 04:49
Kas Tu Holandē pie ārsta gāji? Vot laimīgais. :)
Re: Nervostrong
21.05.2011 05:21
jamm Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Aizgāju pie ārsta ar ar sūdzībām par iesnām,
> šis man izraksta maģiskās sēnes! Kur loģika?

kā sauc ārstu pasaki, gaidu ! ddvielis@inbox.lv
Re: Nervostrong
21.05.2011 11:27
Haha :D Zināju, ka būs šāda reakcija :D
to JUST ME
Ja lieto AD Sertralin 50mg, NERVOSTRONG drīkst lietot pa 1 kapsulai dienā. Papildus, protams, būtu nepieciešams konsultēties arī ar ārstu. Ja ir diagnosticēta smaga depresija, tad NERVOSTRONG šajā gadījumā būs maz efektīvs. Tāpēc tam ir arī domāti klasiskie AD.
NERVOSTRONG nav brīnumzāles. Vienkarši daudzi cilvēki, kas lietoja NERVOSTRONG, ir izteikuši ļoti labās atsauksmes un mana farmaceita pieredze atļauj rekomendēt NERVOSTRONG ar tīru sirdsapziņu.
Ja lietot kopā AD un NERVOSTRONG parastās devās, tad nekāds serotonīna sindroms nedraud. Tas draud gadījumos, kad tiek pārsniegtās AD devas un organismā nonāk par daudz aminoskābes L-triptofāns (vairāk par 1000-2000 mg dienā).
NERVOSTRONG tiešam ir labs un pārbaudīts līdzeklis un nevajag pārāk kritizēt.
autore
Re: Nervostrong
27.05.2011 17:12
es palietoju Nervostrong, man palīdzēja būt mierīgākai. Pirmo x iedzēru tieši pēc tam, kad bija uznākusi histērija, kļuvu mierīgāka un varēju pasmaidīt. Vieglākos gadījumos tiešām palīdz. Man patīk apziņa, ka to iedzerot, es palīdzu sev ne tikai uz to brīdi, bet arī pamazām atveseļoju nervus. Padārgs gan - tas tiesa. Protams, trankvilizatora efekts nav, bet pie ikdienas dzīves mazajiem stresiem palīdz labi. Esmu izdzērusi jau 3 iepakojumus, bet bija pārtraukumi. Domāju atkal iegādāties.
Re: Nervostrong
03.06.2011 04:06
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> a cho eto za fignja takaja eljtriptofanicheskaja?


:))) :))):)))
Re: Nervostrong
05.06.2011 21:59
Janetty, es redzēju Tevi sapnī!
Biju aizgājusi pie psihoterapeites, bet viņas vietā mani pieņēma kāds nepazīstams vīrietis. Norunājām divu sesiju laiku, viņš teica, ka tā vajagot. Kad beidzām runāt, atvēru durvis, un tur uz dīvāna sēdēji Tu ar meitiņu klēpī (bērnam varēja būt kāds pusotrs gads) un gaidīji, kad tas terapeits pieņems Tevi. :) Mēs tur ar Tevi pat pārmijām dažus vārdus, un es vēl nodomāju - nē, šim cilvēkam taču nav nekādas sociālās fobijas! :)



Edited 1 time(s). Last edit at 05.06.2011 22:00 by nezinu.
Re: Nervostrong
05.06.2011 23:39
:))) Es jau saaku pat sapnos radities!
Re: Nervostrong
06.06.2011 01:47
kā tu varēji viņu redzēt, ja pat nezini kā viņa izskatās ? Vai arī zini?
Re: Nervostrong
06.06.2011 02:43
A, Tev, jamm, nekad nav bijuši sapņos cilvēki, ko neesi redzējis, bet sapnī esi drošs, ka tas, ko redzi, ir tieši tas cilvēks? Vai arī ar vietām - ka sapņo, ka esi kaut kur, kur realitātē neesi bijis, bet zini, kur tas ir?
Re: Nervostrong
07.06.2011 00:27
Man ir taa, kaa dziivee redzu kadrus vai vietas momentus kurus kaadreiz beerniibaa esmu redzeejis!!
Re: Nervostrong
07.06.2011 02:37
Man sapņos ir ļoti daudz kas bijis, tici man :D
Re: Nervostrong
07.06.2011 04:46
Nu, ko tad Tu jautā, ja zini, ka sapņos jebkas var būt? :)
Re: Nervostrong
07.06.2011 08:20
Nu sapņos, rādās zemapziņā domātais, piemēram man vakar bija sapnis, ka es atkal iešņaucu vitamīnu, un kaifoju. Un secināju, ka ikdienā es tiešām to amfiku gribu iešņaukt, gribu izbaudīt to procesu ne tik daudz kā to baudu!
Vijolīte:)
Re: Nervostrong
07.06.2011 17:26
Es ar' kritu kārdinājumā un iegādājos paciņu, bet man, domāju no asinszāles, sākās galvassāpes...tad atcerējos, ka kkad lietoju līdzīgu preperātu, laikam vācu, un arī sākās galvassāpes...man neder:(
Re: Nervostrong
07.06.2011 22:27
Varbuut man pariet tomeer uz Nervostrong? Nu nomocija kiimija... nav vairs speka :(
Re: Nervostrong
07.06.2011 22:48
Ai aizmirsti par vēlu ja tu lieto psihotropās, tad par nervostrong aimirsti, nervo strong ir domāts veseliem cilvēkiem!
Re: Nervostrong
08.06.2011 00:11
Veseliem taksh vispaar neko nevajag lietot! :)))
Re: Nervostrong
08.06.2011 01:57
Jap! Es vispār tabletes nelietoju, bet gluži vesels tāpat neesmu, jo vislaik skatos šo forumu :D
Re: Nervostrong
08.06.2011 09:30
Jamm tu skaties šo forumu, jo esi trollis??
Re: Nervostrong
08.06.2011 09:34
Nē, es esmu goblins vārdā Gollums
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 21?
Ziņa: