Nervostrong

Aizsāka Janetty 

a kas
Re: Nervostrong
19.06.2011 00:22
lexotanil ir ari 1,5mg tabletees un tad dzert pus tableti skaitas normali, bet no 3mg tabletes 4daļu dzert ir kaut kāds nenormāls brīnums? 8) nu es agrak dzeru veselu tableti, bet tagad kombinejot varu dzert mazak 0,75mg.
juiks
Re: Nervostrong
19.06.2011 02:38
a kas, a vot tas, ka 1.5 mg parasts cilvēks knapi vispār sajūt. Ne pa velti minimālā terapeitiskā deva. Pusi no 1.5 mg dzer tikai kaut kādi ņuņņaki un dumji sievieši.
Re: Nervostrong
19.06.2011 12:22
Tāpēc arī eksistē tabletes, ko var dalīt kaut vai pa 1/8. Viss ir atkarīgs no katra cilvēka organisma vielmaiņas, cik ātri tabletes aktīvā viela sadalās un cik ātri tiek izvadīta ārā. Ja iedod veselu Lexotanil 1,5 mg tableti bērnam, kuram ir 2-3 gadi, tak viņš vienkārši var nopietni saindēties ar zālēm vai pat nomirt. Te nav nekādi joki! Tāpat, ja esmu kalsna, tieva, tad respektīvi man arī pietiek ar 1/4 no Lexotanil, jo zinu, ka pat no baldriāņa tabletes nāk miegs, tad kādēļ pārdozēt ķīmiju? Vienkārši tādas ir tieši mana organisma īpatnības. Es varu apēst agri no rīta vienu sviestmaizi un negribēšu ēst līdz pat vēlam vakaram, tas pats ir ar zālēm - man pietiek ar 1/4 Lexotanil. Ja mēs būtu visi vienādi, tak ārstiem nebūtu ko darīt - uzrakstītu katrai slimībai vadlīnijas un skaties tabletes, kas būtu jānozīmē! Bet reālā dzīvē - katram cilvēkam tabletes deva ir individuāli jāpiemeklē!
Re: Nervostrong
12.01.2012 15:51
Sveiki. Nelasīju visu forumu, bet vēlos padalīties ar pieredzi. Dzeru Nervostrong jau 2.5 mēnešus pa 2 tabletēm dienā. Man viņš tiešām palīdz, esmu palikusi mierīgāka, neuzsprāgstu pa sīkumiem un guļu krietni labāk.
Re: Nervostrong
28.02.2012 08:22
Lietoju NERVOstrong nu jau kādu laiku. Pirms tam izmēģināti dažādi līdzekļi. Ķīmija. hvz. Nervu drapes izmēģinātas visādas. Nepatīk. Un negribu pieradumu. Cīnījos, mocījos, līdz sieva nopirka šito nervostrong. Pirmās 3 dienas, hmm, kā parasti, bija totālais besis. Bet to esmu ievērojis, ka tā ir parasti, kad iesāk lietot šāda tipa antidepresantus. Bet pēc tam... :)). Sapratu, ka šitas ir īstais sastāvs. Man. Jūtos teicami. Lietoju pa 1 kapsulai rītā un vakarā. Beidzot ir iestājies miers. Nav vairs dusmu uzplūdu. Jūtos vnk dabīgi mierīgi. Nelasīju visus komentārus, tik pārlaidu acis. Bet gribu tik teikt, ka patīk, ka šis ir it kā dabīgs līdzeklis, kurš pagaidām man palīdz. Cik ilgi tas būs, nezinu. Dzīvosim redzēsim
Re: Nervostrong
28.02.2012 12:02
Un interesanti kādu ķīmiju tad tu esi pirms tam lietojis, varbūt tad man arī ir vērts pamēģināt???
jkl
Re: Nervostrong
28.02.2012 23:24
hloroformu :)
Re: Nervostrong
21.05.2012 10:38
Es arii lietoju Nevostrong, jaatziist, veel tikai 3 dienas, tapeec gruuti spriest par ta iedarbiibu vai arii neiedarbiibu:D
Gibeeju pajautaat vai driikst lietot alkoholu, ja tiek lietotas shiis zaales?
jkl
Re: Nervostrong
21.05.2012 21:49
kaize Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es arii lietoju Nevostrong, jaatziist, veel tikai
> 3 dienas, tapeec gruuti spriest par ta iedarbiibu
> vai arii neiedarbiibu:D
> Gibeeju pajautaat vai driikst lietot alkoholu, ja
> tiek lietotas shiis zaales?

Nē!!! Nedrīkst! Tu ko, galīgi traka?
Re: Nervostrong
21.05.2012 22:18
un kas tad būs, ja tās sapresētās tējas un B vit. ieraus kopā ar šnapstu?
nervostrong nav nekādas nopietnās zāles.



Edited 1 time(s). Last edit at 21.05.2012 22:48 by Runcene.
jkl
Re: Nervostrong
21.05.2012 22:24
būs pārāk labs garastāvoklis :)
NERVOSTRONG pārstāvis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> to JUST ME
> Ja lieto AD Sertralin 50mg, NERVOSTRONG drīkst
> lietot pa 1 kapsulai dienā. Papildus, protams,
> būtu nepieciešams konsultēties arī ar ārstu.
> Ja ir diagnosticēta smaga depresija, tad
> NERVOSTRONG šajā gadījumā būs maz efektīvs.
> Tāpēc tam ir arī domāti klasiskie AD.
> NERVOSTRONG nav brīnumzāles. Vienkarši daudzi
> cilvēki, kas lietoja NERVOSTRONG, ir izteikuši
> ļoti labās atsauksmes un mana farmaceita
> pieredze atļauj rekomendēt NERVOSTRONG ar tīru
> sirdsapziņu.
> Ja lietot kopā AD un NERVOSTRONG parastās
> devās, tad nekāds serotonīna sindroms nedraud.
> Tas draud gadījumos, kad tiek pārsniegtās AD
> devas un organismā nonāk par daudz aminoskābes
> L-triptofāns (vairāk par 1000-2000 mg dienā).
> NERVOSTRONG tiešam ir labs un pārbaudīts
> līdzeklis un nevajag pārāk kritizēt.
не смешите моё яийцо.нервно стронг абсолютно безполезен.Такие дозировки вообще не могут повлиять на организм.50 mg триптофана что это есть?
Re: Nervostrong
13.01.2013 17:13
Man interesē kā sadzīvo Nervostrong ar tādiem produktiem kā kafija un cocacola, kurus es lietoju uzturā visai daudz? Abi it kā skaitās uzbudinoši. Vai tas neietekmē Nervostrong efektivitāti? Vai ar depresiju sirgstošs cilvēks vispār drīkst lietot kafiju un coca colu?
Pūkaine
Re: Nervostrong
16.01.2013 21:23
Lai cik paradoksāli nebūtu, šis konkrētais preparāts man palīdzēja pirms laika. Protams, ne pilnībā, jo psiholoģ. faktori tomēr būtisku ietekmi atstāj. Bet ievērojami uzlaboja miega kvalitāti, tātad, mazināja arī trauksmi. Bēda tikai tāda, ka nevarēju pietiekoši ilgi lietot finanšu dēļ. Bet mēnesi, pusotru nodzēru. Pēc apm. 3-7 dienām sāku just uzlabojumu.
Nevar ne salīdzināt ar visiem tiem murgiem, ko man reiz iedeva (ķim. prep.) un sajūta bija tāda, ka no zāļu iedarbības atstiepšu ātrāk pekas, nekā tāpat. :))) Goda vārds! :)))
Nekad nesapratīšu, kā it kā zāles (domāju antidepresantus), var padarīt cilvēka stāvokli vēl drausmīgāku, nekā vispār viņš ir dzīvē juties. Katrā ziņā, kā atbalsta politiku šo preparātu var droši izmantot.

Ievēroju pat, ka uz vakarpusi (kad lietoju), diezgan laicīgi jutu tādu patīkamu nogurumu un žāvas kā no Bambelāta multenes (tik efektīvas un pilnvērtīgas). Un gulēt varēja daudz labāk. Vismaz kādu laiku noteikti.
wtf
Re: Nervostrong
11.03.2013 17:43
Es lietoju Nervostrong apmēram 10 dienas. Pusgadu atpakaļ, man bija kkas līdzīgs epilepsijas lēkmei. Nervu sabrukums bija pirms lēkmes un pēc lēkmes vēl lielāks. Neiroloģe man izrakstīja Lamictal un Lexotanil. Pēc 3nedēļām jutos lieliski.. kā agrāk, kā tad, kad biju .. hmm.. kad ar nerviem viss bija ok :) Pēc trīs mēnešu terapijas man zāles noņēma pavisam. Pēc mēneša atkal ir atgriezusies trauksmes sajūta, sirdsklauves, nervozitāte, roku trīcēšana. Nolēmu, ka nenovedīšu sevi atkal līdz lēkmei, tāpēc nopirku Nervostrong. Super sajūtu atvieglojumu es vēl neizjūtu, sajūtas ir mazinājušās, bet tāpat trauksmes sajūta mani apciemo katru dienu, bet ne tik ilgstoši. Lietoju pa 1 kapsulai no rīta un vakarā.
Re: Nervostrong
12.03.2013 21:44
Lāsēns♥
aberz
Re: Nervostrong
14.03.2013 18:01
Janetty Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Ieinteresēja šīs dabīgās zāles! :) lai gan
> pa īstam dabīgas tās laikam nav.... bet tomēr
> nav tik agresīvas kā AD utml..... Te info:
> http://www.nervostrong.lv/ Ražots
> LV............
> Gaidīšu kādu viedokli, sevišķi no
> Runcenes.... :)

Nervostrong® 1 kapsula satur:

• L-triptofāns – 50 mg
• Magnijs (magnija oksīds jūras izcelsmes) – 75 mg
• Vitamīns B1 (tiamīna hidrohlorīds) – 1,4 mg
• Vitamīns B2 (riboflavīns) – 2,4 mg
• Niacīns (nikotīnamīds) – 5 mg
• Vitamīns B6 (piridoksīna hidrohlorīds) – 1,5 mg
• Vitamīns B12 (ciānokobalamīns) – 1,5 mkg
• Folskābe – 150 mkg
• Baldriāna saknes ekstrakts (Valeriana officinalis) – 25 mg
• Melisas lapu ekstrakts (Melissa officinalis) – 10 mg
• Pasifloras augu ekstrakts (Passiflora incarnata) – 10 mg
• Apiņu ziedkopu ekstrakts (Humulus lupulus) – 10 mg
• Vilkābeles ziedkopu ekstrakts (Crataegus oxyacantha) – 30 mg
• Piparmētras lapu ekstrakts (Mentha piperita) – 10 mg
• Asinszāles ziedu ekstrakts (Hypericum perforatum) – 50 mg

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


cena apmēram ap 6ls buņdža
es daru ta izlaxsu kas tur iekšā un dzerut ādas tējas
pēcpieredzes pēctam skatos kura palīdz utt. palasi patsevišķi par kātru teju
arī aptiekas ir pilnas ar tējam , es piem atradu kur no laukiem pa labu cenu man atsūta kauvai kg nātrea ja gribu

a doma ir tāda ka fitoterapija kā homeopātija ārstē drusku citādi ka c vitamīns nav tikai skābe kautkāda utt
man ir savas domas par to bet

kāpec dzert tabletes kurās ir ekstrakts (spirtā ūdenī tur emulgējot utt) no tejām un saspiests tabletē
ja var dzert to tēju un peiekārt pie gultas kauvai marles maisā lai smaržo :-)

visu cieņu visiem kas strādā un visi mēs gibam to labāko visiem
es tikai saku savu domu gājienu

labāk ir ogas kā ievarījums
labāk ir burkāni nevis burkānu maizītes
jebkuru augu apstrādājot zūd vitamīni utt

kāpec neešt tos dzīvus
meh meh
Re: Nervostrong
15.03.2013 02:11
Es nez. Kad izdzirdēju pa tv Nervostrong reklāmu prātā nāca "legālās narkotikas", atkal no kaut kādiem muļķīšiem grib izvilināt naudu, bizness tas ir. Neko nevajag, patiesību un harmoniju var atrast sevī.
aberz
Re: Nervostrong
15.03.2013 02:16
meh meh Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es nez. Kad izdzirdēju pa tv Nervostrong reklāmu
> prātā nāca "legālās narkotikas", atkal no
> kaut kādiem muļķīšiem grib izvilināt naudu,
> bizness tas ir. Neko nevajag, patiesību un
> harmoniju var atrast sevī.


sākumā ir uzskatīti vitamīni kas ir jebkura pārtikas produktā bietēs gaļā burkānios kartupēļos
un pēctam tās pārējās ir jebkura bodē nopērkamas zāļu tējas kas ir apstrādātas ar tvaikiem spirtu vai
ultaskanjas emusgēšanu lai dabūtu kā šķīstošo kafiju no parastās un saspiestu tabletē

un vissa tā medicīna
5,89ls bez PVN
meh meh
Re: Nervostrong
15.03.2013 02:23
Nepārprotiet mani, bet kāda tolka? Ja vājš stress, tad tas nav nekas, ko dabiski nevar novērst ar pašnodarbināšanos un paša garīgo spēku, ja smaga psihiska slimība, tad nu tās vājās zālītes vispār nelīdz un jāķeras pie kā nopietnāka. Nafig ar tām zālītēm jāņemas. Asinszālei kā psihoaktīvam preperātam arī ir blaknes, arī pasiflorai, nav brīnumlīdzekļi nekādi. Ak jau, šeit lielākā daļa no brīnumspējām tāpat ir placebo efekts. Tu pērc un iedzer un sastāstīts, ka ārstē un tad arī tev liekas, ka ārstē un nomierina!
aberz
Re: Nervostrong
15.03.2013 02:35
nu ja
tā ir

īstenībā sākumā ja nekas nopietns
jānomet pīpēšana
jo tvana gāze aizvieto skābekli asinīs, tad tās zāles kas ir pēc galvas traumām aktivizē skābekļa apriti šūnās
asinsapgādi smadzenēs

nu izejot no tā var jebkrš cilvēks izdomāt kā ar nepīpīpēšanu ēdienu omas zaptēm un
tereško tējām novērst reiboņus bezmiegus stresus un bailļu sajūtas arī redzi kas ir taspats spiediens acs abolos
kas asinsvados

īsāk sakot jāēd burkāni
un mellenes
Re: Nervostrong
05.10.2013 08:39
fignja polnaja !
Re: Nervostrong
05.10.2013 17:44
Man ar tā liekas ka figņa
Re: Nervostrong
17.12.2013 15:29
Labdien!Vai bērniem arī drīkst lietot nervostrong.Recepte nekas nav minēts no cik gadiem.
Re: Nervostrong
17.12.2013 18:20
Cik vecs ir bērns?

Ja jau pieaugušajam viena kapsula, tad ļoti mazam nevajadzētu, jo bez augu preparātiem sastāvā esošie uztura bagātinātāji var pārsniegt dienas normu.

Bet vispār labāk jau gan būtu bērnu nepieradināt pie tabletēm/kasulām utt., kaut arī šādām, bet izrunāties, kas par lietu un mēģināt palīdzēt visai ģimenei kopā.

Ja stress bērnam liels un paši netiekat galā, tad pie psihologa.
Re: Nervostrong
15.05.2014 14:17
Vai pie stresa un histērijas lēkmēm nevajadzētu lietot Stop Stress ? Man ģimenes ārsts ieteica ? Vot izmēģināšu! Pipmdien exam ....
Re: Nervostrong
15.05.2014 16:15
Bleķis...
Re: Nervostrong
15.05.2014 21:17
kaut kāds bezrecepšu sūds? tad nē nav jēgas :)
tad jau labāk ilgtermiņā dzert zāļu tējas
egle1
Re: Nervostrong
17.01.2015 19:34
Es, sanāk, paceļu vecu tēmu, man nav nekādu diagnožu, nekādu ķīmiju nelietoju - nav vajadzības. Bet esmu uzvilkta un nervoza, nolēmu tomēr pamēģināt šo. Biju pie psihologa parunāties un viņa man arī teica, ke es runāju ātri, izskatos sanervozējusies un tā. Jau kādu nedēļu uz nakti dzeru vīgriežu tēju, bet tēju vajag vārīt, dzesēt, nokāst, ar tablešformām vieglāk. Nu plānoju padzert kādus mēnesus 3, tā kā tagad ziema, no asinszāles efekta nebaidos.
Re: Nervostrong
17.01.2015 19:59
Karstai tēja uztraukumu laikā ir savs psiholoģiskais un arī fizioloģiskais efekts. It sevišķi, ja var izdzert mierīgi, ar medu vai tml. (Tikai nebāz to medu iekšā karstā tējā!)

Katram cilvēkam savs, bet esmu diezgan skeptiska pret augu tabletēm, jo nepazīstu nevienu, kam tās būtu palīdzējušas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: