Klonazepāms

Aizsāka Antra03 

Klonazepāms
09.03.2011 10:00
Sveiki! Vakar ar šausmām konstatēju, ka iedzerot divas tabletes klonazepāmu uz nakti, tikai ta vien bija lai aizmigtu! Lidz šim visu laiku lietoju lexotanīlu vai xanaxu kadas divas tabletes. Esmu šoka vai tiešām esmu kļuvusi par narkomani, jo klonazepams taču ir ļoti stipras zāles un tada zirga deva, kas knapi iedarbojas. Jāsaka, ka nervi ir totali sačakarēti- nupat nomira tētis, darba nav... Baidos pierast pie tām zalēm, bet citādi nespēju nomoerinaties.....
Re: Klonazepāms
09.03.2011 10:16
http://www.youtube.com/watch?v=vVSfZKs9Uro&feature=related

...ja lieto kopā ar izraudāšanos, šis te labāks par kloni...

....nja...joki tievi...ir rumpji, kuriem klonis dod pretēju efektu...tā ka nestreso...
Re: Klonazepāms
09.03.2011 10:16
sēras nav veselīgi nozāļot... jāsēro... jārunā ar tuviniekiem, kaut arī jāraud.

ja trankvilizatori ir lietoti ilgstoši, tad labāk antidepresantu kursa veidā. mazāk rada ķīmisku atkarību.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:06
Klonazepamam efektīvā deva ir 1 mg,tas ir pustablete.Ja lieto vairāk tad ir slikta pašsajūta pēc tam,un vispār klonis ir mēsls pēdējais.Nupat nopirku siļķu fileju,biezpienu,krējumu,paniņas un kartupeļus.Tāda apmēram izskatās veselīga pārtika.Runcenei spriežot pēc nika arī it kā vajadzētu garšot zivīm un pienam.Runcene,iesaku pienu "lāsēns"
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:12
es patiesībā brīnos, ka kloni tā tik viegli raksta. tā nevajadzētu būt.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:15
Kloni viegli neraksta,tiem kam diagnoze izraksta vienu iepakojumu mēnesī (30 tabl.)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:17
raksta, raksta, trankiļus ļoti dāsni raksta. it sevišķi ģimenes ārsti un neirologi.

man paziņai neirologs nupat izrakstīja 3 dažādus, 3 paciņas tātad. nekādas dg. nav, ja neskaita, ka ir somatoforma veģetatīva utt...
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:20
man paša bez jebkādām sevišķām dg. trankviļi tika regulāri rakstīti "drošības pēc", kad bija

bronhīts
haimorīts
angīna
gastrīts

nu, zināms, ka nervozs pacients, tagad slimo, vēl kaut ko sadomāsies, sirdsmieram, tā teikt... ja es visas ripas būtu pirkuse, tad varētu savu aptieku atvērt.
fox
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:26
Kāpēc dzēri 2 tabletes, tas ir diezgan daudz. Vai tad Tu jau ilgi dzer klonazepāmu?
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:29
Es nezinu kā citur,bet kad es aizgāju ātrāk kā mēnesis pagājis neko nedabūju.Dabūju šitādu atbildi - vari sēdēt te līdz vakaram,neko tev nerakstīšu.Un it kā esot arī ministru kabineta noteikumi,kas aizliedz izrakstīt vairāk par vienu paciņu mēnesī
fox
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:29
Lāsēn, man izrakstīja klonazepamu, kad man bija 17 gadi un es sacensībās pirms starta zaudēju samaņu. Ļoti sakarīgi izrakstītas zāles. Labi, ka mamma neļāva dzert.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:33
Kloni vispār vajadzētu aizliegt,tas bojā smadzenes,sirdi.Rada ātru atkarības izveidošanos,un vispār tas ir pēdējais līdzeklis,tad jau labāk diazepeksu ampulās nopirkt,un iemācīties pašam sev iedurt,ātra iedarbība un bez sekām
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:35
kloni pilnīgi noteikti nevajag jauniem cilvēkiem. klimaksa laikā tas labi palīdz, un tur vairs prāta arī uz tik ilgiem gadiem nevajag... es atvainojos:)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:36
Cik ta Tev gadi ir Runcene,saki godīgi :)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:40
kaķiem, vecīt, ir deviņas dzīvības... un sazin kura inkarnācija. Tu tak pats teici, ka nevienam nevarot ticēt, es jau arī visu laiku meloju, nemaz neliedzos, tāpēc nemaz īsto ciparu pat nespēju uzrakstīt.



Edited 1 time(s). Last edit at 09.03.2011 11:41 by Runcene.
fox
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:46
Lāsēn, Tu tacu esi tāds džentelmenisks, sievietēm vecumu neprasa....;)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:48
Runcene,draugos.lv esi?
Re: Klonazepāms
09.03.2011 11:58
Lāsēn, nepiespamo visas citu cilvēku tēmas... nav smuki.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 12:02
Es domāju,ka es te galvanais eksperts tā teikt.Runcene,Tu domāji ka Tu? :)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 12:06
protams, ka Tu galvenais... tad ekspertē, bet varbūt nenodarbojies ar siļķēm, draugiem un runcenes vecumu...

Jūs abi ar enfuego visās tēmās nesat iekšā oftopikus. ja kāds cilvēks gribēs vēlāk izlasīt citu viedokli par kādām zālēm vai citu jautājumu, tad būs spiests lasīt arī visas pļāpas, ieskaitot Tavu virtuvi.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 12:11
Tas kas te lasīs kaut ko,tam arī jārēķinās ka Te ir arī cilvēki ar diagnozēm (pridurki) hi hi hi
Re: Klonazepāms
09.03.2011 12:52
paņem 5 klopus būs pretreakcija, negulēsi 2 sutkas un neko neatcerēsies ko biji darījusi, šo medikamentu lieto heroīna lietotāji, lai iedarbība būtu lielāka!
Re: Klonazepāms
09.03.2011 13:22
Antra03 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sveiki! Vakar ar šausmām konstatēju, ka
> iedzerot divas tabletes klonazepāmu uz nakti,
> tikai ta vien bija lai aizmigtu! Lidz šim visu
> laiku lietoju lexotanīlu vai xanaxu kadas divas
> tabletes. Esmu šoka vai tiešām esmu kļuvusi
> par narkomani, jo klonazepams taču ir ļoti
> stipras zāles un tada zirga deva, kas knapi
> iedarbojas. Jāsaka, ka nervi ir totali
> sačakarēti- nupat nomira tētis, darba nav...
> Baidos pierast pie tām zalēm, bet citādi
> nespēju nomoerinaties.....


Atkal mazu bērnu runas. Divas tabletes- zirga deva. :DDD Tablešu skaits vispār neko neizsaka, bet miligrami un tolerances līmenis.

Un visi benzodiazepīni ir vienādi kaitīgi un bīstami, ja lietot kvantumā. Klonazepāms ne ar ko neizceļās sliktuma ziņā.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 13:43
Latvijā tirgo tikai 2 mg tabletes...

un pilnīgi noteikti visi benzodiazepīni nav vienādi. ja jau tik droši gribas izteikties, tad ir vērts papētīt ķīmiskās formulas un darbības aprakstu... klonazepams nav pirmās izvēles zāles bezmiega gadījumā.

tas ir šaut odu ar lielgabaliem. kā teica kāda daktere, klonazepams ir diagnožu zāles, kad cilvēks vairs nav darbaspējīgs. šizofrēnija utt.

un viena lieta, ko uzskata par ļoti nopietnu kritēriju visiem benzo, ir pusizvades laiks vai half-life... un klonim tas ir ļoti garš...

tāpēc, ja cilvēks negrib zaudēt spriešanas spējas, ilgi kloni nevajag lietot.



Edited 2 time(s). Last edit at 09.03.2011 13:51 by Runcene.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 14:25
Es te ne pa tēmu gribēju pajautāt, īpaši jaunākajiem. Vai ārsts ir nozīmējis analīzes, lai parbaudītu vai nav celiakija. Celiakijai ir šizofrēnijas simptomi, kaut gan tā ir gremošanas slimība. Ir ziņas, ka daudziem tiek noteikta nepareiza diagnoze un atbilstosi tiek saņemta aplama ārstēšana, īpaši bērniem. Es pārbaudījos, man par laimi nav.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 14:27
Nu jā, 4mg nav pavisam maz. Zinu es par half-laifiem un citām figņām. Šei vislaik piesauktajam Diazepeksam (diazepāmam) tas ir vēl garaks par klonozepāmu. Un, starpcitu, atkarību visvairāk izraisošie skaitās tieši tie, kam half-life visīsākais.

Un loģiski, ka nevar dzert benzo katru vakaru mēnešiem un gadiem ilgi. Tas jau ir pašsaprotami.



Edited 2 time(s). Last edit at 09.03.2011 16:24 by existential fool.
Re: Klonazepāms
09.03.2011 18:10
...nu gan aizdirsāt tēmu...pie tam virtuozi...
Re: Klonazepāms
09.03.2011 19:39
jā, tiesa, mad, ausis zemē... bet vismaz savstarpēji izglītojamies...

un, eksistenciāli, pareizi tak, un tāpēc nav arī manīts, ka diazepeksu kāds tā tik dāsni izdala, izņemot, kad enfuego grib bez maksas... :)
Re: Klonazepāms
09.03.2011 20:47
diazepeks arī ira sūc.ko var gibēt par 35 kapeikām,jeb cik tur tas maksā :)
qwerty_lv
Re: Klonazepāms
09.03.2011 21:50
Nu man tolerance pret benzodiazepīniem auga ļoti ātri no 0,5mg alprazolāma uz nakti miegam, pēc pāris nedēļām jau 1,5mg bija vajadzīgi,lai aizmigtu.
Arī klonazepāms,mani "negāza" gar zemi pat pēc 6mg vienreizējas devas ;)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 8?
Ziņa: