Klonazepāms

Aizsāka Antra03 

Re: Klonazepāms
11.03.2011 16:30
ņjāā skatos esmu palaidis garām jūsu tusiņu:) cik tas xanax maksā? Lexotanilu dzēru 3mg tableti vairs nebija nekādas jēgas, nācās ņemt 4,5mg!
Sgbaltite
Re: Klonazepāms
11.03.2011 17:29
Es kādu laiku pēc psihiatra ieteikuma lietoju klonozepamu kā papildus līdzekli, lai aizmigtu. Deva - 1/4-1/2 atkarībā no trauksmes stāvokļa. Papildus lietoju citus miega līdzekļus. Brīnījos, ka pie tāda kvantuma zāļu naktī bieži modos augšā. Bet tad beidzu lietot klonozepamu un viss štokos - tagad kā iemiegu tā tikai no rīta pamostos. Katram sava iedarbība- vienam līdz, citam tieši traucē.
Re: Klonazepāms
11.03.2011 17:49
a kā ar to Diazepeksu? Jēga ir? Es nezinu jūtos kā nariks, kad ieņemu diazepeksu!
marisuuu
Re: Klonazepāms
22.03.2011 21:40
klonazepamu var pieskaitit narkotikam.
ielas cena 1 ls par tableti.
parasti tirgo tur kur tirgo heroinu.
padomajiet par to.
aberz
Re: Klonazepāms
22.03.2011 22:25
Antra03 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
Jāsaka, ka nervi ir totali
> sačakarēti- nupat nomira tētis, darba nav...
> Baidos pierast pie tām zalēm, bet citādi
> nespēju nomoerinaties.....

isteniba pabriesmigi, kautko tadu esu pardzivojis un tas ta smagi
bet ja visparina, tad tas nav smiekligi...
tikai neej pie pasiha kuram nav teta vai vinjs nav nomiris tads tapat nesapratis

bet vispar statstika forsha, visi cilvji mirst, visiem ir berni, daudziem pat vairaki
ja katra gimene vienam no serotajiem nav darba, nenak miegs, tad var rakstit trankvili
tads tad paliks savejais, jo ar ko tad trankvilis atskiras no vieglam (nez varbut pat smagam)
narkotikam, tikai ar to, ka ir samera legals, ja neperk no rokas...

nu cipars kolosals
bet tie jau atkal mani murgi te
bet nu... es savu sakamo tirlinu talak kautgan mani neviens neklausas
nevaig bedas slicinat trankviljos... tas ir vajuma bridis, kad notiek nelaime
un tados brizos cilveks ir neaizsargats, ka bezdarbnieks vai kautvai apmaldijies
cilveks un musdienas ir ta ka tados brizos tev noteikti centisies palidzet
1. ar trankvili
2. ar kreditu
3. ar darbu 100latnieku progarmmma lai tu visu dieni stradtu un 100ls spragtu needis un tev
nebutu laika savakties normalu izeju atrast un tu nposppppaaagggt
tapec palidzibu meklet nevaig... ja nebus $$$ neviens nepalidzes
mad smīkņādams
Re: Klonazepāms
23.03.2011 11:42
marisuuu Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> klonazepamu var pieskaitit narkotikam.
>

...nevis var, bet pēc iedarbības tā IR vistīrakā narkotika...tikai legāla...

...starp citu, poļu ražojums šim mērķim ir iedarbīgāks...
Re: Klonazepāms
25.03.2011 10:21
Interesanti kāpē mūsu psihiatrijā amfetamīns u.c. stimulanti nav legāli. ASV ir un visi ļoti apmierināti. Daudz darbus var padarīt, kad ir vajadzība. :))) Kapitālismam jau galvenais ir produktivitāte.
aberz
Re: Klonazepāms
25.03.2011 10:39
existential fool Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Interesanti kāpē mūsu psihiatrijā amfetamīns
> u.c. stimulanti nav legāli. ASV ir un visi ļoti
> apmierināti. Daudz darbus var padarīt, kad ir
> vajadzība. :))) Kapitālismam jau galvenais ir
> produktivitāte.

hitlera sapnis, tadas zales ka civis nedoma bet dara ko liek, manuprat ta ir AD
rashanas pirmsakums... nu bet atomu auto un daudzko labu ari tur izdomaja

bet tos izmanto citi, kas piem kontrole autinju tehniskos notiekumus un degvielas
cenas, isteniba var mierigi braukt ar spirtu kuru destilet no koka vai zagju skaidam ka to darija 39gada
kautvai govs meslu metanu, bet nju... latvenego jau ari tur bija kautkads onkulis kura vairs nav
isteniba zalju tirgonju hierarhija ari viens divainis ar mashinun ienrauca koka un pagalam bija
divainis laikam AD sacis lietot...

peimanis gribeja spirtu dzit duraks
ta ka es saku, tada ta pasaule tapec no vinjas labak tureties talak...
bet nevaig tishi kalpot vinjai, un rit tos drankjus, ka saka barot savu veezzi un to tur
krizes ceeeeloni zilo
Re: Klonazepāms
27.03.2011 02:45
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> marisuuu Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > klonazepamu var pieskaitit narkotikam.
> >
>
> ...nevis var, bet pēc iedarbības tā IR
> vistīrakā narkotika...tikai legāla...
>
> ...starp citu, poļu ražojums šim mērķim ir
> iedarbīgāks...


Kloņiki ir forša štelle, tāpat kā citi benzo, tas i labi, ka tie ir legāli. Ja nav tieksme ļaunprātīgi izmantot, tad neirotiksajiem cilvjiem ar komunikācias un trauksmes problēmām palīdz gana labi.



Edited 2 time(s). Last edit at 14.04.2011 01:05 by existential fool.
vijolīte:)
Re: Klonazepāms
27.03.2011 15:28
Ex.fool...skatos Tev ar neguļas:)))
Re: Klonazepāms
07.04.2011 14:49
pedejas dienas stress.
pie arsta netieku.
nevaru gulet jau nedelju
lufzu vai kads man nevar pardot iepakojumu klonazepama???
ljoti vajaga.
parada neapaliksu
260847384
Re: Klonazepāms
07.04.2011 15:21
Labāk iesaku kvetiapīnu,no tā nerodas atkarība.Man ir cik Tev vajag!
Inga21
Re: Klonazepāms
07.04.2011 18:06
Man vīram analīzēs uzrādīja to šausmīgo diagnozi, nākošnedēļ LOC centrā vēl viena izmeklēšana. Esmu pilnīgi sagrauda. Dažu gadu laikā esmu zaudējusi praktiski visus savus radiniekus, kā ar''i darbu un tagad mani māc paniskas bailes zaudēt pēdējo vismīļāko cilvēku uz pasaules. Bez miega zālēm nespēju gulēt. Patreiz lietoju somnols vienu 7,5 mg tableti tad kādas 5 stundas paguļu, bet pa dienu Lorafen 1 mg divas reizes dienā gribēju pajautāt vai tā šai situācijā ir pareiza izvēle. Vispār tās zāles tūlīt beigsies tāpēc domāju ko darīt tālāk bez tām es noteikti nojūkšos. Atvainojos par traucējumu, bet ļoti lūdzu kādu padomu.
Re: Klonazepāms
07.04.2011 18:18
nu bet kāds taču tās pirmās izrakstīja...
Re: Klonazepāms
07.04.2011 19:03
Es kā parasti iesaku kvetiapīnu,gulēsi 10 stundas kā bērns.
Inga21
Re: Klonazepāms
08.04.2011 13:01
Runcene
"nu bet kāds taču tās pirmās izrakstīja"
Izraksta gan piemēram ģimenes ārsts pat aci nepamirkšķinot izraksta klonazepānu, kurš man jau pāris mēnešus guļ zāļu atvilknē neaiztikts.
Neirologs vispirms piedāvāja to pašu klonezapānu, ar piebildi, ka cilvēki jau pārspīlē viņa kaitīgumu. Kad es atteicos viņa man izrakstīja to somnolu un lorafen ar piebildi labāk dzert zāles un izgulēties nekā negulēt un baidīties par pieradumu. Nu nav man tāda uzticama ārsta.

Lāsēns♥
"Es kā parasti iesaku kvetiapīnu,gulēsi 10 stundas kā bērns."
Tās drošvien baigī stiprās miega zāles. Gribētos tādu izdzert vismaz kārtīgi izgulētos, bet kas būs pēc tam vai vispār bez viņām varēūs aizmigt.
Tā kā otrdien jāiet uz LOC pēc galīgā slēdziena , lai man neuznāk galīgā histērija man ļoti vajag ko nomierinošu, bet ko...? citādi jūtu, ka nojūkšos.
Re: Klonazepāms
08.04.2011 15:46
Pēc tam būsi "uzsēdināta" uz tām
Re: Klonazepāms
08.04.2011 16:27
Inga, bet visi ārsti tādās situācijās rakstīs kaut ko līdzīgu. arī uzskatu, ka no šitiem pieradums nezi vai nu būs, ja cilvēks vispār pēc natūras nav psiholoģiski ļoti nestabils un uz atkarībām tendēts.

un es tāpat balsotu par izgulēšanos visiem līdzekļiem, jo grozies kā gribi, šīs ir tās situācijas, kad dzīve aicina būt par atbalstu otram. nezinu, vai domātu par savu iespējamo atkarību, drīzāk par to, kā būt tur, kur jābūt.

esmu savā dzīvē apmēram 3 vai 4 mēn. klonazepamu lietojusi, labi sen, nekāda vilkme nav, nu i dzīva arī vēl. lai gan teiktu, ka tagad ir labāki līdzekļi arī. bet jau nu tie nelīdz?

ko tieši darīt, neviens otram cilvēkam nevar ieteikt. grūts jautājums, jo psiholoģiski negribētu būt tādā vietā. drīzāk šobrīd pašai arī vajag kādu uzticamu cilvēku, ārsts ir tikai tā, starp citu.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.04.2011 16:34 by Runcene.
Re: Klonazepāms
08.04.2011 16:37
Runcene,es varu būt tavs biktstēvs.Tas ir uzticams cilvēks.Pastāstīsi kas uz sirds un nebūs jāiet pie psihoterapeita :)
Re: Klonazepāms
08.04.2011 21:15
ar "pašai" biju domājusi autori... miers mājās.
Balamute
Re: Klonazepāms
16.02.2013 15:42
A neesi mēģinājusi, lai iemigtu, vienkārši apgulties horizontāli un aizvērt acis? :) Man palīdz..
zive
Re: Klonazepāms
22.02.2013 00:07
Man ir jautājums Runcene, Tev...
Klau, nejauši izlasīju, ka 1 mg klonazepāma ir līdzvērtīgs 20 mg diazepāma, t.i., 1 tablete (2 mg) klonazepāma = 40 (!!!) mg diazepāma.
Tad kā to saprast, ka LV psihiatri šitādas "tabletītes" izraksta cilvēkiem, kuriem pie uztraukuma pietiktu ar vīgriežu tējiņu, lai neteiktu, ka pietiktu tīru ūdeni...???
Vai tiešām tie psihiatri ķīmiju nemaz nav mācījušies, ko????
p.s. manu izbrīnu neuztver personīgi, vnk vēlos saprast "ārstēšanas" metodes, kas vairāk sāk izsaktīties pēc nozāļošanas/noindēšanas terapijām...
Esmu šokā!
Re: Klonazepāms
22.02.2013 02:10
Zive, tas ir diezgan nekorekts salīdzinājums, jo klonazepams ir zāļu grupā, ko sauc par pretepilepsijas medikamentiem, un tas šajā grupā ir vienīgais benzodiazepīna atvasinājums; citi ir karboksamīda atvasinājumi, taukskābju atvasinājumi un pēdējā grupa saucas "citi pretepilepsijas līdzekļi".

Diazepma šajā pretepilepsijas medikamentu grupā nav. Tas ir grupas "psiholeptiskie līdzekļi" apakšgrupas "anksiolītiskie līdzekļi" sadaļā "benzodiazepīna atvasinājumi".

Jā, abi medikamenti ir tātad benzodiazepīni, bet ar citādu darbību, atšķirīgu.

Es, Zive, neticu, ka pie psihiatra nokļūst cilvēki, kas varētu iztikt ar vīgriežu tēju, vismaz ne valsts sektorā. Ja var iztikt, tad tur nenokļūst. Man viena psihiatre nesen teica, ka viņai ir ap 300–400 pacientu mēnesī un tikai pāris ir izdevies pierunāt iet pie psihoterapeita, lai gan tie, kas ejot, esot visveselākie...

Tā ir laba viela pārdomām, ja grib runāt par sliktajiem psihiatriem.

Klonazepamu, protams, raksta arī tiem, kam nav epilepsijas; piemēram, ja trauksmes dēļ ir ļoti savilkti muskuļi, ir izmēģināti visi citi iespējamie līdzekļi bezmiega novēršanai, bet nekas nelīdz utt. Tieši psihiatri tieši klonazepamu raksta ļoti skopi, bet ne jau tāpēc, ka stiprs, bet kā jau benzodiazepīns, izraisa atkarību; lai gan te arī jāteic, ka, ņemot vērā garo pusizvades laiku, šajā ziņā klonazepams nav lielākās šausmas.

Es esmu lietojusi abus.

Es nebiju gulējusi vairākus mēnešus, un doki man gāza virsū visu, ar ko mani varētu dabūt gar zemi. Muskuļi man bija kā akmens, es vispār nevarēju pagrozīt galvu, man bija baiļu sajūtas un panikas lēkmes cauru dienu un nakti. Bija arī vēl citas "ekstras". To visu līdz tam ielaidu tāpēc, ka man bija bail no psihiatra :) Par tādiem psihoterapeitiem pat dzirdējusi nebiju, tie bija tikko "sākušies", bet, ja būtu dzirdējusi, droši vien arī baidītos, jo man nebija visai daudz saprašanas.

Pat ja kāds apgalvotu, ka diazepams ir "vieglāks" un klonazepams "stiprāks", es teiktu, ka pēc diazepama uz nakti (1 tabl.) man visu dienu bija neciešami riebīgāka sajūta (grūti raksturot, gluži kā slims ar diezgan augstu temperatūru) nekā pēc 1/4 tabl. klonazepma.

Turklāt daudziem, kam ir panika, trauksme utt., ir diezgan draņķīgas encefalogrammas, kur klonazepama lietošana pilnībā attaisnojas, jo doks var baidīties, ka nesākas krampji vai kas vēl smagāks.

Doks pēc tam "noņēma" klonazepamu, un es mērenā devā 1x dienā uz nakti lietoju vienu citu pretepilepsijas līdzekli, kamēr arī to varēja noņemt, kaut gan man nav epilepsijas.

Iznāca vairāk par mani, bet tas ir tiktāl, cik zinu.
mad apcerīgs
Re: Klonazepāms
22.02.2013 02:18
...runcenīt, tad paskaidro man pie reizes, kāpēc olainfarm klonis darbojas savādāk, nekā polfas???
zive
Re: Klonazepāms
22.02.2013 02:24
Runcene - nemuldu, tam cilvēkam patiešām nekas nekaitēja. Pie psihiatres aizgāja, jo psihē bija kaut kas ieciklējies un katru 4to dienu uznāca viegla panikas lēkme, kas pati pārgāja. Cilvēkam apnika šīs cikliskās panikas lēkmes un cilvēks aizgāja pie psihiatres.
No ārstes puses situācija bija tieši tāda: nu, kas jums labāk patīk? Tieši tā, kas jums PATĪK, apmēram, kā rozā vai gaiši zilā tabletīte?
Cilvēks domāja, a hvz, labāk izvēlēšos to, kas it kā tiešā veidā nepieder trankvilizatoru grupai, ar domu, lai nerastos atkarība no trankvilizatoriem.
Rezultātā, tika parakstīts tas, kas tika paprasīts, t.i., klonazepāms, nevis kaut kas, kas ir vieglāks.
Un diagnoze bija - neiroze. VISS! Nekas briesmīgs nebija!
zive
Re: Klonazepāms
22.02.2013 02:44
un vēl: kāpēc situācijā, kad panikas lēkme ir 1x pa 4 dienām, kāpēc tikai parakstīta smagā artilērija, t.i., ar norādi - tabletes dzert 1 tbl/3x diena!!!???
Kāpēc JOPROJĀM LV nav īstenota tā saucamā placebo metode, t.i., kas tādos gad. it tik pat efektīva!
Kāpēc placebo terapijas vietā cien. fak.doc. paraksta NENORMĀLU devu smagās artilērijas???????
mad uzjautrinās
Re: Klonazepāms
22.02.2013 11:26
...zive, tā jumprava va būt priecīga - viegla šmiga visu dienu...:)
Re: Klonazepāms
22.02.2013 11:32
mad

es teiktu, ka tie abi, manuprāt, ir vienādi; es arī esmu lietojusi abus.

Polfa vienīgi labāks, jo vieglāk sadalīt 4 daļās.

bet ja Tev šķiet, ka abi klonazepami ir atšķirīgi, tad tās pretenzijas, lūdzu, pret ražotāju; kas man tur ko skaidrot; varbūt Tavā rumpī kādas palīgvielas traucē uzsūkties, par to ir rakstīts. Palīgvielām ir nozīme..



Edited 1 time(s). Last edit at 22.02.2013 11:39 by Runcene.
Re: Klonazepāms
22.02.2013 11:38
Zive

Nu te jau ir tas stāsts; vispirms gāja pie psihiatra, jo gribēja tās un tās zāles; un beigās dabūja.

Es arī neatceros tādu gadījumu, kad nebūtu dabūjusi to, ko lūgusi, jo pati taču zinu, kas kad labāk palīdz.

Tas cilvēks taču pats ir apmierināts? Pati taču nesūdzas? Doki raksta, jā, jo cilvji pēc tam sūdzas, jo nekur citur negrib iet; tas tak te izrunāts. Bet par to "stiprumu" ir pārspīlēts, vnk cits iedarbības mehānisms.

Kā, Tavuprāt, dokam vajadzēja rīkoties?

Un es jau tādas lietas nelemju :)

manuprāt, mūsu psihiatrijas sistēmā tak tik vēl trūka, ka kāds doks tais 15 min. sāktu nodarboties ar motivācijas "programmu".
zive
Re: Klonazepāms
22.02.2013 15:58
nu labi, paldies par komentātiem...
Secinājums - ārstiem psihiatriem NEDRĪKST uzticēties!
Murgs, ne medicīna!
p.s. Runcene, tas nav pret Tevi, vnk fakta kā tāda konstatēšana...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 14?
Ziņa: