Kuras zāles maina cilvēka personību?

Aizsāka enfuego 

Kuras zāles maina cilvēka personību?
13.03.2011 22:02
Trankvilizātori---------------
Antipsihiskie--------------------
Antidepresanti----------------------- Kuri no šiem medikamentiem maina cilvēka personību?
Neiroleptiķi----------------------
Šizofrēnijas tabletes------
mad smīkņādams
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
14.03.2011 01:19
...parsonība vai nu ir, vai tās nav...
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
14.03.2011 08:08
neiroleptiķi ir tie paši antipsihotiskie, nevis antipsihiskie...

un tādas šizofrēnijas tabletes nemaz nav. visas zāļu grupas psihiatrijā lieto, kad vajag. parasti atšķiras tikai devas, pie šizofrēnijas tās vienkārši ir augstākas.

personība parasti jau ir mainīta pirms tam.



Edited 1 time(s). Last edit at 14.03.2011 08:09 by Runcene.
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
14.03.2011 12:17
bail, ka pēkšņi mani cilvēki sāks redzēt, kā savādāku, personību, pateiks, ka ar mani kautkas nav kārtībā, bet apspriedos ar sievu, ka es nēsmu mainījies, bet tie simptomi kas man ir liek justies, ka es esmu vai palieku savādāks!
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
14.03.2011 15:45
Neiroleptiķi maina personību. Kā nomaina zāles, tā kaut kas jauns. Īpaši no atipiskajiem. No malas izskatās ok, bet iekšēji "ne savā šķīvītī". Man vismaz tā izlikās, nezinu kā citiem...Īpaši, kad lietoju serdolekt veco variantu, ko izņēma no apgrozības. tas bija ārprāc... nezinu vai kādam to vēl dod.
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
14.03.2011 18:42
tamarhinda tu saki, ka ēd tagad tikai dabīgo un zāles vairāk nelieto nekādas, vai tomēr lieto, un uzskati, ka vis ir kārtībā, varbūt, tās zāles mums liek domāt, ka mēs kādreiz izārstēsimies.
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
15.03.2011 02:20
Jā, es arī jutu, ka neiroleptiķu lietošanas laikā kļuvu kaut kāda "ne es".
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
15.03.2011 10:59
Es nemaz vairs nevaru lietot psih zāles, jo iekšas man netur. Man ir sabeigta sirds, aknas... Ar psih zālēm izārstēties nevar, bet justies daudz maz ciešami. Uz visiem 100% izārstēties jau laikam vispār nevar, taču bez zālēm dzīvot var normāli, tikai no tām tikt vaļā ir kaut kas vairāk nekā murgs. Pat ja to dara pakāpeniski, ik pa brīdim iestājas "krīzes punkts", tad atkal jāiet drusku atpakaļ, jānogaida un uz priekšu.Tieši tajos brīžos pazūd drosme un cerība. Es vismaz tā darīju, jo citas izejas man nebija. Par laimi tiku vaļā, nu jau daudzus gadus (ap 10) zāles nelietoju. Man varbūt ir paveicies, ka es izprotu visus savus slimības simptomus un par katru sīkumu nekrītu izmisumā. Tiem, kam ir interese, iesaku palasīt vienkāršas grāmatas par cilvēka fiziologiju, anatomiju, bioķīmiju, pshologiju... Tur nav nekādas teorijas, vienkārši fakti, kuri patiešām pārsteidz. Grāmatnīcā var nopirkt uzturmācības grāmatu, kuru gribu nopirkt. Viss nav tik vienkarši kā izskatās...taču tas ir tik interesanti. Es vakar lasīju aromaterapijas enciklopēdiju, tik daudz ārsniecisku augu ar tik atšķirīgu iedarbību... es redzu tur arī ir lielas iespējas. Katrs cilvēks ir unikāls, ir 100 veidu kā "sajukt prātā" un jābūt arī 100 veidiem kā izārstēties. Man "kaktu medicīna" ir aizraušanās, taču to es nevienam nevaru ieteikt.
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
15.03.2011 16:23
Kādi nosaukumi bija neiroleptiķiem?
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 10:45
Manējiem - Haloperidols, Rispaxol un Abilify.
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 15:43
mad smīkņādams Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> ...parsonība vai nu ir, vai tās nav...


Nu vispār jau personība ir pilnīgi visiem cilvēkiem. Mirušajiem tik nav.
mad smīkņādams
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 16:13
...personība visiem???...durak, atver acis...
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 16:20
Tu esi vnk sadomājies, ka Tev ir PERSONĪBA, bet citiem tik tāda personībīņa. Atver acis TU- narciss čortava.
mad smīkņādams
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 16:24
...ko personificē???...pats jūti, ka esi nekas, jeb mamma šodien paņēma pie rokas, kad saujā siti, ka tagad lec uz ecēšām???...
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 16:42
Es zinu, ka esmu nekas no viena skatu punkta, no cita es esmu tas pats, kas Tu un visi pārējie, un vēl no cita es esmu pavisam savadāks. Nu un kāda starbība? Es lecu uz ecēšām, jo Tava aprobežotība jau sēž aknās.
mad sajūsmā
Re: Kuras zāles maina cilvēka personību?
16.03.2011 18:00
...kuš,kuš, bumbulīt...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 12?
Ziņa: