Miega zāles

Aizsāka enfuego 

Re: Miega zāles
05.05.2011 13:47
Tev taču teica ka diazepeks,tas ir benzodiazepīni ir ceļš uz elli,ja tos lieto kā maizi,respektīvi tā kā Tu.Ja gibi tik tiešām kaut ko lietot ilgstoši,ta tie ir neiroleptiķi,vistīrākais no tiem Quetiapinum.Kas attiecas uz benzo... .Ejot pēc kārtējās benzo receptes es vienmēr tieku par šo brīdināts un audzināts,būs slikti...viņi jau nezin ka es tos samainu pret quetia...respektīvi benzo lietoju reti,5 - 10 tabl. mēnesī
Re: Miega zāles
05.05.2011 13:51
Lāsēn, nu tad pucē tik iekšā. Tik šitās zāles vajag lietot regulāri.

Enfuego, visām psihotropajām ir kaut kādas blaknes, bet ne visi tās jūt. Kas Tev ir? Bail? Tu jau te visu laiku kraties kā puņķis pie drāts, sūdīgāk jau nebūs.

Ir zāļu grupa BENZODIAZEPĪNI... Kvenetiax ir antipsihotiskais medikaments vai neiroleptiķis, radniecīga grupa, bet cita. Tavs diazepeks jebšu diazepāms ir benzo... Ir kas lieto gadiem, nekas ārprātīgs, bet labi arī nav.

Truxal ir nosacīti viegls antipsihotiskais.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2011 13:52 by Runcene.
Re: Miega zāles
05.05.2011 13:53
Lāsēn, kāda velna pēc Tev jāmaina?

Tev tač visu izraksta, ko prasi.
Re: Miega zāles
05.05.2011 13:54
-----------------------------------------------------------



Edited 2 time(s). Last edit at 06.05.2011 10:04 by existential fool.
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:01
Hi hi hi,kapē dumjš?
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:05
īstenībā protams labāk nelietot nekādas tabletkas,to es saprotu...mainu tapē,ka benzo ir lēti un pieprasīti,bet quetia...dārgi.Saprat Enfurgo :)
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:28
labi prasīšu lai man izraksta kventiax, bet man neviens nevar noteikt diagnozi, saka ka tjipa Somataformas vegetativa disfunkcija, un jalieto AD, bet tas fufeligais AD man neliek priecāties par neko! Pie VD vaitad lieto neiroleptiķus. Jā tieši tā Runcene man bailes, ka es nekad neizārstēšu šo s simptomus, ja sākumā tas lexotanils palīdzēja tad tagad tā pusīte diazepeksa uz vakaru vairs nepalīds, un tā kā esmu reālists saprotu ka zāļu ceļš ir tīrākais uz kapu, vai dzer, vai dzer zāles. Es jau tā pakluso dzeru zāles lai sieva nezinātu, man kauns par to ka esmu tāds un jādzer kautkādas ripas!
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:32
Pag nelietot neko, tad tu esi darba nespējīgs, bet es nevaru atļauties tādā saspringtā brīdī, kad sieva ir stāvoklī un bērniem esmu vajadzīgs, nelietot neko, nozīmē sēdēt mājās gadu, atpūsties, un ļaut nerviem atjaunoties, bez zāļu palīdzības, jo es ticu ka tas pāriet bet ļoti ilgs laiks jāizcieš būs 4ot ne gultas režīmā! Tagad nez es jūtos labi un nēsmu dzēris nekādas tabletes, pēc šmigas tā vienmēr ir, bet tas atkal sāksies murgs, un visu laiku mainās mans garastāvoklis, to es domāju, ka vis būs labi es ar visu tikšu galā, un te pēkšņi nākoša dienā es domāju ka man ir pictec un es drīz miršu, nu kā to lai izskaidro, kas izsauc man tās domu pārmaiņas nenormālās?



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2011 14:35 by enfuego.
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:39
diez vai nu Tev tā uzreiz šo rakstīs, truxal tak nepamēģināji... lai gan kventiax ir arī mazās devās.

kāds kaps, nelasi aberza fobijas un psihošanu.

man ir zināms cilvis, kas visu mūžu nikno psihiatriju dzēris, i nu ne mirt, nekā, kārtīgs vecums jau.

te nevienam nav diagnozes, ja ir, tad aptuvenas, katru dienu tak viss cilvēkam mainās, puslīdz patiesībai tuvu dg. var dabūt slimnīcā, kad esi katru dienu dokam degungalā.

pie VD raksta gan neiroleptiķus, un kā vēl, bet runa ir par devām. man tās vienmēr ir bijušas ļoti mazas, tādas te pārsvarā visiem.

Lāsēns un zandaleenc ir mazliet cita kalibra kadri, bet ar tak dzīvi.
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:46
Es tā kā psihais skaitos tavā izpratnē,Runcen :)
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:53
Enfuego, tagad Tev vienkārši ir liels stress, divi bērni jau ir, viens nav savs, trešais gaidāms, naudas maz...

tas var radīt visu, kas ar Tevi notiek... Tavā situācijā satraukts būtu jebkurš vīrietis, jebkurš cilvēks. tas nav nekāds kauns. nav ko kompleksot. sievai drīzāk būs grūti Tavas šņabošanās dēļ un ja nebūsi viņai atbalsts.

ja pieaudzis cilvēks pats netiek galā, viņš meklē palīdzību, neesam jau mazi bērni, kas nesaprot, ka ar viņiem kaut kas nelāgs notiek. ir jāuzņemas atbildība, bet tur nekas ar saņemšanos nesanāks. zāles nav nedz kaps, nedz kauns.

es nesaku, lai Tu dari tā vai šitā, bet sasirdzis palīdzētājs nav palīdzētājs...

es Tavā situācijā droši vien ietu pie ārsta, meģinātu atrast labāko variantu un dzertu zāles kādu laiku.

pat ja kādam tā izklausās pēc AD reklāmas... bog s ņim.



Edited 1 time(s). Last edit at 05.05.2011 14:56 by Runcene.
Re: Miega zāles
05.05.2011 14:54
Lāsēn, es neesmu tā teikusi. Vienkārši Tev ir izrakstītas lielas devas, bet Tu taču normāli funkcionē, brauc ar auto, Tev ir savs dzīvoklis, Tu ceļo... diabētiķis bez zālēm nomirtu, ātrāk nekā Tu... tad jau arī tas ir psihais.
Re: Miega zāles
05.05.2011 15:04
Es apzinos ka šīs devas mani nokauj.Man ir grūti patiesībā.Tā ir bezizeja.
Re: Miega zāles
05.05.2011 22:11
Runcene tu mani pierunāji, un atbalstīji psiholoģiski beidzot, ato likās ka man gals klāt!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: