Ka cinities ar miegainibu un bailem?

Aizsāka Just me 

Re: Ka cinities ar miegainibu un bailem?
08.07.2011 00:46
Sākumam nostabilizē, nervus ar tabļetkām, tikai tādā gadījumā ja nepalīdz balderiāna tinktūra!
cau zive tagad esmu apmeties uz dzivi cita vieta,bet godigi sakot te atkal sakas jaunas problemas,loti liela pilseta dzivoju isaba ne viens bet ar tadu pasu irnieku bet vinam ir problem kad vins naktis krac un es nevaru izguleties.Ka jau es teicu kad es neizgulos tas lekmes ir te ka te tas laikam kautkada veida viens ar otru saistits.Darbs itka buss kautkads vismas paris dienas nedela bet darbs ir stresains ar to kad bus jabrauka pa visu londonu agentura tevi visulaiku sutis uz citu vietu tas ir loti gruti kad nav neka patstaviga.Vienu bridi lekmes jau itka bija izudusas uz isu laiku bet tagad tas ir atpakal lidz ar vissu stresu bet paldies dievam tas nav tik stipras ka agrak.Tagad domaju atrast sev kautkadu nodarbi ar ko es varetu sevi nodarbinat kautko kas patik bet nezinu kas tas varetu but vel lidz sim bridim nesmu ievedis dienasgramatu kautvaj doamju tas butu noderigi man.
Zive es aizmiru pateikt kad man tagad ir pieejams skayp un es butu loti priecigs ar tevim parunat pa skayp varbut tu man varetu aizsutit savu nick uz skayp paldies.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sākumam nostabilizē, nervus ar tabļetkām,
> tikai tādā gadījumā ja nepalīdz balderiāna
> tinktūra!

šītā manta ir 4x stiprāka par baldrijani
sirds mātere

interesanti ka

http://www.fitoterapija.lv/lv/asinsspiediens.php

asinsspiedienu ārstējošas tējas ārstē arī tos gļukus
bet AD darbojas pilnīgi pretēji
nobeidz asinsriti nieres aknas bet rada sajūtu ka viss ir labi uz
dopamīna aizplūdes noštopēšanas rēķina, tātad uz vēlviena aizdambējuma rēķina
un kad beidz lietot ir atkarība un ....

tāpēc vēlu veiksmi un atkarību lietojot AD tiem kas grib sekot pašnāvnieciskajām tieksmēm,
kurām psihiatrs var palīdzēt

pārējiem

īstenībā es neesmu ārsts, bet asinsriti tīrošas, sirsdarbību un vēnu veselību veicinošas tējas
un dabas zāles, veselīga pārtika... pilnīgi izmaina visu to bildi galvā...
izrādās ka smēķet tiešām ir kaitīgi, bet AD vai trankviļi ir reizes daždesmit bīstamāki cilvēkam
par alkoholu un cigaretēm/// bet tās ir manas domas tikai..

Sirds mātere (Leonurus cardiaca L.) ir daudzgadīgs augs, kur vienreiz iestādīts, aug desmitiem gadu, pamazām atjaunojoties ar sēklām. Mātere ir liela auguma augs, ar četršķautņainu stumbru, sasniedz 2 metru augstumu, tās lapas ir ar pieciem stariem, ziediņi sīki, balti. Vasaras otrajā pusē māteres laksti kļūst adataini, bet tad jau vākt ir par vēlu.

Māteres tēju un tinktūru var droši lietot pie arteriālās hipertensijas sākuma stadijas, īpaši, nervoziem cilvēkiem ar veģetodistoniju un pastiprinātu vairogdziedzera darbību, pie Menjēra slimības, kā arī sirdsdarbības ritma traucējumu gadījumā. Nomierinošās īpašības māterei ir 4 reizes spēcīgāk izteiktas nekā baldriānam. Tautas medicīnā šī auga tēju un tinktūru lieto pie sirds vājuma, aizdusas, sirds mazspējas izraisītām tūskām, pie galvas sāpēm un reiboņiem, pie mazasinības, gremošanas trakta un elpošanas ceļu iekaisuma gadījumā. Tik plašs pielietojuma diapazons ir izveidojies pateicoties ļoti daudzpusīgajam aktīvo vielu sastāvam, kas slēpjas māteres lapās un ziedos, kur ir alkoloīdi, glikozīdiskas rūgtvielas, flavonglikozīdi, holīns, ēteriskās eļļas, 16 svarīgākās aminoskābes. Māteres preparāti neizsauc toksiskas parādības, tomēr pārcensties, pēc principa, jo vairāk, jo labāk, arī nevajag, jo pārdozējot iestāsies ilgstošs miegs vai, gluži otrādi, nemiers. Māteres tēja ir diezgan rūgta. Aptiekā var iegādāties māteres tinktūru, ko lieto pie iepriekš minētām kaitēm.
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sākumam nostabilizē, nervus ar tabļetkām,
> tikai tādā gadījumā ja nepalīdz balderiāna
> tinktūra!


Ņemot vērā, ka paaugstināts asinsspiediens nepastāv pats par sevi, ka vienmēr organismā ir kādi traucējumi, kas to izraisa, ieteicams lietot salikta sastāva tēju, lai iedarbotos uz visiem traucējumiem vienlaicīgi. Par galveno komponentu jāņem kāds no augiem, kam ir asinsspiedienu pazeminošas īpašības, jāpieliek dažus palīgus, jāņem arī kāds augs, kas uzlabo aknu darbību, ja arī analīzes neliecina par aknu darbības traucējumiem.

>>>>>>>>>>>
Pie reizes jāpiebilst, ka medicīnai pieejamās analīzes vēl ir tālu no patiesā veselības stāvokļa atspoguļošanas un pēc 100 gadiem nākotnes ārsti uz mūsu šodienas analīzēm raudzīsies tikpat uzjautrināti, kā mēs tagad skatāmies uz pagājušā gadsimta sākuma analīzēm.
>>>>>>>>>>>>>
Vienmēr jāpievieno augs, kura darbība ir vērsta uz asins recēšanas aizkavēšanu, jo vairāk tāpēc, ka daudzi tējas sastāvā esoši augi recēšanu pastiprina. Pārējās sastāvdaļas piemeklē individuāli, ņemot vērā simptomus un citu orgānu darbības traucējumus.


šitas ari kautkur no tiem pasiem avotiem

un dzīvojiet veseli
domājiet paši ar to pašu slimo galvu
tas iemācīs ķepuroties un pieņemt lēmumus arī kas tiksiet uz pekām
paši protams, jo statistika ir tāda ka no šejienes izārstētu nev itkā


:-P
Sveiks, serega! :)
Ar to neizgulēšanos vai slikto miega kvalitāti Tu jau pats saproti - jebkuram cilvēkam var paliktu slikti.
Bet jā, galvenā problēma laikam ir tieši stress...

šeit es atstāju savu e-pastu (okeaansjuura@inbox.lv) - vispirms uzraksti man uz e-pastu, lai varu Tev caur e-pastu uzrakstīt savu skype nicku..
Re: Ka cinities ar miegainibu un bailem?
15.07.2011 09:14
kur to visu brīnumpaketi ar labajām lietām var iegādāties? homeopātiskajā aptiekā?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 16?
Ziņa: