Slepkavība, šizofrēnija

Aizsāka Kika666 

Labdien! Ja jaunam cilvēkam ir šizofrēnija un viņš izdara slepkavību, nogalina kādu cilvēku, tad viņš nokļūst cietumā, vai skaitās kā nepieskaitāms un nokļūst psihiatriskajā slimnīcā?Paldies.
Ja slepkavību atklāj,tad domāju,ka pēc tiesām cilvēks nokļūst cietumā.Ja pirms tam viņu ir atzinuši par garīgi slimu vai viņš ir bijis uzskaitē,vai arī uzskata,ka slimnīcā ir labāki apstākļi(nez-no cietuma vēl sazin kāds iznāks,no slimnīcas-dzīvs mironis)un prot nokosīt tāpat kā padomju laikos kosīja,lai neietu armijā,tad ir iespēja,ka nokļūs slimnīcā aiz restēm.Bet sodīts tiks tā vai tā.Kas labāk-diskutējams jautājums.Es nezinu droši,bet tā domāju.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 10:28
Atkarigs no pieskaitamibas pakapes nozieguma veiksanas laika.To nosaka ekspertize.
fox
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 10:55
Ar šizofrēniju vēl nepietiks, lai nesēdētu cietumā. Ja cilvēks nav atzīts par nepieskaitāmu vai daļēji nepieskaitāmu, tad šizofrenija kā diagnoze vēl neko nenozīmē. Ja slepkavību veikšanas brīdī, var pierādīt, ka cilvēks bijis nepieskaitāms, tad no cietuma var izvairīties. Bet tā jau ir tiešām ekspertīze, nevis kaut kāda diagnozes uzstādīšana. Patiesībā nemaz nevajag šizofrēniju, lai dabūtu to nepieskaitāmību nozieguma izdarīšanas laikā.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 11:45
Ta apmeram ar ir.
Tikai, janem vera, ka taja vieta, kur vinus arste, kontingents ir tads, kads ir. Nekada komforta tur nav. Nedomaju, ka drosak ka cietuma. Tur viens, piemeram, sievai rikli pargriezis, mierigi dzivojies pa dzivokli, kamer nokerusi pec asinim kaimini, kam suucas no griestiem asinis , saka pileet dzivoklii.
Vel viens, kurs staigaja pa majam, raustija durvis. Kur vala, gaja ieksa un dura nost ko ieraudzija.
Vel, viens, kurs vairakus cilvekus nonavejis- vinam vispar nekada ipasa iemesla nebija. Nepatika ,ka paskatijas, kaut kas vel, kaa klaudzeja apavi uz ietves. Galinaja, visur- pagalmi, ietve, diena, nakts, vel kkur. Kaut kaada- ta dzivokli vairakus cilvekus nonavejusi, smejusies. Tur kontingents nebus mazak bistams ka cietumaa.
Varbut vel bistamaks.
Ta, ka sedetajam psihenee kur liek ar tiesu, jarekinas ar taadu drosibu un komfortu, ka tik turies.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 16:19
Psihenē cilvēks tiek piebarots ar psihotropiem līdzekļiem , kas lēni nokauj cilvēku.Pietiek apmēram 4 gadi,pēc tam ir pavisam bēdīgi(esmu saticis tādus cilvēkus).Man pēc 9 mēnešiem jau ir slikti,un jūtu šo vielu postošo darbību.Ceru ka nelietošu nekad vairs.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 16:36
Tu takš lāsēn lieto!
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 17:22
Nav īsti skaidrs, kāpēc tēma.

Kāds jau ir nogalināts? Kāds gatavojas ko tādu darīt? Kāds baidās/domā, ka kāds to darīs? Kāpēc?

Kā zināms, slepkavas parasti vispirms nokļūst cietumā; uz pieres jau nav rakstīts, ka viņam šizofrēnija. Ne visiem kas aizdomīgs uzreiz manāms.

Viss atkarīgs no radu maksātspējas advokātam, kāds būs pasūtījums utt.

Automātiski neviens neskaitās nepieskaitāms vai rīcībnespējīgs. Par to lemj tiesa pēc tā, ko psihiatrs kopā ar psihologu būs sarakstījis. Viņi izlems, kāds slepkava bija slepkavības brīdī. Un to visu var pārsūdzēt.

Grūti pateikt, kas labāk. Tipiskie neiroleptiķi mega devās nav nekas labāks par cietumu.
fox
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 17:28
Mjā, tēma ir interesanta. Visdrīzāk provokācija...
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 17:49
Vismaz tādas tēmas nesāk ar "Labdien!" un nebeidz ar "Paldies!", it kā jautājums būtu par vietu, kur vislabāk liek gēla nagus vai tamlīdzīgi.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 19:23
Enfurgo,kā ta tu zini :)
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 19:26
Runcene,kas ir tipiskie neiroleptiķi?
Re: Slepkavība, šizofrēnija
25.06.2011 22:01
Domaju, bailes. Sen atpakal man kaiminiene teica- nositisu, man nekas nebus. Esmu slima. Vina nevienu nenosita, tagad jau gadiem arste galvu slegta iestadee.Daudzi no vinas baidijaas toreiz.

Nekur nav teikts, ka no durkas tiks atrak ara, ka no cietuma. Smile. Nolikt pekas durka ar risks.
Citi slimnieki, zales utml.
Baigi kruto pasutijumu sadomajusies. Daudzi, kas tur ievietoti, jau xx gadus tur ari atrodas. Var sanakt ilgak kaa cietuma termins. Atnaks dakteri, parbaudis galvinju pec tiesas med ekspertizes likuma. Saskana ar LR likumu par tiesvedibu un kriminalprocesu.
Sods uzkuditajiem, atbalstitajiem, paligiem utml saglabajas, neatkarigi, vai slimnieks traks vai vesels. Kriminalatbildiba.
Paika durka tur ari esot sliktaka kaa cietumaa...ir tadi, kas pari divdesmit gadu tur arste galvas...nemaz ta visus ara nelaiz. Veltas ceribas.
Cietuma cietumnieki tomer baidas no papildtermina, bet durika kurkii vini visi zina- vairak neiedos. Tatad var ar tevi darit ko ienak prataa.
Budzeta samazinajumi noteikti paiku un sargu skaitu neuzlabos tai durikaa...kur tiesa ieliek nepieskaitamos arsteties.
PSRS laiku cietumos bija pat metode piedraudet- mes tevi iebazisim uz parbaudi tur.. durikaa, kas cietumaa.. tur ar taadi onkas , dikti dumi , vai tantes attiecigi, lielaas bertas. Daudzi notiesatie esot baidijusies tur nonakt.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
26.06.2011 08:40
Cietumā nokļūst ja esi ko sliktu sadarījis.Psihenē tevi var iebāzt ja psihiatri uzskata ka esi slims.Pēc pēdējās sarunas radās iespaids ka esmu beztiesīgs.Zāļu nelietošana var tikt interpretēta kā pavirša attieksme pret savu veselību (apdraud sevi),kas ir pamats beztermiņa ieslodzījumam psihenē.
!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
26.06.2011 18:39
Tagad visur labi - gan durkā, gan cietumā! Brīvībā slikti!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
26.06.2011 18:56
Saule,jūra,tūlīt būs karsts laiks.Aiz restēm labāk?
!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
26.06.2011 21:16
Jā, jo pašam sev iztika jāpelna!!!!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
26.06.2011 21:41
Vajag iemācīties materializēt no tukšuma.Kvantu fizika to pieļauj
Sveiki. Tātad, problēma ir tāda, ka man liekas, bet tikai vēl liekas, ka man ir šizofrēnija, jo es tagad pēkšņi esmu sākusi dusmoties uz visiem cilvēkiem un man nav pilnīgi neviena drauga un esmu viena pati, ar mammu, patēvu, māsu, kaķi, dzīvojam kopā un ir arī tēvs. Vairāk man nekā nav, ne draugu, ne sakaru ar citiem, izņemot ar tuvajiem un ar saviem radiniekiem kā māsīcām, brālēniem esmu vienkārši sadirsusi visas attiecības, tikai dēļ savām nenormālajām domām. Man tūlīt drīzumā būs 18 gadu. Man nav vēlēšanās ne ar vienu kontaktēties un veidot kādas attiecības, jo es no visiem cenšos izvairīties un noslēdzos sevī. Man riebjas kāpt iekšā pilnā transportā, man riebjas iet veikalā, ja ir daudz cilvēku baidoties ka satikšu kādu paziņu. Man tas viss nepatīk un baida. Es sev pati nepatīku, man nekas šajā pasaulē nepatīk, viss riebjās. Problēma ar slepkavību kāpēc jautāju ir tāda ka man ir vēlme vienmēr bijusi kādu nogalināt, kādu bijušo draugu, paziņu, jo visi man ir darījuši pāri, apsaukājuši, ko skarbu teikuši bet es nekad par to nedomāju un neiedziļinājos ko man saka un ko es saku citiem, tāpēc pieļāvu ka mani pazemo un ka es pazemoju sevi un man ir sajūta, domas, no kurām nespēju tikt vaļā ka esmu pazemojusi, sadirsusi visu priekštatu par sevi, saviem tuvajiem cilvēkiem, vienkārši sarunājusi visiem muļķības un izpļāpājusies visu ko nevajag teikt nevienam un tagad tikai mani tas sāk derdzināt jo tagad es domāju savādāk, bet pirms dažiem gadiem es biju cits cilvēks normāls ar draugiem, normāli kontaktējos ar cilvēkiem, runāju, staigāju un tad man uznāca posms kad bija liela vēlme visus pasūtīt dirst ko vien varēju un ar pēdējiem cilvēkiem ar ko man bijis kontakts esmu to visu nobeigusi un man nekā nav, jo visi mani ir nodirsuši no galvas līdz kājām un esmu to visu pieļāvusi, jo biju tāda idiote un esmu idiote, kura to pieļāva, jo es neko neteicu un visam piekritu, tikai tāpēc ka šķita ka tādā veidā zaudēšu draugus, cilvēkus ar kuriem ir kāds kontakts. Man viņi visi riebjas, es gribu kaut viņi visu nomirtu, jo viņi par mani, maniem tuvajiem cilvēkiem ņirgājās un gan jau ka vēl ņirgājas ka esmu tāda niecība, biju arī ka neko nespēj izdarīt, ne pateikt un sevi pati nodirš un vēl stāsta lietas stulbas par ģimeni, tikai tāpēc ka nespēju savu muti paturēt ciet un vienmēr visi man bija jāaprunā un jānodirš. Es biju īsta pesimiste, kura nemīlēja nevienu, ne sevi, neko un visi man riebās un visus es noniecināju, arī sev ģimeni, tuvos, jo māte izšķīrās no tēva, kas man bija diezgan vienalga, bet sapinās ar patēvu kurš mani kretinē un māti es vienkārši neciešu, tāpat kā to patēvu, jo man mātei bija māte,man vecmamma kura viņu sita, nemīlēja un vispār negribēja man liekas un to es esmu arī teikusi citiem cilvēkiem lai gan tādas lietas nevajadzēja teikt, bet turēt savu muti ciet, bet esmu daudziem teikusi, arī par to ka tēvs krāpa māti un sagājās ar padauzām, tāpēc māte viņa ir audzināta ar bļaušanu,sišanu un pacik patēvs arī man iesit un bļauj,tad viņai tas šķiet normāli, jo tikai tā var audzināt, lai gan pati nesit bet sarunā man lietas ka mani iznīcinās, ciest nevar, ka traucēju, neko nemāku un ka esmu līdz kaklam. Es vienkārši jūtos nožēlojami un vēlos visus nogalināt un izdarīt sev galu, jo ar tukšām rokām es netaisos mirt, jo man liekas ka esmu visiem visu teikusi visu pilnīgi sadirsusi, esmu teikusi sliktas lietas ko nedrīkst teikt un ko normāls bērns nerunā citiem, bet es neesmu normāla, tāpēc sarunāju sliktas lietas,stulbības par savu māti,tēvu,par sevi,savu dzīvi un tad jau visiem ir tāds sūdīgs priekštats par mani, ģimeni, jo esmu sarunājusi stulbības un melus un protams visi tam notic un reāli domā ka tā ir un pacik esmu pesimiste jau dzimusi tad nekas labs man nekad nav un viss slikti un visi slikti un runāju tikai to sliktāko jo man nekā laba dzīvē nav..............kr4,esmu pazemojusi sevi,ģimeni,visu kas saistīts ar mani un esmu pazemojums......jūtos nožēlojami,ka spēju visiem stāstīt visu,nedomājot līdzi ko un esmu visu izpļāpājusi un vēl muļķības sarunājusi,tādā veidā pazemojot sevi un visu kas saistīts ar mani,dzīvi,ģimeni...blaa,blaa....Un jūtos nožēlojami.....
Nekad nedomāju par pagātni uz visu biju vienmēr vienaldzīga tāpēc teicu visu, visiem pa labi un kreisi, muļķības,sliktu,ai vienalga, es teicu, nekontrolēju sevi..... kamēr citi par sevi mūždien teica labu,lielīja,vecāki savus bērnus,bērni sevi,vecākus, tamēr es melnā žurka teicu runāju visiem tikai sliktu un stulbības un neko nekad nelielīju jo nebija jau ko un nekas tāds prātā nebija...... ne par sevi,ne par savu ģimeni,ne par dzīvi,ne par cilvēkiem,tikai sliktu un sūdus.......... es nedomāju vairāk neko,bet jūtos pazemota. kas bijis,bijsi bet pagātne man sāk mocīt jo nekad neesmu par to domājusi, bet tagad sāku domāt, kāda biju, ko kam teicu, kāda bija mana attieksme, uzvedība, utt, bet neko...jādzīvo tālāk, esmu drusku savādāka.....domāju ko runāju....bet kam lai es ko saku,ja nav neviena drauga? nevienam neesmu vajadzīga un nevienam vairāk neinteresēju... pazemoju sevi,savus tuvos cilvēkus,savu visu dzīvi,visu ko vien es varēju...un varu iet dirst, pelēkā pele, ar stulbo dzīvi,ģimeni.....paliku atmiņā,ja kāds atceras,tikai ar sliktu.......un tāpēc ir vēlme nogalināt cilvēkus,kuriem esmu pazemojusies......jo nav cilvēka,nav problēmu...... bet ja es par to domāju,tātad man nav vienalga,bet man ir vienalga un nevēlos par to domāt jo nav jau nekāda jēga vairs...jādomā ko tālāk...jāiepazīst jauni cilvēki.......bet pacik tie ka dzīvo man blakus un ir bijis kontakts, tie tikai nosmīn par mani, un stulbi, ka arī par manu ģimeni, jo es sadirsu visu samelojot par tiem,par to dzīvēm,bērnību,pazemojot tos,apmelojot,sastāstos muļķības, tikai piemirsu to, ka es to saku cilvēkiem ar kuriem kontaktējos un ka es sadiršu pati visu..,...un pēdējā laikā man liekas, ka es esmu iedomājusies to,kā nav ,bet tam es noticu un viss nosēžas zemapziņā un nespēju no tiem murgiem tikt vaļā un risinājums tikai viens, nogalināt cilvēku kuram man šķiet esmu to teikusi jo liekas ka viņš izpļāpāsies citiem un nāksies nogalināt arī savu ģimeni un viņus visus.......esmu daudz uzrakstījusi, nezinu kas man te iznāk,bet es jūku prātā un negribot domāju par to stulbo pagātni....bet es jau sen esmu to visu izmetusi,sadedzinājusi,visus pagātnes rēgus,cilvēkus,bet nekā...atkal ienāk prātā un moka mani..........es vēlos ar jūliju sakārtot sevi un dzīvot tālāk,jo zinu,ak neko nevaru izdarīt un kas bijis,bijis.......jāsāk viss no jauna un nav jādomā,ko kuram esmu samuldējusies.........un pazemojusi sevi,savus tuvos,savu dzīvi........man liekas,ka man ir šizofrēnija....es runāju ar sevi un es runāju ar spoguli,jo spogulis tikai mani saprot.........jo spogulis esmu es.........
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
27.06.2011 11:13
Kika666

Izklausās, ka pēdējā laikā gājis diezgan smagi. Reizēm no tādām situācijām grūti pašam izkulties. Tev ir visādi pārdzīvojumi un problēmas; tās jārisina tur, kur var palīdzēt.

Psihiatrijā ir simtiem diagnožu, neba šizofrēnija ir vienīgā, psihiatri strādā kopā ar psihologiem, veic testus un pacientus novēro.

Kas Tev īsti kaiš, to neviens forumā nevar atbildēt, pat ja te būtu kāds speciālists.

Par vardarbību var vērsties policijā, zvanīt uz krīzes centra skalbes tālruni, tur zinās dot lietojamus padomus. Pēc tam var vērsties pie psihoterapeita, lai kaut kā iespējams sakārtot dzīvi.
Kas smagi??????????????Es pati esmu daudz ko ieņēmusi galvā un visam tam pati noticu. Cilvēki man riebjas, ir vēlme pēc atriebības daudziem bet es saprotu ka no tā jēgas nav un es sevi vēl vairāk pazemošu un ka ar tiem cilvēkiem vispār neko nevajag, nekādu kontaktu, kas bijis, bijis, lai visi iet dirst un man visu laiku galvā ir putra kas man traucē dzīvot, katru dienu mainās domas, visa gaume, man liekas ka daudziem esmu teikusi ļoti lielus melus kas spēj mainīt ļoti lielu uzskatu par mani,tuvajiem, lai gan es to teicu, ne kāds cits un esmu pati par to atbildīga bet es neko neatceros ko esmu kam teikusi, tas bija tik sen un es tagad pēkšņi sāku domāt ko es esmu teikusi un tagad esmu iedomājusies iztēlojusies kā esmu kam un ko teikusi un tam noticu un nespēju domāt ''nē, es neesmu neko tādu notiekti teikusi'' nepalīdz. Un tur iet runa par manu tēvu,māti,mani jo mūs īpaši daudz esmu apmelojusi un pazemojusi,pat viņa vecākus,manus vecvecākus....esmu sajukusi,nezinu,esmu netālu no slepkavības robežas......
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
27.06.2011 16:27
Savas domas bieži ir tās, kas rada smagumu, nekā neloģiska manis teiktajā nav.

Tev ir apmēram 3 varianti: psihiatrs pēc dzīvesvietas (saņemsi zāles); ja esi gatava sarunai, tad psihoterapeits (privātpraksē) vai bezmaksas krīzes tālrunis: http://www.skalbes.lv/

Forumā tik nopietnas lietas nevar atrisināt.
!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
27.06.2011 17:04
Klau, ej tak uz Tvaiceni un tur savus murgus klāsti, nepiesārņo te i-tu!
Man nevajag atrisināt manas iedomas, pie kurām esmu vainīga, jo man nav ko darīt kā tikai domāt muļķības,es negrasos iet pie tiem stulbajiem psihoterapeitiem.utt.jo esmu jau bijusi gan pie psihologa,gan psihiatra,gan psihoterapeita,neirologa un man nekas nelīdz un neko neesmu ieguvusi. Es gribu normālu dzīvi,dzīvot normāli,bet man nekas nebūs un nekas nekad labs nav un nebūs,tikai nejēdzības un problēmas,kurām pati noticu un ļauju sevi sagraut.
Jūtos ļoti depresīva un dzīvē vairāk neko negribas. :( Drīz pilngadība bet man nekā nav un esmu pilnīgi viena, netīra, jūtos nožēlojami...vairāk pat nav vēlme iet mazgāties, rūpēties par sevi, kaut ko darīt, nekas nepatīk viss rada riebumu...vai tiešām nevienam forumā nav līdzīgi kā man? šajā forumā var atrast kādu ar ko parunāt???? nevar tikai atbildēt visiem ''ej pie ārsta,ej pie psihiatra''.....esmu jau bijusi.... un jēga no forumiem,ja tev tikai iesaka iet pie ārsta...... ārsts nepalīdz, ja cilvēks nespēj palīdzēt pats sev.... nav jēga no psihiatriem, ja cilvēks pats nevēlas ar sevi strādāt un ko mainīt.... es nespēju, mani pagātne ir sākusi gremdēt... vēlējos pateikt,ka man šādas sajūtas jau bija 2008 gadā bet tās visas pārgāja un beidzās bet nu atkal uznāca domas kas mani rauj atpakaļ un esmu iedomājusies lietas kuras neatceros bet iztēlojos ka esmu ko teikusi,darījusi, lai gan neko neatceros bet visam tam noticu. es tagad domāju dzīvē savādāk un kādreiz visu domāju,darīju savādāk,slikti un negatīvi...... mātei es saku ka viņu mīlu,bet tajā pašā laikā citiem cilvēkiem par viņu sakot esmu viņu pazemojusi,noniecinājusi,apmelojusi...notraipījusi ar savām stulbībām, jokiem,u.t.t... un neko labu neesmu teikusi,tikai visādas sliktas lietas.......viņa protams to nezina, tāpat arī kaut ko samuldējusi par tēvu.....es vienmēr pelēka žurka,neko,nekā,citi kaut ko lielījās,slavēja kādu, es neko...es pati nedomāju kādreiz ko runāju...bet neviens jau to nezina,visi taču vienmēr visu ņem pa pilno un visam notic...jo es jau runāju vienmēr nopietni,bez smiekliem,u.t.t... un kā man justies tagad? neko jau vairāk izdarīt nevar, jo pagātne ir pagātne, bet man jau atkal tikai slitkas lietas prātā, atriebība un tā tālāk... un ja es tomēr neesmu teikusi daudz ko, ko esmu iedomājusies? sanāk,es domāju par to,kas nekad nav bijis un nav....bet es tam arī neticu...
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 03:54
Ej nomazgājies un sakopies, tad arī draugi uzradīsies.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 11:16
dziļākajā būtībā mēs nevienu neinteresējam, tā ir. varam interesēt tikai sevi un, ja gribam, veidot attiecības ar citiem cilvēkiem.

un kā tad Tu domā par šo situāciju: Tu saraksti tādas ietas, ka taisies kādu slepkavot, par ko patiesībā, stingri ņemot, moderatoram kaut kur būtu jāziņo...

protams, ka jāstrādā ar sevi pie jebkura ārsta, turklāt ilgi un pamatīgi, pie psihoterapeita it sevišķi, bet pie viņa Tu negribi, ok, bet forumi nav terapijas vieta vai psihiatra/psihoterapeita kabinets.

forumā ir cilvēki, kam pašiem ir problēmas vai tādas un citādas ir bijušas agrāk, viņi te laiku pa laikam ienāk patusēt par savu tagadni vai pagātni. šeit neviens nav sagatavots, lai palīdzētu akūtās krīzēs, nedz arī to īsti prot, nedz laika ir, jo darbs ir.

loģiski, ja ir tādas sūdzības, Tev ieteiks psihiatru. ja neviens nederēja, meklē kādu citu.

ja pārmetumi attiecas uz mani, ka es iesaku ārstus, tad varbūt kāds cits būs ar mieru te sēdēt un gari klausīties, sorry, es tam neesmu mācīta. man ārsti ir palīdzējuši, tikai nevajag viņs turēt par galīgiem nejēgām, bet mēģināt sadarboties un mazliet no sava "es, es" nolaisties uz zemes.
Šis forums arī jau ir miris. Nejēgas tikai sēž, psihiatra ieteicēji, ar reklāmām savām. Diez kā man var palīdzēt psihiatrs, ja esmu jau pie viņa bijusi? Man vajadzētu jaunai meitenei skraidīt pie psihiatriem, tikai tāpēc ka esmu ieslīkusi pagātnē un iedomājos visādas stulbības kurām es noticu un ''ieprogrammēju'' galvā? Es tiešām nesaprotu, kā jūs vispār dzīvojat, ja jums ārsti pakaļas slauka jūsu vietā un tērējat priekš tiem naudu. Ooo, jā, aiziešu, man sniegs padomus, tādus pašus kā var sniegt kāds forumā, tikai izskatās ka forumā neviena vairāk normāla nav, jo jau miruši no bada, jo visa nauda iztērēta psihologiem,psihiatriem, u.c. sūdiem, bet galvā kā miskaste,tā arī miskaste. Murgs............Gaidu protams kādu cilvēciņu kas man uzrakstīs!
!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 15:04
Es gaidu, kad tu izlēksi pa 9.stāva logu!
Esse
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 15:56
Kika666- vispirms padomā, kāpēc Tavā vārdā ir trīs sešinieki? Tātad sātana skaitlis Tev nav svešs. Tad nav ko brīnīties, ka ar Tevi notiek tā.
Aizej uz pareizticīgo baznīcu, nokristies, ej ik svētdienu saņemt sakramentu un pamazām tiksi vaļā no savām problēmām. Būs gan jauni draugi, gan vēlēšanās dzīvot.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 12?
Ziņa: