Slepkavība, šizofrēnija

Aizsāka Kika666 

Jā, es automātiski izdomāju šādu niku sev ar 666. Nezinu, kāpēc. Man vēl problēmas lielas sagādā arī tas ka kādreiz draudzējos ar atstumtiem, tādiem bērniem, kuriem nekas nepatīk, pret visiem ir liels naids, nepatika, nespēj priecāties, jo pati tāda biju. Un man mūždien bija vēlme runāt ar draugu,paziņu vecākiem,kuri arī ir tādi dīvaini,jocīgi cilvēki un stulbākais ir tas,ka es kā tāda idiote maza ņēmu un stāstīju pilnīgi visu,visādus murgus,samurgojos,par sevi,savu dzīvi,savu māti,tēvu,citiem tuvajiem,teicu lietas ko nevar teikt,tad šo to izdomāju glupu un vēl samelojos,samuldējos,pazemojos,jo tie bija pieaugušie un man ar viņiem bija lielāka vēlme runāt un visu stāstīt. ārprāc, ko gan esmu sadarījusi, galva tiešām sāp. un viss saistīts tikai ar manu galvu un muti. es kad paveru muti,tad muļķības un stulbumus sarunāju par sevi un citiem cilvēkiem, tādā veidā pazemojot sevi, un visus tuvos man cilvēkus un vēl arī toreizējos savus draugus kurus vienmēr ar savām muļķībām aiz muguras apvainoju,nodevu. kr4, esmu visu jau iepriekš uzrakstījusi. es esmu tikai cilvēks,vēlos dzīvot,bet gremdējoties pagātnē,tā nav dzīve. tagad lielākā problēma kad īsti neatceros kas ir bijis man ar apkārtējiem cilvēkiem un daudz ko iedomājos un visam noticu. tagad pretīgi skatīties kādam no tiem cilvēkiem acīs un cenšos izvairīties. ko gan esmu sadarījusi. lai gan es biju tikai vienkāršs bērns kuram patika visu runāt un visiem teikt jo biju naiva un miermīlīga......un daudzi mani izmantoja.
Esse
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 21:42
Mazā palaidnīte, tiešām aizej uz baznīcu, jo tikai tur var sākties Tavs attīrīšanās ceļš.Tikai neej uz sektām vai kaut kādām brīnumdziedināšanām, tur Tev kļūs vēl sliktāk.
Vai man kaut ko vecākiem, kādam teikt, ko esmu kādreiz kam samuldējusies, izpļāpājusies, kādas drausmu lietas pateikusi par tiem citiem u.t.t. ? Vai tomēr nav vērts neko pieminēt, vienalga?
Domāju, man jāsaņemās, jo 18 gados man jauna dzīve sākas un esmu pilngadīga. Ir vēlme sākt strādāt beidzot skolu un dzīvot vienai....mana māsa ir neizturama!!!! dod pa nerviem, tāpēc nespēju ar viņu vienā istabā dzīvot!!!
Vijolīte:)
Re: Slepkavība, šizofrēnija
28.06.2011 23:44
...666...nav sātana skaitlis...:)
Re: Slepkavība, šizofrēnija
29.06.2011 18:42
Kika ir ĒMŌ :D :D
Re: Slepkavība, šizofrēnija
29.06.2011 18:58
Kika666 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
un
> daudzi mani izmantoja.


Kādā ziņā izmantoja ? :D
Manu naivumu tajā laikā, tāpēc nevienam vairāk neticu....ko darīt?
Ko man darīt tālāk????..........Ko jūs darītu manā vietā??????.....Esmu visu savu dzīvi,situāciju aprakstījusi........Man liekas, ka varbūt tas ir sīkums viss, jo esmu sajukusi prātā pati.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
30.06.2011 18:53
Ēēēēēēēstttttttttttt daaaaaaaaaaaaaudzzzzzzz ēēēēēēssssssstttttttt un braukt peldēt... o_O
Re: Slepkavība, šizofrēnija
30.06.2011 20:42
Esmu nosauļojies galīgi brūns viscaur.Jūrjā biju bisu laiku,gibās man šovakar uzēst kvetiapīnu nedaudz.Esmu noilgojies pēc tā :)
....
Re: Slepkavība, šizofrēnija
30.06.2011 21:17
Nu ja ir tik nopietni,ka psihoterapija nepalidz,tad varbut zales varetu palidzet?
Re: Slepkavība, šizofrēnija
30.06.2011 21:31
iedzer kvetiapīnu vai klonazepāmu
....
Re: Slepkavība, šizofrēnija
30.06.2011 23:40
Lasen,vai tad pats tagad dzer kvetiapinu?
Man tagad sajūtas galvā, slikti par to, ka šķiet ka neko neesmu no sevis darījusi, visiem atmiņā esmu ar slikto, ka neesmu sevi pierādījusi nekādā labā veidā, jo tagad esmu kļuvusi labāka, bet neviens to nezina, jo ja atceras mani tad tikai ar sliktu nepatīkamu.........:((
Re: Slepkavība, šizofrēnija
02.07.2011 20:49
Tieši tā arī šoreiz izskatās. Tā nav slimība... bet kaut kas nopietnāks... Tādas problēmas arī rodas, ja ir bijusi kāda darīšana ar okultismu, sātanismu utt... Varbūt ne pašai, bet kādam no tuviniekiem. Baznīca tad ir vienīgais risinājums. Bieži grūti ir atķirt kur ir garīga saslimšana un kur ir sastība ar tumšajiem spēkiem... Abos gadījumos izpausmes ir diezdan līdzīgas, taču risinājumi ir pilnīgi atšķirīgi.
Man nav bijusi nekāda darīšana ar ļauno... :o Man vnk nav ko darīt un man atkal uznākušas sliktas domas. Jūtos kā saindēta.
Viss bija labi. Es vnk biju vēl 15 gadīga kad vēl runāju ar citiem un domāju attiecīgi un mana domāšana bija negativa pret visu tāpēc protams vārdos un attieksmē tā parādās. Es neko labu neatceros, tikai sliktu. Es nezinu ko darīt............Mani visu laiku tie vecie paziņas rauj līdzi........Es nevēlos ar tiem cilvēkiem neko, kaut būtu viņus nepazinusi...
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 11:01
Vai tu neievēro kaut kādu īpašu diētu? Un vai tu vispār ēd normāli? Vai neesi lietojusi kaut ko no kaitīgām vielām?
Vispār tas ko tu stāsti ir ļoti līdzīgs tam, kad man bija 16-24 gadi.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.07.2011 11:04 by tamarhinda.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 16:20
tamarhinda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tieši tā arī šoreiz izskatās. Tā nav
> slimība... bet kaut kas nopietnāks... Tādas
> problēmas arī rodas, ja ir bijusi kāda
> darīšana ar okultismu, sātanismu utt... Varbūt
> ne pašai, bet kādam no tuviniekiem. Baznīca tad
> ir vienīgais risinājums. Bieži grūti ir
> atķirt kur ir garīga saslimšana un kur ir
> sastība ar tumšajiem spēkiem... Abos gadījumos
> izpausmes ir diezdan līdzīgas, taču risinājumi
> ir pilnīgi atšķirīgi.


Nepiekrītu! Arī baznīca un vispār visas okultās padarīšanas ir tiešā mērā saistītas ar psihi, jo ir cilvēku psihes produkts.
Čorvena, pagaidām bez suņa
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 16:52
autorei vienkārši ir dusmas uz visu pasauli, uz sevi pirmkārt + vēl pārliecība, ka speciālists nevar palīdzēt. tas ir ļoti skumji, jo uzmācīgas domas u. c. problēmas nevienam neviens forums nav noņēmis.

ja nevar sākt šo visu runāt ar mammu vai kādu citu tuvo, tad jāmeklē kāds neitrāls, piemēram, krīzes tālrunis sākumam.

pusaudžu vecumā visi runā un dara muļķības, bet tad parasti saprot, ka tas nav nāvējoši, ja vien nav kāds šķēlums/traucējums psihē, kas to neļauj.

baznīca nav speciāli sagatavota darbam ar cilvēkiem, kam ir šāda veida jautājumi par sevi; var veikties un var neveikties. visi mācītāji ir tikai cilvēki, dažāds ir viņu pašu brieduma un izglītības līmenis.

šī problēma izskatās diezgan nopietna un dziļa. kaut arī autore nepiekrīt, es tomēr vēlreiz riskētu ieteikt psihoterapeitu, kas nekad nav īss un ātrs pasākums.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 17:39
tamarhinda Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tieši tā arī šoreiz izskatās. Tā nav
> slimība... bet kaut kas nopietnāks... Tādas
> problēmas arī rodas, ja ir bijusi kāda
> darīšana ar okultismu, sātanismu utt... Varbūt
> ne pašai, bet kādam no tuviniekiem. Baznīca tad
> ir vienīgais risinājums. Bieži grūti ir
> atķirt kur ir garīga saslimšana un kur ir
> sastība ar tumšajiem spēkiem... Abos gadījumos
> izpausmes ir diezdan līdzīgas, taču risinājumi
> ir pilnīgi atšķirīgi.


LOL! Prātiņ nāc mājās! :DDDD
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 18:41
Eksistenciāli,kāpē Tu tā?
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 18:42
Runcene,beidz pūst pīlītes :)
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 18:45
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Eksistenciāli,kāpē Tu tā?


A tāpē, ka konkrētjam cilvēkam prātiņš ir sasodīti tālu no mājām. :))
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 18:46
Pamato savu domu objektīvi lūdzu!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 18:55
Tas nav jādara man. Tas kurš izvirza tupus apgalvojumus, tam arī jāpamato.
Re: Slepkavība, šizofrēnija
03.07.2011 19:41
Kurš izvirza tādus (tupus) apgalvojumus? :)
tina
Re: Slepkavība, šizofrēnija
07.07.2011 15:04
Kikai666 - garīgajā, ja gribiet, dvēseļu laukā visu laiku notiek cīņa par Tavu dvēseli. Sātana vispārzināmie gājieni - tad, kad cilvēks ir fiziski, garīgi novārdzināts strīdos, ciešanās, nakts murgos, pamazām dodot viņam arī tālāk barotni sliktām domām, tā nemanāmi galvā sēj viltus priekštatus, ko lēnām cilvēks pieņem kā faktu. Visbiežāk pēc tam arī notic. Tas ir vistīrākais apmāns! Uz ko arī cilvēki parasti tiek uzķerti. Cilvēks ir sapinies savās domās, viss liekas stulbi, bezjēdzīgi, truli un neatrisināmi, t.s. iestājas strupceļš, depresīvas domas, atriebīgas domas, rīcība. Tas notiek arī ar normālajiem, ne obligāti jau uzreiz šizofrēniķiem, pie lielām pārslodzēm, pārdzīvojumiem. Pēc savas personīgās pieredzes, arī iesaku ieiet Pareizticīgajā baznīcā, lai risinātu šo garīgo problēmu, aiziet sākumā paklausītes, kas tur notiek, iet pie grēksūdzes, kas ir aptuveni saruna ar psihoterapeitu, jo garīgais tēvs noteikti dos kādu padomu, un papildus tā visa šķūrēšanai pie ārsta, jo depresivitātes savaldīšanai (uzbudinājums, bezcerība, nomāktība) ir medikamenti, kas nomierina. Pēc laika situācijai būs uzlabojumi, pamazām atradīsi sev jaunus draugus! Domāju arī veselīgai pātikai un vitamīniem ir ļoti liela nozīme. Veselīgs dzīvesveids, pietiekams miegs, mierīga mūzika, lai cik tracinoši tas tagad neizklausītos, bet jā.
Ar ģimeni vismaz man uzlabojās situācija, kad pati sāku saprast savus nesavaldīšanās iemeslus, lai kādi viņi arī nebūtu, jo pasaulē atradiesies da jeb kāds sīkums, kas var likt tev trakot uz katra stūra!

existential fool - sakārto sākumā savu prātiņu un beidz dzert! Tev takš arī ir ģimene, ja nemaldos! Katram ir tiesības uz savu viedokli, neviens šeit nepretendē uz to, lai sauktu uzreiz arī Tevi par muļķi, kā pats par sevi izsakies!

Saulainu dienu!
Re: Slepkavība, šizofrēnija
07.07.2011 20:58
Ir tomēr jau cits laikmets. Informācija ir plaši pieejama un tad tādas runas ir prasta tumsonība, analfabētisms. Tas pats, ja sāktu nopietni apgalvot, ka zeme ir plakana, u.t.t .



Edited 1 time(s). Last edit at 08.07.2011 10:03 by existential fool.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 13?
Ziņa: