Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.

Aizsāka enfuego 

oi, es arī varu aizsvilties...

ir izaicinātāji, ir rociņas turētāji, ir stabilizētāji :)

es reizēm esmu viss kas.

vienkārši šajā braucienā ir visādi brīži, visādi posmi, man ir zināma pieredze, kā jau vecam cilvēkam :), tāpēc es tik ļoti nekrītu šausmās, ja kāds ņaud, jo to savu laiku vajag... un tad tur iznāk arī zināma saruna pašam ar sevi, kad tā kā izņaudies un saproti. var ņaudēt dienasgrāmatā un pēc tam palasīt.

starp citu, angliskajos depresiju forumos ir speciālas ņaudamsadaļas... tā kā ir jau saprasts, ka to vajag.

vienkārši šajā pasaulē tūkstoši cilvēku ar līdzīgām sūdzībām nekad neņaud, bet, piemēram, sit bērnus un dzīvo vienās dusmās par visu, uz visu... nekad neprasa, kāpēc man ir tā, bet to visu izgāž daudz destruktīvāk. viņi arī nekad nevienam nav teikuši, ka viņiem kaut kas nav labi.

kā viena psihoanalītiķe reiz bija teikusi: "I had a patient who chit-chated for seven years but she needed it."

tā arī notiek.

bet vienam otru atspoguļot jau nav uzreiz nekāds nāves grēks. cits cilvēks ir direktīvāks, cits mierīgāks. viss kopā līdzsvaram. līdzīgi kā tēvs un māte. tas visur dabā tā ir.

un tieši psihiatrijā šī pieeja ir tāda: "cilvēk, tu esi pilnīgi sacepies par velti, aizej izgulies, ja ne, mēs tev iedosim zāles..."

vot uz šo es esmu ļoti dusmīga, jo tur skan aizliegums cilvēkam justies tā, kā viņš tobrīd jūtas, un tas nekā nerisina, bet veicina norobežošanos, iemāca klusēt un visu turēt sevī. ja tu kaut ko jūti, značit esi slims...

uzliek tvaika katlam vāku un vēl uzsēžas virsū ar haloperidolu...

un tad uzliek diagnozi "šizofrēnija" un pasaka: "redz, cik traki, laikam iedzimtība... tur nekā nevar darīt"
Vijolīte, katram taču ir brīži, kad viņš jūtas pilnīgi bezcerīgi, bet otrs ar tādu pašu situāciju tomēr tiek galā...

tāpēc jau VD nav nekāda visiem viena slimība.

svarīgi ir neiestrēgt, bet arī tad neviens droši par otru nevar pateikt, ka viņš ir iestrēdzis :)
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 15:37
Čorvena

Es jau arī nekad nerēķinos ar to, ka cilvis kas bijis garā vājš un "ņaudētājs" pēkšņi kļūs ciets kā klints... Gan jau, ka "ņaudēs" un depresosies bet ja to visu mierīgi var samazināt 3...5...10 reizes tad kāpēc to nedarīt? Bet vairums šīs sadaļas iedzīotāju uz to pusi pat neskatās... Tikai atnāk un pavaicā kādas zāles vēl varētu palietot un pie kāda terapeita vēl aizstaigāt bet tas viss nav problēmas risinājums jau pēc savas būtības...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Neteicu ka krītu šausmās par ņaudēšanu...pati esmu gājusi caur šo posmu, jo visu kas traucē vajag izrunāt...nav vēlēšanās iesaistīties diskusijā enfuego u.c....bet vb tomēr vajag uzklausīt tos, kas tikuši laukā no tās bedres...nevis nepārtraukti aizbildināties ar bērnu esamību, slikto valsti, oligarhiem u.c. zvēriem, kas noteikti vainīgi pie visām nelaimēm...man arī pietiekama pieredze, kā nekā 72 tikko palika:)...
nevajag tik dziļi to ņemt...

vai Jūs tas kā ietekmē, ja Jums šķiet, ka persona X no foruma negrib mainīties?

katram reizēm vajadzīgs savs laiks.

es domāju tā: savu pasakām, un viss... cik daudz katrs grib teikt, tā viņa lieta.

klausās, neklausās... kā to var ietekmēt? nekā.

neba te mums kādam jāriktē kāda cita dzīve.
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 16:57
Čorvena

Nu, it kā jau Tev taisnība... It kā jai ietekmēt nevar... Bet, cilvēki ir tādi, ka dažkārt vajadzīgs spēriens pa dibenu lai sāktu ripot... Galu galā tomēr atnākuši šeit un kaut ko meklē, kaut ko vaicā...

Un vai tā mierīgā un nogaidošā attieksme nav vairak kā vecuma slinkuma nevis vecuma pieredzes rezultāts...

Faktiski cilvēki savā vairākuma ir gandrīz nepārtraukti vadāmi... un tad kad tagad ir iestājies laiks, ka it kā neviens vairs nevienu nevada tad sākās visas tās drāmas un traģēdijas jo daudzi cilvji paši sevi regulēt nespēj...

Kāpēc es teicu "it kā" neviens nevada - tāpēc, ka sava veida vadīšana notiek. Caur medijiem un apstākļiem... un es to saucu par zvejošanu duļķainā ūdenī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 19:01
Starp citu pastāstīšu savus piedzīvojumus.Aizeju pie psihiatres smejos un saku:es tūlīt atņemšu savu kartīti jums.Viņa:mums ir trauksmes poga.Es:kur ir? Nav! Kas tad būs? Varat minēt,kas bija tāļāk :)
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 19:15
Man ir vienalga, es uzvedos tā kā jūtos, ikdienā ja jūs mani satiktu, jūs pat nevarētu pateikt ka esmu čīkstētājs. Es nečīkstētu, ja tās sajūtas ar katru reizi nebūtu jaunas un jaunas, es nečīkstu par sajūtām kuras jau pazīstu., bet ar katru reizi notiek, es pat nemāku izskaidrot kas tas ir kas notiek!!!
Zinu tikai vienu, ja pāris dienas jūtos labi, tad arī kādreiz būs tā, ka padzīvojot dzīvi bez kaitīgiem ieradumiem, VD pats pazudīs.Un man nav Depresija, bet nelīdzvarots garastāvoklis. man Depresija parasti ir rudenī tad kad nav saules, bet tagad man darba pa pilnam un nav laika domāt par problēmām, gluži otrādi darbs manas smadzenes atslēdz.

Un ko tad es lietoju lexotanilčiku uz nakti. ak dievs tādā deva ka pictec, vāks. Ja godīgi trakāko jau esmu pārcietis, tas bij pats sākums, Rudens un Ziema tas bij vājais ārprāc es pat vārdus salikt nevarēju, pateicu vārdu, Jā un domāju par to vārdu ko es pateicu, un nespēju atbildēt neko loģisku tikai Jā un Nē, Varbūt, Nezinu. Jūs varat teikt visādus brīnumvārdus es izcīnišu, jāpaciešās, bet es labāk palieku pie realitātes, nevis optimisma, kuram beigās būs abloms visai tai optimisma cerībai!!!

ja jau jūs esat izsturējuāsi un nelietojat tabletes, tad ko te jūs vēl darat dr.lv??? Atradušies veselie, kuri meklē kautko, bet paši vēl nezin ko!!!
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 19:24
Enfuego,trankviļus nedrīgst rīt mēnešiem ilgi.Ja esi nolēmis sēdēt uz tabletes tad Tev vajag neiroleptiķi *(antipsihotiskie līdzekļi)
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 19:57
kapē neiroleptiķi, tad kad prasīju pēc sliktuma pakāpes, tu teici, ka tieši neiroleptiķi ir tie sliktākie!
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
02.09.2011 20:06
Slikti ir visi viņi.Trankviļi domāti īslaicīgai,neiroleptiķi - ilglaicīgai lietošanai.Psihiatri man saka ka kvetiapīns izvadās no organisma,bet trankviļi - nē.No trankviļiem paliek plānprātīgs
Enfuego-
...esmu še jau teikusi,ka uz tbl. "nesēžu", bet man vienmēr ir kkas ko vajadzības gadījumā varu ieņemt:)...agrāk tas bija Lexotanils tad Grandaxins,tad vēl šis tas, bet tagad esmu apstājusies uz alprazolamu 0,5mg un ja vajag tad "ieņemu":)) to 1/4-1/2 no šīs devas, kam principā varētu būt placebo efekts ...bet zini-palīdz, jo viss ir galvā...:)un neiztrūkstošais Validols somiņā:)
Seksīgu Jums dieniņu:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
03.09.2011 15:29
Vijolīt ma ir tāpatās, šonakt neiedzēru neko un ļoti labi gulēju!
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
03.09.2011 20:02
Malačis :)
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
03.09.2011 21:09
man tagad stāv Grandaxins kāds effekts no viņa es varēšu piecelties kad gribēšu, vai atlūzīšu un gulēšu konkrētu laiku?
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
03.09.2011 21:31
Es ņezinu kas tas tāds
...dienas trankv.,miegs no tā nenāk...
Speciāli enfuego (redz cik es laba:)))
...................................................
psihiskas (neirotiskas) un somatiskas saslimšanas, kuras ir saistītas ar trauksmi, veģetatīviem traucējumiem, enerģijas un/vai motivācijas trūkumu, apātiju, nogurumu, nomāktu garastāvokli,
simptomātiska pseido-stenokardijas ārstēšana,
alkohola abstinences sindroms: šis medikaments var palīdzēt samazināt veģetatīvos simptomus un uzbudinājumu predelīrija un delīrija fāzē.
................................................................................
Ieteicamā deva ir: 1 līdz 2 tabletes 1 līdz 3 reizes dienā (kopīgā dienas deva ir 50 – 300 mg).
Ja medikaments tiek lietots reizēm, tad var ieņemt 1-2 tabletes.
Ārstēšana jāuzsāk ar piemērotu devu. Pakāpeniska Grandaxin devas palielināšana parasti nav nepieciešama, jo tas tiek labi panests un nav sagaidāms, ka Grandaxin terapijas laikā varētu samazināties modrība.
....................................................................
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
03.09.2011 22:50
a man ģ ārste izrakstīja miegam, jo es teicu ka naktīs ceļos aukšā, un nevaru normāli aizmigt!
...nu tad ierauj, noskaņojies ka tagad labi gulēsi, moš sanāk:))
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
04.09.2011 00:04
nu es arī guļu labi, bet kas lai to zin varbūt es šonakt es slikti gulēšu, ja es varētu paredzēt kad es slikti gulēšu, kad labi. To jau es nezinu.
Piesiet pie gultas tevi, idiņ!
Re: Lexotanils un murg! Nāk rudens un atkal būs vāks.
04.09.2011 18:23
!>>idiņš idiņam atbild<<!



Edited 1 time(s). Last edit at 04.09.2011 18:23 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 19?
Ziņa: