dzirdu balsis...

Aizsāka zandaleenc 

Re: dzirdu balsis...
18.04.2013 20:16
Man tada problema ar balsim ir jau gadu, ta ir slimiba man. Ta is shizofrenija vai psihoze nervu slimiba. Labak sameklet kadu ekstresensu varbut kads tev ie piesledzies, citiem piemit spejas.
Re: dzirdu balsis...
20.04.2013 05:34
Balsis tu nedzirdi, to sauc par nekontroleejamu domaasanu, kas "Uzbruuk", un tu esi vaaja lai speetu atskirt, kas tas ir! iedomas vai man skan galvaa muuzika! Es sapratu ka taas visas ir tavas iedomas, bet protams ir arii nekontroleejamas iedomas. Un nekad nejauciet sev pa6i diagnozi vai slimiibu, tas kas notiek galvaa ir tikai paarspiileeta uzstvere, kuru mees nekontroleejam, taas ir nekontroleejamas iedomas, vaig noveerst, to uzmaniibu, koncentreesanos uz citu virzienu.
Re: dzirdu balsis...
20.04.2013 11:01
kā tad Tu zini, ka viņš nedzird balsis? esi bijis viņa galvā?
Vijolīte...
Re: dzirdu balsis...
20.04.2013 11:42
Runcene,vai tad Tu nezini ka enfuego,pēc visa pārciestā,ir spečuks psihiatrijas dg.noteikšanā...un,ko pats uz savas ādas nav pieredzējis,tā vnk nav...jo iespējams ir tikai tas,kas ko viņš reāli pats ir jutis un arī tikai viņam ir tā,citiem jau to nesaprast...
Re: dzirdu balsis...
18.10.2019 10:59
Te ir vajadziga psihologa vai psihoterapeta palidziba.iespejams antidepresivas zales. To var saukt ari par shizofreniju. Tas nav nekas pardabigs.Man ir viena pazina, jauna meitene, vecaki no vinjai ateicaas. Gruta berniba. Dzivot vienai , ka nav miljuma, nav kam izkratit sirdi, ka nav neviena KAS par tevi kaut mazliet uztraucas vai rupejas.. to nav tik viegli panest vienam. Lidz ar to rodas bailes, zud parliecibas par sevi.. Nezini pati vai rikojies dazādās situācijās pareizi utt . Lidz ar to rodas psikiskas problemas, KAS ir pasu iecainosana, balsu dzirdesana un taml., problemas kas skar cilveku.
Ta ka te nekas nav parspilets un kritiki, kas neko no dzives nezin, ludzu pastaviet klusu un labak palasiet .. lai butu gudraki. Tadi cilveki ir jazelo nevis jakritize un janicina. Vinjiem vajag milestibu, lielu atbalstu un izprati..
Atvainojos par raksta kludam..
Autors...
Re: dzirdu balsis...
18.10.2019 13:51
Psihiatrijā nav mīlestības!
Re: dzirdu balsis...
20.10.2019 22:18
Nesen skatījos video, kur kāda meitene stāstīja par savām balsīm un halucinācijām. Kaut gan viņai neizdevās tikt no tām vaļā, tomēr viņa spēja nodalīt realitāti no halucinācijām un izveidot diezgan veiksmīgu dzīvi un kļūt par zinātnieci ar labiem panākumiem.
Tā ka viss ir iespējams, atkarīgs no problēmu pakāpes, attieksmes utt. Nekad nevajag norakstīt sevi. Saku no pieredzes kā redzes invalīds no dzimšanas, kas jau vairāk kā 10 gadus veiksmīgi strādā par programmētāju.
fuck
Re: dzirdu balsis...
21.10.2019 21:14
marko ar Runceni ir gaismas cilvēki, bet pasakiet man ko darīt, ja pazuda balsis, bet gribās tās atpakaļ, tā bija daļa no dzīves.
Re: dzirdu balsis...
27.10.2019 21:13
Ja gribas balsis, var pamēģināt atrast kādu īstu balsi - cilvēku, kuram vari uzticēties un izrunāties. Man izdevās - abi esam ļoti atvērti un pieņemoši, nenosodām, bet uzklausām viens otru, salīdzinām pieredzi, kopīgo, atšķirīgo. Kaut gan fiziski tiekamies reti, tomēr sarakstāmies bieži un gari - tā tāda intravertu vājība, ka rakstiski var izteikt daudz vairāk un precīzāk nekā runājot. Šajā ziņā internets ir laba lieta; bez interneta mēs abi visticamāk nekad neuzzinātu viens par otra eksistenci.

Citi varianti - nepārtraukti ieslēgts radio vai klausīties audiogrāmatas. Man tas ļoti labi palīdz tikt vaļā no uzmācīgām domām un tai pat laikā nejusties vienam un pamestam. Diemžēl latviski pieejamo labu audiogrāmatu krājums nav pārāk liels, bet krieviski un angliski gan ir lērums par dažādām tēmām.

Savukārt, laba mūzika (subjektīvā ziņā laba - atkarīgs no gaumes) ļoti labi palīdz kā enkurs uz "šeit un tagad". Piemēram, pēc darba eju pastaigā, galva pilna ar stresu, ieciklējos - ka tik rīt neaizmirstu izdarīt to un šito... tad ieslēdzu mūziku, un pēc dažiem mirkļiem gadās kāda akordu secība, kas izrauj no "domu cikla" un piefiksē mani tagadnē, un pēkšņi pamanu pasauli apkārt, reizēm līdz pat eiforijai, cik viss ir "skaisti reāls". Taču tas arī ne visiem der, varbūt ir vajadzīga kaut kāda īpaša "muzikāla hipersensitivitāte" :D



Edited 1 time(s). Last edit at 27.10.2019 21:14 by marko_nepolo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 2?
Ziņa: