zaales trauksmei

Aizsāka zancha 

aberz
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 11:56
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> un tagad man jautaajums taads-ja esmu nedeelju
> padzeerusi to rexetin un tagad nedzersu man arii
> buus kaadi atcelsanas simptomi vai tie tik atraa
> laikaa nav?

kamēr dzersi vai nedzersi būs visādi sindromi
ja nedzer vai dzer kādas 2 vai 3 nedēļas un aizmirsti nu nedoma par to
pierodi tjipa, tad tā bšūs visu laiku kamēr atkal nesāksi nedzert vai dzert
kautko mainīt utt...

bet vai šis zāles ir labas var uzzināt tikai 2 nedēļas mokoties vai citas takal
tāpat tāpēc japrasa ārstam galu galā

ja tev bija labāk kad nedzēŗi tad jau laikam ta ir labāk

trauksmi rada neziņa, nu tagad tu zini ka zāles ir tikai sliktāk izvēlas mazāko no sliktumiem
un ka tev tāpat jāpārbauda vai neiroloģīski viss ir ok

un tad trauksmei nav pamata
tavam bērnam būs rīčībspējīga mamma
bez trauksmēm
aberz
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 12:00
aberz Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> zancha Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > un tagad man jautaajums taads-ja esmu nedeelju
> > padzeerusi to rexetin un tagad nedzersu man
> arii
> > buus kaadi atcelsanas simptomi vai tie tik

ja nedzersi nedēļu glukosi
ja dzersi arī vēl nedēļu gļukosi kamēr redzēši tās zāļes kā darbojās
nedzersi nedēļu gļukosi būš kā bez zāļēm

tā kaukkā

prasi ārsttam
galvenais nemētāties
vainu dzer vai nedzer

tas svarīgi
citādi gļuki visaiku
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 12:16
beidz te veel pa gljukiem baidinaat mani :) izleemu,ka nedzersu sis...
neirologs teica,ka man viss oki....ka psihiatrs jaapmeklee i vsjo
aberz
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 12:34
man dators sabojājies

zancā saku es turpinātu dzert līdz ārsta apmeklējumam

jo ārsts var iedot citas zāles tad labāk šitās turpināt dzert lidz sāķ tās otras
manuprāt nezinu

katrā ziņā tad ārsts lai atbild ja tu dari kā vīņš saka
ja uzsavu galvu tad kā sanāk

es nedzertu vispār un
nevienam neiesaku
lai palasa kautvai ko zanča raksta tad redzēs kāda tā panaceja
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 12:39
es jau zvaniiju dokai,vinja teica,ja ir tik traki,tad lai njemu nost to rexetin un pameeginu padzert tikai betamax...aj,karoce murgs saacies..
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 14:20
zancha! aberzam to nesaprast, jo uz viņa kakla nav nekādas atbildības!

aberza komenti šinī gadījumā ir tikai velti, viņu tagad neklausi to es tev varu apstiprināt 100%.

Tagad tev jāsāk ar to ko tu vispār vari, tu nevari atļauties sēdēt un ciest. Tā būs tikai sliktāk. Un obligāti meklē kautkādas zāles, kautvai maini 10 reizes, kautvai 20 reizes. ja tev ir mans gadījums, tad manā gadījumā ļoti palīdzēja sākumā magnijs B6 un uz vakaru Lexotanils 3mg. Pēc tam jau piemeklēju AD un turpinu dzert lexotanilu uz nakti. Tev sākumā vaig izlīst ārā no trauksmes, jo tas ēd kopā tavu psihi.

Lai veicas dari kautko tikai nesēdi domās iekšā.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 17:19
man jau tikai uz vakaru neder zaales..man jau no riita ar vajag .. :)
pieteicos nupat uz psihoterapiju,bet nu jaagaida meenesis,ja ne veel pat vairaak,ceru,ka tas man paliidzees... neesmu veel psihoterapiju meeginajusi
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 17:26
Nezinu es nevarēju sagaidīt psihoterapeitu, es gāju pie neiroloģes viņa uzreiz uzstādīja diagnozi, un arī ģ.ārste to apgalvoja! Man ir tāda problēma, es kad nonāku cīņā starp psihologu un sevi, es pretojos un neļauju viņam smadzenes man skalot, nezinu kā ir ar psihoterapeitu! Jo uzskatu ka psihologs grib nevis palīdzēt bet kļūt gudrāks iegūstot atšķirīgu informāciju no pacienta. Un mēs esam tie kas ļauj viņiem palikt gudrākiem!
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 18:02
jaa,bet ja jau taadi aarsti ir,tad jau iespejams,ka kaut nedaudz var paliidzeet mainiit domaasanu?
aberz
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 18:18
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jaa,bet ja jau taadi aarsti ir,tad jau
> iespejams,ka kaut nedaudz var paliidzeet mainiit
> domaasanu?

nu redzi mani vari neklausīties kā enfungo raksta
bet es biju vēl lielākās ziepēs un esmu uz sevis visu šito izbaudījis
ta lūk... un laikam vienīgais kas skatās uz to no malas jo ārsti nav reijušī tās zāles
a tie kas dzer ir tur iekšā .. bet tam nav nozīmes šajā gadījumā

šajā gadījumā zančai vajadzīgs tikai miers :-)
klausi ko saka ārsts un dari to precīszi
cit varinata nav, jo šajā stāvoklī kamērt as nav stabils zančai pašai
grūti pieņemt lēmumu viņa ir pilnīgi atkarīga no ārsta...

tā ir ar ikvienu kas to terapiju sāk

tā lūk


bet faktiski ir ta ka zančai ir radies piradums pie ta xenexa kurš vairs nepalīdz un ārsts cenšas
piemeklēt nākošas zāles, kurām būs taspats un tttt

tāpēc es saku
ko saku
bucas visiem

zanca tur nekas nav
zvani vienkārši ārstam un viss
ja jau viņš izraksta zāles tad viņam aŗī ir jāatbild par to, tas ir īštrnībā stulbākķā sajūta visā šitajā
ja tu esi narkozē tevi kāds kontrolē vai ja tevi operē tad ir cerība ka aizšūs ciet bet te ir jālūdzās
lai tev noņem tās mokas a ārstam brīvdiena vai kastur.... galvenais ka viņš nezina ko darīt
tad ko trankvilis visam līdzēs utt

bet tik traki jau nav
kad pierod kādu laiku tad var dzīvot mierīgi līdz nākošai zāļū maiņai galvenais piemeklēt
ko tavs ārsts aŗi dara tagad cerams
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 18:22
Jā palīdzēt viņi spēj, ja ir gājuši cauri daudziem pacientiem(pieredzējuši), a pie jauniņiem nav jēgas iet, bet tas ir tikai mans viedoklis! Jautājums ir tāds vai tu tam psihoterapeitam ticēsi??? Ja ticēsi tad arī palīdzēs. Protams pēc sava profesionālā viedokļa viņš spēs pateikt ar ko tu slimo, kāda stadija tev ir, cik dziļā depresijā tu esi, un vis pārēais ko viņiem ir iemācījuši.

Kā psihiatrija rodās un kā zināšanas tiek nodotas jaunajai paudzei. Tikai ejot cauri pacientiem, un ar katru gadu nāk jaunas diagnozes un jauni psihiskie traucējumi.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2011 18:23 by enfuego.
fox
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 18:39
Enfugo, Tu joprojam runā par lietam, ko nesaproti-kā psihiatrijā rodas zināšanas-ejot cauri jauniem pacientiem, un katru gadu nak jaunas diagnozes un jauni psihiskie traucejumi.
Kādas ir jaunās diagnozes un psihiskie traucējumi, kas nākuši klāt 2011. gadā? Nu labi, nebūs vel apkopoti:)... kādi bija 2010. gada jaunie atklājumi? Un pēc kuras no teorijas psihiatrijā zināšanas rodas un tiek nodotas jaunajai paaudzei ejot cauri pacientiem?
Man liekas, ka ir ļoti svarīgi dalīties personiski piedzīvotajā, bet sniedzot padomus medicīnas jautajumos ir jābut ļoti uzmanīgam.
Es domaju,ka Zancha ir pieņēmusi ļoti labu lēmumu- doties pie psihoterapeita. Un tas, kas notiks vai nenotiks viņas terapijā ir attiecināms tikai uz viņas nakamo pieredzi, ko viņa vēl piedzīvos.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 18:39
psihoterapija ir absolūti kas cits, enfuego. ne tur stadijas, ne tur diagnozes.

mēģini iedomāties kādu amata meistaru, kas Tev kaut ko ir mācījis un iemācījis, tad kādu skolotāju, kas kaut ko vienkārši stāsta un ir zinošs, tad mazliet labu, mīļu mammu, tad mazliet draugu, mazliet gudru mācītāju, kas nav melnsvārcis, tad vēl mūziķi, kas spēlē to, kas Tev patīk, un rada sajūtas, ko nevar aprakstīt, tad varbūt vēl arī riebīgu, izaicinošu interneta komentētāju, kas ir trāpījis pa kādu Tev sāpīgu vietu un visu pasaka acīs...

utt. psihoterapeits ir visi tie kopā un nekas no tā atsevišķi.

iedomājies, ka Tu ceļo, ka Tev ir jāceļo, jo nav citas izejas...
un tad kaut kur ir telts priekš Tevis, kurā ir tēja un sega, kurā Tu vari teikt visu, ko no citiem slēp un uzvesties, kā gribas...
psihoterapeits ir apmēram šī telts, kurā Tev veidojas un aug spēks iet tālāk.

aizmirsti visu, ko Tu zini par medicīnu un diagnozēm. vārda daļa "terapeits", tas, ka daudzi psihoterapeiti pēc pamatizglītības ir ārsti un pieņem medicīnas iestādēs, rada mazliet maldīgu priekšstatu par šo jomu.

rakstītais ir tikai mans priekšstats, bet tas galīgi nav tas, ko Jūs te daudzi iedomājaties.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 19:12
Runcene nezinu, vai es tā runāju jo vienkārši viņiem neuzsticos, bet es nevaru salīdzināt psihoterapiju un psihiatriju ar kautkādu no amatiem. Priekš manis man viņi ir kā cilvēki kuri paši ir diagnoze. nezinu arī kādu psihiatru kurš kādu būtu izglābis, arī psihoterapeiti man liekas, ka viņi tikai iemāca tev ar to sadzīvot.

Es tā runāju jo jūtos šodein apmierināti, bet kad uznāks tad ganjau dziedāšu veco labo dziesmu ĀTRI PALĪGĀ.



Edited 3 time(s). Last edit at 16.11.2011 19:15 by enfuego.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 19:18
vismaz sadziivot ar to gribu...kkaadu ceriibu,gaismu manaa dziivee :) a to esmu galiigi saslukusi ar taam sajuutaam :( un ,man piemeeram no apkaarteejiem nav pat mazaakaa atbalsta,neviens mani nesaprot,domaa,ka teeloju,tik nosaka-sanjemies un viss... tas nav tik vienkaarsi,beerna deelj man jaatiek uz kaajaam,jo vina veel man maza un saak tik tagad nedarbus dariit..
a taa trauksme neliek man mieru..aiiii....sodien tfu tfu tfu,juutos labaak kaa vakar,ceru,ka taa arii buss....un buus veel labaak... :)
katraa zinjaa paldies Jums,ka esat :)
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 19:23
zancha forsas sajutas, ka kads censas palidzet vai izskaidrot kas ar tevi varetu būt tas nomierina! Vismaz novērš domāšanu, par trauksmi, katuvai tev viņa ir, bet tu uz viņu tanī brīdī nekoncentrējies.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.11.2011 19:23 by enfuego.
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 20:45
jaa,tas tiesa,kaut uz briidi labaak kljuust :) un ka ir kaads ,kas saprot to...
aberz
Re: zaales trauksmei
16.11.2011 22:44
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> jaa,tas tiesa,kaut uz briidi labaak kljuust :) un
> ka ir kaads ,kas saprot to...


ir ir kas saprot
trauksme ir neziņa bet tu zini ka viss pāries
un tas tikai pagadām...

visi tā ir jutušies kas dzer tos
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 10:25
aberz Tu pret zaaleem esi?
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 11:19
>aberz Tu pret zaaleem esi?

zancha tu tikai tagad to pamanīji?
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 11:24
Enfuego ,jaa tgd tik pamaniiju :) taapeec domaaju,ka visu laiku mizas jaadzer :)
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 13:33
Zato man vakar uz vakaru palika slikti, un šodien arī jūtos sūdīgi, redz kā ir, ir labi to ir slikti, visu laiku ir tās svārstības kas man vēl traucē! vakar uznāca tāda panika likās ka miršu, bet neko izsturēju bez emocijām, domāju ka sirds stājas. Šodien tatiskās dejās vēl jāuzstājās, satraukums nenormāls, bet uzskatuves tikšu galā ar sevi. Plus vēl krievu dejas es dejoju, jāuzstājās būs salaspilī tur gan nezinu kā būs.
Vot interesanti jo sūdīgāk man ir jo lielākus izaicinājumus es sev uzlieku, tas ir labi vai slikti?



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2011 13:34 by enfuego.
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 13:57
o,re kaads Tu malacis esi :) taa tik turpinaat..es ar saaku iet uz aarstniecisko vingroshanu,vismaz kaut reizi nedeelja jaaiziet :(
a man sodien atkal suudiigi,naktii ar kko slikti guleeju :( mazajai ar temperatuura,taakaa nervi atkal uzdod..
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 15:01
Jā nervi uzreiz jūt kad cilvēks ir neapmierināts, un tad sāk trauksme arī iedarboties, es tagad mēģinu koncentrēties, un nespēju. Zinu ka jāuzstājās, kājas sāp, galva sāp, iedzēru ibumetīnu, tad AD, tad domāju lai nomierinātos bišku, iedzert arī lexotanilu. Ai šodien ir vāks, vot tā ir visu laiku2 nedēļas labi tad 3 dienas sūdīgi! Es šodein sāku uzstraukties, ka man sāka durties un galva sāp. Sāku analizēt kāpēc sāp.

Tu esi viena pati ar mazo??
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 15:14
jap,tgd ome atnaaca,kamer nman tik slikti katru dienu atnaak...
nu man iisteniibaa taapat kaa Tev,ir kad juutos ok un tad paaris dienas vaks.. :(
bet nu tgd gan man ir taads periods,ka pavisam suudiigi :(
atkal trakaas domas galvaa naak? :)
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 16:22
Aiz neliela uzstraukuma aizvakar nodevu analīzes uz nepilnu ainu un šodien uzzinu ka nekas slikts nav, ir tikai dažas atkāpes. Normāli ne, es jūtos tā itkā iekšā orgāni atteiks, bet analīzes uzrāda ka ir okei :))) Jocīgi tie nervi!
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 16:36
enfuego, Tu esi vienkārši konkrēts bābietis un ļerpata. Un tāds vēl mēģina dot padomus citiem.
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 16:41
haha..skatos existential fool uz Tevis uzeedies enfuego,ne? :)
re,ka nervi taada jociiga padariishana.. :) visaadas kaites un sajuutas ....
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 17:07
extensiali tu gribēji pateikt ka tu esi stiprāks par mani? Cik bērnišķigi, mēs takš visi cilvēki esam, nekad nesaki nekad, gan jau pats uz vecumdienām raudāsi kā bābietis, es ar agrāk biju nebābietis un re paliku pa bābieti!!!
Re: zaales trauksmei
17.11.2011 17:09
zancha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> haha..skatos existential fool uz Tevis uzeedies
> enfuego,ne? :)
> re,ka nervi taada jociiga padariishana.. :)
> visaadas kaites un sajuutas ....


Nē vienkārši cilvēkam nekā nav, viņš ir pilnīgi tukš nekam nederīgs, tāpēc arī atrodās šeit.
Īstenībā ir tā ka pasaulē izdzīvo tie kuri pasaulei kautko dod, nevis tikai ņem!



Edited 1 time(s). Last edit at 17.11.2011 17:10 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 17?
Ziņa: