Narkomānija

Aizsāka enfuego 

Re: Narkomānija
15.09.2012 16:10
Shaman, es apmeklēju anonīmos narkomānus, man ieteica paziņa, ja gribi atnākt raksti man uz s.sneiders@inbox.lv
Un beidz tukši te gaudot, ne katram narkomānam tas vis tā pāriet, tā kā mad beidz gudri runāt. anonīmie narkomāni notiek, pāra un nepāra dienās, pārsvarā tur ir heroīna lietotāji un Vitamin4iki!



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2013 14:49 by Runcene.
mad smīkņādams
Re: Narkomānija
17.09.2012 13:06
...tādiem, kā enfuego, kuriem viena rieva smadzenēs, ananoīmie der...
...atkarība nav slimība...
...lomkas ir no pirksta izzīsta parādība...ja ieciklējas uz to, tad tiešām tās arī iestājas...
...profi, kad sāk just, ka gonkas kauvē pie rumpja, speciāli uz kādu laiku met mieru...mazprātīgie amatieri tik audzē dozņaku, līdz aizliecas...nja...
...par Tavu karjeru, enfuego, man viss tapa skaidrs, kad te vienā savā postā paudi, ka vari izšņaukt gramu tīra amfetamīna vienā dienā...no tīra amfetamīna tur varētu būt labi, ja 1/10 daļa...tīrs grams velk līdz nedēļai...dienā 1 grams - un tavu zārku naglos ciet trīscillīgajām naglām...
...padomdevējs sranijs...



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2013 14:49 by Runcene.
Re: Narkomānija
04.02.2013 03:02
mad luudzu ei projaam, ja tu neesi apmierinaats ar sevi, tad vismaz tu ceru neesi taads kaa es, bet es esmu sapratis, visi kuri piedalaas intensiivi sinii forumaa, vinjiem ir probleemas.

Un par heroiinu, nu neesmu es nevienu cilveeku redzeejis, savaa lokaa kurs speetu nelietot vismaz 2 gadus, var arii aizvietot heroiinu a subatexu, kas protams, neatrisina probleeemu taapataas. Melnaja tirguu subatex maksaa, 20 1 tablele, ja nemaldos! Es vispar par heroiinu atkariibu daudz ko nezinu, jo neesmu nekad muuzaa meeginaajis, kautgan man ir meeginaajusi pierunat, ka zapljoyi nebuus, un ir slikti tikai tad ja paardozee.

1. Liimi ostiit nav paticis.
2. Benziinu ostiit nav paticis.
3. Gash mani baigi ievilka.
4. Amfetamiins mani ievilka.
5. Durstiities man nepatiik
6. Man patiik smadzenees miers


Viss ir savaa galvaa, bet nez kapeec, peec Dieva likumiem, cilveeku neviens nav padariijis par Dievu, ir jaaluudz un jaapaljaujaas uz vinja speekiem, jo vins ir muusu radiitaajs un galvenais. Visi psihoterapeiti uzskata, ka visi speeki ir pasaas smadzenees, nu nav ta diemzeel, ja nav ticiibas, tad nekas nesanaaks. Kapeec paliidz tur 6arlataanu visaadi panjeemieni, pret narkomaaniem, jo vinji jau doda uz turieni ar ticiibu.

mad ja tev ir pieredze un zini kadas metodes, tad luudzu, dalies un staasti kas ir jaadara, lai nebuutu tadas provleemas, biijuso narkomaanu nav, ta tiesa, arii 5 gadi nelietojot tu 1 reiz pameegini un tu esi tas pats vecais narkomaans.

Mani uzskati ir ka lai nelietotu narkotikas ir jaatrod meerkis, kas tev patiik un dariit to kas tev patiik, bet ir veelviena probleema ko esmu noveerojis, tikliidz tu saac pacelties un izliist aaraa no narkotikaam, tev liekas nu kas tad tur peec 3 gadiem jau vienreiz var panjemt, taa ir taa viltiiga narkotika(viirus) kas seez ieksaa tevii visu muuzu. Un ja kaads irticis valjaa no taa, tad es varu pasveikt kungu vaardaa mad, man ir prieks, ka no tiem 100% izdoodaas tikt valjaa no tiem meesliem kaadiem 5-10% narkomaanu.

Psihoterapeiti ir vaaji pret narkomaaniem, ja tu dariisi kaa psihoterapeits teiks, tad ta tev paliidzes, bet tev naaksies dziivt peec vinja uzskatiem, es psihoterapeitus neatziistu, jo tad tev ir jaapakljaujaas un veel par to jaamaksaa, lai tu dariitu ka vins liek.

Uzksatu ka ir jaatrod pasam savi speeki un jaatic kautkam, ja nav ticiibas nekam, tad taa ir pa6izniicinaasanaas. Diemzeel, pasauleee vajag sodiit tos, kuri ielaida to indi, taapat par alkoholu un nikotiinu, kaa arii azartisko speelju aparaatiem un Lombardiem. Visa fiska narkomaanam lai lietota ir izdeviiga. Bet mees dziivojam kapitaalisma laikmetaa, vaajie atkriit, stiprie iet taalaak, protams, vienmeer vels vainu, ka nevajadzeeja dzert, tev bija izveele, dzert indi vai nee. Bet sis process ir neatgrezienisks, visi nevar dziivot, veseli, stirpir, gudri. Jautaajums ir tikai viens, kaapeec tiesi man ir jaabut tam cieteejam, un tad mees parasti rokamies, savaa pagaatnee un mekleejam vainu, kaapeec, es esmu tads neizdevies, vai vaajaaks par citiem.

Iemesli kaapeec lietot narkotikas ir daudzas.

1. Bauda
2. Sajuutas kuras, savaa dziivee nekad nejuuti. (protams tur mees varam atkal vainot vecaakus)
3. Tu gribi buut kautkas nekaa nekas. (protams taa ir kluuda)
4. Nonjem viiriesa kompleksus.
5. Tu uzskati, ka narkotikas ir forsi. (Tas parasti ir brieduma gados)
6. Tavi vecaaki, arii lieto.
7. Tu esi videe kura visi lieto kautko.

Narkotikas arii ir cigaretes, tos sauc par nikotiina narkomaaniem, tikai vienkaarsi, taas sekas katraam narkotikaam ir savaadaakas. Kaapeec latvija vispaar aizgaaja no PSRS? Redz tagad ir briivaa eiropa, nu luuk redz kur ir arii rezultaats. Un tagad nevienam politikim neinteresees, ka kaadam narkomaanam ir probleeemas ar narkotikaam.

Rezumee.

Es ticu ka var nelietot, jo es atceros to briidi kad man veel nebija sekas no narkotikaam, bet tagad man jau ir par veelu. Vai tas ir liktenis, vai taa ir tikai pasa cilveeka kluuda es nezinu. Bet es uzskatu, ka pie visa vainiiga ir tikai valdiiba. Jo vinji groza likumus ko driikst, ko nedriikst, ja vinji nespeej to izdariit, lai valstii nebuutu narkotikas ievestas, tad taa ir vinju atbildiiba, jo vinji jau ir tie izgliitotie un gudire un kam pieder vara, un par ko vinji tikai arii ciinaas taa ir vara, un to ko pa TV staaasta, taas ir tikai domaats tiem cilveekiem kuriem ir labi. Narkotikas ir ljoti liela nelaime visaa pasauleee, un kuru pirmsaakums jau ir saacies ar alkoholu un nikotiinu. Tad lai deg ellees tas kas radiija, so nikotiina biznesu, kuru nevar paartraukt tikai taapec, kad iestaasies atkl ,kaarteeja ekonomiskaa kriize. Viss ir iegaajis sinii pasaulee uz pasizniicinaasnanos. Es atceros beernibaa bija mazs puika naivs, speleejam bumbu, tagad vnjam ir 22 gadi nesen iznaaca no cietuma, un kas ir? Vins tagad staigaa un visiem dod pa muti un blato, un taisa suudus, un atkal jau ir tiesas, un seedes atkal, iedosi vinjam narkotikas, saaks lietot arii taas.
Domaa es agraak biju taads, kaads esmu palicis tagad, nebiju, un lai cik paradoxaali tas nebuutu, visi normaalie, dziivesprieciigakie, kuri dnodarbojaas ar sportu un ticeeja kautkam, ir kluvusi par narkomaaniem.

P.S. Nenjemiet ljaunaa par manaam gramatikas kljuudaam. Kaa es jau teicu, es kad ir nepeiciesams varu uzrakstiit bez kluudaam, man tada braalja datoraa nav ieinstaleeta Latviesu valoda.



Edited 1 time(s). Last edit at 04.02.2013 03:53 by enfuego.
mad apcerīgs
Re: Narkomānija
12.02.2013 02:37
Poison in the well - I've got a gift for you
A special place in hell - I've got a gift for you
the perfect place to dwell - I've got a gift for you

....http://www.youtube.com/watch?v=L27O8zPgzxo...

...nja...tā viš i...
Re: Narkomānija
26.02.2013 07:31
Narkomāniem!
Brīdinu, ka visām nodaļām, ir uzdots galvenais uzdevums attīrīt pilsētu no narkomāniem, pēc 21:00 visi kas liekas aizdomīgi, bez jebkādiem jautājumiem ir tiesības tev paņemt busiņā iekšā un pārbaudīt kabatas. Un ir arī ties
ibas aizvest uz ekspertīzi uz aizdomu pamata. Policisti pārsvarā skatās, vai ir cepure galvā un sporta kostīms, vai staigā apnarkojies, vai nē. Pārsvarā pie pieturām policija brauc garām un skatās kādi čaļi gaida transportlīdzekli. Ja agrēk es varēju, bez jebkādām problēmām, panakti vazāties ar veselu baru pa pilsētu, un ar 5 g baltā, tad tagad par to var aizmirst.

Narkotikas ir slimība, nevis likumpārkāpums, to vaig ārstēt, nevis sodīt ar cietumu! Likumpārkāpējs ir tas, kas viņas ražo, tas pats attiecās uz alkoholu un arī cigaretēm.

Mēs parastie lietotāji esam tikai pīlītes, kas noved pie galvenā ražotāja, ar to nodarbojas narkotiku apkarošanas birojs. Bet policistiem vaig atskaites, nu pīles esam mēs un policistiem ir vajadzīgas atskaites.

Ja lieto sēdi mājās, un nekur pa naktīm nevazājies. Un galvenais neizsplati, nebojā sociālo vidi, ja vaig kādam savējam, mēģini noriskē, bet jauniņiem narkotikas lūdzu nedodiet. Es nevienu nēsmu uzssēdinājis, uz nekādām narkotikām.



Edited 1 time(s). Last edit at 26.02.2013 07:36 by enfuego.
mad smīkņādams
Re: Narkomānija
27.02.2013 21:00
...johaidī, te gan daudz narkomānu ieklīst...:)
Re: Narkomānija
30.03.2013 21:56
Kaut kur taču viņiem izeja jāmeklē... Tāpēc ieklīst arī te.
Re: Narkomānija
07.04.2013 20:14
Stājās spēkā jauns likums, par atrašanos psihotropu vielu ietekmē, proti tas neatbrīvo no atbildības. Ja esi pieķerts lietojot, tad cietums nedraud, bet sods vai nu noteiktas darba stundas būs jātstrādā! Ja nēsi soda naudu nomaksājis, līdz noteiktajam laikam, tad dokumenti, tiks iesniegtu uz tiesu. Tiesa skatīsies, gan subjektīvi, gan objektīvi. Ja atkārtoti, 1 gada laikā esi noķerts atkal atrodoties psihotropo vielu ietekmē, tad nosacītais garantēts, kas ierobežos tevi! Atceramies, ka daudz kas atkarājās, pie kāda prokurora mēs esam nosūtīti lietas izskatīšanai uz tiesu.



Edited 2 time(s). Last edit at 07.04.2013 20:18 by enfuego.
nevar mad noturēties
Re: Narkomānija
07.04.2013 21:49
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Atceramies, ka daudz kas atkarājās, pie kāda
> prokurora mēs esam nosūtīti lietas
> izskatīšanai uz tiesu.

...kas Tev atkal atkarājas???
Re: Narkomānija
08.04.2013 12:45
Lūgums kungiem un dāmām (vairāk gan kungiem) nerakstīt baisi garus nikus, lai neizstieptu forumu, citādi telefonā jāpārbīda nez kādi gabali.
Re: Narkomānīja
28.04.2013 21:22
Heroins.man stazshs 7 gadi.dian no dienas-lietoju kopa ar draudzeni...devas bij zveeriigaas jo bij nauda--3-4 grami diena...laba heroina....venu man vairs nav...metadons,hanka,oksikodons-morfija tabletes....visi opiati-lai tikai apsistos lidz nemanja.pa virsu kadus 5 klonazepamus un rapo pa dzivokli.....
lomkas nezheligas..kad zhokli griezh araa...un mugurkauls tiltinja liecas.....
bet tiku nost jo atradu citu..citu meiteni ko iemileju....ar sievu nebij nakotnes-ta butu nave...
es iemileju citu...un vinjs delj atlauzos...ja ne vinja-tad butu tagad jau miris.....
ir zales-atjauno receptorus...narkologi neizraksta.jo narkologi tevi uzsedina uz subutexa vai metadona programmam...un tu lenam sapusti....
gribi kljut par cilveku-atraksti.es palidzesu dabut tas zales.
vinjas NETORKO-NAV KAIFA.BET LOMKAS NONJEM JEBKDAS PAT METADONA.DOMA.....
Re: Narkomānija
28.04.2013 22:53
gabo es arī biju dzirdējis, par kautkādām zālēm kas nekādu kaifu nedod, bet atjauno kautko tur, satiku vienu čali narkomānu, kurš teica kā ticis no heroīna un klonazepāna vaļā, atraksti man PM, kur es viņas varu tabūt??
mad gabo
Re: Narkomānija
29.04.2013 00:18
...visu cieņu, vecais...varēji iesviest nosaukumu, daudziem palīdzētu...
Re: Narkomānija
28.05.2013 10:40
Narkotikas nogalina lēnām, bet 100%

http://www.youtube.com/watch?v=qp-kaUVZCtU



Edited 1 time(s). Last edit at 28.05.2013 10:46 by enfuego.
Re: Narkomānija
27.06.2013 23:47
Saprotams, visi te ir baigie heriķi un vitaminčiki, visiem te ir lomkas tādas, ka pilnīgi savu miesīgu māti ir jāšauj nost, utt.

Bet, ko darīt, ja esi vieglo narkotiku lietotājs? Ok, daži nepiekritīs un teiks, ka marihuāna vai sēnes (vienalga kādas, smieklu, krāsu vai vnk tripīgās) nav narkotikas, bet tas ir jūsu personīgais viedoklis.

Uz smagajiem īsti nēesmu sēdējis, vispār baigi tālāk par amfetamīnu nēesmu ceļojis (varbūt nedaudz sintētisko, kā 2C-E), nedaudz sēnes, toties uz zāles sēdēju ilgi un dikti, bet tad, pārgāju uz sintētiskajiem kanabinoīdiem (spaisu). tagad jau kādus 2us gadus pīpēju to figņu, nu vismaz 1g dienā (neesmu varonis, kuram pietiktu drosmes nodoties kokaīnam vai DMT vai krekam, ideju sapratāt). Es pieļauju, ka lielākajai daļai lasītāju uzplauks smaidiņš, ha, kas tad tur, nepērc un viss.

Problēma - dzīvoju 2min attālumā no tuvākā veikaliņa, 7 no tālākā rajonā, tā itkā esmu nepīpējis (ķip mēnesi, bet tas laikam neskaitās), bet arī tas neizdevās. Es zinu, ka tas ir vairāk galvā, bet tik un tā, katru reizi kā izeju no mājas bez pīpējamā un ar naudu kabatā, kājas burtiski aiznes mani pēc nākamā "džointa".

Kā cīnīties ar mentālo atkarību, to, ka uzpīpējot paliek tik ļoti labi, jo tajā mirklī ir tik ļoti vienalga par visu?


P.S.
Ir nepatīkami, ja ģimene domā, ka sapīpējies esmu neadekvāts, neprognozējams un nekontrolejams (jo par to liecina pēdējie 3 gadi, diendienā pīpējot, arī stundu laikā, skolā, starpbrīžos). Vēl briesmīgāk ir zināt, ka tu pīpē tikai tāpēc, lai tāds nekļūtu.
Re: Narkomānija
03.07.2013 11:35
Лекция Марины Грибановой - "Правда о наркотиках"
http://www.youtube.com/watch?v=amC46KY9G58
123456
Re: Narkomānija
13.07.2013 10:25
Tas ir Tavs personīgais viedoklis, ka tās ir narkotikas. Cik reižu esmu lietojis, bet man nekad nav prasījies tās lietot regulāri un tagad vispār neprasās. Pat ja es vairs nekad dzīvē neuzpīpēšu zāli, ar mani būs viss kārtībā. Neredzu vispār iespēju jēgu runām par kaut kādu atkarību. Ja ir runa par kādām personības problēmām, tad jā. Ja ir runa par to, ka visi apkārt Tev ieborējuši, ka esi narkomāns un nogrūduši Tevi tik zemu savā statusā kā kaut kādu reālu nariku - vēnās dūrēju, tad tā ir viņu problēma.
Bet, ja kāds zāli lieto regulāri, tad tā ir problēma, kas jārisina psihologam, ne narkologam. Kaut kā viņa dzīvē pietrūkst, tāpēc tiek tas lietots, jo tās tiešām nav tās lietas, ko pieprasa organisms kā tas ir smago narkotiku gadījumā.

Pie tam no sēnēm un dmt nekad nebūs lielāka atkarība kā no zāles, zāle ir daudz vairāk narkotika kā šie abi, tik populārāka un tāpēc visi domā, ka tā ir tāda visnekaitīgākā... nožēlojami, bet fakts...
Re: Narkomānija
19.07.2013 22:35
Iveta, atraksti man uz e-mailu. Gabriel
zive
Re: Narkomānija
31.07.2013 00:37
Sveiks, Gabriel!
Tiešām, visu cieņu tam, ka esi spējis pārtraukt heroīna lietošanu!
Devas - nu jā..., laikam jau skaitās letālās un tas patiešām ir īsts brīnums, ka esi dzīvs + ņemot vērā Tavu neapskaužamo situāciju un apstākļus.
Turpinājumā, ieteiktu tomēr izmēģināt to EMDR metodi pie sev labi pazīstamas psihoterapeites dr Anitas Pīlēnas.
p.s. tā nav šis dr reklāma - vnk, uzskatu, ka neslikti orientējos patiesi izcilos speciālistos.
Vislabāko novēlot!
Iveta
Re: Narkomānija
31.07.2013 19:31
tiem kas vieglās narkotikas neuzskata par narkotikām... kādēļ tad paši tas saucam par... vieglajām NARKOTIKĀM? :D
... nu jā.. alus jau arī nav alkohols... šnabis gan :)

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
zive
Re: Narkomānija
16.09.2013 19:09
Gabriel - kā klājās? Vai Tev ir iespēja apmeklēt kādu profesionālu psihoterapeitu?
p.s. ja neesi bijis pie prof. psihoterapeitiem, labāk domāt, kā tikt pie kāda/as no tiem...
Uzraksti!
Re: Narkomānija
29.09.2013 03:58
Ja pats negribeesi nekas nepaliidzees. Anonimie narkomani vot tur vaig doties.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2013 03:59 by enfuego.
Re: Narkomānija
31.10.2013 12:56
Nez, man kaut kā ir radies iespaids, ka tie NA palīdz tikai tad, ja pats arī tic visiem tiem 12 soļiem...

Biju kādu laiku apsvērusi šādu ideju, taču nedomāju, ka tas būtu ìpaši man derīgi, ņemot vērā, ka man ir pašai savas domas.

Varbūt, ka kādam arī tas viss der un strādā...
Re: Narkomānija
13.11.2013 19:01
123456.Izklausās pēc izplatītāja reklāmas. Visi ārsti un nelaimīgās mātes ir muļķi. Vienīgi es tas gudrais. Tā ir visas pasaules nelaime.
Re: Narkomānija
05.01.2014 18:41
var būt rakstu nevietā un citiem tas ir pupu izas bet es kā ļoti atkarīga persona nespēju okāptno ad. ok smiesietes bet sajūtas ir līdzīgas lomkām -caur ķermeni iet elektrība ir slikti vēmiens nāk bailes un panika, vis ķermenis sāp un ir vieglāk izdzert veselu tableti nekā samazināt devu + vēl alkohols ko lietoju katru vakaru.... kombinācija pizğec. tā ka es esmu vienlīdzīga un zinu kā tas ir.
Re: Narkomānija
05.01.2014 21:46
ad? antidepresanti? loģiski ka nevar nokāpt. Man pēc 1 ned uz lexotanil bija tāds psc ka vaks un 100% vājāks cilvēks vairs nepārtrauktu lietot. Visa tā ķīmija ir PATS pēdējais ko darīt

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Narkomānija
05.01.2014 22:01
Lexotanil nav antidepresants...

Bet ir ļauži, kam iet grūti arī ar AD, tā nu diemžēl ir, un iepriekš to nekad nevar zināt.
Re: Narkomānija
05.01.2014 23:26
zinu ka nav... bet tāpat viss ir ķīmija, kas iejaucas organisma dabīgajos procesos

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: Narkomānija
06.01.2014 21:52
Taa ir taa pati toksikomaanija -->> Runcen
mad no malas
Re: Narkomānija
13.01.2014 17:11
depresija Rakstīja:
-------------------------------------------------------
bet sajūtas ir
> līdzīgas lomkām -caur ķermeni iet elektrība
> ir slikti vēmiens nāk bailes un panika, vis
> ķermenis sāp un ir vieglāk izdzert veselu
> tableti nekā samazināt devu

...nevis līdzīgas lomkām, bet tās pašas vien ir...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 4?
Ziņa: