Narkomānija

Aizsāka enfuego 

Re: Narkomānija
19.08.2015 12:12
SZxXx Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Liela nozīme tam, vai
> cilvēks skaidrā jūtas labi.

Bet man jāatzīst, ka panākt labu sajūtu skaidrā kļūst arvien grūtāk. Vispār man nebūtu ko žēloties. Man ir hobiji kas mani aizrauj. Bet darbs ir neregulārs un ar neprognozējamiem ienākumiem. Un man jāatzīst, ka es tomēr pamazām grimstu. Esmu sacis 3 vīnu gatavošanas sezonu un tā ir sava veida atkarība. Prātoju, ka laiks būtu zali drusku iesēt kāda stūrī...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Narkomānija
19.08.2015 17:24
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> SZxXx Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Liela nozīme tam, vai
> > cilvēks skaidrā jūtas labi.
>
> Bet man jāatzīst, ka panākt labu sajūtu
> skaidrā kļūst arvien grūtāk. Vispār man
> nebūtu ko žēloties. Man ir hobiji kas mani
> aizrauj. Bet darbs ir neregulārs un ar
> neprognozējamiem ienākumiem. Un man jāatzīst,
> ka es tomēr pamazām grimstu. Esmu sacis 3 vīnu
> gatavošanas sezonu un tā ir sava veida
> atkarība. Prātoju, ka laiks būtu zali drusku
> iesēt kāda stūrī...


Tu ne tanī sadaļā ierakstīji topiku! Tas neattiecās uz narkotiku pieredzi.
Re: Narkomānija
20.08.2015 09:45
Atkarība arī āfrikā ir atkarība... Un ja narkomānija šogad nav tad nākamgad varbūt būs. Man nav principiāla nostāja pret pamēģināšanu. Un gan jau agrāk vai vēlāk es to izdarīšu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
SZxXx
Re: Narkomānija
20.08.2015 14:58
Zālīte ir tikai tāda niekošanās. Puse cilvēku, pirmoreiz pamēģinot, pat īsti to nejūt.
Re: Narkomānija
20.08.2015 19:34
Nu ta būs jāmēģina divreiz :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Narkomānija
18.05.2016 05:42
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atkarība arī āfrikā ir atkarība... Un ja
> narkomānija šogad nav tad nākamgad varbūt
> būs. Man nav principiāla nostāja pret
> pamēģināšanu. Un gan jau agrāk vai vēlāk es
> to izdarīšu.

Nu tu apmēram ej uz izspēli, būs vai nebūs, tā ir Loterija KU! Tev to man liekās vajadzēja saprast, vismaz pēc tavas gudrās runāšanas un zināšanām, es ieteiktu nemēģināt!
Re: Narkomānija
18.09.2016 08:06
...izrādās, ka mani jau bija norakstījuši no annalēm...nācās piereģistrēties pa jaunu...nesena pieredze, kontaktējoties ar zāles vilcēju, kurš darbojas biznesā...tātad - velk nezināmas šķirnes zāli...uzsitām ar viņu vienu kāsi, es ievilku divas cukas, un pa taisno uz gultu...stiprāka par atombumbu...viņš izvilka visu kāsi un nekas - piesēdās pie mašīnas stūres un mierīgi aizbrauca...un cik zinu, šādi kāši viņam pa dienu ir vairāki...un te iesākas pats interesantākais - cilvēks spēj izpildīt elementāras darbības, pašam sava firma, bet domas lidojums, lai varētu pieņemt sarežģītus lēmumus, stipri piezemēts...mehāniski galvā ielikto un uz papīra uzrakstīo izpildīs labi, bet tur, kur jāieslēdz mazliet fantāzijas, lai kko izshēmotu, iestājas pilnīgs pizdecs...starp citu, žuļiki, kuriem ir jābūt skaidrai galvai, lai atrastu izeju no visām situācijām, atturas no zāles vilkšanas...bet taas tā, infai...
...ir kaudze zāles šķirņu, kuras iedarbojas uz cilvēka dumalku dažādi...un slikti, ka visa zāle tiek piefrizēta pēc vienas iedarbības..papētot šo problēmu, hempa iedarbība uz cilvēku var būt dažāda - sākot no atslābinošas, beidzot ar prāta stimulēošo...zāles eļla CBD domāta ārtneicībai, tajā skaitā depresijas simptomu novēršanai...high stāvokli praktiski nav iespējams saniegt,,,bet ārstnieciekaisefekts noteikti labāks par AD ripām..bez blakus parādībām un "atcelšanas sindroma" kā pie mums šamaņi baltajos paltrakos sauc lomkas, kuras no AD lietošanas ir neizbēgamas un sūdīgākas par geriča lauzēju...
Re: Narkomānija
20.09.2016 04:57
Nezinu man zāli vari dot pa velti es to sūdu vairs nepīpēju, jo savu esmu atpīpējis, man vairs neprikaļī, bet glumī, nahuj tad pīpēt to kāsi, es pat vitamīnu nelietoju dēļ nervu kaitēm, jo athodņaks no viņa ir drausmīgs. Jā laprāt iešņauktu kokaīnu, bet es ar to vairs nenodarbojos, man tagad iet legēlās narkotikas, ka saka no vienām narkotikām pārgāju uz otrām narkotikām!
Re: Narkomānija
20.09.2016 17:50
O! Madciniķis atgriezies... ļoti patīkami...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Narkomānija
09.11.2016 20:11
Trakas lietas ar tām narkotikām.Visi te spriedelē kā tikt valjā.Nu es no heroīna atlauzos uz sauso,cietumā!!!
Gandrīz nomiru,jo tur pret lomkām man izsniedza vienu aspirīnu un 2 baldriāņa tabletes....Kameras biedri domaja ka es nomiršu....Es mēnesi nevarēju piecelties no gultas,zem rokām veda uz tualeti....ja izdevās 5 minūtes murgaini pasnaust tad tas bij kaut kas!!!3 reizes mēginaju sev uzlikt rokas jo nebij speka paciest tās šausmīgās lomkās....Tikai pec 3 mēnešiem es sāku justies ka cilvēks.Stāžs man 10 gadi bij.dien dienā....
Tie kuri mēģina atlauzties brīvībā-mēģiniet no tabletēm dabūt ārā kodeīnu,tadā veidā samazināsiet heroina devas,un zāles LIRIKA.jeb pregabalīns.Ar to var tikt nost-protams ja nav rekord devas lietotas un rekordilgi.
Un aizmirstiet par kontrolejamo lietošanu-sak es zinu kad apstāties,....tas ir murgs.Un mīļie cilveki-nekad neskaraties klat narkotikam-tas ir ceļš uz elli.
Re: Narkomānija
09.11.2016 21:39
Es to sapratu tāpēs nelietoju vairs narkotikas, man bija problēmas ar amfetamīnu(vitamīnu), mani gribēja uzsēdināt uz heroīna es nepiekritu. Tāpēc es vēl normāli dzīvoju
Trototo
Re: Narkomānija
09.11.2016 23:08
Samurajs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Trakas lietas ar tām narkotikām.Visi te
> spriedelē kā tikt valjā.Nu es no heroīna
> atlauzos uz sauso,cietumā!!!
>

Kas tad bija par iemeslu, kāpēc tiki cietumā? Vairs jau tikai par lietošanu neliek.
samurajs
Re: Narkomānija
12.11.2016 17:49
Nu uz "nārām" tiku jo biju visādus sūdus pievārījis kamēr lietoju.Heroins nav lēts.Par visiem tiem veidiem kā kasīju to naudu herim,par to arī iebāza cietumā.Es biju tāds riktīgs "sistēmas" narkomāns.katru dienu,un nedaudz arī pa nakti :)) Pirmo gadu cietumā katru nakti sapnjos šprices un devas redzēju...un tie murgi tādi...tu paņem to šprici un nevari iedurt vēnā jo adata nolūst pieskaroties ādai un tā katru nakti apmēram gadu...
Šamani ja Tu vel esi tepat šajā grēcīgaja pasaulē-dod ziņu,varu šo to ieteikt.
bumbastik-tell-me-fantastik
Re: Narkomānija
17.12.2016 02:06
Stage 7 of Amphetamine use, Nihilism and Dissociation - During this phase, incidences of psychosis begin to emerge (if they haven't already) even if the drug user has been maintaining an adequate amount of sleep. The user usually becomes nihilistic, thinking that nothing in life matters or has meaning. Some users may even become solipsistic, which means they think that they are the only things which are real in the world. Solipsism is often accompanied by paranoia, or thinking that others only have the intention of harming the solipsistic individual. If the user had obtained any philosophical or metacognitive methods of thinking during the earlier stages of amphetamine use, those same metacognitive methods begin to eat away at the person's psyche. They feel as if they are helpless to do anything besides sit back and watch their mind become unravelled. Even if the user realizes that his irritable attitude towards other people isn't how he truly feels, he is unable to manage his irritability (most likely due to a complete diminishment of serotonin, as well as the brain's ability to make memories being compromised). The individual's ego may begin to deconstruct itself, and the user may have a feeling that they completely lack any willpower to do anything. This stage is also accompanied by a large amount of confusion.

Characteristic Effects of this stage:
- Confusion
- Paranoia
- Unbearable Depression and Anxiety
- Delusions
- Increased Incidences of Psychosis
- Increasingly Painful Body Load
- Lack of willpower
- Cognition become confusing and incoherent. Users often claim things like their mind is "too loud", "jumping to false conclusions", or "doesn't make sense" and the user feels helpless to control this.
- Panic Attacks become very prominent
- Feelings of Deja Vu
- If weight loss was experienced in beginning stages, it may come to a hault or even reverse into weight gain
- Inability to experience pleasure
- Akathisia
- Feelings that an individual no longer has "free will"
- Difficult to form coherent sentences and speak properly. Similar to "Clanging" or "Word Salad" experienced in schizophrenics.

--------------------------------------------
Šo atradu kādā forumā un šis apraksts kaut kā baigi atbilst man.

Es pēdējā laikā sāku apsvērt savu nelietderīgo laika pavadīšanu sliktā kompānijā un gribu atgriezties pie laika, kad jutos pozitīvāks... 2016.gada februāra beigās iepazinu amfetamīnu un kopš tā laika bieži tusiņos ir sanācis to lietot... agrāk jau biju slinks, demotivēts.. neskatoties uz to, ka man padodas humanitārās zinānes.. ne velti esmu beidzis maģistru (neteikšu kur konkrēti). Manā galvā vienmēr svaidījušās idejas ko darīt, bet nekad pie vienas neesmu nosliecies.. ir dažas lietas ko periodiski daru.. vairāk radošajā sfērā, bet arī nekas nopietns..

Jautājums, vai varētu būt tā, ka vismaz mēnesi izvairīšos no sliktām vielām, tad jutīšu uzlabojumus psihiskajā veselībā? Nav tā, ka man ir atkarība vai kaut kas tamlīdzīgs, bet esmu viegli pierunājams ļauties izpriecām un kaifam.. teiksim tā... ja es sēdētu tikai mājās un ārā ietu darīt tikai lietderīgas lietas, tad, protams, man neprasītos nekas tāds.
bumbastik-tell-me-fantastik
Re: Narkomānija
17.12.2016 02:12
Reizēm parādās nekontrolējama paranoja un sajūtas, ka kāds man speciāli grib izdarīt ko sliktu(tas vairāk nākamajās dienās pēc "tusēšanās"). Agrāk, kad lietoju tikai alkoholu, ar kuru(ja nebija tusiņš), pārsvarā aprobežojos, proti, 3-4 aliņi vakarā pie datora(tagad atkal cenšos to piekopt), tad nekas tāds nebija, pašsajūta bija daudz labāka.

Principā, viss sākās ar to, ka es savos stulbajos spriedumos uzskatīju, ka tā viela varētu būt mazāk kaitīga par alkoholu, jo pirmajos mēnešos man tas neko netraucēja.. un citi pat par to brīnijās.. gāju uz treniņžāli nākamā dienā.. ko nevarēja darīt, ja ieņemts uz krūts iepriekšējā dienā... tagad saprotu, ka tas ir daudz trakāk pat.
Re: Narkomānija
19.12.2016 16:24
Hmm, interesanti. Tev, uzņemot amfetamīnu, nav vēlmes mācīties vai strādāt, bet gan izklaidēties? Ir dzirdēti arī pretēji viedokļi, un ASV ļoti daudz to izraksta tieši produktivitātes celšanai, līdzīgā mērā kā mums trankvilizatorus. Bet es pieļauju, ka nesamērīgās devās to lieto.

Tādu aprakstu pirmoreiz dzirdu, bet jebkurā gadījumā stage 7 nevar būt, ja lieto nepastāvīgi un pat ne gadu. Aprakstā minēts serotonīns. Ar amfetamīnu sabojāt serotonīna līmeni ir ļoti grūti, tas darbojas būtiski tik uz adrenalīnu un dopamīnu. Citām amfetamīnu klases vielām kā mdma un mefedronam to ir viegli izdarīt, dažkārt lietojot tik pāris reizes — ir jāizbauda tas uzrakstītais murgs. Jāzina, kas tā par vielu, ko grūd sevī, un kā tā darbojas.

No stimulantiem abstinences sindroms ir ilgāks nekā alkoholam. Iespējams, vēl nav atgājis, kad šo tekstu rakstīji. Neredzu iemeslu, kāpēc nevarētu kādu laiku nelietot, savādāk sanāk, ka tomēr esi atkarīgs.

Tam nav lielas nozīmes, kas skaitās kaitīgāks un kas nekaitīgāks, bezatbildīgi lietojot, viss var būt traumatisks. Visu ar kaut cik manāmu efektu katru dienu lietot ir kaitīgi un stulbi, arī alu un zālīti, varbūt vienīgi kafija, ženšeņs un tamlīdzīgi ir droši. Lai neiedzīvotos ilgtermiņa problēmās, amfetamīnu "izklaidējošās devās" nedrīkst lietot biežāk kā reizi 3 nedēļās, bet serotonīnu ietekmējošas vielas (kā mdma) — ne biežāk kā reizi 3 mēnešos.



Edited 6 time(s). Last edit at 20.12.2016 00:15 by Synapscape.
bafadf
Re: Narkomānija
20.12.2016 01:52
Tur jau tā lieta, ka tas amfiks nav tas, ko īsti ķīmiķi iegūst laboratorijās! To esmu secinājis pēc dažu ārzemnieku vērtējumiem un pēc savām pašsajūtām. Īsti tīru Latvijā dabūt man liekas, ka ir nereāli...ja nu vienīgi receptēs, ko izraksta psihiatrs vai ģimenes ārsts(par otro nezinu, vai tas to var). Tas, ko pārsvarā dabū ielās ir kaut kāda apķečka, kuras izcelsmi nevar noskaidrot, jo pārsvarā visi peļņas nolūkos samaisa jau tā ne īsti pareizi iegūtu amfiku... padomājat, kas notiek, ja tas VĒL tiek samaisīts...Viss , protams, atkarīgs no piemaisījuma daudzuma.. mazāk piemaisījumu, tad uzreiz liekas - tīrs...bet tā gluži nav... man viens čoms, kas dzīvo Zviedrijā, stāstīja, ka tur pamēģināja un nekādas komplikācijas nerodas nākamā dienā un plusā- var izjust ekstāzi.. šim vietējam mēšlam var izjust tikai ātruma sajūtu un uztraukumu, ja apkārtējā vide nav pietiekami omulīga.

Tāpēc, saprotot iespējamās komplikācijas un to mazo kaifa procentu, atsakos pēdējā laikā to visu darīt.. jo izcelsme nav zināma un nākamā diena - norakstīta. Kāda jēga ar savu psihi riskēt mēslu dēļ? Pa lielam - vispār nav jēga riskēt ar psihi, bet ja nu būtu reizi mēnesī iespēja kaut ko maksimāli labu dabūt, tad - kāpēc ne?

Brīnos vispāŗ, ka tad, kad parādās kaut kas nedaudz tīrāks, daudzi pieņem, ka tas ir kaut kas baigi labs... kaut vai tā pat atjaukts mēsls.
bafadf
Re: Narkomānija
20.12.2016 02:01
Un gluži nepatstāvīgi arī nevar teikt.. tagad jā, reti, bet bija periods, kad katru otro dienu kādus 2 mēnešus. Tas bija laiks, kad tas likās kruti, alternatīva alkoholam.
Re: Narkomānija
20.12.2016 13:32
Kvalitāte ir milzīga problēma un ir simtiem vielu, kas iedarbojas līdzīgi amfetamīnam, kas var būt tikt pārdotas kā amfetamīns, tā kā nevar zināt, ko vispār esi šņaucis. Bet atkarīgs no sociālā loka un prasmēm - Latvijā var dabūt visu ko īstu.

Pirms katras vielas lietošanas ir jāpameklē internetā, kas ā ir un ko dara. Nav vairs 90.gadi, kad dominē iebiedējoši stāsti, ir daudz kas zinātnisks, sakarīgs un neitrāls atrodams. Ja Tev ir maģistra līmeņa izglītība, to no Tevis ir jāsagaida, nevis šņaukt visu, kas pagadās. Amfetamīns ne bez iemesla visur ir saukts par narkotiku, nesaprotu, kā Tev radās secinājums, ka lietot vairākas reizes nedēļā ir ok. Esi nedaudz sabojājis savu dopamīna jeb motivācijas/gandarījuma sistēmu, bet pēc pusgada, ja atturēsies, visam jābūt kārtībā.
bafadf
Re: Narkomānija
22.12.2016 02:21
Paldies par info! man jau it kā tagad sāk palikt labāk mazliet, 2 nedēļas neesmu neko tādu darījis.. ja neskaita to lietu, ko it kā var 1x 3 mēnešos(pirms nedēļas).. tad, kad iedzeru 3-4 aliņus un sēžu majās, jūtu, ka atgriežos pamazām atpakaļ sliedēs.. šodien vienkārši patusējos apkārt un iedzēru arī šņabi pa virsu.. tagad tāds apjucis esmu.. ne īsti kaut ko pie datora padarīt, ne īsti gruzīties, ne īsti kaut ko :D
bafdf
Re: Narkomānija
22.12.2016 02:23
bet nu amfiku netaisos lietot.. 2 nedēļas atturējos un vienīgā diena, kad to darīšu būs vecgada vakars-jaungada rīts... savādāk produktīvi to nenosvinēšu.. bet tad atkal atturēšos uz ilgu laiku
Re: Narkomānija
22.12.2016 11:35
Daudz raksti par tusēšanos. Varbūt tur ir kādas apslēptas sociālās alkas. Redz, mani tādas lietas pat neinteresē. Kādu laiku apmeklējot tusiņus, tie sāk šķist vairs nekas īpašs.
Vai pašlaik Tev daudz brīvā laika un nestrādā?

Jo vairāk raksti, jo izklausās, ka Tev ir atkarības problēmas. Nav nozīmes, ko tieši lieto, ja nevari nebūt skaidrā, tad tur kaut kas nav vairs kārtībā.

MDMA smadzenes kapā 10x smagāk par amfetamīnu, tur nekas klāt nestāv, pat ne heroīns. Dažkārt netiek skatīta kā smaga narkotika, jo atkarība praktiski neveidojas un katru lietošanas reizi efekts mazāk izteikts kļūst (iznīcina labsajūtas centrus). Ja kaut mēnesi katru dienu to lietosi, uz atlikušo mūžu būsi dārzenis.
bafdf
Re: Narkomānija
22.12.2016 18:17
Jā, par MDMA esmu informēts, bet optimālais 1x mēnesī to var darīt.

Tev pareizi liekas, es esmu pieradis kaut kā apreibt, bet daru to vakaros. Pārsvarā izvēlos aliņus, jo tie man nebojā psihi un nekādas grūtības ilgtermiņā man nesagādā. Ar šņabi jau ir trakāk... tālāk trakuma skalā nāk amfetamīns.. bet kaut kā personīgi man mdma nav tā kaitējis kā amfiks.. varbut tapec, ka esmu to lietojis tikai kādas 6-7 reizes mūžā.
Dunfise
Re: Narkomānija
30.12.2016 15:37
Synapscape laikam ar to sociālo tīklu veicas, ka var ko tīru atrast.
Man ne īsti tīkla nav (cilvēki nepatīk:)), ne arī varu atrast vispār kko. Bija un izbija, tukšums.
Dāvis1
Re: Narkomānija
31.12.2016 02:08
21.gs. ir vispasaules tīkls jeb Internets, hehe. Iegoglē 'dark net markets' un aiziet.
dadatg5
Re: Narkomānija
02.01.2017 21:15
2 kloņi un pēcsvētku sekas ir pārvarētas :D
Dunfise
Re: Narkomānija
03.01.2017 14:04
Darknet izpētīts krustu šķērsu, bet... bail :)
Suicidal Prozac kid
Re: Narkomānija
03.01.2017 21:28
Nav ko baidīties, cietums ir tikai istaba.
suicidālajam
Re: Narkomānija
08.01.2017 02:25
spriežot pēc tava nika, zārks arī tev tikai parasta gulta liekas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 15?
Ziņa: