Narkomānija

Aizsāka enfuego 

Re: Narkomānija
08.01.2017 20:35
nez es jau sen nelietoju man kautkā pofig šī tēma
onlygodcanjudgeme
Re: Narkomānija
01.02.2017 18:35
ja nebūtu tāda lieta kā nekontrolējamas negatīvas domas, kas rodas katru dienu un atgriežas,jo tas ir tāpat kā uzpīpēt cigareti........tad būtu daudz mazāk cilvēku, kas izvēlas apreibinošas vielas. tas jau man no bērnības,bet tad es tam nepievērsu uzmanību, jo kāda pozitīvāka lieta/nodarbe mani uzmundrināja.. tagad vienkārši tās nekontrolējamās negatīvās domas moca mani katru dienu.. nejau bez apstājas bet periodiski uznāk brīži.. gribas vai nu kompānijā būt, vai ari vienkārši relaksēties ar alko/vai kaut ko nelegālu. Ticat man, ja es spētu savu prātu kontrolēt, tad man nevajadzētu nekādas vielas. Es justos labi tāpat.. arī kompānijās nevajadzētu kaut ko, tikai tāpēc lai iejustos sarunās.......no kā tas viss rodas?? tas jāmeklē jau sākumskolas klasēs un bērnu sociālajās attiecībās savā starpā.......
Re: Narkomānija
01.02.2017 19:05
Tur vajag psihoterapeitu, kas atrastu cēloni šīm domām. Cilvēki lieto jau daudz iemeslu dēļ, visbiežāk, lai nebūtu garlaicīgi, bet, ja sāk lietot, lai apslāpētu negatīvas domas, tas ir taisnais ceļš uz narkomāniju.
Šai gadījumā ļoti, ļoti iespējams uzturies ne tādās kompānijās. Vajag tādos cilvēkos uzturēties, kas būtu saprotoši un apjaustu cilvēku savstarpējo attiecību likumus (izrunātu bērnības traumas).



Edited 2 time(s). Last edit at 01.02.2017 19:11 by Synapscape.
Re: Narkomānija
04.02.2017 18:32
Diemžēl ne vienmēr cēloņa atrašana nozīmē problēmas atrisināšanu.
Re: Narkomānija
14.04.2017 12:13
Suicidal Prozac Kid,varbuut vari atrakstiit personiigi odinsodins9@gmail.com gribu dazus jautajumus uzdot....bet lai liekas acis nelasa!!!
SPK
Re: Narkomānija
15.04.2017 00:52
Uzrakstīju! ;)
Sandrisss
Re: Narkomānija
04.05.2017 21:40
kā var pārliecināties ka zāle nav apsmidzināta??
564646
Re: Narkomānija
20.05.2017 15:24
Sandrisss Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kā var pārliecināties ka zāle nav
> apsmidzināta??


Pieskaries ar mēli, ja nejūti skābumu tad nav! :)
ko?
Re: Narkomānija
20.05.2017 22:50
Tik atceries, ka daža laba sintētika ir spēcīgi aktīva pat tādos daudzumos kā 1/10 no miligrama!
Re: Narkomānija
26.04.2018 16:43
buprenorfiins labi nonjem abstineci.......subutex.....pasham ar ta ka vajdzeetu.....
īsta z.
Re: Narkomānija
30.09.2018 23:40
Atgriežieties no grēkiem jo debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi!!
Re: Narkomānija
20.01.2019 22:58
NU vot 2 gadi biju projām un uz narkām nevelk vispār
fufuks
Re: Narkomānija
09.02.2019 08:17
enfuego Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> NU vot 2 gadi biju projām un uz narkām nevelk
> vispār


Pēc cietuma esi smēkējis vai dzēris alko?
DD1
Re: Narkomānija
12.02.2019 08:35
fufuks Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> enfuego Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > NU vot 2 gadi biju projām un uz narkām nevelk
> > vispār
>
>
> Pēc cietuma esi smēkējis vai dzēris alko?


Kāpēc lai viņš būtu? Man 80% apkārtējo nesmēķē vispār un alkoholu arī reti dzer. Šāds jautājums nenāktu prātā. Ir cilvēki, kas zāli šad tad uzmēķē, bet tabaku vispār atsakās vilkt - manuprāt, pozitīva tendence.
Re: Narkomānija
13.02.2019 19:59
Alkoholu gan paķēra, narkas nē, zāli arī nē, bet uz alko uzskāpu gan. Jo neredzu labāku antidepresantu par alkoholu. Tās visas ripas ko esmu izshujārijis ir bezspontovās. To ka es pīpēsu es zināju simt punkti un arī gribēju, bet ja salīdzina atkarību smēķēšana un alkohols, tad smēķēšana ir lielāka atkarība, es pat cietumā, vēlējos pīpēt, bet uz šmigu vispār nestāvēja, kā atbrīvojos, Polijā piedzēros riktīgi, brīnums ka lidmašīnā paņēma uz Latviju. Pēc 2 gadiem es izdzēru polijā visu dienu 2 litri šņabja un vēl līdzi uz Latviju paņēmu. Vot tā ir ar to alkoholu.



Edited 1 time(s). Last edit at 13.02.2019 20:03 by enfuego.
fufuks
Re: Narkomānija
14.02.2019 19:54
Sanāk, ka tu i dzer i lieto zāles?
DD1
Re: Narkomānija
15.02.2019 08:04
Gan jau, ka tā. Puisis tikai ieskatās aizliegto vielu sarakstā pirms kā uzņemšanas, lai pārliecinātos, ka tiešām tas ir legāls.
Re: Narkomānija
15.02.2019 18:22
Kad dzeru tad nelietoju zāles.
Re: Narkomānija
28.02.2019 15:45
sveiki, vai kādam ir pieredze kā pārtraukt metadona lietošānu un izdzīvot lomkās? lietju apmēram 1,5 gadus. šobrīd esmu uz 20mg dienā jau vairākus mēnešus. 20mg netur 24h un katru dienu mocos kumāros. karsti-aukstos sviedros un sirds tad arī ļoti sāp. uz programas nebiju lv, bet citā eiropas valstī. vispār nezinu vai lv ir tāda prakse kā pārtraukt metadonu. ir diezgan liels izmisums, jo pārtraucot man lomkas būs kādu mēnesi un nejau tur bišķiņ passvīdīšu, bet no gultas izkāpnt nevarētu un aizietu ar sirdi, nopietni. ir kādas idejas vai padomi? lūdzu dalieties savās idejās. ja nav saprotama mana situācija lūdzu jautājiet jautājumus.
P.S. vispirms jātiek galā ar fiziskajām lomkām, lai varētu domāt par nākamo solu.
Re: Narkomānija
20.09.2019 04:38
Pret fiziskajām lomkām KLONAZEPĀMU nēsi mēģinājis? Pēc narkotikām īpaši heroīna lietotāji, lieto uz lomkām klonazepāmu
Sasodits!
Re: Narkomānija
28.04.2020 00:21
Visi narkomani nonaks ellee!
Re: Narkomānija
29.04.2020 22:13
Lai kautko tādu teiktu, vaig padomāt vai tu vispār saproti,kas tie ir par cilvēkiem, un vai visi viņi ir vienādi.



Edited 1 time(s). Last edit at 29.04.2020 22:23 by enfuego.
Sasodits!
Re: Narkomānija
30.04.2020 21:15
Visi narkomani ir vienadi. Dusmigi, amorali, egoistiski, kuriem nekas nav svets. Attopieties!
Re: Narkomānija
01.05.2020 21:13
Sasodits! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visi narkomani ir vienadi. Dusmigi, amorali,
> egoistiski, kuriem nekas nav svets. Attopieties!


Attapieties jūs, visi nav vienādi narkomāni diemžēl!!!
Sasodits!
Re: Narkomānija
03.05.2020 16:03
Kapec tu aizstavi Satana vergus?
Re: Narkomānija
05.05.2020 18:13
Tāpēc,ka tam izgāju cauri, un neko no savas mājas nēsmu nozadzis, lai tabūtu devu.
Sasodits
Re: Narkomānija
07.05.2020 15:38
Tad jau esi viens no retajiem iznemumiem. Vai tu tici Dievam?
Re: Narkomānija
08.05.2020 15:23
Ticēt Dievam ir plaš jēdziens, ir enerģijas to var arī saukt par Dievu vai vienalga, kā es to Dievu pieņemu, kā labo enerģiju, es ticu enerģijām, gan labajām, gan sliktajām, man ir dzīvot vēlme, bet īsto ceļu vēl nēsmu atradis šinī dzīvē. Es savus grēkus piedodu klusā veidā pirms gulēt iešanas savā veidā, man nevaig bībīeli lasīt, jo es viņu nesaprotu. Ja tu nēsi slikts cilvēks dzīvē un sliktu neko nedari citam, tad es uzskatu, ka tevī apkārt ir labas enerģijas. Un labu darot tevī veidojās labas enerģijas apkārt tavam ķermenim, kā arī dvēselē,apmēram, kā aizsargslānis.
Narkomāni nav grēcinieki, viņi ir saslimuši cilvēki, kuri iziet no tā ārā tie ir bijuši vai ir gribējuši būt labiem cilvēkiem. Ir arkomāni kuri ar to sadzīvo, bet dara labas lietas dzīvē, to es vk100% zinu, ka tādi eksistē.



Edited 2 time(s). Last edit at 08.05.2020 15:33 by enfuego.
Sasodits
Re: Narkomānija
10.05.2020 15:21
Nu re, ticiba ir speks! Dievs jeb Augstaks speks atklajas grutibas!
mad smīkņādams
Re: Narkomānija
12.05.2020 17:40
Sasodits! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Visi narkomani ir vienadi. Dusmigi, amorali,
> egoistiski, kuriem nekas nav svets. Attopieties!

...krieviem labs teiciens - ut sumu i ot tjurmi ne zarekaisja...esi pārliecināts, ka pašam kāja nepaslīdēs?...par ticību...palasi Mērnieku laikus...precīzi - tie, kuri visvairāk klaigā - ticu, kungs Cebaot, aleluja, aleluja - tic tikai vārdos...pārējā laikā - mērkaķis, kas mērkaķis...nesodi, utt, utt...kā Rakstos ir tiekts?...

...enfuego, skatos, esi palicis maķenīt sakarīgāks...ar ko arī apsveicu...:)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: