enfuego tvaika ielā, dodās Otrdien.

Aizsāka enfuego 

Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 18:13
Jāsāk pakot mantas, uz bezmaksas atvaļinājumu, forši ,būs jauni draugi Failu hostingsv Pag a sievietes arī ir kopā ar vīriešiem, mošk kāda skaista narkomanka būs, varēs ar viņu "pabazerēt"
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 18:31
Tur ir forši un incanti,cilvēki - psihie ir interesanti,viņi redz pasauli savādāku,varbūt pat īstāku
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 18:51
Da labi Lāsēn, forši ne forši, es zinu jau kas man sagaidāms, bet būs jāizstur, es zinu kādi kadri tur būs, esmu jau agrāk, gājis un redzējis, tapēc ka gājām pie mammas māsas ciemos, nu teikšu kā ir briesmoņi tur ir!
mad nenoturejās
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:02
...enfuego, un mammas māsa arī pa kreizeni dzīvojas???...tad man skaidrs, kāpēc Tavā leksikonā nav vairāk par 50 vārdiem...un tie paši izkropļoti...atvaino, protams, cukurdupsīt...
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:02
Viņi sitīs tevi ar koku :)
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:14
Nu mad apvainot jau nebūtu vietā " pieaugušais veci" Es savus radus neizvēlējos. Parasti tādi normāli cilvēki kā tu, neraksta neko šeit, bet nu slims jau tu nu esi, to tu esi jau sen apstiprinājis, un neizvairies ar citplanētiešu valodu, cienījamais mad kungs.



Edited 2 time(s). Last edit at 12.11.2012 19:17 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:29
Lāsēn tu joprojām braukā ar Indigo Lāsēns AUDI?
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:47
enfuego!
man kādreiz bij smaga trauma,arī grupa pienācās,bet daži gudri cilvēki apskaidroja kā tad domāšana mainās-saproti,ja Tu pieņem savu jauno identitāti-invalīds,tad tāds Tu arī esi,un nekas cits nekad nebūsi.
Es nekārtoju grupu,cīnījos un-šodien atkal nodarbojos ar sportu un dzīvoju pilnvērtīgu dzīvi.Apdomā,Tev Runcene arī kko rakstīja...............

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 19:55
Kā jūs to nesaprotat, grupai arī ir savs mērķis, to ka man būs tā grupa man ir pilnīgi pie vienas vietas, un es nepieņemšu sevi kā invalīdu, un ko nozīmē invalīds? Ja likums nosaka un komisja lemj, ka man ir atņemtas 75 % darba spējas, tad kāpēc gan lai man nekārtot grupu, jo es pats arī atzistu ka man darba spējas ir ierobežotas, es jau par to esmu pārliecinājies, priekš kam man visu laiku sev melot, esmu vesels, esmu vesels, ja zinu ka šī sistēma man nestrādā.

Kur nu 2,5 gadi pagājuši, un nekas man nav mainījies, tikai esmu vairāk iepazinis to kas ar mani notiek!



Edited 2 time(s). Last edit at 12.11.2012 19:59 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 20:25
Hiperaktivitātei vajag kvetiapīnu..
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 20:56
Noskaidroju, ka laptopu es varu ņetm līdzi un arī telefonu, un kā izrādās, kāpēc viņi ir pret to, tāpēc kad, pazūd mantas un pēc tam nāk sūdzēties pie administrācijas un personāla, tķā mierinājums, varēšu sēdēt gultā un pie laptopa visu dienu stāstīšu šeit sadaļā, kas notiek!
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 21:08
Tev laikam būtu iespēja sākt strādāt,a Tu meklē grupu.......dabūsi,un būsi invalīds......kādā ziņā Tev darbaspējas ir atņemtas?Fiziski,vai prāta spēju ziņā?

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 21:28
Ivar man tā negribās atkal šito vis uveco penteri celt aukšā!

Labi speciāli priekš Ivara. Ilgi staigāt nevaru sāk sāpēt kājas, ir jāpaceļ kājas aukšā un jātpūtina, tad paliek labāk. Ēst ir jaēd tieši tad kad gribu, ēst jo neēdot laicīgi, man sākas nekontrolējamas un uzmācigas domas+ trauksme. Pie pārslodzes man sākas trauksme, ka man ir slikti un es sāku sev uzlikt diagnozi pats sev. Ilgas stundas es uz kājām nevaru nostrādāt. Fiziski smagu darbu arī nevaru strādāt, jo organisms neskāpēc ir palicis vājš. Agrāk es varēju strādād neguļot 70 stundas no vietas. Narkotikas man arī palīdzēja darbos, jo pašam reāli bija izsīkums, nu un beigu beigās, organisms ir pieteicis karu, ka negribot vairs tik daudz strādāt, pats arī esmu tievs, vājš palicis tikai 59kg, nezinu kur ir palicis mans agrākējais spēks un apņēmība, atad bez ēšanas es agrāk varēju strādāt. Tagad man nav ne apetītes, ne spēka, ne griba kautko darīt, tikai tad kad kautkas tiešām iekrīt pie sirds tad es izdaru, a pārējo visu es daru ar mokām tikai tāpēc, ka nedarot neko vispār būs žopa. Kuņģim gastrīts, rudens un pavasaris ar kuņģa sāpēm mokos, dzeru lomaksu. aknās maziņš akmentiņš, kas tur sēž un pamazām aug. Esmu stresains, neapmierināts, jo miegs ir slikts, murgi naktī un staigāju pa nakti, domas par nākotni ir sliktas, nekādu perspektīvu neredzu. Man ir tā, ja darbs patīk esmu paēdis un labi atpūties, tad es darbu varu strādāt labi un no sirds, bet ja būs pārpūle, kuru es parasti nezinu kad organisms pieteiks streiku, tad man sākas trauksme un sliktas sajūtas, kuras es paraati slāpēju ar alkoholu vai nomierinošām. pie smaga darba uzreiz rodās trauksme.

Nesen man mazajai palika slikti, un pirmo reizi dzīvē, es sajutu, sliktu dūšu ap sirdi, ar domām un žēlumu, ka manai maziņajai kautkas ir slikti, es par to ļoti satraucos un protams atkal dzēru tabletes. parko esmu 100% pārliecinājies par visiem 1000% esmu pārliecinājies, ja šodien es jūtos vesels un ļoti labi, tad nākošā diena būs sūdīga un trauksmaina(depresīva)


Nu tagad apmēram redzi, kā man ir! Invalīds nēsmu, bet normāls atbilstoši savam vecumam es arī nēsmu.
parasti man nāk klāt patēvs un saka; b le tu takš jauns, kas nevari pacelt ble, es tavā jaunībā varēju kalnus gāzst, kas būs kad būsi manā vecumā? A es viņam saku es līdz tavam vecumam nemaz nenodzīvošu!!!

Man pašam ir kauns, ka pat mana mamma var vairāk izdarīt nekā es, a ko man teikt!


Bez zālu lietošanas, es tev pateikšu kā es jūtos, rokas trīc, valdoa raustās, nezinu kur likties, nevaru koncentrēties, pārspīlēta uzstvere, pēc tam vis iet kā pa sliedēm, trauksme, diagnoze, uzmācīgas domas, mūzika, iedomas protams!

Un es esmu sapratis, ka es ar narkotikām daigralsa, un gudri teicu, nu vēl bišku palietošu, gan jau es vēl uzspēšu atmest, vot papal es riktīgi. nekas būšu dzīvs piemērs kādam, ka narkotikas ir viltīgākā inde.

Un tākā es nevienam neticu, man bija jāpieņem lēmums par grupas taisīšanu un iestāšanos slimnīcā, jo man vnk fiziski un psiholoģiski vairs nav spēka mocīt sevi, ar to nestabilo psihisko stāvokli.



Edited 4 time(s). Last edit at 12.11.2012 21:36 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 21:39
Un Tu vēl saki,ka Tev vitamīnus nevajag???????
Ap 60-70% problēmu Tev izzustu no vitamīniem,bez-zini,neņem ļaunā,bet sievietes Tev nevajadzēs,tā varētu būt jau tuvākajos 2-5 gados. Psihoterapija arī palīdzētu.
A grupa-par ko tieši ceri grupu dabūt???????

jekabs19@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 21:40 by ivars61.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 21:59
Es neceru es zinu ka es viņu tabūšu, jo man bija ļoti pretīmnākoša psihiatre, viss atkarājā ko viņa ierakstīs nosūtījuma vēstulē, viņa tāpat arī zina, ka mans brālis uzstaisīja grupu, viņa pazīst mūsu ģimeni no bērnības un uzskata, ka mums ir iekšā gēnos šī problēma. Un vitamīnus esmu dzēris trīskāršu devu un bezjēdzīgi, es varētu izdzert visu paciņu un viss būs pa tukšo esmu jau dzēris, A,B,C,E,D un vēl dabīgās tējiņas un nepīpēju, nedzeru un nekas nemainās. grupu jau nedod tikai par šizofreniju, kautgan es sāku domāt par tām garastāvokļa un uzvedības maiņām, pat pieļauju, ka tie varētu būt šizoptiskie traucējumi!

A man seksa dēļ AD, tāpat i negribās, nez kas pa figņu, to uznāk tā ka gribās un tad miers uz 2 mēnešiem !!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 22:03 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:16
Es grupu dabūju depresiju nodaļā, bet ir nācies pabūt arī slēgtajā nodaļā. Enfuego, lai kā tu arī negribētu grupu, uz slēgto nodaļu tev neiesaku iet, tas būs pilnīgs murgs, pret tevi neattieksies kā pret cilvēku un var iegrūst smagās artilērijas zāles pret tavu gribu. Arī sabiedrība nebūs tā labākā.
Man šķiet, ka Tvaika ielā tagad visas nodaļas slēgtās. Ja nevari tikt uz Veldres ielu, tad tiešām labāk braukt uz Jelgavu.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:27
Vis jau ir izlemts, es iešu uz tvaiceni ir jau nosūtījums, ja esmu narkotiku artilēriju rijis, tad šīs zāles arī neko man daudz nedos, visie šie 7 gadi esmu pavadījis vienā ķīmijā. Neko darīt ka esmu vājā dzimuma pārstāvis, sieva arī sāk kunkstēt, kā tā grupa pictec jāškirās, da bl e pi..... uz visiem četriem, man jau tā auklēšanas un tjipa viņas mīlestība jau aknās sēž, zin sievietēm ir tāda tendence, vīrieti turēs pie dzīvības tikai galvenais lai viņš ir spējīgs kautko dod, a ja ne tad sākas sievieūs tradcionālie varianti, raudāšana, ņuņašana ka tas nav tā un tas nav šitā, da jau zb tas vecenes arī, negribi nemīli nu tad pis nah, bet redz bērnus abi mīlam un gribam lai bērniem būtu vecāki, nevis kā mēs novārtā mētājušies pa pasauli!



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 22:30 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:30
Briesmīga attieksme un visādi jukušie rīņķī ar tevi laikam neuztrauc?
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:32
Da man ja godīgi po russki gavara pararelna, tie briesmoņi, man pat patīk paskatīties, kādi cilvēki vēl eksistē. Nu kā briesmīga, trauciņā ka sunim bļodā ēdienu pasniegs??

Es pēc sava dzīves veida, kāds es biju agrāk, es agrāk viskautko gribēju izmēģināt, nu pieņemsim, ka es gribu paskatīties, kā ir dzīve psihenē vai tas ir domāts priekš manis vai nē.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 22:33 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:33
Ko enfuego nozīmē trīskārša deva? trīskārša no pašas minimālās,vitamīniem kas domāti profilaksei?Praktiski visi simptomi izņemot trauksmi,izzustu vai stipri mazinātos no kārtīgas vitamīnu lietošanasAr trauksmi ir drusku sarežgītāk..Kas tieši no vecākiem,senčiem ir slimojis?

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:36
Nu tad lai Tev laba izklaide!
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:42
Manas mammas mamma, slimoja ar šizofrēniju un nomira(lai vieglas smiltis viņai) no krūts vēža. lietoja visu mūžu zāles un gāja uz Baznīcu. Manai mammai pusaudža vecumā arī bija tieši tādi paši simptomi kā man, bet viņai viņi pārgāja, manam vectēvam, bija Neiroze, arī dzēra zāles, manam brālim, ir garīga atpalicība, vairāk izskatā nekā prātā, nu tad paskatamies, vaitad gēnos nekā nav iedzimis, un pkus vēl manas mammas māsa iekļuva moča avārijā un viņai vispār smadzenes sagāja čupā, mēs mazi zem galda slēpāmies, kamēr mammas māsa, lēkāja ar nazi rokās un teica vārdus tu man nedod putru, tu man nedod putru, a ko mums teikt sīkajiem, bailes tiaki, katru dienu no viņas bija jābaidās, a mamma viņu turēja mājās jo uzskatīja, ka tā ir viņas māsa un viņai ir jāmēģina palīdzēt. Mani bērnībā sakoda rotfelleris, roku gandrīz norāva, man bija kādi 7 gadi, un kopš tā laika man ir bailes no suņiem. NU tad rezultātu jūs ļoti labi paši redzat, kāpēc tas mūsu ģimenē ir izsteikti! manas mmamas māsa, kautkur kautkādos Liepājā pāķos dziļos pansionātā aizveda un tā arī viņa tur nomira, atbraucām smiltis jau bija izraktas, nu mums vis bij skaidrs, ka tas bija tikai laika jautājums jo viņa tiešām bija traka, un tur zāļu artilērija bija liela. Vectēvs nomira no assinsizplūduma smadzenēs, jo nespēja pārdzīvot sievas nāvi, jo kad vectēvam sieva nomira viņš arī palika debīls, tāds kā pušmūžu krizes vecis. Ja tā loģiski domā, tagad jāgaida kurš nākošais nosprāgs.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:47
Vispār,enfuego,Tev kko citu vajadzētu pārbaudīt,ja problēmas bijušas ar mammu,viņas mammu un ir ar brāli.Un iespējams,ka daudzko var vēl mainīt,stipri uzlabot,arī libido un potenci.

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 22:57
Vesēlības ziņā man ko atrada bija kuņģis un aknas, apārējais ir vis kārtībā analīzes arī viskārtībā, saucu ātros saku viņim ka man sirds stājās nost, viņi pieliek aparātu un saka vis ir zaebis ar tavu sirdi, nu ko tur vēl daudz teikt, ātros saucu parasti uz paģirām, tad es pat skrienu viņiem pretī jo liekas ka es mirstu.

Man jau 4 zobi ir izrauti un vēl 3 ir jārauj ārā, tas ir dēļ amfetamīna. paldies ka vēl priekšējie ir vietā, vismaz viesnīcā varēšu pasmaidīt pie klientiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 23:00 by enfuego.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:00
Un domā,ka viss ir pārbaudīts?Kas no hormoniem ir baudīts?

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:03
Nu vis jau nu nē, man naudas nav lai visus dziedzerus un hormonus pārbaudītu. Bet vienu lietu es gan esmu aizdomājies, varētu būt, ka man galvā ir audzējs, arī esmu dzirdējis ka agressīviem un nervoziem cilvēkiem, ir aknu problēmas, kautgan c hepatītu man neatrada.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:06
Es kko citu domāju,tālu no galvas audzēja,un šo to var pateikt bez naudas,Tu asinsspiedienu savu nezini,kāds parasti ir?

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:17
130-140, panika sākas kad ir 160, tad es skrienu uz aptieku un pārbaudu assinspiedienu. Man vispārībā ir paukstināts as.spiediens, tāpēc kafiju es kategoriski nedrīkstu dzert, jo tad man as.spiediens, uzskāpj aukša un galva griežās, acis sprāgst vaļā. un sāks trauksme un panika un nonāku līdz tam ka jāsauc ātrā palīdzība.
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:33
Tev vairogdziedzeris nav pārbaudīts?Teiksim-hipertireoze......

jekabs19@inbox.lv
Re: enfuego tvaika ielā, rīt dodās.
12.11.2012 23:35
Ar vairogdziedzeri kautkādu kas atrodās vidū starp kaklu un krūškurvi tur viss bija normās. Ma bija E.Gu;bja rezultāti saglabāti epastā. es būtu parādījis, bet laikam esmu izdzēsis.



Edited 1 time(s). Last edit at 12.11.2012 23:36 by enfuego.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 2?
Ziņa: