Derealizācija pēc mušmirēm

Aizsāka Agnija 

aberz
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
08.03.2013 16:43
par psihotropo vielu izrakstīšanu bez jēgas
jāliek cietumā

nevis kautkādām sēnēm
neticu ka latvijā ir aizligegti augi
ir indīgi varbūt bet nu žogu krāsa vai etiķis arī ir indīgs
tāpēc jau tos neaizliedz tirgot

a trankvilizatorus
nedrīgst tirgot, tikai savējie var
kam ir sprafka un ja kādam nepatīk tad tas ir trakais un viss

noziedznieku banda
organizēta
par tēmu
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
29.06.2013 11:22
Šeit viens puisis ir iedziedājis dziesmu zem mušmirēm par mušmiru efektiem :D :

http://www.youtube.com/watch?v=tuAJndL9ZUk

viņam arī ir citi interesanti gabali
Kā tagad jūties, vai tā sajūta ir pārgājusi?
asdfgh
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
28.04.2014 12:29
Kā tagad jūties, vai pārgājušas visas sliktās sajūtas?
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
28.04.2014 21:16
Vairāk kā gadu veca diskusija. Kāpēc tas kādam interesē? :)
Mušmires ir indīgas sēnes.
7.klases skolniece
pozitīas lietas par mušmirēm
11.05.2014 23:20
Meklēju internetā informāciju par dažādām sēnēm,aļğēm, ķērpjiem, rīt konsultācijas jāiet labot 4. Priekš manis 4 ir slikta atzīmē, mans 1. četrinieks šogad un tieši pēdējā kd.... Cik žēl :( zinu, ka 2.variantam vienā uzdevumā būs jāraksta par mušmirēm(pozitīvo ietekmi dabā,cilvēku dzīvē). Viss ko es zinu ir tas, ka izmanto medicīnā un dzīvnieki tās ēd. Interneta ar neko nevar atrast, šajā kd noteikti nedabušu vismaz 7 :( bet nu.. cerēsim. droši vien. Tāpat nekad neienaksu šajā mājaslapa gan jau, bet uzrakstiet ja zināt, lai vismaz citi varētu vlak atrast :) (atvainojos par pareizrakstības kļūdām, es ātrirakstīju(u telefona))
SZxXx
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
20.08.2015 15:14
Atvainojos par nedaudz vecas diskusijas uzcelšanu un narkošanās tēmas turpināšanu, bet gribu zināt, cik Agnita apēda! Varbūt pa šiem trim gadiem kāds cits būs pamēģinājis?
Pagājušajā rudenī mežā nokodu gabaliņu šīs sēnes, gaidīju stundu, bet nekā nebija. Apēdu atlikušo cepurīti (maziņa gan bija). Joprojām nekā.. Šoruden pirms dažām dienām pamēģināju, bet jau trīs. pavisam citā mežā augušas. Man atkal nekā nebija. Pilnīgi nopietni.
Laikam neriskēšu ēst vēl. Palika jau baisi no tā vien, ka nekā nav. Bērnībā vienmēr domāju, ka nedrīkst pat šai sēnei ar pirkstiem pieskarties, bet še Tev!
Gribētu zināt, cik tad tā meitene apēda.
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
20.08.2015 19:37
Sarkanā mušmire nav dikti indīga, tā kā ir iespējams, ka nedaudz apēdot nekā nav. Bet nu jā, uzmanība tādās lietās ir vērtīga...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
thechemist
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
23.08.2015 17:03
Rekur, aprakstīts, cik daudz jāapēd, lai būtu psihoaktīvas īpašības. https://www.erowid.org/plants/amanitas/amanitas_dose.shtml
Re: Derealizācija pēc mušmirēm
25.08.2015 17:54
Tās dozas ir priekš kaltētām mušmirēm.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pazvani man, dargi ieperku mušmires +37064827792
Hey atraksti man instagrammā varbūt spēšu ar ko līdzēt šajā jautājumā @blancotypaflow
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 21?
Ziņa: