klonazepāma pārdozēšana

Aizsāka qwerty_lV 

qwerty_lV
klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 12:16
22 tabletes klonazepāms,+ puslitrs šņabis,pēc stundas atkcačāja,pieslēdza pie sistēmas.beigās palaida mājās,no psihonoreoloģiskās atteicos,jo eju jau ambulatori,novirzes no EKG nebija,spiediens normāls.

Jautājums tāds,pagaidām nedaudz reibst galva un ir nelieli kordinācijas traucējumi,var būt kādas tālejošākas sekas?

Paldies par atbildēm
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 12:20
kādu laiku aktīvi dzer ūdeni un čurā daudz. klonazepāmam ilgs pusizvades laiks.

domāju, ka nekas nebūs.
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 12:44
To jau zinu 18-60 h, 1/2 izvades laiks,Kafiju drīkst dzert? man teica,ka smēķēt nedrīkst,jo ir kautkādi pričēndāļi sirdij uzlikti. Un ja kas, lai sauc ātros. Stulbi,ko lai saka,tagad jānožēlo,bet nu ko vairs,

Runcene,mirtazapīns,jau laikam ir vienīgais AD bez seksuāliem blakus efektiem,cik skatos (izņemot wellbutrin,bet tas man neder). Iepreikš dzēru venlafaksīnu,labs AD,bet nu dēļ seksuālajiem blakusefektiem,nākcās pārtraukt.
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 12:45
Trielptal var turpināt dzert?
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 13:11
Bez Trileptal jau nu laikam nevarēs/nevajadzētu vis.

AD seksuālās blaknes ir katram savas.

Tas pats escitaloprams ir ar dažādām atsauksmēm; daži doki uzskata tā: ja kāds no SSRI grupas aiztaisa seksu ciet, tad visa grupa šai ziņā uzvedīsies apmēram vienādi, vismaz tādi ir pieņēmumi, bet dzīve liecina par šo to citu. Grūts jautājums, jo neba visu SSRI grupu var izmēģināt.

Ja man būtu svarīgi, es mēģinātu citu AD grupu. par mirtazapīnu tagad raksta, ka šim tādu blakņu neesot.

Es kafiju nedzertu, aiztur šķidrumu + kofeīns.



Edited 2 time(s). Last edit at 17.04.2013 13:13 by Runcene.
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 13:39
Izmēģināti ir pilnīgi visi SSRI,no paroksetīna vistrakāk bija. Mēģināšu tad mirtzapīnu,protams,jāpaklausās ko psihiiatrs teiks. Varētu jau turpināt venlafaksīnu un,kā pretindi DA (dopamīna agoistus),bet manā gadījumā tos neparakstīs.
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 13:41
qwerty_lv Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Izmēģināti ir pilnīgi visi SSRI,no
> paroksetīna vistrakāk bija. Mēģināšu tad
> mirtzapīnu,protams,jāpaklausās ko psihiiatrs
> teiks. Varētu jau turpināt venlafaksīnu un,kā
> pretindi DA (dopamīna agonistus),bet manā šaubos vai tos parakstīs,zinot manu dg.
zive
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 17:42
kāpēc tik muļķīgi jāuzvedās? vieglāk palika? problēmas pazuda???
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 18:18
Tas ir ekstrim piedzīvujoms vienkārši
zive
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 18:38
adrenalīna trūkums, vai kaut kas cits...?
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 18:43
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 18:56
neko neateisināja,es tajos brīžos nedomāju ar galvu,tas viss notiek minūtes laikā,ļoti impulsīvi. Katrā ziņā man trankviļus vairs nerakstīs un tā pat ir labāk :)
zive
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 19:02
auksta duša un rīta krosiņš vai tad nav labāki..., piemērma?
nu jā, bet tam tak vajag, vismaz, kaut kādu pašdisciplinētību..., bet gribās it kā vieglākos "risinājumus"... stulbi gan!
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 19:02
Runcene

Uz nakti mirtazapīnu var dzert 30mg? vai nogaidīt līdz rītam?
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 19:05
Ja man būtu pie rokas heroīns vai kāda inde es jau būtu atšāvis asti kādas reizes 50 :)
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 19:05
1) Kad bija kļūme ar klonazepāmu?

2) Tāda Tev visu laiku bija mirtazapīna deva un dzeršanas režīms?
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 19:42
Gribu iztāstīt Runcenei kā man vakar gāja.Man naktī vajadzēja ātri tikt no punkta A uz B (tasir noslēpums).Braucu ar mašīnu apmēram 140 km/st kruīzkontrolē,tad es izdomāju mazliet paātrināt līdz 180,bet pats visu laiku domāju:ceļu policija ir sīkums,galvanais lai nebūtu zvēri.Nepaiet ne piecas minūtes,kad ieraugu pašā ceļa malā milzīgu alni,strauji parauju pa kreisi,tīri instinktīvi,virsū šis man neskrēja,tikai lūrēja uz mani.Laikam tas bija brīdinājums,bet es kā parasti neizdarīju secinājumus.Tā nu braucu tālāk un ...ceļu policija....finālā 40 latu prēmija
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 20:23
es gan neesmu Runcene.. bet... tu uz 180 paravi stūri ?! ča ta ņe tak...
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 20:34
Lāsēns mums ir Indigo... :)

kristāliskais :)
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 20:34
Nujā,man laba mašīna,stabila.Un man ir mazliet pieredze autosportā,170 pa grants ceļu ir patiesība
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 20:47
grūši iedomāties.. esmu uz 200 gājis.. bet nu man bij bail stūri i pa milimetru kustināt :))
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 21:00
Nu labi, varbūt bija mazliet mazāk
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 21:04
tuvāk pie 70 km/h? :)
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 21:07
Lāsēns noteikti kloņikus bija bišku padaudz iešāvis, tāpē šim likās, ka pilnīgi vai lido. :)
Re: klonazepāma pārdozēšana
17.04.2013 21:15
Eksistenciāli,vai ta tevi jau izlaida? :D
mad lecās
Re: klonazepāma pārdozēšana
18.04.2013 00:47
...lietus, gruntenieks...160...grāvis...4 kūleņi...divi gareniski, divi sāniski...bez drošības jostām...mašiņš norakstīts...pašam sagriezts mazais pirksts...un tas pats lienot no bleķu kaudzes laukā...ak, jā, samaitāju pie rezes savas smaklās, baltās kurpes...

...piķa ceļš...240..skrienoša lapsa pāri ceļam...tieši pa vidu...mazas izbailes...

...tā gadās...:)
Re: klonazepāma pārdozēšana
18.04.2013 07:00
Klonazepāns + šņabijs, bezfilma.
qwerty_lv
Re: klonazepāma pārdozēšana
18.04.2013 20:37
Runcene
Otrdien,tas notika, Sapratu,ka vajag antidepresantu,šonakt plānoju dzert tos 30 mg vēlaizvien ir koordinācijas traucējumi un nedaudz dulla galva. visu laiku dzēru venlafaksīnu 150 mg dienā,bet pārttraucu seksuālo blakņu dēļ, No februāra beigām kādus 1,5 mēn,vispār nodzīvooju bez zālēm,bet beigās tas beidzās ar slimnīcu,šoreiz atteicos,jo jāstrādā, līdz rītdienai slimības lapa,tākā cerams tikšu uz pekām līdz pirmdienai :) tik es nreatceros,kas notika vakar,bet kad man atgādina tad visu atceros,bet pats nevaru atcerēties,cerams nebūs neatgriezeniskas sekas.

Zive

Rīta krosiņš nesanāk,strādāju,darbs ir gana fizisks
zive
Re: klonazepāma pārdozēšana
18.04.2013 22:46
Un? Ja nu gadījumā darbs nepatīk, var tak atrast piem. darbu kādā maksas autostāvvietā, kurā ir jānosēž 1 diennakts un tad ir trīs brīvas. Attiecīgās brīvās dienas var izmantot, piem. izejot masiera kursus...
p.s. nu tas tā, fantāzija, viegli garām ejot...
zive
Re: klonazepāma pārdozēšana
18.04.2013 23:31
Vienīgais fakts, ko var saprast, ir, ka kaut kas dzīvē nenotiek tā, kā gribētos, bet, vai tāpēc ir sevi jāindē, tā vietā, lai apkārtējiem pateiktu, kas ir tas, kas vienkārši izsakoties, tracina vai dzen izmisumā, vai kas ir tas, kas tik destruktīvā veidā liek vērsties pret sevi...?
Grūti saprast, ja cilvēki krīt tādās briesmīgās galējībās, īpaši, ja vēl gados salīdzinoši, jauni...
Bezpriģels - citādi no nemāku nosaukt! :)
p.s. vispār jau es atturos moralizēt, bet šādās situācijās kaut ko labu uzrakstīt ir grūti...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 1?
Ziņa: