nelaimigaaa

Aizsāka eny11 

Mamina
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:00
Un vel iesaku atrast sev draudzeni vai pazinu- jauku maminu ar mazuli.Tev bus vieglak.Bus kads,kurs Tevi sapratis un atbalstis..
bmw
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:00
Tu neesi strupceļā,tādas situācijas tikpat kā nav,manuprāt tev tiešām no bērna būtu jāatsakās-tā būs labāk tev un bērnam,vēl mēnesis,un viss būs galā,bet-tu esi biki pačakarējusi savu psihi,nu arī tavs drauga,ja tā viņu var saukt.
Un tu varēsi sākt visu no jauna,varbūt savādāk,domāju,ka tu vari radikāli mainīt savu dzīvi.
Tagad tev ir depresija,un varbūt tev ļoti vajag runāt,neko no emocijām neapslāpējot,ja raudāt gribas-raudi,var jau teikt ka mazāk čurāsi,bet-tomēr-raudāšana reāli palīdz.
Tev tās sliktās domas par sevi ir jādabū projām-tu neesi dura-tu nezināji kā viss iegrozīsies,tu neesi vainīga pie situācijas,saproti-nevienam neizdodas jaunībā kko nesastrādāt-viens sačakarē veselību,cits kko citu-iesēžas cietumā utt.Bet-tava situācija ir tāda,kuru ātri varēs labot,te jau vēl citas ieteica tev no bērna atteikties,tas nav nekas tik slikts,jo-nevajadzētu arī turpināt mocīt sevi un bērnu.Figūru tu atgūsi,to var samērā ātri izdarīt.
Bet nu to es tev iesaku nopietni-tev pie tām meditācijām būtu jāatgriežas,saproti-ja tu slikti domāsi par sevi,arī citi slikti domās,izturēsies pret tevi.,tev jāiemācas sevi mīlēt.Nu neesi tu dura,neesi bezizejā,visu var atrisināt,ja gribi-es varu drusku piepalīdzēt ar padomiem,bet-diezgan daudz pašai tomēr jādara būs,ja darīsi-viss būs ok.Tev būtu jāraksta te regulāri,ja gribi-var arī e pastā,var gan-gan,bet-tev nevajadzētu noslēgties vai pazust.
Un tici -viss atrisināsies tavā dzīvē,ja?
bmw
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:05
Jā-to tu vari apdomāt,bet es tev saku kā vecis-sieviete ar bērnu var atrast draugu tikpat labi kā bez,bērns netraucē.Sieviete ar mammu vienā istabā-10 reizes grūtāk.
Un-nedrīkstētu domāt,ka tu neatradīsi foršu vīrieti.Tā ka-tev jānonāk pie skaidrības-kas dzen tevi izmisumā?
Mamina
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:11
BMW ir taisniba,atradisi Tu sev jauku puisi ari ar berninu,ja izvelesies pamest tagadejo draugu.Mana draudzene,atrada sev viru budama stavokli,jo berna biologiskais tevs nabija gatavs uznemties atbildibu un aizmuka.Tikai Tev pasai jaapsezas un jaizverte ko Tu gribi darit un tad jarikojas.
Mamina
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:20
Vel viena iespeja ir,ka bernu audzina tevs.Tu vari vai nu atteikties no berna un nelikties ne zinis(berns ar tevu) vai ari but mamma, bernu, audzina tevs,bet Tu dzivo atseviski savu dzivi un pie berna brauc ciemos kad gribi,vari vai esi gatava.
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 22:58
bmw
Tev ir taisniiba ,ka visas situacijas ir risinamas , arii shii , tikai man bail no taa ,ka es nekad netiksu no sis domas valjaa ,ka esmu pieljavusi milzigu kljudu , es biju lielas izveles prieksaa , 2 celji bija pa labi vai taisni , es noriskeju pagriezos pa labi, jo no aizmugures man parliecinosi bljava ej pa labi , un nonacu strupcelja neklausot sevi, atpakalj celja nav , sajuta tada ,ka mani gribeja iegaazt . faak ,tas ir tik smagi .
jaa , noteikti pie meditacijas atgriezisos , savadak auzas .
bernu es nevaru atdot ,mani sirdsapzinja tad arii sagrauziis . nesmu gluzi tik cieti izaudzinata , bet nu raksturs smags , bus ljoti gruti pienjemt jauno dziivi ,jaunos apstkljus , ljoti iespejams ar puisi nebusu kopaa , bet tas ar bus smagi ,jo esmu cilveks ,kas piekjeras ljoti un gruti ataakjeeties ..
ceru shis viss mani nenovedis pie kadreizejam zaliishu smekesanam un lielaa pohujisma , lai tikai smaids uz lupas un nekadu problemu un viss notiek kaa vajg .
dzen mani izmisumaa briivibas pazaudesana ,kas man bija vissvarigakais dziivee . buut netkarigai , paslaik esmu bez nekaa , uz vecaku kakla ..
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 23:02
mamin
jaa sadus variantus arii es biju apdomajusi , bet man laikam labaak mazak domaat , jo tas mani viss dzen izmisumaa , katra gadijumaa ir situacija tada ka vecaki ir tadi kuri vienmer iejauksies un pateiks arii savu vardu ,ta ka nebus ari tik viegla taa skirsanaas , tad mani pisiis vecaki ... jo paslaik esmu bez nekaa , ta ka vien jadzivojas vinju majas un jaklausas morales ..
psihe sapista man ,jaa , nekad muzhaa man nebija problemu , viss bija super , vecaki nejaucas nekur , tagad viss ir apgriezies kajam gaisaa un vienkarsi liekas vieglak butu zem zemes ,ka sho visu murgu piedzivot .
aberz
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 23:17
nu meditacija ir vienkārša... es piem domaju ka mates instinkti iedzimst un ja tev ir māte tad tu ari tada esi
tapat ka deli dzer ja vectevs dzerajs

meditacija vienk, iedomājies ka te esi tas berns mammas puncī 21gadu atpakaļ un tava mamma šuko bļin ko darīt
vaig tuseties un brivibu... a man berns.. a kas zina varbut ta ari bija tapc vinja skatas lai tu neizdari kautko ko vinja tur nu nez

vai ari ko tu teiktu ja tava mamma atdotu tevi lai pati varetu uzdzivot :-D
taka tgd tev ir jābaidas no berna jo vinjsh bus, un tev ir pienakums pret vinjnu, un ja tev sirdsabzinja
ir ok utt bet reali berns pec 20g bus pieaudzis un vinjsh vienk tev pateiks ko doma ..


nu un nebutu tevis ko viņa darītu tagad? atceretos cik forshi jauniba tuseja? paprasi jebkuram cilvekam pec 45
kas bija labakais kaifs dzīvē???

beztam savu mates instinktu tu redzesi tikai pec dzemdibam,

un vispar
padoma kas butu tava mamma bez tevis???
uttt
Re: nelaimigaaa
10.05.2013 23:18
eny11

Ok. Sapratu... Domāju, ka beigās iznākums būs pozitīvs... Sūdīgāk būtu ja visi apkārt būtu pret. Bet tā kā viņi ir par tad tā tagad ir viņu bēda... Nu a kas pašai... Tu tak nesi vīrietis tā kā ar dzemdēšanu galā tiksi...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 2?
Ziņa: