Reladorm

Aizsāka qwerty_lv 

qwerty_lv
Reladorm
29.08.2013 17:46
Vai psihiatrs drīkst izrakstīt Reladormu (diazepāms10mg/ciklobarbitāls 100mg) vairāk par 30 tabl,/mēn? Lieta tāda,ka no vienas tabletes nejūtu pilnīgi neko,pat ne atslābumu,toties ar divām nedaudz atslābinos,samērā viegli iemiegu (kādu 20 min. laikā) un guļu ~6h,no rīta svaigs kā gurķītis,atšķirībā no neiroleptiķiem (Klozapīna,Olanzapīna,Hloprotiksēna),no kuriem jāguļ vismaz 10-12h,un tad vēl pusdienu kamēr īsti atjēdzies,it īpaši ar klozapīnu.
Re: Reladorm
29.08.2013 19:01
Vēl var mēģināt kvetiapīnu, bet vsp Reladorm nav diezin kas labs. Parasti jau raksta, ja nevar gulēt, bet tad doši vien būs jāiet 2x mēn., viņiem tur visādi ierobežojumi, precīzi doks pateiks. Klonazepams ir mēģināts?

kāda Tev diagnoze?
qwerty_lv
Re: Reladorm
29.08.2013 20:38
Kvetiapīnu vajag 300-400mg ,lai gulētu,bet es viņu nepanesu,pēc pāris stundām sāk dauzīties sirds,trauksme,neder viņš.Ja mani "nogāzīs" neiroleptiķi,tad nebūs iespēja piecelties uz darbu,bez tam man ir liela trauksme,tākā domāju ka benzodiazepīni ir pareizais ceļš.Barbiturāti jau nav nekas labs,tas gan. Doks vispār teica,lai dzeru 1/2 tabletu Reladorm,bet nu atradu savu devu,ka tā ir 2 tabletes.
Sākumā jau prasīju klonazepāmu,bet teica,ka pie viņa ātri pierod,šķiet,ka doks negrib rakstīt,jo es to pārdozēju pavasarī depresijas kulminācijas laikā,iedzēru 22 tabletes. Tad teica vai ir dzerts Relanium,teicu ka jā,bet domāju ka būs pa švaku (noteikti izrakstītu 5mg tableti). Tad prasīju vai nav Radedorms (nitrazepāms),teica ka tāds vairs neesot,kaut gan pēc ZVA reģistra ir. Ir mēģināti Zopiklons un Zolpidems,no zolpidema nevarēju gulēt tāds caurs miegs un cēlos augšā,no zopiklona,kā kuru reizi,bet ar bija tāda neizgulēta nakts sajūta.
Laikam jau atliks vien tas klonozepāms,jo šaubos,vai doks būs ar mieru,ka dzeru 2 tabletes. Kad dzēru klonazepāmu,tad ar 2mg parasti pietika lai labi izgulētos,citreiz iedzēru 1/4 no rīta,ja bija trauksme,un pārējo uz nakti,dienas deva nekad nepārsneidza 2mg.
Diagnoze- bipolārie traucējumi. Vēl dzeru venlafaksīnu 187.5mg no rīta.
bmw
Re: Reladorm
29.08.2013 21:19
Psihiatrs var rakstīt vairāk-zāles vienam mēnesim,bet ja esi dzēris 22 tabletes,tad ārsts būs piesardzīgs,
Re: Reladorm
29.08.2013 21:55
Radedorm tiešām vairs nav, ZVA arī kādu laiku jau vairs nav; iespējams, ka problēma ir bijusi pārdozēšana, jo tad tiešām ārsti paliek piesardzīgi.

Mēģini vēl runāt, forumā neko gudrāku neieteiksi.

Viena lieta ir, ko ārsts drīkst, bet cita lieta ir pārdozējis pacients.
qwerty_lv
Re: Reladorm
29.08.2013 22:00
Nu jā,bet ko darīsi laiku vairs atpakaļ nepagriezīsi,kas izdarīts izdarīts.Tā jau arī darīšu,rīt pieraksts,tad jau pastāstīšu kā gāja :)
Paldies,par atbildēm.
qwerty_lv
Re: Reladorm
07.09.2013 14:48
Reladorm vairs nepalīdz,ok trauksme nav,tas labi,bet neizraisa miegainību,devu vairāk nepaaugstināšu,vakar iedzēru četras,tad aizmigu,bet nu nav labi,pirmdien eju pie psihiatra un prasīšu klonazepāmu ir tomēr atšķirība arī ceņas ziņā 2 lati vai 12.
Labākais,ka atšķirībā no neiroleptiķiem varu piecelties pat pēc 5-6 stundām un būt ar skaidru galvu,pēc otrās kafijas krūzes :) un arī,ka nav trauksme,un kas tur slikts,ja psihiatrs teica,ka pie klonazepāma ātri pierod? vai tad pie barbiturātiem kopā ar benzodiazepīniem nepierod ātrāk? Vēl laba lieta,alkoholu vairs neprasās,iespējams,dēļ tā, ka trauksme vairs nav. :) Labāk lietoju klonazepāmu,nekā kļūstu par alkoholiķi.
qwerty_lv
Re: Reladorm
07.09.2013 14:50
Vai tolerance varētu būt no tā.ka jau no 2 gadu vecuma,neirozes un bezmiega dēļ man deva noozepam (oksazepāms) un Radedorm miegam?
Kā arī es "turu" lielas alkohola devas.
Re: Reladorm
07.09.2013 19:35
uzskata, ka barbiturāti ir vissliktākie; un ne tikai pierašanas dēļ, bet tie ietekmē atmiņu (uz slikto pusi) stiprāk nekā benzo.

ja der klonazepams, nav ko žāvēt, pierast jau pierod, bet katrs savā ātrumā. man ir zināms cilvēks, kas teju visu mūžu (apm. 30 gadu) miegam lieto1. tbl. fenazepama (tagad jamam 70 gadu), un nekad devu nav cēlis, ir depresijas diagnoze.

tad jau Tev nevienu tableti nevar rakstīt, jo ar Reladorm arī var pasākt aplamas lietas – kāda starpība, kā sauc medikamentu.
qwerty_lv
Re: Reladorm
07.09.2013 20:48
Piekrītu,pietam barbiturātus tiešām var pārdozēt un nomirt.
qwerty_lv
Re: Reladorm
09.09.2013 19:59
Izrakstīja lorazepāmu (Lorafen) 2.5 mg,cerams līdzēs.
Re: Reladorm
25.04.2019 18:54
taatad reladorm vaqirs nevar nopirkt ? man izrakstiija recepti un aptiekaas nav , ko nu lai dara
....
Re: Reladorm
26.04.2019 10:13
Nav vairs Reladorm. Jāmeklē alternatīvas
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: