Kurš no šiem a/d labāks!?

Aizsāka Dana_ 

shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 20:56
stilnox ir reāli psihotrops :D
nu man arī nelīdz lorafen 2,5 mg, man vnk ir pieradums pie trankviļiem tāpēc tā.. un visticamāk tāpēc arī tev tā.. pierodi pie viena un tad vairs neviens nelīdz, izņemot ja pārdozē kas atkal ir slikti.
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 21:16
Bet kad viņu iedzer, iestājas tāds miers, gribas kalnus gaazt, bet ar jau ilgi nevar ar vinnu pagulēt, nja agrāk nolietoju klonazepāmu 1,5 gadu, vairaak negribas trankvillus redzeet, ar gruutiibaam nokaapu
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 21:19
o jā trankviļi mēdz uzlabot darbaspējas, kā ar viņiem var gulēt :D izņemot ja iedzer dubultdevu. es tgd pa dienu vairs nedzeru, man pietiek ar sertralīnu pagaidām :D
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 21:25
Man tagad iet Seroxat no riita un vakarā Valdoxan, bet nu katram gadijumam alprazolams ar ir liidz kabatā :D
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 21:31
man no valdoxana nebija vsp nekādas reakcijas, pat ne blakusparādības, tev no viņa nāk miegs?
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 21:48
man no Laimas šokolādēm vairāk miegs nāk. Man jau 6 gadus nopietnas miega problēmas, nopirkt es viņu nopirku ārā nemetīšu, dakters saka lai padzerot, bet nu efekts tiešām tuvu nullei, cena gan nenormāla, vairāk nepirkšu ! Vienīgais no kā es guļu ir Stilnox, esmu nodzēris varētu teikt visu aptieku!! Dakters te izrakstija kventiax miegam, no tā ar ne silts ne auksts.
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 22:11
cik tad tu dzēri kventiax ka nenāca miegs no viņa? iedzertu 100-200 mg atlūztu uzreiz.. man bija 200 mg, parasti dzeru 100.. bet man nepatika tās zāles, velaizvien mājās mētājās ar nedaudz iztecējušu termiņu :D es zinu ka ir arī 25 mg deva tabletēs, no tik mazas devas protams ka miegs nenāk, tikai vel sliktāk paliek, vismaz man... normāli cilvēki jau mierīgi zem kventiaxiem čuč..
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 22:13
nu padzer valdoxanu, moš bišķi palīdzēs pret depresiju.. lai gan.. kā melotonīns var palīdzēt pret depresiju?! viņš vsp kkāds dīvains AD....
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 22:20
sertralīns reāli rada tieksmi palielināt dozu, jo katru reizi aizvien vājāk dod pa galvu un gribas sasniegt iepriekšējo efektu. bet laikam labāk nedzert 3x dienā, smadzenes nojūgsies.. :D
AD ir narkotikas, oh really... :X
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 22:35
Nu doki saka, ka Valdoxans saregulee miega ciklus, bet nu kā tur ir nav ne jausmas :D Kventiax mazās devās dzēru gan, un tā jau jocigi bija no viņa, tāpat jau sanāk no ceļa nojiet un šņabi ieraut tad bija auzas, nedēļu slikti ar to kventiax...nometu nost. Es neteiktu ka man baigā depresija, vairāk tas bezmiegs, bet nu tāpēc ar dzeru depresantus.
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
11.12.2013 22:51
nesaprotu tavu doku, moš tev tas pats kas man :D

man liekas es tgd vnk kārtejo reizi dolbos ar kkādam tabļetkām, ko man izraksta un pēctam kad vairs nedolbīs man būs super smagā depresija un tas sanāks tieši uz Xmām.. scary.. cerams ka kāda psihā iestāde būs vaļā ap svētku periodu... visiem tak sāksies Z-svētku depresijas :D
....
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
12.12.2013 19:10
Beigās tāpat nonāksiet līdz klozapīnam (Leponex) :D, lai gulētu.
....
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
12.12.2013 19:13
Vismaz man tā ir,vairs nevaru aizmigt,ne kvetiapīni,ne olanzapīni,nekas,tikai klozapīns. Par trankviļiem vispār nav ko runāt,tās varu ēst kā končas :)
....
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
12.12.2013 19:16
autorei,personiski man labāk sertralīns,kognitīvo spēju uzlabošanai
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
12.12.2013 21:58
dzirdēts ka no leponex dažs ir nogulējis diennakti :D

ai stulbums nepalīdz man vairs nekas, tā viss noriebies, laikam izdzeršu vēl 3. sertralīna tableti, viņas darbojas tikai kādas 4-5 h un tad atkal paliek slikti, bet bail ka nedarbosies kā vajag.

kāds ir mēģinājis dzert AD biežāk kā vajag???? man viņi darbosies labāk ja es bišķi pārdozēšu? instrukcijā rakstīts ka maksimāli var 200 mg.. tad sanāk ka var 4 tab.. vienīgais tad man viņas ātri beigsies un būs jāgaida kamēr beigsies svētki lai dabūtu recepti oh nooooo
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
12.12.2013 22:10
es īsti nesaprotu- sertralīns skaitās nomierinošs vai stimulējošs AD? es zinu ka cipralex ir nomierinošs, bet par sertralīnu nav ne jausmas..
shadow
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
13.12.2013 00:07
eh visi mani ignorē :( es laikam visiem esmu uz nerva :D
no sertralīna paliek baigi sausa mute.. besīgi.. var dzert un dzert un dzert ūdeni tāpat slāpst.. smagi.. tieši uz nakti.. laikam jāizmoka 2 ned lai secinātu, ka esmu bezcerīgs gadījums un man jāiet uz psiheni.. es tak nespēju mājas apstākļos pat normāli AD lietot :D

Dana, nu ka tev iet ar sertralīnu? kā patīk?
Re: Runcene
04.08.2019 14:33
Runcene-ļoti pateicos tev par profesionālām,saprotami izskaidrotām atbildēm.Man savulaik Cipraleks un Cipramils bija vislabākie AD.
Tad valsts nostājas dēļ par tiem nācās krietni piemaksāt un tagad dr.man izraksta citus.
Medicīna un dr.netic,ka AD var iedarboties jau pēc trīs dienām....bet man ar Cipramilu tā bija ????.
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
23.09.2019 02:22
AD ir baigās blakusparādības, visi saka ka pie viņiem pierod un netiek vaļā, man galīg vienalga esmu lietojis un neko nepalīdzēja, tāpēc vairs viņus nedzeru
Re: Kurš no šiem a/d labāks!?
23.09.2019 09:19
Aste, tagad ir ļoti lēti escitaloprami, ar 75% atlaidi vien pāris eiro.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 13 pieskaita 7?
Ziņa: