modafinila sūtīšana

Aizsāka miss bipolar 

kāds kas lieto var ieteikt kur dabūt? man pats psihiatrs teica, ka ja varu dabūt varu droši lietot,un tas nav slikts variants, bet saits no kura sūtīju nosprāga. varam pasūtīt kopā un samesties ja kādu interesē. parasti no Eiropas sūtot muita neatņem

epasts yuugenabyss@gmail.com
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 20:25
http://modafinilbank.com/ - lūdzu, pats gribēju sūtīt, bet negribu sūtīt nereģistrētu medikamentu no ārzemēm.

Kam Tev viņu? Mācībām vai darbam?



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:52 by crucial333.
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 20:46
Šis gan izskatās drausmīgi dārgs. 2 euro par ripu, kur ir kofeīna efekts + īsts bezmiegs?
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 21:02
Lētāk īpaši nekur nedabūsi.



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:51 by crucial333.
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 21:12
Vajag labāk B vitamīnus lietot
crucial333,
es šito saitu jau skatījos, noraustījos pirkt tos bitcoinus.
nu principā man vajag lai būtu spēks gan darbam, gan maniem projektiem. psihiskās problēmas un bezspēks smagi traucē sasniegt manus mērķus. iepriekš varēja pasūtīt potence.lv, caur omnivu, bet tas saits izskatās miris.

Synapscape, nē ir tā vērts. protams kā kuram, bet es nesalīdzinātu ar kafiju. man tas darbojas ideāli! ir spēks, ir motivācija, var izdarīt tik daudz pa dienu, kamēr kafiju izdzerot es varu mierīgi aiziet gulēt.

Lāsēns♥, es jau beidzot sāku domāt par savu veselību uztura ziņā un vitamīnus arī plānoju ņemt. kad var just pirmos rezultātus pēc lietošanas? bet problēma ir ar visiem tiem vitamīniem, cik reāli viņi uzsūcas organismā caur tabletēm?
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 21:29
Es personigi B vitaminus uzņemu ar enerģijas dzērieniem,man tie arī garšo labi un tonizē no rīta.Ir veikalā,maksimā poļu laikam zet saucas,maksā tikai 32 centus,un tur ir visi B grupas vitamīni.
Re: modafinila sūtīšana
29.06.2016 22:50
Kādas problēmas pirkt bitkoinus?



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:51 by crucial333.
crucial333, kur vislabāk viņus nopirkt? tur ir baigais čakars, man tur prasīja pases kopiju ielādēt un vēl vajag to elektronisko maku kaut kur, un vēl visu droši, lai hakeri nenozog


Lāsēns♥, tas īsti neizklausās veselīgi :D bet es pati arī viņus dzeru
Re: modafinila sūtīšana
30.06.2016 13:38
Nekādi hakeri nenozags. :D



Edited 1 time(s). Last edit at 10.12.2017 00:51 by crucial333.
nu labi paldies :D ja man kkas sanāks ar to saitu, uzrakstīšu te atsauksmi
truxv
Re: modafinila sūtīšana
27.12.2016 09:45
Vai atnāca? Mani arī ieinteresējis, bet liekas dārgs. It kā Latvijas kontrolējamos sarakstos nav, atšķirībā no asv un citurienes, nevajadzētu būt problēmām ar muitu.
Tikai labākās atsauksmes par modafinilbank - viss vienmēr bijis perfekti. Sūta lielākoties no Lietuvas un līdz LV atnāk 2-3d laikā. Sūtu jau kādu pusgadu, ne reizi nav bijušas nekādas problēmas.
Par bitcoin arī nav ko raustīties - bitcoin nav nekas nelegāls. Pati izmantoju coinbase un ir ērti - ir kaut kādi nelieli procenti par konvertēšanu, ja izmanto bankas karti (kā es daru), bet viss īzī.

Nestreso! :)
truxv
Re: modafinila sūtīšana
31.12.2016 00:10
Vai kāds ir sūtījis no Indijas? Ievērojami lētāk sanāk.
Dāvis1
Re: modafinila sūtīšana
31.12.2016 01:40
Tā arī nesapratu, kas tas par brīnumu, ko visi tik ļoti grib.
Re: modafinila sūtīšana
31.01.2017 12:43
miss bipolar Rakstīja:
-------------------------------------------------------
>
> Synapscape, nē ir tā vērts. protams kā kuram,
> bet es nesalīdzinātu ar kafiju. man tas darbojas
> ideāli! ir spēks, ir motivācija, var izdarīt
> tik daudz pa dienu, kamēr kafiju izdzerot es varu
> mierīgi aiziet gulēt.
>
>

Tagad ņemu savus vārdus atpakaļ, tiešām labāks, ir tā vērts. Reti kas tik kvalitatīvs ir mēģināts.
Kafija salīdzinājumā liekas netīra un mazefektīva.



Edited 1 time(s). Last edit at 31.01.2017 12:57 by Synapscape.
Re: modafinila sūtīšana
31.01.2017 14:37
Lāsēns♥ Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Es personigi B vitaminus uzņemu ar enerģijas
> dzērieniem,man tie arī garšo labi un tonizē no
> rīta.Ir veikalā,maksimā poļu laikam zet
> saucas,maksā tikai 32 centus,un tur ir visi B
> grupas vitamīni.


Izklausās smieklīgi, bet šis cilvēks rīkojas pareizi. Enerģijas dzērienu sastāvs ir diezgan skaidri zināms, tur ir dažas vielas, kuru nosaukumi plašākam sabiedrības lokam ir par sarežģītu un no tiem baidās, bet patiesībā tās nav nekas neveselīgs. Aptiekās pieejamās 10 un vairāk augu savienojumu homeopātiskās mikstūras ir krietni riskantāks pasākums, jo tur teorētiski sastāvā ir simtiem dažādu vielu, bet sabiedrība tic dabiskā veselīgumam. Neveselīgie divi savienojumi enerģijas dzērienos ir kofeīns un cukurs. Ja enerģijas dzēriens ir bez kalorijām, tad vispār mērenos daudzumos veselīgāks par dažu labu sulu.
Enerģijas dzērienus nedzeru, jo sulas garšo labāk, bet man no visiem tiem liekuļiem ir pretīgi.



Edited 3 time(s). Last edit at 31.01.2017 14:40 by Synapscape.
Dunfise
Re: modafinila sūtīšana
08.02.2017 11:25
Synapscape Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> miss bipolar Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> >
> > Synapscape, nē ir tā vērts. protams kā
> kuram,
> > bet es nesalīdzinātu ar kafiju. man tas
> darbojas
> > ideāli! ir spēks, ir motivācija, var
> izdarīt
> > tik daudz pa dienu, kamēr kafiju izdzerot es
> varu
> > mierīgi aiziet gulēt.
> >
> >
>
> Tagad ņemu savus vārdus atpakaļ, tiešām
> labāks, ir tā vērts. Reti kas tik kvalitatīvs
> ir mēģināts.
> Kafija salīdzinājumā liekas netīra un
> mazefektīva.

Precīzi. Man reāli atgriež darba spējas, palīdz nofokusēt koncentrēties negribošo prātu.
Viktor
Re: modafinila sūtīšana
30.12.2018 23:08
Sveiki. Paceļu vecu tēmu. Varbūt ir kāds, kas var iedot padomu, kur sūtīt? modafinilbank vairs nedarbojas. Bet visādi uz dullo atrasti nepārbaudīti interneta saiti nevieš uzticību.
Kādu no šiem?
https://www.alexfortin.com/review-modup-vs-modafinilcat-afinilexpress-modafinil-online/
https://eufinil.com/ - pārbaudīti, ir droši.
Re: modafinila sūtīšana
14.01.2019 16:12
Man izdevās sekmīgi pasūtīt šo medikamentu lv aptiekā. Citiem arī iesaku nevajadzīgi neriskēt un sūtīt caur aptieku.



Edited 1 time(s). Last edit at 03.02.2019 00:57 by grabeklis.
Re: modafinila sūtīšana
15.05.2019 23:06
grabeklis Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man izdevās sekmīgi pasūtīt šo medikamentu lv
> aptiekā. Citiem arī iesaku nevajadzīgi
> neriskēt un sūtīt caur aptieku.


Lūdzu pastāsti sīkāk?
Re: modafinila sūtīšana
10.11.2019 16:04
Kads var pateikt kur Rīga var nopirkt?
Modafinil 200mg un Artvigil 150mg … Man pārītis palicis pāri! Varu padalīties. Rīga. 20295363 vai rakstat tobehot@yandex.ru
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 23?
Ziņa: