Noofen bez receptes

Aizsāka Richie88 

Re: Noofen bez receptes
17.09.2017 13:22
Atkal personības dalīšanās, ko?
Re: Noofen bez receptes
17.09.2017 14:46
kjebols Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Synapscape, padalies lūdzu ar drošu saiti, ja
> vairāki tev zināmi sūta, negribas kaut kādu
> kreiso tableti saņemt. Kā tas ir uztura
> bagātinātājs interesanti, tad jau nav pārāk
> stiprs un kaitīgs.

Augšā jau ir dažas adreses. Piemēram, te sanāk ļoti lēti:
http://nootropicsdepot.com/phenibut-hcl-powder/

Ar piegādes izdevumiem pa 40 eiro var dabūt 125 gramus, kas atbilst 25 noofen paciņām. Nav tabletēs, bet tīrā veidā (iepakots tabletēs arī kļūst dārgāks). Pašam jāsver devas, lai gan lielākoties mērkarote tāpat ir komplektā.

Tas, ka dažkārt uz pakas ražotājs norādījis, ka tas ir uztura bagātinātājs, nenozīmē, ka tas bagātina uzturu un nav kaitīgs. Uztura bagātinātāji ir legāls nosaukums daudzām vielām tīrā veidā, lai to pārdošana neprasītu vairāk juridisko formalitāšu kā pārtikas produktu pārdošana. Lai nu kas, bet fenibuts nav vajadzīgs pilnvērtīgam uzturam.
Re: Noofen bez receptes
17.09.2017 14:59
crucial333 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Atkal personības dalīšanās, ko?


Ja Tev ir tāda paranoja, varbūt ir jāpārtrauc lietot šo forumu. Jo jau vairākkārt šauj greizi. Es uzsvēršu vārdu VAIRĀKKĀRT.

Tavuprāt, kāpēc lai es gribētu publicēties par fenibutu? Noteikti negribu. Jo saprotu, ka jo vairāk informācijas, jo vairāk cilvēki, kam tas nav vajadzīgs, iegūs to, vēlāk to dēļ regulēs vēl stingrāk. Ieguvējs nav neviens.
Šai gadījumā uzrakstu, jo pašam izskatās, ka aptiekā pārdotais Noofen ir cilvēku apzagšana.

Ja sākumā Tava paranoja likās smieklīga, tad tagad vairs nē. Mūsu kopīgās muļķošanās periods bija viena laika lieta gan Tev, gan man, nu nav tas smieklīgi vairs, lai to darītu.

Lai gan, ja tā padomā, man arī ir sanācis šaubīties agrāk, vai kādu ierakstu patiesībā neveic Tu.
Re: Noofen bez receptes
18.09.2017 22:48
Redzi, vari saukt mani par paranoiķi, tēlot dīvāna psihiatru utt., bet Tu pats nonāc pretrunās.

Saki, ka nevēlies "publicēties par fenibutu", jo baidies, ka aizliegs, bet tajā pašā laikā raksti šeit iztulkotas instrukcijas par fenibuta "izklaidējošām devām un efektiem", reklamē to kā labu alkohola aizstājēju utml. lietas, kuras galīgi nav saistītas ar vielas medicīnisko pielietošanu. Tāpat arī publiski sniedz vietnes, kur iegādāties šo potenciāli bīstamo psihoaktīvo vielu bez receptes, bet fenibuts nav nekāds vitamīns nepareizajās rokās. Ir vēl daudzi citi faktori, kurus neuzskaitīšu, jo respektēju citu cilvēku privātumu.

Es nenoliedzu, ka agrāk mēdzu patroļļot, bet parasti tā bija spēle uz svešām reakcijām, nevis mērķtiecīga lomu spēle ar kādu nodomu. Daudz muļķības esmu sarakstījis arī hipomānijas epizožu laikā, taču vēlāk iespēju robežās tās esmu izlabojis. Galvenais ir, ka nāca apskaidrība un tādas stulbības vairāk nedaru, nav vairs arī tādas vēlmes, ko diez vai varētu teikt par Tevi.

Protams, varu kaut kur maldīties, bet kopumā uzskatu - tās ir pamatotas aizdomas, jo man pietiek kaut vai ar to kratoma tēmu kā pretargumentu Taviem apgalvojumiem.



Edited 1 time(s). Last edit at 18.09.2017 22:51 by crucial333.
Re: Noofen bez receptes
19.09.2017 14:43
Ieteiktu Tev būtu brīvākam, hipomānija Tev varbūt nāca par labu, jo esi ļoti uzvilkts un nopietns. Tev ir pārāk negatīva attieksme pret visu.

Jā, fenibuts var būt bīstams, bet visu jāskatās relatīvi. Es tiešām neuzskatu, ka tas ir tik bīstams kā nelegālās vielas, benzodiazepīni un alkohols. Nav tas stiprs, nevar cilvēkam aiziet ciet no tā un lielākai daļai tas tāpat neinteresē. Vārdus "alkohola alternatīva" pieauguši drīzāk uztvers negatīvi, jo tas parāda, ka tam ir narkotiskas īpašības, kas ir slikti, tā nav reklāma.

Vienkārši tēreju brīvo laiku, cenšos atbildēt un dot pienesumu diskusijām - vislabāk to, ko es zinu, bet citi nē. Nesaprotu, kur Tu izvelc tos apslēptos nodomus. Kādus tad?

Pat ja kjebols, zive, Nsss un citi personāži esmu es, kāpēc Tevi tas satrauc?



Edited 3 time(s). Last edit at 19.09.2017 14:48 by Synapscape.
Re: Noofen bez receptes
19.09.2017 16:48
Tur jau tā lieta, ka "alkohola alternatīva" nav nekāds pozitīvais raksturojums un mūsu likumdevējiem ar to vien var pietikt, lai iekļautu to sarakstā. Tas, protams, diez vai notiks, jo nav dzirdēts, ka fenibuts masveidā tiktu ļaunprātīgi lietots vai būtu kādas izteikti bīstamas sekas (runājot par LV), kā arī parasti, ja kaut ko aizliedz, tad tas parasti notiek vismaz ES mērogā. Gan jau pastāv arī Olainfarm lobijs, ja jau tas ir viens no viņu ienesīgākajiem produktiem.

Mani vairāk uztrauc, ka kāds ar pamatīgām trauksmes/depresijas problēmām ietekmēsies no šī visa un nokļūs uz āķa, jo gadījumi, kad cilvēki šo substanci ēd pa vairākām karotēm dienā, pastāv. Personīgi uzskatu, ka tas pats kratoms ir drošāks par fenibutu, kaut vai tāpēc, ka cilvēki to legāli nekur nevar iegādāties Latvijas teritorijā, bet fenibutu var pasūtīt kaut vai kilogramiem.

Man nekas cits šādos gadījumos neatliek, kā informēt par negatīvajām sekām, jo nedrīkst pasniegt tikai vienu monētas pusi. Uz savas ādas esmu pārliecinājies, ka vielas nav nekas tāds, pret ko izturēties vieglprātīgi.

Es nekur neesmu teicis, ka zive vai Nsss būtu Tu, jo es zinu, ka tā nav, ka tie ir reāli cilvēki. Runa ir tieši par visiem kjeboliem, Fēliksiem, samurajiem utt. Mani tas satrauc, jo bieži vien tādā veidā biased viedokļi tiek pasniegti par faktiem, kas veicina jau tā pastāvošo stigmatizāciju šajā jomā. Esmu pret aizliegšanu, bet arī pret vieglprātīgu izturēšanos, jo tas ir pretstatā kaitējuma mazināšanas pieejai.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.09.2017 16:50 by crucial333.
Re: Noofen bez receptes
19.09.2017 17:05
No privātās sarakstes zinu, ka dažreiz cilvēki maskējas, jo baidās, ka viņus saņems ciet utt. Tas varbūt vienmēr nav ar mērķi kaut ko propagandēt slēptā veidā vai izraisīt sarunu.

Mums ir zināms, ka psihiatriskā uzskaite daudzus biedē, un cilvēki, neko nezinādami, meklē kaut kādas alternatīvas vielas. Dažreiz tas beidzas slikti, bet zinu vairākus, it sevišķi jaunus vīriešus, kas kaut kā kuļas ar citām metodēm.

Agrāk, kad forumā bija vairāk mediķu, daudzi gribēja šādas "alternatīvas" sarunas pārtraukt pavisam, bet domāju, ka nevajag. Katrs tomēr ir atbildīgs par sevi.

Vajadzētu tikai maksimāli godīgu informāciju.

Pati savulaik bez īpašas nojēgas esmu lietojusi visu, ko ārsts izraksta, bet tagad man ir pieredze, un es tiecos uz absolūto minimumu. Savā dzimtā esmu redzējusi, ka arī zāles nav nekas labs, kaut ārsts saka, ka noteikti vajag. Zāles nelietojušie radinieki reizēm ir izkūlušies labāk. Bet tas, protams, nav vispārinājums, tikai daži mani privāti vērojumi. Pie tiem uzreiz nevajadzētu ķerties klāt un ieviest sev par noteikumu.

Gan nelegālās vielas, gan arī legālie medikamenti ar visu ārsta svētību var būt liela problēma.
zive
Re: Noofen bez receptes
19.09.2017 17:42
Jā,i-netas vairs nav nekas anonīms. Bija delfu forums, vienīgā vieta laikam, kurā vēl daudz maz anonīmi varēja pļāpāt, bet tā vietne pārvērtās līdz vājprāta ārprātam (ne manas vainas dēļ) un... forumu nācās likvidēt. Bija iespēja apturēt likvidēšanu, ja ļautiņi tur būtu bijuši sakarīgāki.
Pašai patika tā vietne, bet... uzbraucienu tur bija vnk ... [cenzēts] [cenzēts] un vēl 1000 x [cenzēts]. Sapratāt? Nu vot.
Ko no tā secinām? Secinām, ka... a es neteikšu, ko nosecināju....
buts
Re: Noofen bez receptes
15.10.2017 12:33
Phenibut (jeb Noofen) Internetā ir nopērkams legāli. Lētāk, kā pērkot Noofen Latvijā. Aizliegto vielu sarakstā patreiz nav atrodams:
"https://likumi.lv/doc.php?id=121086".

Pērkot pārliecinietes par produkta kvalitāti, lasiet atsauksmes Internetā!

Lietojot OBLIGĀTI sekojiet ārsta norādījumiem/ieteicamajām devām. Jāatceras, ka ražotāju/tirgoni peļņa priecē, bieži nerēķinoties ar sekām patērētājam!

Lietojot ilgāku laiku jārēķinās ar nejaukām sekām - nomāktība, bezmiegs, trauksme, nospiests garastāvoklis... vairāk info Internetā. No pašas pieredzes novēlu papētīt šo aspektu tuvāk.

Ja, pārtraucot lietot Phenibut, nākas saskarties ar šīm nejaucībām, Internets rekomendē izmantot balderiāņus un melatonīnu.

Šis līdzeklis labi pielietojams īslaicīgi, ne ikdienai.
Tuvbraucējs
Re: Noofen bez receptes
17.03.2019 15:50
kjebols Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tikai nesakiet ka neesat dzirdējuši ka no
> Krievijas mēdz vest medikamentus, protams, ne jau
> kvantumos.. Bet sev vai kādam radam, draugam. Bet
> nu labi,tad redzēs, var jau lietot uzcenoto lv
> ražojumu.
>
> No interneta man būtu bail sūtīt zāles, kā
> kāds te minējis izņemot ja kādam ir pieredze,
> ka atnak tas ko sūta un nav problēmu.

Attiecībā uz zālēm. Krievijā ņemtas zāles no tiem kas tur viesojas tiešām palīdz vairāk nekā esošās nopērkamās aptiekās. Nezinu kāpēc. Bizness?
DoDO
Re: Noofen bez receptes
17.03.2019 21:35
Tuvbraucējs Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> kjebols Rakstīja:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tikai nesakiet ka neesat dzirdējuši ka no
> > Krievijas mēdz vest medikamentus, protams, ne
> jau
> > kvantumos.. Bet sev vai kādam radam, draugam.
> Bet
> > nu labi,tad redzēs, var jau lietot uzcenoto lv
> > ražojumu.
> >
> > No interneta man būtu bail sūtīt zāles, kā
> > kāds te minējis izņemot ja kādam ir
> pieredze,
> > ka atnak tas ko sūta un nav problēmu.
>
> Attiecībā uz zālēm. Krievijā ņemtas zāles
> no tiem kas tur viesojas tiešām palīdz vairāk
> nekā esošās nopērkamās aptiekās. Nezinu
> kāpēc. Bizness?


Tur ir citas prasības. Mēs ES valsts, stingrākas procedūras zāļu nonākšanai tirgū, savs regulējums - bez receptes neko vairāk par tradicionāliem paracetamoliem, vitamīniem un homeopātiju pārdot nedrīkst. Krievijā arī pieejams plašāks zāļu klāsts, tā kā valsts arī lielāka.

Gudri cilvēki skatās uz aktīvajām vielām un devas lieluma, ne zāļu nosaukumiem. Jā, tas ir bizness. Aptiekā vienmēr iedos to, ko viņiem izdevīgāk pārdot (liels uzcenojums, maz pērk utt.). Tāpēc vislabāk zināt konkrēti, ko Tev vajag.
Dabīgs antidepresants - https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda pēc pusgada lietošanas restilen.
Šarlatāniem
Re: Noofen bez receptes
09.07.2023 18:55
setttee Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Dabīgs antidepresants -
> https://nplink.net/7fp1dzwd Zāles biju dzērusi
> pusgadu. Ļoti labi palīdzēja. Depresija izzuda
> pēc pusgada lietošanas restilen.


Cilvēki, neticiet šim lētticīgo naudas kāsējam, kas piespamoja visu forumu ar savu referal linku.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 21?
Ziņa: