Xanax

Aizsāka Sardele 

Re: Xanax
20.07.2017 23:18
Tas, ka jums nepatīk kaut kādi saraksti, nenozīmē, ka tie nedarbojas.
Manis pēc xanax un sēnes var no tā saraksta izņemt, neatbalstu kriminālsodus par xanax paciņas glabāšanu vai sēņu lasīšanu, tomēr galīgi negribētu dzīvot pasaulē, kur kādam ir ATĻAUJA vadīt transportlīdzekli to iespaidā. Tas ir kas pavisam cits.
driver13
Re: Xanax
21.07.2017 00:02
nah tad jums to xanaxi iepish es kloni 2 vai 5 tablb neatceeros un miertigi varru braukt bez bailen no mentjiem nekada sarkastaa nav
driver13
Re: Xanax
21.07.2017 00:03
sorri pa gramatijku esmu pie stures,
Re: Xanax
21.07.2017 16:26
Iesaku pārlasīt tēmu vēlreiz, kamēr "aizies" teiktā patiesā būtība.

Jā, nu noteikti kāds sameties ar benzo pie stūres nāks medicīnas forumā atskaitīties. Kāda sagadīšanās!

mad garāmejot
Re: Xanax
21.10.2017 16:43
...kādas kaislības...runcene kā parsti objektīva...bet par tēmu...ja paņem pie dziesmas zem benzo, tad sūdi ir viennozīmīgi...nja...bet prakse rāda, ka mentiem, kamēr nav sastrādāti asins darbi, lielākoties ir pie kājas jebkura veida nelegālās un legālās...vairāk viņi uztraucas par alko...te jāsaka, ka viņiem ir taisnība...vislielākie sūdi tiek sastrādāti tieši legālā alkohola ietekmē...otrs lielākais sūdu vārītājs uz ceļiem ir baltais...pilnībā izčib objektīva uztvere...
Droon
Re: Xanax
22.10.2017 14:19
Vai tev ir zināmi vismaz pāris gadījumi no dzīves, kad mentiem būtu vienalga? Jo savādāk nevajag izplatīt melus, kamēr kādam nepaveiksies.
Droon
Re: Xanax
22.10.2017 14:44
Gribētos zināt arī par problēmām, kas sagaida, ja radinieks lūdz viņam atvest savu policiju un atrod to pie tevīm policija. It ka jau nevajadzētu sodīt, bet kā pierādīt, ka neesi to no viņa pircis vai citādi dabūjis? Esmu dzirdējis, ka likumos par dažām tabletēm jau var dabūt vairākus gadus cietumā. Kādam ir pieredze?
Droon
Re: Xanax
22.10.2017 14:45
Tfū, xanax paciņu.
mad garāmejot
Re: Xanax
22.10.2017 15:15
Droon Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vai tev ir zināmi vismaz pāris gadījumi no
> dzīves, kad mentiem būtu vienalga? Jo savādāk
> nevajag izplatīt melus, kamēr kādam
> nepaveiksies.

...nevis zināmi, bet paša pieredze...
Re: Xanax
24.10.2017 13:09
Ja nav darba, menti ir radoši. Nupat vienu radiņu noķēra 6:15 no rīta, jo nebija spiedis uz šosejas pogu, kas pārslēdz luksoforā gaismu. Bet mašīnu tuvumā nebija. Viņš skaitījās šķērsojis brauktuvi pie sarkanās gaismas.

Mūsu miestā teju visi ir "noķerti", bet šoseja ir labi pārskatāma, un es neredzu jēgas apturēt vienu mašīnu, es to varu palaist garām un tad iet. Bet mums jāspiež poga uz tukšas šosejas. Nu tā.

"Narkomānu" ķeršana viņiem noteikti skaitās ļoti liels sasniegums.

Blakusmiestā paņēma ciet vecu onkuli, kurš dienas vidū pastaigājās "cilvēka cieņu pazemojošā izskatā", resp., streipulēja. Viņš vēl nebija kārtīgi izgulējis ārsta izrakstīto miega līdzekli, arī pārējās lietotās zāles to varēja ietekmēt, cilvēks ar halucinācijām jau no jaunības, bet bija liela skaidrošanās un ņemšanās, kas beidzās ar tiesu, jo viņš nemācēja izskaidrot, ka ir slims. Viņi domāja, ka apkaifojies. Beidzot kāds viņam palīdzēja izkulties, kad kaimiņi pamanīja, ka viņš pazudis. Un aresta laikā viņš nedabūja savas zāles, kas noņem balsis.

Cik zinu, mentus vienkārši pārvietoja, jo vietējie sāka viņus uz ielas apsaukāt, bet tiesnese dabūja gar degunu pakratītu pirkstu.

Tas bija jau pirms gadiem, bet šodien arī nekā jauka nav.

Domāju, ka sieviete (it sevišķi gados vecāka), kura nesīs no aptiekas kādu trankvilizatoru, kas izrakstīts ģimenes loceklim vai aprūpējamam, nevienu neinteresēs, bet vīrieti gan uzreiz turētu aizdomās, ja viņš kaut kā to atklātu. Tādi mums te liberālisma auglīši. Vīrietis uzreiz ir noziedznieks. Bet, no otras puses, kā var zināt, kas cilvēkam ir kabatās vai mājās? Tur tad jābūt kādai vēsturei ar policiju.

Bez ordera jau cilvēka mājoklī iet iekšā nedrīkst. Kā to paciņu var atrast? Ja cilvēks uz ielas kaut ko bļaustās un izskatās pēc piedzēruša? Tad gan var būt grūti pierādīt, ka tablete nav Tava, ja Tev tāda būs.

Man rados bija ļoti slima psihiatrijas paciente. Viņa dabūja doties uz aprūpes iestādi, bet mājās viņai palika diezgan daudz medikamentu, arī benzodiazepīni nez no kuriem tur gadiem. Vai kāds ments tāpat gāja tur kaut ko kratīt? Nu nē taču. Radi aiznesa un nodeva aptiekā, viņiem neviens neko neprasīja, tikai paši pateica, ka cilvēks devies uz pansionātu -- ja nu gadījumā kāda aptiekāre būtu ļoti ziņkārīga, jo tur bija ap 300 visādu tablešu.Edited 2 time(s). Last edit at 24.10.2017 13:30 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 23?
Ziņa: