Koncentrācijas gļuki un fokusēšanas traucējumi

Aizsāka Tuvbraucējs 

Sveiki, ikdienā pēdējos gadus bieži braucu ar auto piegādājot dažādus 'sūtījumus' bet nesen kautkas notika ar nervu sistēmu un gļukot koncentrācija un problēma fokusēties iestājās kas lēni pāriet bet neatgriežas iepriekšejais asums..

Forumā ir līdzīga tēma
https://dr.lv/phorum/read.php?3,431399,431425

Tas ir pārejoši un|vai ārstējami? Pie kādiem ārstiem jāiet un vai uz Rīgu? To ir pagrūti skaidrot(tāpēc reti kuri tic) bet tas izpaužas kā ilgstošas slodzes neturēšana un specifiskuma trūkums un atšķirīgāka pasaules uztvere. Kautkas pretējs ADHD.

Ārsts izrakstīja Noofen 250mg, palīdz bet tās nav bezrecepšu zāles..ir alternatīvas?
Narkotikas nav lietotas?
Re: Koncentrācijas gļuki un fokusēšanas traucējumi
15.03.2019 23:13
Man arī tā ir un vēl citi gļuki. Daudz gļuku.
Kas tas par vājprātu, ka pie koncentrēšanās traucējumiem un darba ar auto liek dzert Noofen?? Tas var palīdzēt mazināt stresu, bet noteikti ir efektīvāki risinājumi. Uzprasi piracetāmu vai ko tamlīdzīgu, tas arī ir mazāk kaitīgs.
Kad man uznāk balsis, es iedzeru paciņu sodas un A B C D vitamīnus.
Smejaties vien troļļi, paši ar kādreiz apslimsiet ar nesaprotamu problēmu vai apkārtējie neticēs. Ko tad?

DD1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Kas tas par vājprātu, ka pie koncentrēšanās
> traucējumiem un darba ar auto liek dzert Noofen??
> Tas var palīdzēt mazināt stresu, bet noteikti
> ir efektīvāki risinājumi. Uzprasi piracetāmu
> vai ko tamlīdzīgu, tas arī ir mazāk kaitīgs.

Nu es pats neesmu ārsts! Nevaru zināt kas ir pareizi un kas nav. Ģimenes ārsts teica ka jālieto Noofen un pamēģināju arī un palīdz daļēji. Kāpēc pēdejā laikā visur prasa lai cilvēki bez stāža un pieredzes zin un prot to ko nezin un nesaprot jo nav apguvuši? Taspats veikalos runājot ar veikalniekiem : ķipa strādā tur katru darba dienu bezmaz bet nevar palīdzēt ar konsultācijām par preci un pakalpojumiem ja vien nenotiek apčakars un iesmērēšana. Ķipa "pašiem jāzin" vienmēr..bet tas ir nereāli. Internetā jau ir tikai teorijas bet nav prakses. Es pārvadāju sūtijumus tāpēc nezinu par citām jomām, varu pakonsultēt par CSN braukšanu un paletēm piem. jo sūtijumi uz paletēm arī bieži, bet ne citām lietām kamēr neapgūšu..medicīna pati par sevi ir atsevišķš arods. Tāpat kā informācijas tehnoloģijas. utt
Lab, internetā palasot par veğetatīvo distoniju daļēji var piekrist kaut nav 1:1 bet tas neizskaidro fokusēšanās un koncentrācijas problēmu..tas atgriezīsies|sakārtosies pats no sevis vai jāštuko par ķermeņa maiņu(pie reizes nepieļaušanu ka nokļūs neritīgajiem) ja neuzlabosies(uzlabojas soli pa solim kas cits)?
Sorry, you can't reply to this topic. It has been closed.