Venlaxor,halucinācijas

Aizsāka Enduc 

Venlaxor,halucinācijas
14.01.2020 23:31
3.nedelu dzeru venlaxor 35.5 mg pret depresiju,sākas dzirdes halucinācijas..tādi kā zvani zvana un mūzika skan,ja fona ir ,kas skaļš.raustas muskuļi,liekas viss neīsts.kam man zvanīt ? Kuram ārstam? Ir 12 naktī.bet man bail,ka prāta nesajukuu
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
14.01.2020 23:52
Ja Jums rodas kāda no turpmāk minētajām blakusparādībām, pārtrauciet VENLAXOR® lietošanu. Nekavējoties pastāstiet to savam ārstam vai dodieties uz tuvākās slimnīcas neatliekamās palīdzības nodaļu:
žņaudzoša sajūta krūtīs, gārgšana, grūtības norīt vai elpot;
sejas, rīkles, roku vai pēdu uztūkums;
nervozitātes vai nemiera sajūta, reibonis, trīcēšanas sajūta, pēkšņs ādas apsārtums un/vai karstuma sajūta;
intensīvi izsitumi, nieze vai nātrene (sarkanas vai bālas ādas paaugstināti plankumi, kas bieži niez);
serotonīna sindroma pazīmes un simptomi, to skaitā: nemiers, halucinācijas, koordinācijas zudums,

Jazvana ārtai palīdzībai vai jābrauc un kādu no uzņemšanas nodaļām, tas ir seratonerģiskais sindroms, nav nekas traks tomēr vajag ārstu.
Es ja aizbrauksu viņi mani ieliks ārstēties??? Labāk jau būtu,ja vnk trankvili iedotu un viss
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
15.01.2020 00:22
Es nezinu, man liekas ka nē, ja negribēsi palikt, tur tā doma ir ka janovēro - vai nav kaut kas bīstams. Tas sindroms skaitās tāds, nu nedaudz bīstams. bet precīzi nezinu gan pateikt. Tas ir no zālēm nevis pašai . Nedzer tagad tās zāles vairs.
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
15.01.2020 00:26
Jābrauc ir uz parasto nevis psihiatrisko slimnīcu

Serotonīna sindroms ir potenciāli bīstama reakcija, kas rodas narkotisko vielu lietošanas vai tādu zāļu lietošanas rezultātā, kas palielina serotonīnerģisko pārnešanu. Šāda reakcija tiek novērota diezgan reti, taču tas nemazina tās mirstīgās briesmas. Bieži vien tas rodas antidepresantu lietošanas rezultātā, saindēšanās vai kritiskas reakcijas rezultātā uz zāļu vai zāļu kombināciju.

Tatad pastāv zināmas briesmas dzīvībai, kaut nelielas bet tomēr.
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
15.01.2020 00:28
Nu- tā ir intoksikācija ar seratonīnu
http://lv.housepsych.com/serotoninovyiy-sindrom_default.htm
Nedzersu vinas,es jau dzīvoju blakus tvaika ielai,itkā varetu ar draugu pie rokas aiziet,bet negribu,ka ieliek slimnīcā . Ja nu pēkšņi jutisu ka ir trakāk zvanisu ātrajiem tad. Bet pašlaik tikai gaidu,kad paliks vieglāk,mēģināšu drīz iet gulēt .
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
15.01.2020 00:34
Primārais un galvenais līdzeklis serotoniskā sindroma ārstēšanā ir visu serotonīnerģisko zāļu atcelšana. Šis solis lielākajai daļai pacientu noved pie klīnisko izpausmju samazināšanās sešu līdz divpadsmit stundu laikā un dienas laikā līdz pilnīgai eliminācijai.
Otrais nepieciešamais solis ir simptomātiska terapija un sekojoša individuālā aprūpe. Smagākos gadījumos praktizē serotonīna antagonistu (piemēram, ciproheptadīna) lietošanu. Nepieciešama arī detoksikācijas terapija un vairākas citas aktivitātes, kas vērstas uz homeostāzes saglabāšanu.
Lai samazinātu ķermeņa temperatūru, tiek izmantota ārējā dzesēšana un Paracetamols. Temperatūrā virs 40 ° C pastāv draudi dzīvībai. Tāpēc ir jāpielieto intensīva dzesēšana no ārpuses, muskuļu relaksantu ieviešana, kuru mērķis ir novērst rabdomiolīzes (muskuļu šūnu iznīcināšana) un DIC rašanos.

Ja draugs ir mājās un nav citu smagāku simptomu, tad vari vnk dzert ūdeni daudz, vēsu varbūt labāk. Un jāskatās vai neparādās milzīgs uzbudinajums, nemiers, augsta temperatūra.. palasi simptomus.
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
15.01.2020 00:35
Citādi tur manuprāt nekā tāda nav ko baidīties.
Tātad jau nedzeru venlaxoru un neko cittu 6 dienas, pēc šitā psihozes stāvokļa.man tgd it grūti iziet no majam ara,sakas lekmes,nenormali galva reibst pat gulot gulta....agrāk man nekā tāda nebija,bija parasta apātija.ļoti rauduliga tgd esmu,palieku agresiva par sikumiem,acis paliek melnas un asinsvadi sasaurinas,draugs,saka ,ka tas no adrenalina...tikai kpc man vins bezjega lekaa? isak sakot pec sita meesla es vsp vairs nespeju normali funkcionet.pats no sevis izskatas,ka ari lkm neparies tas???
xxxx
Re: Venlaxor,halucinācijas
20.01.2020 14:02
Pie ārsta bija jāgriežas, varbūt ka ir stipri augsts asinsspierdiens ja asinsvadi sašaurināti un spēcīgs stress. Nezinu cik ilga laika pats pāries. Vismaz asinsspiedienu būtu jāzin.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 19?
Ziņa: