Iedomu diskusijas

Aizsāka Jo ok k 

matrix 4
Re: Iedomu diskusijas
10.05.2020 09:23
Pat ja Caroline(Vacija) tika citam(ja toreiz kads blakus bija skatoties to serialu..)(empatiskais sharing) un es biju decoy..es tapat nipricom un ari man jau ir kautkas un tapat nebija ne Kina ne Griekija..un jau izdariju TO..tapat nepelniti soda. Brivdienu infa ar sajutam tapat patiesa. Tas nozime ari ka bija pret mani citosana..
matrix 4
10.05.2020 20:35
Un ironiski ka ta dazbiedru cakaresana nebija nepieciesama..ja nebutu cakarejusi butu citadak palidzejis planetai. Ar pacakaretu veselibu gruti ne tikai citiem bet pat sev palidzet..
matrix 4
10.05.2020 23:35
AI oblom? Ir alternativais Exit no Matrix. Ja nav telephone wire|cable line tad ir WiFi. Noobs Person fooled Agents aswell. Tapec jau ir Matrix 4. "Time is not (that much as thought) important. Life is important." Next time won't conspire to reality.
matrix 4
11.05.2020 08:07
I am message transfer medium not above..this is ridicilous. I would not have problems aswell if i would be..holiday info sceptics are [censored].
matrix 4
11.05.2020 08:38
Oh i get it. They were|are trying to turn me with various methods(like forced nerve damage) from normal boy to that song figure..but that not change truth. Holiday info with feeling is valid.
matrix 4
11.05.2020 10:11
Un velviena teorija..vai tikai tajos kartupelos neiebaza kautko pa kluso kas cakare|izmaina kiskas..spriezot pec aferam dazi|dazas daris jebko lai mani taisitu par proxy tool grekazi un boretu Bosiem to ka nav. Pat ja jaiet pari likiem. Toreiz jau meginaja aizmidsinat ari vairakas reizes un tad es nezinaju par brivdienu infu. Kadu otmazku tad izdomas manai nepamatotajai sodisanai?
matrix 4
11.05.2020 15:06
Ko vel tie Bosi gaida no manis? Es jau parskaidroju vairakas reizes ka patiesiba bija&ir nevis ka apkartejie grib..un to pedejo notikumu es nezinaju lidz izmeklesanai un kad uzzinaju gribeju saprast starp vairakam(Vacija nebija vieniga teorija) teorijam un nosargat. Ta nav nodeviba tikt iepitam afera(s) pret savu gribu! Es tad nepiedalijos apzinati vismaz un pat nesaprotu detalas. Atslegu ari neiedeva toreiz. Un ari pie atslegas var vainoties kaimini..un ja esmu virtualaja realitate vai koma tad vispar nesaprotu kada veida vareju nodot komandu pat neapzinati. Esmu normals bet cik liela mera problemas atkarigs no adopcijas un atvases..
matrix 4
11.05.2020 17:15
Nu nav ritigi. Neesmu tik naivs lai nesaprastu ka mani speciali cakareja(visas tas provokacijas darba nebija nejausas) lai rastos (papildus) problemas. Bet kapec bija jacakare? Vai tad nepietika ar to ka vienkarsi stradaju un bija alga? Un tas bija godigi. Negodigi ir tas ko ar mani darija papildus. Kapec bija nervi un kiskas jacakare ari man nezinot? Tas bija kautkads generalmeginajums koronanovirusam?
matrix 4
11.05.2020 17:54
Ja jau grib lai dazi personazi izaug par %cilveku kapec neaudzina par tadiem bet mierigai civilizetai dzivei gatavoja? Butu sito brivdienu infas porciju pateikusi kad bija gan hormoni gan (nervu)(kisku) veseliba gan energija gan iespeja realizeties del skolam utt. nebutu jasudzas..un patiesibas noskaidrosana un parejais nav nodeviba. Drizak tie kas gribeja uz rekina iedzivoties(man ir pamatota aizdoma ka bija meginajumi est un pievakt kermeni un likvidet upuresanai) nodeva..un nevajadzeja jau visu teikt. Un apkartejie aizdomigi(tada sajuta ka gribeja izjaukt)(ka ari ir velviena lieta..ta dziesma "Tev ir viss ko es velos" nozime un papildina ka kops mazotnes man censas gandriz visu nemt nost) uzvedas ari man augot tapec negribu saprast to 'blessing' ko nedevu. Kad tas berns(ja tads ir) sasniegs pilngadibu tad sapratis ka tineidzera vecuma vaza aiz deguna. Tapat ka citas lietas nedariju. Hijack nav consent un ari tur ir counterhijack.
matrix 4
11.05.2020 20:04
Tak uzlieciet Vacijas detektoru skolaseka|darbaeka|majaseka un redzesiet.. -_-
matrix 4
12.05.2020 15:25
Being thrown without being asked if want inside some mess that don't even understand does not make into betrayer. -_- Simply waiting for C.S.I. to come to their senses..
matrix 4
12.05.2020 19:37
This is unfair in all directions so not count. Draw.
matrix 4
13.05.2020 08:52
Un joprojam kaimini nevar nomierinaties..vai tikai neslepa sito par personazu taja lieta:
%humans also have the ability to act as a host for an Egyptian god for at least a short period of time despite not being Blood of the Pharaohs
matrix 4
13.05.2020 09:07
Lai tie kaimini nelej cuguni. Tas dod jegu. No sakuma pacakare kermeni|organismu ar NES utt. un vel augot izspiego(ari ievakto infu pielieto "testos") pec tam kad pienak "testi" tad cakare lai neizdodas un vel visadi koronanovirusi..un saldumu esana nenozime ka truls. Citadak jau nebizotos kad pasus kaiminus teste bet bizojas un mekle otmazkas(ja nav argumenti un aplauzas tad sledz visadas iedomu atpakalgaitas bet ta nebija un augot biju normals) bet patiesibu nevar piekaut un patiesiba ir tads ka ta buca tika Vacijai neilgi pirms melna calisa cakaresanas. Kapec tad bija vairaki notikumi pat pirms izmeklesanas kedite ap kaiminiem. Libido cakaresana..autobuss..velviens autobuss..aizdomigas replikas un uzvediba utt. Lai nestasta ka sakritibas. Man ir aizdoma ka vai nu kaimini sev gribeja pievakt kermeni vai citam pasakumam vai energijas bateriju taisit(bet pasam ar jaed&jadzer) vai ari vienkarsi upuret vai par vergu taisit..visu nosaka tas kas ir adopcija un kas ir atvase..
matrix 4
13.05.2020 09:09
Un vareja ari skola indet un citas teorijas..bet kautko zin(aja)..tapec nevar nomierinaties.
matrix 4
13.05.2020 09:19
Nav mana problema ka komandas biedriem ir problemas ar citu komandas biedru attieksmi ari.
matrix 4
13.05.2020 09:26
Sars 2 var ari but meginajums slept Sars 1 u.c. ieprieks glukainu aferu pedas..
matrix 4
13.05.2020 11:30
I am starting to consider 3rd option that neither Germany, China, Greece succeeded but someone else(why else all that cheating?) but if Jack(Paris) is supoosed to be King(Queen)..
https://yugioh.fandom.com/wiki/King_of_All
..whatever. They are qualified to be while i am not yet so..makes sense.
matrix 4
13.05.2020 12:08
That song could be also reminder not go crazy completely cause it kinda fits..all these attempts to prevent from being normal..some sort of agenda was|is going on and i was thrown in it without asking if want be part of it.
matrix 4
13.05.2020 12:23
But if i was brainwashed about Germany and China then it further prooves i am not responsible for agendas. Someone else is..
matrix 4
13.05.2020 12:25
What if Germany and China did it(conspire) together? Maybe they kissed each other or something..
matrix 4
13.05.2020 13:02
I just know that: I did not betray anyone from team and not from "list"(JC|1|M|S|etc)..and there is something kept secret from me.
matrix 4
13.05.2020 20:53
Nu brivdienu infa ar sajutam toc korekta..parejais uz interpretacijas robezas.
matrix 4
13.05.2020 22:03
Why is my life messed up? I don't care too much which Kings and Queens rule this planet as long as it is not suffering lolsense nonsense too much.
matrix 4
13.05.2020 22:21
Par TajMahal nezinu bet Korallu Pils varetu but sifrets vestijums..alternativa brivdienu infai vai papildinajums..ja jau tie Gate saluza..varbut "atslega ir durvis"..
matrix 4
14.05.2020 09:00
Tad kad Parisa bus Kina nevis Vacija tad vares meginat smadzenskalosanu..
matrix 4
14.05.2020 13:35
What is point of those bonds if i am framed|set up and clueless and confused and probably in some sort of prison? I did not betray.
matrix 4
14.05.2020 15:42
How to play games like YuGiOh or Pokemon IRL? Where to get cards?
matrix 4
14.05.2020 15:43
And where to find those unique eggs? If there are any..
matrix 4
14.05.2020 21:18
Es jau speciali nepretojos. Nav jau godigas cinas. Jebkuru uelencot u.tml. butu lidzigi. Tacu kapec jakaro ja Vacija vinneja? Ko jums ta Parisa tadu (ne)izdarija? Un nav nekas pret Kinu un Griekiju bet bez consent nevareja but berni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 24?
Ziņa: