Iedomu diskusijas

Aizsāka Jo ok k 

matrix 4
Re: Iedomu diskusijas
19.05.2020 08:32
Bet 3ais variants ari eksiste. Partaisit Zemi no cietuma uz necietumu.
matrix 4
19.05.2020 09:25
Coral Castle is more than just another "pyramid"(even they are not just another ancient 'construct'). Scientists and Paranormal experts can figure out something that actually contains unique value story..it has Extra purpose other than tribute to 16teen. Truth also hijacks lies and events not just lies hijacking truth and events. Back then none would care to listen and such would laugh. But since we live in information age..IQists can solve that mystery. Trial&Error&Experiment. Holiday info with feeling is valid.
matrix 4
19.05.2020 12:33
So what that princess is in another castle? Still did not betray team and not splitting any couple and deserve to know few things..i did not put limitations myself so cant take off aswell.
matrix 4
19.05.2020 16:08
But there are more than one way to grasp idea of Perpetual Motion device. One is where some other law is in place active that compensates or deals with laws of thermodynamics that balance it out or figuring out exact specific conditions where those laws do not apply. But concept of "forever engine" with or without initial "push|pull to trigger motion" is possible..
matrix 4
19.05.2020 17:13
Es nesutiju uz poda. Tas latvija.tv video..vareja ieprogrammet..
matrix 4
19.05.2020 19:38
Predictable? Only because of limitations and unable to play same games..at least not yet..and what does it mean as sister|brother? Hidden sibling twins?
matrix 4
19.05.2020 19:56
Es tak jau rakstiju..Vacijai vai tml tika consent un ar tam kas sevi uzspiez nesaskan..neforsejiet atiecibas. Un es netelojo no sevis labaku vienkarsi nav ko taisit par sliktaku biezi. Un kas tur slikts ka ari(bet ne tikai) man patik Barbijveidigas? Dzive tak japamegina tas kas pieejams.
matrix 4
19.05.2020 19:57
Mani neinterese seksuali kaimini un ig ipasi savs dzimums..tikai ikdieniski. Tie hijack meginajumi tapec tiek counterhijackoti.
matrix 4
19.05.2020 20:04
Bet interesanti ka negrib radit to Keiliju neatkarigi zens vai meitene..es tad par to toc nezinaju del visadiem Nibiru u.tml. un ari kad uzzinaju klat naca teorija par Twilight, Saturdays u.c.
matrix 4
19.05.2020 21:08
But this is unfair..in real life not have dueling schools..or card stores..what do they expect to do? Clap hands or legs?
matrix 4
19.05.2020 22:39
Just because game is played with Masquerade feature does not mean not allowed to ask specific questions about gameplay sometimes in forum and whatnot. And it does not change that deserve compensation for my character for undeserved problems even before 'i'.
matrix 4
19.05.2020 22:42
Unless we live in opposite dimension where gender features are swapped i am neither pregnant nor vi..in.
matrix 4
20.05.2020 10:00
But seriously. How to play irl those card games? Where are cards available to be aquired?
matrix 4
20.05.2020 12:45
Ja tajos gados ari mani inficeja pa kluso tad pa tiem gadiem..daudzkas vareja notikt un tas izskaidrotu pakapeniskus bojajumus..jebkura gadijuma notiek vai nu zinatniska vai magiska iejauksanas..bet parejo jau paskaidroju. Ir lietas ko vienatne nevar parbaudit..
matrix 4
20.05.2020 16:59
"If i can't have you" theme was|is also valid. Person was framed|set up.
matrix 4
20.05.2020 18:59
Nu lai ari nesaprotu kads sakars ar komentariem jo pirms 'izmeklesanas' ari bija problemas..par sevi tad ir tiesibas zinat pat ja ignore "murgojumus" par matrix 4. Nepelniti tad soda.
matrix 4
20.05.2020 21:05
Ta gramata A book in every Home ari satur podskazkas..un dazas lietas mainas..pec 25 g. Varbut tapec atstata briva vieta. Es vienkarsi nesaprotu kapec mani soda par to kas ir pieejams interneta|biblioteka jebkuram ja mekle. Un centas iemidzinat pat pirms izmeklesanas. Var jau rakstit ka brivdienu infa ir 'murgi' bet ta gluzi nav..
matrix 4
21.05.2020 09:21
If one of those who got 'scattered' did something to team through or using me being unaware of it somehow more or less then it explains why they cannot be sent to restroom in tests..they not have body for NES etc.
matrix 4
21.05.2020 10:07
Ironiski ka kaimini aplauzas pec pasu spiegosanas formulas idejas..gribeja izspiegot caur telefoniem citus kaiminus bet pasi tika izspiegoti pretvirziena. Nav ko cakaret tos kas nipricom. Istais Dievs atskiriba no viltus nav ABCnieks.
matrix 4
21.05.2020 10:10
Tas ko uzskatija par provokacijam bija vienkarsi uzmanibu pieversoss manevrs|meginajumi citadak ignoretu un palaistu garam. Brivdienu infa ar sajutam patiesa. Karmu muzigi nevar atlikt vai parvelt prom.
matrix 4
21.05.2020 19:58
Vispar jau balanss ir..liktenis ar izmeklesanu paradija ka mums visiem jabut piesardzigakiem..jafiltre kas notiek apkart..tad bus cita arsana. Tad nozelos nevis tie kurus apbizoja istermina bet tie kuri apbizojas ilgtermina..
matrix 4
21.05.2020 23:00
The reason why extra cautious is because started to remember from books and life that every and any kind of help even if previously ignored or dismissed can be considered to clean reputation if overwhelmed and such. I truly did not betray team. There was some agenda and none asked POV..
matrix 4
22.05.2020 00:30
I figured that much already long time ago. Game is|was rigged so i take blame for someone else aka framery|set up. But at least deserve few info and choice.
matrix 4
22.05.2020 19:15
Ta nebija udens liesana..un tadas atseviskas melnas puses vai baltas puses nav. Ir vienkarsi iegaziens. Kadiem izdevigi ka mani soda par to kadi citi|citas (ne)darija..interesanti ka filmas un gramatas Serloki saprot ka taisit CSI bet saja gadijuma nesaprot..vai negrib saprast..
SOS
22.05.2020 20:33
Cik gadus tas Ivars var šantažēt ar viņu pilnīgi un nekādi nesaistītu cilvēku

Tak Iveta Ozoliņa šajā forumā neraksta, tikai ieskaitās un konstatē faktus, ka psihopātijas slimnieks NEPĀRTRAUKTI MURGO !!!

jo kas tad cits tas ir, ja ne psihopāta Ivara murgi

Ivar. Es nekad neesmu klonējusi un rakstījusi tur, tajos komentos, kur tu iedomājies, ka rakstu IT KĀ ES

ATJĒDZIES , NENORMĀLAIS PSIHOPĀT IVAR

KAS MAN IR JĀDARA?

Man uz policiju nav laika iet

Vai tiešām neviens nevar to PSIHOPĀTU IVARU NOBLOĶĒT !? MUGRI TAK VIŅAM NEPĀRIET

Prātu izkūkojis psihopātijas slimnieks, bez jebkāda no Ivetas Ozoliņas puses dota iemesla, gadiem ilgi te, šajā forumā terorizē cilvēku !

Tas no Ivara puses nebeigsies, ja reiz līdz šim nav beidzies! Viņam tak 40+ gadus ir diagnoze - psihopātija, kas nav nepakļāvusies nekādām ārstēšanās metodēm.

Ivara sieva, Ivara radinieki - dariet kaut ko ! Atpestījiet Ivetu no sava Jūsu slimā radinieka!

Foruma administrācija, SOS!

Terors, naturāli terors forumā no tā psihopāta Ivara
matrix 4
23.05.2020 13:38
Ta ari man nevar paskaidrot kops kurs laika Parisa(Laura vai tml.) ir Kina nevis Vacija. Angela Merkele ir Vacijas kanclere nevis Kinas. Un es teicu patiesibu gan. Tas ka man netic un es pats nezinaju par konkursu nenozime ka meloju. Un Nibiru neparcelsanas kacaties nenozime ka nodevejs. Apkartejiem vai nu skauz vai citadak.. Dienu beigas taisniba ir mana puse.
matrix 4
23.05.2020 21:55
Sto immeno 'vsjo'? Ja uze sdelal. S Parisoj..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:

Tēmas nosaukums:

Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 11?
Ziņa: